Kodėl V.Putinas gelbėja Dalią Grybauskaitę?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.20 (10 Votes)

Kodėl V.Putinas gelbėja Dalią Grybauskaitę?

Aurimas Drižius

 

Maskvos arbitražo sprendimas nutraukti 40 mlrd. Rusijos rublių vertės (apie 557 mln. eurų) buvusio bankrutavusio banko „Snoras“ didžiausio akcininko Vladimiro Antonovo inicijuotą bylą prieš Lietuvą yra teisingas sprendimas, mano su byla nesusijęs advokatas. „Aš manau, kad Maskvos arbitražas kaip teisinė institucija priėmė teisingą sprendimą, nes realiai nusprendė, kad teismai neturi jurisdikcijos spręsti klausimą prieš valstybę. To buvo galima tikėtis“, – BNS sakė advokatų profesinės bendrijos „Fort“ advokatas Andrius Bambalas. Anot jo, V.Antonovas tikriausiai toliau norės bylinėtis su Lietuva ir labiausiai tikėtina, kad ieškinį prieš Lietuvą jis pateiks Stokholmo Prekybos rūmų arbitražui.

Kita vertus, Lietuvos žiniasklaida jau daugelį metų teigia, kad Rusijoje viską kontroliuoja prezidentas Vladimiras Putinas. Jokių nepriklausomų teismų ten nėra, viska sprendžia prezidentas. Panašiai, kaip ir Lietuvoje.

Tokiu atveju man nesuprantamas Maskvos arbitražo, tiksliau, V.Putino sprendimas nutraukti „Snoro“ akcinininko V.Antonovo bylą prieš Lietuvą. Juk V.Putinui būtų labai naudingas toks sprendimas – Rusijos teismas priteistų iš šiais šaliai itin nedraugiškos Lietuvos pusę milijardų eurų, ir tokiu būdų parodytų, kad Lietuva yra šalis plėšikė, atiminėjanti verslininkų turtą.

Tačiau Maskvos arbitražo teismas priėmė Lietuvai itin palankų sprendimą – tiesiog suabejojo savo kompetencija ir įgaliojimais spręsti kitos šalies kaltės klausimą. 

Dar prieš kelis mėnesius Dalios Grybauskaitės patarėjas Renaldas Vaisbrodas „farsu ir cirku“ apibūdino Donecke vykstantį Ukrainos lakūnės Nadijos Savčenko teismą. 

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/prezidentes-patarejas-apie-n-savcenko-teismo-procesa-cirkas-ir-farsas.d?id=70762274

„Farsas, nieko daugiau. Visas taip vadinamas teismo procesas yra surežisuotas, N. Savčenko pateikti kaltinimai neatitinka tikrovės, apie tai kalba viešai tiek tarptautiniai stebėtojai, tiek ekspertai. O tai, ką mes matome dabar, yra tam tikras cirkas“, –  Žinių radijui sakė R. Vaisbrodas. Pasak patarėjo, visas parodomasis teismo procesas yra skirtas Rusijos gyventojams: „Tai yra vidaus vartojimo žinutė, kuri siunčiama vidaus vartotojams“. „Teismo procesas vyksta Donecko mieste, simbolizmas didžiulis, ir ši simbolinė žinia rodo, kad visa Rusijos sistema neleidžia kitos nuomonės, Rusijos sistema susidoroja su jos priešininkais, Rusijos sistema ir toliau priešinasi Ukrainos laisvės siekiams, kuriuos šiuo metu N. Savčenko ir simbolizuoja - kaip išrinkta parlamento narė, kaip kariškė“, – kalbėjo patarėjas. 

Jeigu Rusijos, arba V.Putino teismas nuteisė Nadją Savčenko, ir tada tai buvo ne teismas, o farsas, kodėl Lietuvos atžvilgiu tas pats Rusijos teismas priima visiškai skirtingą ir Lietuvai labai naudingą sprendimą?

Gal būt, todėl, kad senas KGB-istas V.Putinas gelbėja savo partnerės Dalios Grybauskaitės kailį. Juk jeigu Lietuvai  tektų mokėti daugiau nei pusę milijardo eurų už pasisavintą verslininkų turtą, Seimas būtinai pradėtų tirti šią istoriją, sudarytų kokią nors komisiją, o ten, žiūrėk, ir paaiškės, kad „Snoro“ laikinasis administratorius finansavo Grybauskaitės prezidentinę kampaniją.

Tačiau V.Putinas laiku įsikišo ir neleido įvykti tokiam nemaloniam scenarijui – Rusijos teismas tiesiog atsisakė nagrinėti šią bylą, ir Lietuvą ir Dalią Grybauskaitę paliko ramybėje.

Matyt, tuo, kad Rusijos teismas priims politinį sprendimą, o ne teisinį, nuo pat pradžių suprato ir kitas „Snoro“ akcininkas Raimundas Baranauskas, kuris iš karto pareiškė, kad rengia ieškinį ne Rusijos, tačiau Strasburo žmogaus teisių teismui. Keista, kad to nesuprato V.Antonovas, kuris visą laiką įtikinėjo, kad šioje byloje jokios politikos nėra, o yra tik dviejų ūkio subjektų ginčas.

Buvęs VSD pareigūnas A.Beržinis dar prieš porą sakė manantis, kad V.Putinas neleis skriausti D.Grybauskaitės : „arba dėl "Snoro" - atimtas visas verslas ir turtas. Kas keisčiausia, kad tai daryta su Rusijos pritarimu - "Snoro" banko turtas panaudotas Grybauskaitės rinkimų kampanijai. Yra žmonės, kurie matė dokumentus, patvirtinančius, kad "Snoro" pinigai buvo panaudoti Grybauskaitės rinkimų kampanijai. Jeigu lietuviams dar neatsibodo gyventi tokiame bardake, tai gerai, tegul gyvena, tik neaišku, kaip ilgai“.

Rinkimai parodė, kad Dalia Grybauskaitė jau yra mušta korta Lietuvos politikoje, ir kad net jos agitavimas balsuoti už konservatorius nepadėjo pastariesiems laimėti rinkimų. Todėl dabar jai reikės bandyti su spec. tarnybų pagalba kontroliuoti naują Seimą ir vyriausybę. Dėl Skvernelio jai nebus problemų – pastarasis yra tiek prisidribęs, kad nedrįs neklausyti šeimininkės nurodymų. Kitaip gali būti su Karbauskiu ir jo valstiečiais, ypač  jeigu jiems bus pateikti įrodymai apie Grybauskaitės biografiją ir jos įtariamus nusikaltimus.

Kodėl Dalia Grybauskaitė taip elgiasi – kelia chaosą Lietuvos Respublikoje, vis bandydama sužlugdyti rinkėjų valią ir vyriausybės vairą vėl patikėti rinkimus pralaimėjusiam Andriui Kubiliui? Vieni sako, kad “ta sena merga kuoktelėjo”, kiti – kad jai reikia paklusnaus Seimo, tokio kaip buvo pastaruosius keturis metus konservatorių valdomas Seimas, kad galėtų “prasukti” didžiausias milijardines aferas – Visagino AE statybą bei suskystinų dujų terminalą.

Tačiau vienas paaiškinimas dar radikalesnis – toks D.Grybauskaitės elgesio tikslas - toliau destabilizuoti padėtį Lietuvoje, kad galų gale  atsirastų jėga, kuri galėtų tvarkyti reikalus Lietuvoje.

Taip mano vienas iš LL šaltinių, kuris įsitikinęs, kad D.Grybauskaitė yra jau nebe vadinama “mieganti” KGB agentė, bet  V. Putino "įtakos agentė", nes labai gerai įvykdo Putino/FSB paliepimus.

“D.Grybauskaitė buvo "suforminta" KGB  priedangos įmonėje "Rotfront" (jau NKVD laikais įkurta) būsimiems įtakos agentams ypatingiems reikalams suforminti. Po šešių metų visi absolventai įgyja KGB majoro laipsnį.

“Tokių įtakos agentų yra labai daug, pavyzdžiui "Pasaulio Lietuvių Bendruomenėje" visa vadovybė yra paprasčiausiai KGB įtakos agentų taryba, - teigia LL šaltinis, - apie JAV lietuvių veiklą Fermeris nuolat informavo savo KGB viršininkus .... Jiems Grybauskaitė yra šventa, o prezidentas Paksas - velnias. Tai yra viską pasakantis faktas”.

LL turi labai įdomų dokumentą – dar 1975 m. dabartinis Seimo Nacionalinio saugumo komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas savanoriu stojo į KGB kadrinę tarnybą, tačiau į ją nebuvo priimtas tik dėl silpnos sveikatos. “Netinkamas operatyvinei tarnybai”, - taip buvo parašyta medicininės komisijos išvadoje, tačiau įdomiausia yra kas kita – ten pat parašyta, kad “išvadą perduoti KGB kadrų skyriui draugui Grybauskui”.

LL kalbinti buvę KGB-istai neprisiminė, kad apie 1975 m. KGB kadrų skyriuje dirbtų koks nors Grybauskas, tuo labiau, kad jo vardas nėra įrašytas. 

“Deja, vardas KGB dokumente neminėtas, tačiau tai yra visiškai normalu KGB dokumentuose, - teigia LL šaltiniai, - KGB agentu vardai niekada nėra paminėti. Tačiau, egzistuoja kita KGB sukurta legenda, pagal kuria minėto Grybausko vardas yra ne Polikarp(as). Iš kurio šaltinio atėjo tokia informacija, yra aišku, nes tiktai KGB žino tikra Grybausko vardą, o tas vardas nebus atskleistas, ypatingai ne prieš prezidentu rinkimu. Normalus pilietis būtinai negali sužinoti Grybausko vardo”.

Tas pats šaltinis mums teigia, kad vadinamąjį Lietuvos politinį elitą sudaro nemažai asmenų, kurių sąsajos su buvusia aukščiausia sovietine nomenklatūra remiasi stipriausiu - kraujo - ryšiu.

Kad pirmojo nepriklausomos Lietuvos generalinio prokuroro Artūro Paulausko tėvas buvo KGB pulkininkas Stasys Paulauskas, jau niekam ne paslaptis. Gana plačiai buvo pasklidusios žinios, kad ir pats A.Paulauskas 1975 metais bandė įstoti į KGB, tačiau nebuvo priimtas tik dėl medicininės komisijos išvadų. 1975 metų lapkričio 24 dienos siuntime medicinos ekspertų komisijai rašoma: „Prašoma apžiūrėti pil. Paulauską Artūrą ir patikrinti sveikatą, patikrinimo tikslas - nustatyti, ar A.Paulauskas tinka darbui KGB organuose.

Komisijos išvadas prašoma pateikti drg. Grybauskui į KGB Lietuvos SSR kadrų skyrių.“ 1975 metų gruodžio 26 dieną karinė gydymo komisija konstatavo, kad jis operatyvinei tarnybai netinkamas.

Buvusio Seimo pirmininko, A.Paulausko biografijoje, kurią galima rasti oficialiuose Seimo puslapiuose internete, nuslėpta, kad A.Paulauskas dirbo LKP CK. Biografijoje, esančioje Generalinėje prokuratūroje, rašoma, kad 1988 metų gegužę A.Paulauskas pradėjo eiti LKP CK administracinių organų instruktoriaus pareigas, o tų pačių metų gruodį jis perėjo į LKP CK valstybinio teisinio skyriaus instruktoriaus pareigas. KGB Lietuvos skyrius atsiskaitydavo LKP CK administracinių organų skyriui”.

Nors A.Paulauskas neigia, kad bendradarbiavo su užsienio valstybių specialiosiomis tarnybomis, tačiau tai gali būti tiesa – juk A.Paulauskas ne bendradarbiavo, bet dribo skyriuje, kuris tam pačiam KGB vadovavo. Todėl į klausimą- ar vadovavo užsienio valstybių specialiosiomis tarnybomis – A.Paulauskas tikriausiai turėtų pasakyti “taip”. Nepaisant to, A.Paulauskas, kaip KGB savanoris, puikiausiai D.Grybauskaitei tiko kaip Lietuvos Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas – tai dar viena daug ką pasakanti aplinkybė.

“A.Paulausko, kaip ir D.Grybauskaitės gyvenimai yra sukurtos legendos, - teigia mūsų šaltiniai, - A.Paulauskas buvo kuriamas kaip neva kovotojas su mafija (Dekanidzės ir Daktaro byla, kuriose A.Paulauskas netingėjo pats sėsti visuose teismo posėdžiuose, palaikydamas kaltinimą “mafijai”), D.Grybauskaitės gyvenimas taip pat buvo legenda – ji neva taip pat visą laiką kovojo su korupcija ir mafija, ir taip pelnė didelį visuomenės palaikymą. 

Tai tipiški KGB metodai – sukuriama legenda, ir vėliau toks legendinis personažas visą gyvenimą tarnauja KGB. Tam, kad atsikratyti tokio įspūdžio, minėtas personažas nuolat turi kritikuoti Rusiją ir kelti jai demagogiškus reikalavimus – taip sustiprinamas įspūdis, kad tai ne KGB “įtakos” agentas”.

Minėtas LL šaltinis įsitikinęs, kad oficialioji D.Grybauskaitės biografija yra KGB sukurta legenda. Žurnalistė Rūta Janutienė, vos tik pradėjo domėtis D.Grybauskaitės biografija ir rado joje daug “juodųjų” skylių, kaip mat neteko darbo televizijoje TV-3, kuri atsisakė jos vienos populiariausių Lietuvoje laidos “Paskutinė instancija”. 

R.Janutienė sakė, kad jeigu nebūtų lindusi prie minėtos temos, galėjo sau ir toliau linksminti žmones TV3, nes jau buvo aiškiai pasakyta, kad nelįstų į politiką. Žurnalistė įsitikinusi, kad reikalai Lietuvoje tampa itin panašūs į Rusiją, kurioje prezidentas V.Putinas televizijai numatęs vietą – linksminti žmonės, tačiau šiukštu nebandyti landžioti į politikų medžioklės plotus.

Todėl tai, kaip buvo susidorota su viena populiariausių laidų (ir tas susidorojimas praėjo labai tyliai, visit ą įvykį pamiršo jau kitą dieną po “Paskutinės instancijos” po eilinio D.Grybauskaitės šou), labai primena KGB ir V.Putino stilių – šantažuojant ir prievartaujant tą pačią neva nepriklausomo kanalo TV3 vadovybę. Pasirodo, kad prezidentūra ir čia sužaidė kaip tikri kgbistai – teigiama, kad TV3 kanalo vadovė buvo iškviesta ant kilimėlio, ir galimai šantažu priversta atleisti Rūtą Janutienę. 

Kuo buvo šantažuojama kanalo vadovybė? LL šaltiniai teigia, kad šantažo objektas galėjo būti šios kanalo “etikos inspektoriaus” Sigito Babiliaus ryšiai su garsiąja premjero A.Kubiliaus dešiniosios rankos Vito Matuzo byla. Mat TV3 televizija buvo kažkaip įsivėlusi į šią istoriją, ir tas pats S.Babilius buvo apklaustas šioje byloje.

 

S.Babilius atsakė į LL klausimus:

- Ar tiesa, kad buvote apklaustas V.Matuzo byloje?

- Ne, V.Matuzo byloje apklaustas nebuvau. Dėl tos bylos man niekas neturėjo jokių klausimų. Buvau apklaustas dėl Romanovskio bylos.

- Koks buvo toks apklausos tikslas?

- Tikslas buvo mane pagąsdinti.

- Ar pagąsdino, ir kas gąsdino?

- STT pareigūnai. 

- Ar jie siejo TV3 su Romanovskio lobismu ir pinigais?

- Ne, tai buvo visai kitas epizodas. Dėl to, ką aš sakiau – kad Romanovskis yra nekaltas.

- Tačiau koks buvo STT pretekstas jus kviestis ir apklausinėti?

- Pretekstas, kaip suprantate, buvo, tačiau kaip suprantate, visą laiką veikiama taip, kad pasirašai pasižadėjimą neatskleisti bylos detalių. Jeigu pasakysiu, koks buvo pretekstas, tai aš ir atskleisiu to, ko negaliu atskleisti. 

- Tai vis tiek, jeigu Romanovskio byloje jūs parašote pasižadėjimą neatskleisti bylos aplinkybių, koks jūsų statusas šioje byloje?

- Ne, jokio statuso neturiu.

- Tačiau jeigu pasirašinėjate popieriukus neatskleisti bylos aplinkybių, reiškia, kažkoks statusas yra – ar liudininkas, ar specialus liudininkas, ar dar kažkas?

- Ne, nieko tokio nebuvo. Tiesiog STT norėjo mane pagąsdinti.

- Ir apie laidos “Paskutinė instancija” uždarymą taip pat nebuvo kalbos?

- Aš buvau toje apklausoje liepos mėn., kai R.Janutienė dar dirbo TV3.

- Tačiau kaip žurnalistas nematėt reikalo paviešinti, kad STT gąsdina TV3 kanalo žurnalistus?

- Nu, tai tomis aplinkybėmis aš tiesiog nenorėjau pakenkti Romanovskiui, nes jis visiškai be priežasties tris savaites sėdėjo kalėjime. Aš rinkausi tarp dviejų blogių.

- Tai kuo susijęs jūs ir Romanovskis? Ar tik todėl, kad darėte pareiškimus dėl Romanovskio?

- Iš principo taip. 

- Ar Romanovskis “stūmė” kažkokius projektus per TV3?

- Ne, jis tuo metu buvo oficialiai samdomas TV3 konsultantas.

- O kokiomis temomis jis konsultavo?

- Visomis, kurios mums yra įdomios. Kokioms paslaugos jis buvo samdomas? Paimkite iš speco.lt, ir pamatysite. Kadangi Romanovskis yra doras sąžiningas žmogus, jis viską deklaruoja. Galiu oficialiai pareikšti, kad nei aš, nei kanalo direktorė neturėjo jokių pokalbių su prezidentūros darbuotojais dėl laidos “Paskutinė instancija”, tačiau jūs vis tiek parašysite, kad aš jų turėjau.

 

Ar D.Grybauskaitė yra lietuvė?

LL šaltiniai įsitikinę, kad būtent KGB ir sukūrė legendą apie D.Grybauskaitės biografiją ir jos tėvą, neva vairuotoju dirbusi Polikarpą Grybauską. “Mano tėvelis buvo vairuotojas”, - kaip kirviu nukirto prezidentė, kai išgirdo klausimą apie savo tėvus. Tačiau šis klausimas jai labai skausmingas, ir ji vengia daugiau bet kokių komentarų ta tema. Vietoj to renkasi tokias viešųjų ryšių akcijas, kaip Salomėjos Neries mokykloje – kai visos sukviestos televizijos filmuoja, kaip prezidentė įeina į savo buvusią mokyklą, ten sveikinasi su savo buvusia anglų kalbos mokytoją, ir tempia ją už liežuvio pasakyti, kad visi, kurie nemoka angliškai, yra kvailiai. Labai putiniškas metodas – tie, kurie dar kartais įsijungia rusiškus kanalus, mato, kaip susirūpinusiu veidu V.Putinas sprendžia, kaip padėti potvynio užtvindytiems valstiečiams ar pan. Tai labai skiriasi nuo vakarietiškos žurnalistikos, kur valstybių vadovams pateikiami tik kieti ir jiems labai nemalonūs klausimai. Į tokius klausimus D.Grybauskaitė tiesiog neatsakinėja (kaip “Paskutinės instancijos” atveju), arba kalba tik surepetuotus atsakymus į sutartus klausimus.

“Yra gausu įrodymu, kad "Polikarp" yra grynai rusiškas vardas, kaip ir "Valerija" (Grybauskiene-Gribovska) arba "Vitalija" (Korsakaite-Korsakova; palygink rusu kompozitoriaus Rimsskij-Korsakov pavarde), - teigia LL šaltiniai, - mums yra visiškai aišku, kad "informacija" apie vadinama "taksi vairuotoja Grybauską", kuri buvo paskleista  rusiškos kilmes Valerijos Gribovskos yra KGB sukurtos "legendos" dalis. Pati Polikarpovna – netiesiogiai -  liepė jai paskleisti melus”.

 

Peržiūros: 10987

Komentarai   

+5 # visiems 2016-11-07 18:56
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

plus.google.com/104930148289526971655/posts
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # te 2016-11-07 21:43
tesaugo Dievas Snoro akcininkus, o kas atėjo su kardu lai nuo karo galą gaus.. Tiesa.Raktas.Spyna.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # SNORAS 2016-11-07 21:10
G.Lansbergis: "Kažkas nori, kad mes skiltume". "Skilsit", manau, ir ne kartą... Policijoj, saugume, prokuratūroj, teisme...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Anūkas 2016-11-07 22:09
Pirmasis politinis lavonas kuris "gimė" negyvas...nors ir labai lauktas to, kuris lietuvių tautą išvadino šunauja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Karbauski 2016-11-07 21:10
Dabar skubiai voratinklius praardykit nuo Snoro bylos, o po to eilė ateis ir pedofilijos bylai. Manau, kad abi vienodo kalibro kulkos buvo iššautos to paties šaulio. Štai ir aišku, kodėl Grybauskaitė gelbėjo tuos VSD vyrukus,įmerkusius sysalus vaikui, o šie gelbsti storo pasturgalio savininkę mėlynu chalatu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Valstiečiai žalieji 2016-11-07 21:22
Pradėję narplioti visas didžiąsias aferas – „Snoro“, Independence“, „Mažeikių naftos“, CŽV kalėjimo Lietuvoje  valstiečiai turi istorinį šansą sugriauti mitą, kad minėtos partijos yra „valstybininkai“, o visi kiti – rusų agentai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Karma 2016-11-07 21:11
Po to, kai 2011 m.lapkričio mėn. Ožio gauja įžūliai SNORĄ užgrobė ir išvogė žmonių pinigus, vien nesėkmės pasipylė tiems brudams: 2012 m. rinkimus į Seimą prapylė, 2016 m. - taip pat liko užribyje. Greit beliks Kubiliui, Šimonytei ir Co tik kameras Lukiškėse sau pasirinkti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Rimantė 2016-11-07 21:39
Kodėl nekeliama byla pagrindiniam Snoro turto grobstymo vagiui - Snoro banko kreditorių komiteto pirmininkei Aurelijai Mažintienei??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Vytautas 2016-11-08 12:45
Pasikvietus du aferistus is UK, frikli ir kuperi, kurie organizavo Snoro
turto pagrindini isvogima. Tai aisku visiems, turintiems IQ didesni uz
debilo.Nepavykus ikaitais paimti Antonovo ir Baranausko, Lietuvai teks
moketi jiems milijardus uz pavogta is ju turta.Klausimas tik vienas- ar po
to gauja sedes Lukiskese, uz milijardinius nuostolius Lietuvai, ar vel bus
kabinami makaronai ant ausu, kaip del milijardu is Gazprom , kai Svedijoje
Lietuva irgi pralose pries Gazprom milijardine byla?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # U-2 2016-11-07 21:13
Dievas - yra! Po to, kaip konservatnykas Žygimantas Pavilionis demaskavo Lietuvos priesus ir Maskvos agentus (pagal Žygimanta Paviliony) profesoriu Landsbergy, Kubiliu, Degutiene, Šimonyte ir galų gale, visa partijos prezidiuma o G. Landsbergiui tai kelia tik juoką, tampa aisku, kad jie VISI yra Maskvos agentai, tik del kazkokiu neaiskiu aplinkybiu vis dar neduodantys parodymu tautinio saugumo rusyje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Bronė 2016-11-07 21:18
Manau Šimonytė nespės pabūti jokiame poste, Jos su Kubilium vien tik už Snorą Lukiškės laukia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # VILIUS 2016-11-07 21:23
Cituoja Bronė:
Manau Šimonytė nespės pabūti jokiame poste, Jos su Kubilium vien tik už Snorą Lukiškės laukia.

Šimonytė jau gyvenimo ir taip nubausta,nes moteriai turėti tokį balsą ir išvaizdą yra didžiausia bausmė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Žiemos pasakos 2016-11-07 21:16
Žiemos pasakos: Ž. Pavilionis: Maskva padarė viską, kad Lietuvos konservatorių koalicijoje nebūtų. Pats V.Putinas daug kartų skambino karalienei Mortai, įkalbinėdamas ją imti Lietuvos turtą už dyką abiejomis rankomis. Tos už juokingą kainą Vilniuje išsinuomuotos valstybinės patalpos? Čia be Maskvos neapsieita. O jei kalbėti rimčiau, tai ar premjeras Butkevičius neėmė iš žmonių, valdančių Lietuvos ūkinius darinius (tiek privačius, kaip ėmė Eligijus Masiulis), tiek valstybės kontroliuojamus (kaip ėmė Landsbergiai)? Deja, beatodairiškas grobuoniško Darbo kodekso stūmimas rodo, kad premjeras Butkevičius irgi ėmė. Tik tie pinigai nepadėjo apgauti mus, rinkėjus. Lietuva maža, mes visi viską apie visus žinome (išskyrus Aloyzą Sakalą, kuris galvoja, kad gudrus, kaip lapė, premjeras Butkevičius tiesiog naiviai įtikėjo neoliberalų ideologija). Teisingai valstiečiai ruošiasi atidėti naujo socialinio modelio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # rusai puola 2016-11-07 21:19
Maskva vienareikšmiškai kalta - neužpuolė Lietuvos ir todėl konservatoriai liko be darbo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Konservatoriai 2016-11-08 12:52
Be darbo neliks. Ir toliau dirbs ta vieninteli darbeli, kuri moka: zviegs ir visu neitinkancius skelbs priesais.
Skelbs kad Rusija tuoj tuoj zlugs, paskui kad rusai tuoj puls ir okupuos landsbergius su Statytine. Todel reikia dar haubicu. Ne tik ju, bet ir tanku. O taip pat sarvuotu pampesu valdantiesiems, nes juk gerai gerai zinome; rusai tuoj puls.
Ir taip jau trecia desimtmeti. Ir taip jau prisiktas kubinio kilometro turio kalnas pampersu. Ir tai ju darbas…
Ta dirbs ir toliau: zviegs ir didins pampersu paklausa.
Tai normalu – Lietuvoje dar yra zmoniu. O juk vienas geriausiu budu priversti zmogu palikti savo gimtine – laikyti nuolatineje itampoje, gasdinti tuoj ivyksianciais konfliktais, versti jausti permanentini diskomforta del tuoj busiancios agresijos, karo, okupacijos…
Sis metodas dar geresnis uz ekonominius nepriteklius. Mat ekonominiai migrantai prasigyvene gali grizti. Taciau igasdinti negris.. Ir niekas neinvestuos i argesijos, karo laukiancia sali.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # VILIUS 2016-11-07 21:25
Grybauskaite, vis vien paspringsi Snoro akcininkų ieškiniu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # VACYS 2016-11-07 21:41
Iš Daukanto aikštės vis stipriau ir stipriau dvokia pašvinkusiais konservais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # jeronimas 2016-11-07 21:37
Kol Lietuvoje teisine sistema sedes Grybauskaites melynam chalate,tol valstybe nepasikels is vargo ir kanciu.Sendien eurosojuze esame tik uzpakalio gale su savo ekonomikos rodikliais,ir jokiu sansu ,kol tokia sistema valdys sali,islipdi is duobes nepradesime.o rasinyje mineti valdzios nieksai,vistiek sedes kalejime.Kad ir kaip teisines sistemos galvos tuos valdzios milijardu vagis globos ,saugos ir stoguos.Nieksybems visada ateina pabaiga,ir cia tik laiko klausimas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # jeronimas 2016-11-07 21:58
Jeigu valstieciai ,laimeje rinkimus nesiims tyrimo del Lietuvos isvogimo,praskolinimo ir koncervatnyku kitu padarytu nieksybiu,bus didele tikimybe,jog ir sie ,paskutiniai rinkimai,spec tarnybu ,galimai net ne Lietuvos,organizacinis darbas,skirtas sunaikinti Lietuva is vidaus.Skvernelio sudalyvavimas sioje partijoje kaip kelrode zvaigzde bus irodymas,ar dabartiniai valdantieji Lietuvos piliecias tarnaus,ar liks istikimi aprasytiems valdzios nieksams siame rasinyje.Skvernelis turi daug informacijos ir apie snoro uzgrobima ir isvogima,ir apie atomines uzdarymui isvogtus milijardus,ir apie koncervatnyku skolinimasi valstybes vardu us protu nesuvokiamas palukanas.Manau sis ponas gaudosi ir kas ir kiek pasipelne ir pelnosi ir is duju geldos.Ateitis turetu pilieciams atverti akis .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Julius 2016-11-08 12:41
Kodel tokie uolus STT , FNTT vyrukai visus apeina, padaro kratas, o apie
Snora nei gyvos dvasios, Adamonio vagystes fantastines, Kuperio
fantastines, Fryklio uzmokestis fantastinis, Mazintiene pasivogusi tiek,
kad nebepanestu, advokate Sutkiene nusikaltele maudosi neteisetuose
piniguose, visi sie asmenys stipriai apvoge Snora ir nieko.Todel nieko, kad
vagiama su auksciausios valdzios palaiminimu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Daunai 2016-11-08 09:23
Kas čia per lunatikų būrelis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # kaip 2016-11-08 09:42
Lansbergio tevas buvo architektas -ministras-TSRS nusipelnes zvalgas,o Lansbergis tik etikmatj destytojas ir stukacius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Mes TAUTA 2016-11-08 12:36
Turime neleisti tievynies priesams zydmasonems is viso neleisti prie
tievynies valdimo ir ju partijas isformoti Lansbergi Gribauskaite Kubiliu
Jukneviciene Razma Masiuli Kirkila patraukti baudzemon atsakomybien teisti
kaip vagis nuskurdinusius tauta taipogi teisti kartu Sakamoka uz
milijoninius praradimus JU VIETA KALIEJIME.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Julius 2016-11-08 12:37
Kubiliaus vyriausybė su prezidente yra tiesiogiai susijusi su šia
tarptautine mafija, atvedusia Coperi į Lietuva ,nes Lietuvą praskolino
kaip tik jo galvoms - goldmanSachsui už siaubingas palūkanas ir dar yra
neskelbti skolintojai iš ten pat greičiausiai. Štai kodėl prezidentė
klykavo prieš tvf, nes reikėjo greitai ir pigiai parduoti Lietuvą.
Galima teisti už valstybės išdavystę.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Vingių Jonas 2016-11-12 17:19
Yra viena labai didelė skylė legendoje apie S. Nėries vidurinę mokyklą. Neteko girdėti, kad vienoje prestižiškiausių tuometinės nomenklatūros atžalų mokėsi eilinių vairuotojų, kurie dalino butus Vilniaus centre, vaikai. Ar kas girdėjote? 8)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti