Banko "Snoras" grobikai maudosi vogtuose milijonuose

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)

Banko "Snoras" grobikai maudosi vogtuose milijonuose

Aurimas DRIŽIUS

Banko „Snoras" užgrobimo plano autorius, buvęs Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktorius Mindaugas Leika, savo oficialiojoje biografijoje slepia, kad buvo vienas Lietuvos banko vadovų.

Kaip žinia, būtent M.Leika kartu su keliais bendrais iš Lietuvos banko parengė banko „Snoras" perėmimo planą, pavadintą „Perkūnas". Bankas iš pradžių buvo perimtas, nacionalizuotas, ir vėliau paskelbtas bankrotu.

Šiuo metu M.Leika - stambaus JAV investicinio fondo OKM Capital partneris. Minėtas fondas investuoja į tyrimus sveikatos apsaugos srityje. Kokia M.Leikos dalis šiame fonde, nėra skelbiama, tačiau jis pristatomas kaip jaunas ir perspektyvus specialistas, neseniai baigęs Masačiūsetso verslo vadovų mokyklą (ji yra pristatoma kaip geriausia pasaulyje verslo lyderių mokykla, kurioje mokslams metams kainuoja ne mažiau 80 tūks. dolerių).

http://www.okmcapital.com/team 

Buvusi Finansų ministrė I.Šimonytė, kaip ir reikėjo tikėtis, aršiai gynė sprendimą skelbti „Snoro“ bankrotą ir įtikinėjo Seimo komisiją, kad tai buvęs „pigiausias variantas“. Tačiau komisija nutarė kad banko bankrotas buvo brangiausias variantas, ir kad valstybė nepasinaudojo kitomis priemonėmis bankui padėti.

Manoma, kad bankas „Snoras" buvo sudorotas, o jo daugelį milijardų siekiantis turtas užvaldytas ir padalintas kaip karo grobis, dėl kelių priežasčių. Pirma, „Snoras" išgelbėjo nuo bankroto dienraštį „Lietuvos rytas", kuris 2009 m. buvo nemokus, ir bankininkai pamatė gerą galimybę uždirbti -pigiai nusipirko trečdalį šios žiniasklaidos grupės akcijų, kad galėtų vėliau jas brangiai parduoti.

Toks veiksmas labai nepatiko Daliai Grybauskaitei, kuri apskritai nepakenčia, kad bet koks verslo pasikeitimas nėra su ja suderintas.

Kita vertus, kai kas mano, kad banko „Snoras" sužlugdymas turėjo būti dar vienas parodomasis šou, kaip prezidentė kovoja su „oligarchais - rusišku stiliumi į banką turėjo įsiveržti kaukėtų teisėsaugininkų būrys, kuris turėjo išvesti iš banko persigandusius bankininkus, o viso to fone griaudėtų D.Grybauskaitės balsas, kad taip bus visiems sukčiams ir oligarchams.

Tuo labiau, kad tokiu atveju visas stambus verslas suprastų, su kuo reikia skaitytis, kad ir jų neištiktų banko „Snoras" savininkų likimas. Tačiau „Snoro" savininkai sužinojo apie rengiamą planą, bandė įspėti D.Grybauskaitę to neparyti, paskelbdami straipsnį apie gresiančią ataką prieš lietuviškus bankus „Lietuvos ryte", o vėliau paspruko į Londoną.

Jeigu nebūtų pasprukę, iki šiol sėdėtų Lukiškėse, nes prokuratūros skundą juos suimti nagrinėjęs Vilniaus apygardos teismas per pusvalandį nusprendė, kad yra pagrindo manyti, kad bankininkai padarė tai, kuo yra kaltinami - t.y., neva pasisavinę milijardines sumas iš banko. Banko „Snoras" atstovai visą laiką teigia, kad banko aktyvai niekur nėra dingę, o tiesiog pervesti į Šveicariją tam, kad nebūtų išgrobstyti.

Visus tuos metus, kai „Snoras" nacionalizuotas, vyksta beatodairiškas jo turto grobstymas. Sklinda kalbos, kad tie du pavyzdžiai, kai banko „Snoras" administratoriaus nutarimu buvo neteisėtai padarytos banko užskaitos (viena - buvusios Seimo pirmininkės Irenos Degutienės sūnaus įmonės), nėra pavienės, ir kad už kelis šimtus tūkstančių atlygį administratoriui tokių „užskaitų" vyko šimtai.

Tačiau keli banko „Snoras" turto užgrobimo atvejai kelia tikrą siaubą. Pvz., bankas buvo paskolinęs 20 mln. litų UAB „Lietuvos rytas", ir kai buvo pardavinėjamas banko valdomas trečdalis šio dienraščio akcijų, administratorius tiesiog nurašė 10 mln. litų banko kreditą „Lietuvos rytui" kaip beviltišką, nors „Lietuvos rytas" tikrai nėra bankrutavusi įmonė.

Dar įdomesni dalykai, atsakingų banko SNORAS darbuotojų teigimu, vykp su kita banko dukterine įmone - UAB „SNORAS Investment Management", kuri valdo įsigytus trijų kompanijų UAB „Nekilnojamo turto gama", UAB „NT panorama" ir UAB „Stelita" kontrolinius akcijų paketus, ir kurių įsigyjimui 2010-07-01 šalies konkurencijos tarnyba buvo išdavusi leidimą.

Bankas kreditavo šių objektų statybą, ir prasidėjus nekilnojamojo turto krizei, nutarė kapitalizuoti šias paskolas, ir taip tapo bankui įkeisto turto ben-drasavininkais.

„Nekilnojamo turto gama" sostinėje valdo dešiniajame Neries upės krante esantį A klasės biurų pastatų kompleksą „Vilniaus verslo uostas". Į šį centrą „Nekilnojamo turto gama" investavo per 200 mln. litų.

„NT Panorama" planuoja įgyvendinti nekilnojamo turto projektą „11" esantį Vilniuje, tame pačiame rajone Lvovo, Kernavės ir Krokuvos gatvėse. Projekte planuojama pastatyti 68 000 kv. m. ploto pastatų korpusą, kurį papuoš du modernūs bokštai. Komplekse numatyta ir daugiaaukštė 1760 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.

„Nekilnojamo turto gama" ir „Stelita" Vilniuje, Giedraičių ir Krokuvos gatvių sankryžoje šiuo metu yra parengusi 0,118 hektaro teritorijos detalųjį planą, pagal kurį planuojama įgyvendinti projektą „D", kuriame numatyta nugriauti šalia „Verslo uosto" esantį seną, nenaudojamą pastatą ir pastatyti naują - biurams, prekybos centrui ir pan.

Visų šių trijų UAB-ų aukščiau išvardinto turto 49 proc. priklauso bankui SNORAS.

Tačiau banko darbuotojų teigimu vyksta įdomūs dalykai. Bankroto administratoriaus N.Cooper nurodymu UAB „Nekilnojamo turto gama", UAB „NT panorama" ir UAB „Stelita" akcijos, kurios yra apskaitomos banko dukterinės įmonės UAB „SNORAS In-vestment Management" balanse yra įvertintos po 1 litą (?!).

Dabartiniu metu banko administratorius N. Cooper užmerkia akis ir yra sutaręs su „Verslo uosto" dabartiniais valdytojais leisti jiems išpirkti akcijas atgal!!! Už 3 litus!

Tuo būdu, p. N.Cooper yra numatęs atsisakyti banko SNORAS kreditorių nenaudai, arba tiesiog iš jų pavogti (!), apie 150-170 mln. litų vertės turto kas sudaro 49 proc. banko SNO-RAS valdomos dalies vertę.

UAB „SNORAS Investment Management" direktorė Vita Andrikytė buvo verčiama pasirašyti šį nusikalstamą akcijų pardavimo už 3 litus sandorį, tačiau, jai atsisakius tai padaryti, p. V.Andrikytė buvo priversta parašyti atsistatydinimo iš pareigų pareiškimą. Vietoj jos buvo paskirtas kitas direktorius, bedarbis, kuris sutartį pasirašė.

Ar tokios turto dalybos neprimena garsiųjų PVM grobstytojų, kai įmonių direktoriais specialiai buvo skiriami bomžai ir benamiai, kurie suraitydavo savo parašus, o vėliau sukčiai atsiimdavo milijonus neva permokėto PVM.

Visa ši situacija, banko dukterinės įmonės balanse aukščiau aprašyto ir apskaitomo turto vertė yra gerai žinoma ir Lietuvos banko vadovams bei atsakingiems specialistams, kadangi Lietuvos bankas buvo informuotas, kad minėto nekilnojamo turto, esančio Vilniaus centre įsigyjimą finansavo banko SNORAS dukterinė įmonė „SNORAS Investment Management".

„Vilniuje šimto milijoninės vertės turto perleidimo sandoris po „Snoro" uždarymo (buvo aprašytas spaudoje, kai sąžininga „Snoro" dukterinės įmonės darbuotoja Vita Andrikytė, net spaudžiama N.Coperio ir savo tiesioginio vadovo Modesto Keliausko, atsisakė pasirašyti „Vilniaus verslo uosto" kontrolinio akcijų paketo neteisėto pardavimo už nepilnus 10 tūkst.lt (?!) ir buvo priversta palikti darbą,o priimtas laikinas darbuotojas iš gatvės parašui padėti ir vėl išnykti) - ne kriminalas?, - teigia vienas iš „Snoro" kreditorių, - ponai prokurorai, kaip čia yra, kad šis skandalingas atvejis visai nenagrinėtas?

O "Snore“ atvirai kalbama, kad, neva, už šį neteisėtą sandorį vien M.Keliauskas „po stalu“ galimai gavo iš „Verslo uosto“ savininko A.Ginaičio 350 tūkst.lt?! Tai kiek „nubirėjo“ į kišenę pagrindiniam "veikėjui" N.Coperiui?!“

M.Leikos karjera

Banko „Snoras“ užgrobimo plano autorius, buvęs Lietuvos banko Ekonomikos komiteto pirmininkas Mindaugas Leika prieš kelis mėnesius su partneriais JAV Delavero valstijoje įregistravo ofšorinę bendrovę „OKM CAPITAL MANAGEMENT LLC“ (file no.: 5375469).

Ši įmonė registruota per agentą „THE CORPORATION TRUST COMPANY“ 2013-07-30, Delaware valstijoje. Šios valstijos mokestinė aplinka palankiausia ofšorinėms bendrovėms visose JAV. Be to, įstatymai leidžia išsaugoti bendrovės akcininkų anonimiškumą, akcijų pasiskirstymą tarp jų.

„OKM CAPITAL MANAGEMENT LLC“ (file no.: 001117935) registruota Ekaterina Fialkovskaya 2013-10-04. Registracijos dokumentuose kaip steigėjai nurodomi ir Mindaugas Leika, ir Oleg Shchapov. Registracijos adresas: 800 Boylston St., Suite 1600 Boston, MA 02199.

Interneto adresų (okmcapital.com ir okm-capital.com (nenaudojamas)) registratoriumi nurodomas Oleg Shchapov. Adresai registruoti 2013-04-22.

http://www.okmcapital.com/#!team/cihc 

Mindaugas Leika

2009-09-22 LB Ekonomikos ir finansinio stabilumo tarnybos finansinio stabilumo departamentas pateikia „AB banko „Snoras“ apžvalgą ir galimybių analizę“ su trimis variantais:

1) perėmimas visuomenės poreikiams, 2) investuotojo atvedimas ir likvidumo užtikrinimas, 3) gero-blogo banko atskyrimas. Dokumentą parengė M. Leika, M. Mendelevičius ir I. Žadeika. Su šia analize supažindinamas tuometinis premjeras A. Kubilius, jo patarėjas M. Majauskas ir visuomeninis konsultantas A. Žabolis.

2011-07-01 M. Leika tampa LB Ekonomikos departamento direktoriumi (iki tol - LB Ekonomikos departamento finansinio stabilumo skyriaus viršininkas).

2011-10-05 M. Leika pradeda konsultuotis su Švedijos finansų priežiūros tarnybos vadovu M. Andersen.

2011-10-25 - 2011-11-09 M. Leika su konsultacinės įmonės OLIVER WYMAN atstovu Sean Cory parengia SNORO pertvarkymo planą Perkūnas, kurio būtina dalis - SNORO perėmimas visuomenės reikmėms.

2011-11-16 M. Leika atvyksta į SNORĄ užimti banko kartu su S. Freakley, vadovauja LB darbuotojų komandai, kuri atjungia banko mokėjimų sistemas. M. Leika Koordinuoja S. Freakley veiksmus.

2012-03-28 Liudija Seimo komisijai. M. Leika teigia, kad jau 2009 m. buvo aišku, jog SNORAS nemokus. Primena 2008 m. Finansinio Stabilumo Apžvalgą, kurioje teigiama, kad vienas iš Lietuvos bankų kritiniu atveju gali tapti nemokiu. Kaltina R. Šarkiną blogai vykdžius SNORO priežiūrą.

Nuo 2012 m. rudens išvyksta į MIT Sloan School of Management, Cambridge, Massachusetts. Studijų kaina sezonui - $92.000. LB tuometinis padalinio vadovo vidutinis atlyginimas - 5500 Lt. T.y. niekur neišleidžiant gautų pajamų, reikėtų taupyti 3,5 m., kad sutaupyti studijoms.

M. Leika savo biografijoje nieko neužsimena apie pastaruosius 10 metų darbą LB.

Mindaugas Leika tapo didžiulės tarptautinės kompanijos bendrasavininku

 

Ekaterina Fialkovskaya

Nuo 2004 iki 2010 spalio dirbo vadovaujančiose pareigose TELE2 bendrovės Rusijos filiale.

2010 lapkritį pradėjo dirbti konkuruojančioje telekomunikacijų įmonėje VimpelCom (Deputy M&A Director).

Nuo 2011 sausio iki 2011 gegužės įgyvendino projektą, kuriame VimpelCom už 420 mln. dolerių įsigijo NTC telekomunikacijų bendrovę.

TELE2 2013 m. kovo mėn. pardavė savo verslą VTB Group.

Nei vienas iš OKM Capital steigėjų anksčiau neturėjo jokių ryšių su medicinos sritimi.

Peržiūros: 9403

Komentarai   

+24 # Aušra 2016-10-05 14:52
Konservinė Snoro "nacionalizacija" : 2011m.lapkricio 16 d. dvidesimt anngliskai kalbanciu vyruku su Saimonu Frykliu priesaky bei Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktoriumi Mindaugu Leika uzeina i banka, isvaro darbuotojus is ju vietu, uzima kabinetus, is kar po
poros valandu pradeda naikinti dokumentus, VB darbuotojas Leika , nustume banko apsaugos darbuotoja, isjungia banka is Swift sistemos, t, y drastiskai ir negrazinamai sustabdo banko veikla ir tai pavadina nacionalizacija, skaidrieji konservatoriai zmoniu neskriaudzia...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Nusikaltėliai ar? 2016-10-05 23:38
Ar zinote,kad Svedijos centrinio banko vadovas parase islaptinta skunda R.
Sarkinui (o gal ir prezidentai), kad banku prieziura ir jos vadovas
nesidalina su svedais informacija apie bankus, kurie nera priklausomi nuo
svedijos?
Ar zinote, kad visos snoro inspektavimo ataskaitos buvo teikiamos VSD? Ir
ne tik jo, bet ir kitu, lietuvisku?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # KAZIMIERAS 2016-10-06 09:48
Cituoja Aušra:
Konservinė Snoro "nacionalizacija" : 2011m.lapkricio 16 d. dvidesimt anngliskai kalbanciu vyruku su Saimonu Frykliu priesaky bei Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktoriumi Mindaugu Leika uzeina i banka, isvaro darbuotojus is ju vietu, uzima kabinetus, is kar po
poros valandu pradeda naikinti dokumentus, VB darbuotojas Leika , nustume banko apsaugos darbuotoja, isjungia banka is Swift sistemos, t, y drastiskai ir negrazinamai sustabdo banko veikla ir tai pavadina nacionalizacija, skaidrieji konservatoriai zmoniu neskriaudzia...

Kodėl niekur nėra kitų LB valdybos narių: R.Kuodžio, A.Misevičiaus, D.Petrausko, V.Gerulavičiaus abrozdėlių, kurie pirmieji ir priiminėjo tuos sprendimus “suvalstybinti” ir subankrotinti Snorą?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # NU JO 2016-10-05 15:41
ZARAZOS ŠIMONYTĖS PARAŠAS STOVI PO KUBILIAUS VYRIAUSYBĖS ĮVYKDYTO BANKO SNORAS NACIONALIZACIJOS DOKUMENTU. NA, BRUDŲ BRUDAI!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # TIKROVE 2016-10-05 23:34
KUBILIUS, SIMONYTE, VASILIAUSKAS + skambutis NE PRIE KO + FRIKLIS, COPERIS
= BANKO SNORAS VERSLO SUZLUGDYMAS!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # afigiet 2016-10-06 09:47
Pirmadienis- banke truksta 4 milijardu, antradienis banke truksta 3
milijardu, treciadienis banke truksta 3, 4 milijardu, ketvirtadienis banke
truksta 2,6 milijardu.....Seimo komisija Snoro reikalams tirti - trukumo
ataskaitos LB nepateike, nacionalizacija skubota.Konservatoriai tokios
ataskaitos priimti negalejo, tai Razma, Dagys, Bogusis, Anusauskas,
Sedbaras, Austrevicius demonstratyviai isejo is balsavimo.Konservatoriai
sunaikino Snora.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # cha cha 2019-04-08 22:33
O reikalavime Anglijai išduoti Baranauską ir Antonovą rašoma, kad trūksta tik 800 milijonų. Nesiekia net milijardo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Visiškas dugnas 2016-10-06 09:11
Cituoja NU JO:
ZARAZOS ŠIMONYTĖS PARAŠAS STOVI PO KUBILIAUS VYRIAUSYBĖS ĮVYKDYTO BANKO SNORAS NACIONALIZACIJOS DOKUMENTU. NA, BRUDŲ BRUDAI!

Jei Baltijos kelyje šiandien stovėtų Grybauskaitė, Kubilius, Lietuvos
banko valdytojai Vasiliauskas, Šimonytė ir Kuodis - tai mes su šūdais
išteptume tas rankas už sužlugdytus bankus ir sugriautus žmonių
likimus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Rimutė 2016-10-06 09:14
Korumpuota Šimonytė pardavė švedų bankams Lietuvą. Ko dar norėt? O
ką jau čia kalbėt apie Snorą? Ir dar, dėkokite tai kumelei, kad
būdama ministre leido skandinavų bankams nemokėti mokesčių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Arbatos pagėrimas 2016-10-05 15:42
Pagere arbatele prezidenturoj V.Landsbergis su Grybauskaite, pyst ir Snoro
neliko......kas tie saukstai, jei buves Grybauskaites patarejes teisininkas
Rimselis nuejo dirbti i Sutkienes advokatu kontora, kuri su Snoro
kreditoriu komisijos pirmininke Mazintiene ir administratoriais buvusiu
Kuperiu, dabartiniu Adamoniu pusvelciui ispardave Snora.Voratinklis -
prezidentura, jos patarejas Rimselis, advokate Sutkiene, Mazintiene,
Adamonis, Kuperis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Publijus 2016-10-05 23:43
Skelbti bankrotą Snorui nusprendė LB valdyba?...Nebūkit naivūs,ne tokiems
liūrbiams priiminėti tokio lygio sprendimus.Yra vienas žmogus,kuris
visada yra prie KO.Bet kai reiks atsakyti už milijardinius nuostolius ji
vėl bus ne prie KO ir kaip Benderis pridurs,"jūs patys kvailiai.Dalykas
ne naujas.Kažkada "tapkė",atvedęs Willjams žulikus į Mažeikius,irgi
dar nusišaipė,kad Lietuva nesugebėjo išsiderėti sau palankių
sąlygų.Taigi matom kaip istorija kartojasi,pirmą kartą tai tragedija,o
antrą kartą jau farsas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Sigita 2016-10-05 18:30
Kodel tokie uolus STT , FNTT vyrukai visus apeina, padaro kratas, o apie
Snora nei gyvos dvasios, Adamonio vagystes fantastines, Kuperio
fantastines, Fryklio uzmokestis fantastinis, Mazintiene pasivogusi tiek,
kad nebepanestu, advokate Sutkiene nusikaltele maudosi neteisetuose
piniguose, visi sie asmenys stipriai apvoge Snora ir nieko.Todel nieko, kad
vagiama su auksciausios valdzios palaiminimu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Nora 2016-10-06 09:26
Apie Grybauskaitės voratinklį dėl Snoro. Per ka buvo vagiamas Snoras? Rimselis buvo prezidentes patarėjas ,
laikinai išėjęs i Sutkienes advokatu kontora, kuri su kreditoriu
komiteto pirmininke Mazintiene ir Snoro administratoriumi Adamoniu
sudarinėja turto pardavimo sutartis.Pagrindines voratinklio
dalys....prezidentura, Rimselis, Sutkiene, Mazintiene, Adamonis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Zenonas Priekuliškis 2016-10-05 20:31
Jų pavyzdžiu taip dirba ir teismai, ir antstoliai ir dalis teisėtvarkos teisėsaugos pareigūnai. Gėda gyventi tokioje LIET UVIJOJE. Pats laikas jiems patiems statytis kalėjimą, ar eis į bendrus. Kaip šitų išgamų nebus valdžioje, sugrįš ir pabėgėliai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # klausimas 2016-10-05 20:35
kur siuo metu yra Leika? Teko girder, kad po Snoro aferos jis is banko lesu buvo pamalonintas ir isvyko studijuoti i JAV I kazkoki labai brangu ir labai prestizini universiteta.Tai buvo dovana jam, numarinus Snora, manoma, kad jis jauciasi nelabai kaip padares toki nusikaltima ir i Lietuva nebegrizta.Butu labai idomu suzinoti kokia sventa zemele ta bruda nesioja, siaip jis vertas kilpos...Kas apie ji zinot parasykit
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # POVILAS 2016-10-06 09:39
Cituoja klausimas:
kur siuo metu yra Leika? Teko girder, kad po Snoro aferos jis is banko lesu buvo pamalonintas ir isvyko studijuoti i JAV I kazkoki labai brangu ir labai prestizini universiteta.Tai buvo dovana jam, numarinus Snora, manoma, kad jis jauciasi nelabai kaip padares toki nusikaltima ir i Lietuva nebegrizta.Butu labai idomu suzinoti kokia sventa zemele ta bruda nesioja, siaip jis vertas kilpos...Kas apie ji zinot parasykit

Kas apmoka Dariaus Petrausko bakalauro studijas JAV universitete? Kaip
Lietuvoje viskas puiku: pradzioje i valdzia ir banku bankrotus inicijuoja,
o po to vyksta i uzsieni bakalauro laipsnio gauti.
Mindaugas Leika kaip ir Petrauskas studijuoti isvyko, nes ziniu, kaip uzgrobti bankus, pritruko.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # atsiprasau... 2016-10-05 20:39
perskaiciau straipsni iki galo ir radau , kur tas brudas Leika isitaise
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # nuomone 2016-10-05 20:42
Ateis laikas, kai ta Leika griebs uz kiausiu ir atvilks i Lietuva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Virgis 2016-10-05 22:12
esu girdejes tam tikru kalbu........ateis ir Leikos eile, vieni zmones jam neatleis.....Amerika,tai ne Marsas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # vladas lukosevicius 2016-10-06 10:24
Vargu ar jį kas nors vilks į Lietuvą , gaus jis ten 9 gramų tabletę ir galai bus užslapstyti .
O jo pinigai išsidalinti .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Mona 2016-10-05 23:32
Čia kiekvienas bent kiek sveikai mąstančiam piliečiui aišku,kad Snoro
uždarymas visiškai nesusijęs su prasta jo veikla... Mano nuomone, tai
buvo be galo purvinas užsienio bankų konkurento pašalinimas, valstybės
rankomis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # KOSTAS 2016-10-06 09:24
Cituoja Mona:
Čia kiekvienas bent kiek sveikai mąstančiam piliečiui aišku,kad Snoro
uždarymas visiškai nesusijęs su prasta jo veikla... Mano nuomone, tai
buvo be galo purvinas užsienio bankų konkurento pašalinimas, valstybės
rankomis.

Seimo posėdis Degutienė: greitai prabalsuojam uz Snoro nacionalizacija, klausimu neuzdavinejam, penkios minutes ir Snoro nebera.Yra to posedzio stenograma.Ar rupi konservatoriams zmones, sunaikino puikiai veikusi banka, nes jiems NEPATIKO . Taip aferistai konservatoriai sunaikino Snorą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # LB valdybos narys 2016-10-05 23:37
kyšininkas tas Vaidevutis Gerulavičius, korumpuotas zmogeliukas,visi LB žinojo , kad
Ukio banko valdybos pirmininkas Ugianskis kas mėnesį i LB Atsiskaitymų
centra Zirmunuose važiuodavo , kad "atlyginimą " grynais atiduoti.
O jis, menkysta, kišenes babkiu primuses, matai net pas Kubiliu begdavo
konkurentu skųsti, kaip paaiškėjo dabar.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # alisa 2016-10-05 23:45
Man atrodo visvien leikom,kropam kuodziam vasiliauskam dievas atlygins normaliai
dar uz snoro banka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Klausiu 2016-10-06 09:34
O Petrausko studijas, kurios yra $73,972 uz metus (ir tai yra MINIMUM
required based upon conservative estimates of living expenses and a
moderate student lifestyle) pagal universiteto duomenis, Cooperis ar
Stebuklingi Aitvarai apmoka?
Petrauskas turedamas 3 vaikus, 2 ex zmonas ir sugyventine, ir dar
kreditus, savo santaupu ir turto pagal oficialias VTEK deklaracijas tikrai
neturejo. Tai kas apmoka?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Vilmantė 2016-10-06 09:35
M.Leikai mokslus apmokėjo Cooperis pervesdamas is savo britiskos firmos
beveik 100 tūkstančių $.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Richie 2017-07-10 04:28
Hello fellas! Who wants to chat with me? I have profile at HotBabesCams.com,
we can chat, you can watch me live for free, my nickname is Anemonalove: https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg , here
is my pic:

https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Anglea 2018-11-24 10:14
Yeah bookmaking this wasn't a bad determination outstanding post!


Review my web page - http://cz.jomcariwang.com/: http://Cz.jomcariwang.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Alfonso 2018-12-25 03:52
If some one desires expert view about blogging and site-building after that
i suggest him/her to pay a visit this blog, Keep up the good
work.

My webpage spirulina mask como adquirir o como tomar xtrasize como se toma formula: https://escr.anotherplanetlighting.com/hair/6467/spirulina-mask-como-adquirir-o-como-tomar-xtrasize-como-se-toma-formula/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Jefferson 2018-12-27 09:06
Hello, Neat post. There is a problem with your web
site in internet explorer, may test this? IE nonetheless is the market leader and a big component to folks will leave out your magnificent writing due to this problem.
viagra
online: https://www.173an.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2802569
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Preston 2019-01-16 11:23
I enjoy you because of all your valuable effort on this
web page. My daughter takes pleasure in participating in internet research
and it's obvious why. Almost all notice all of the compelling form you present
priceless guidelines via this blog and as well attract contribution from others on this topic plus my princess is becoming educated a whole lot.
Take advantage of the remaining portion of the year.
You are carrying out a useful job.

Here is my web blog - erogen x: https://Arma.Mikronsindia.com/15/681/erogen-x/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Michell 2019-02-17 03:46
My partner and i still can not quite feel that I could always be one of those
reading through the important ideas found on your website.
My family and I are seriously thankful on your generosity and for giving me the chance to pursue
the chosen profession path. Thanks for the important information I obtained from
your blog.

My blog post ... probreast plus ervaring: https://nlbe.anotherplanetlighting.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Sandy 2019-03-27 21:02
I truly appreciate this post. I've been looking all over for this!
Thank goodness I found it on Bing. You've made my day!
Thx again!

Here is my blog post; levantamiento de busto dolor en el seno derecho: https://esar.mti-info.com/breast-enlargement/1238/levantamiento-de-busto-dolor-en-el-seno-derecho/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # ukuwuveba 2019-05-28 15:45
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg kqc.qoou.laisvaslaikrastis.lt.vuf.dl http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # okobiyixu 2019-05-28 16:29
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription Amoxicillin 500 Mg wes.xdrg.laisvaslaikrastis.lt.itf.xm http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # ujojogafvov 2019-05-29 09:24
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin Without Prescription szu.yzyi.laisvaslaikrastis.lt.kne.xv http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti