Vieną palapinę KAM pirko 60 tūkst. eurų (auksinius samčius KAM pardavinėjo Landsbergių šeimai artima grupuotė)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.06 (18 Votes)

 

Vieną palapinę KAM pirko už 60 tūkst. eurų

Dėl visų biudžeto milijonų plovimo kalčiausia prezidentė D.Grybauskaitė, sukūrusi „kišeninių“ prokurorų sistemą

Krašto apsaugos ministerija pirko iš UAB „Nota bene“ keturias palapines, už kurias sumokėjo 240 tūkst. eurų.

„Už 60 tūkst. eurų gali namą bet kuriame Lietuvos mieste nusipirkti, - mano Seimo narys Vytautas Kamblevičius, - KAM mano, kad labai gudriai išsisuks – sutartyse parašo, kad ta sutartis su tiekėju yra tik preliminari , ir vėliau tos sutarties rėmuose gali viską pirkti jau be konkurso“.

Ar tokios vagystės įmanomos be politikų stogo?

„Žinoma, kad ne, - mano V.Kamblevičius, - jeigu tie veikėjai neturėtų „stogo“, jau seniai būtų supakuoti. Juk jeigu prokurorai buvo pradėję tyrimą, o paskui nutraukė, matyt, kad jiems liepė nutraukti tuos tyrimus. Manau, kad prokurorai pradėjo tyrimą, rado pakankamai medžiagos, kad įrodyti sukčiavimą, o paskui staiga viską nutraukė. Kažkoks marazmas – eilinis žmogelis iš karto būtų suvalgytas. O jeigu prokuroras paima „riebią“ medžiagą, pradeda tyrimą, ir paskui nutraukia, matyt, kad jam liepia. Aš kitaip negaliu paaiškinti.

„Visi įsivėlę į šį pinigų plovimą, - mano V.Kamblevičius, - nors tie dalykai tik dabar iškilo į viešumą, tačiau tokia betvarkė tęsiasi nuo 2002 m. Visi prikišę prie to nagus, todėl visos partijos nenori, kad tie dalykai būtų eskaluojami.  KAM naudoja grifą ‚Slaptai“, todėl niekas negali jų kontroliuoti ir tikrinti, -  grifas „slaptai“ tapo raktu vagišiams, todėl ministerija tuo piktnaudžiauja“.

 

 Auksinių šakučių“ krašto apsaugos sistemoje istorija įgauna pagreitį ir apauga vis naujomis detalėmis. Ministras Juozas Olekas, kurio vadovavimo ministerijai laikais ir buvo sudarytos šakučių pirkimo sutartys, bando vaizduoti didvyrį, kad jis tariamai pats ėmėsi tirti šią istoriją ir tokiu būdu bando nukreipti dėmesį nuo to fakto, kad jam pačiam vadovaujant ministerijai sutartis ir buvo sudaryta.

Kad tokios „auksinių šakučių“ istorijos suduoda labai didelį smūgį visai krašto apsaugos sistemai – yra akivaizdu. Tačiau, akivaizdu ir tai, kad ši istorija atskleidžia ir platesnio mąsto problemas, kurių negalime nematyti, ir kurios vienaip ar kitaip yra susijusios su socialdemokratais bei viešaisiais pirkimais.

Ministrui rengiame interpeliaciją, nes šioje istorijoje atsiskleidžia vis daugiau įvairių sąsajų, susijusiu ne tik su „auksinėmis šakutėmis“, o tai kelia ir vis daugiau klausimų, į kuriuos gauti atsakymus galime tik interpeliacijos keliu.

„Auksinės šakutes“ krašto apsaugos sistemai pardavė per šias dienas spėjusi išgarsėti UAB „Nota Bene“ kompanija. Jos akcininkais yra Valius Fatėnas, Kęstutis Lesevičius, Paulius Miežys, Vidmantas Šelnys ir Andrius Jazgevičius. Įmonės vadovas A. Jazgevičius.

Ši įmonė jau 2002 metais yra pagarsėjusi „auksinių tualetų“ istorijoje, kai sugebėjo kariuomenei parduoti keturis mobilius tualetus su dušais už beveik du milijonus litus.

Kaip rodo Viešųjų pirkimų tarnybos skelbiami duomenys, šiai kompanijai ypač sekasi tuo metu, kai į valdžią ateina socialdemokratai. Pavyzdžiui, 2008-2012 metais (ministrė Rasa Juknevičienė) ši kompanija yra laimėjusi viešųjų pirkimų už 1 mln. 200 tūkst. eurų sumą, tuo tarpu 2012-2016 metais (ministras Juozas Olekas) – už daugiau nei 20 mln. eurų (žr. grafiką).

 

Žiniasklaida skelbia ir apie neskaidrius už 1,5 mln. eurų šiais metais iš tos pačios UAB „Nota Bene“ pirktus karinius kastuvėlius: http://vz.lt/…/vpt-kariuomenes-uz-15-mln-eur-pirkti-kastuve…

 

Primenama ir apie šios kompanijos 2013 metais kalėjimams tiektą specialią mobiliuosius ryšius turėjusią blokuoti įrangą, kuri neveikė: „Rangovui įdiegti ryšio blokavimo įrangą įkalinimo įstaigose nepasisekė“ (15min)

 

Reikia pastebėti, kad pagal VPT skelbiamus duomenis UAB „Nota Bene“ viso yra laimėjusi viešųjų pirkimų už beveik 42 mln. eurų, iš jų beveik 32 mln. eurų (76%) yra Krašto apsaugos sistemos viešieji pirkimai.

 

Bet VPT duomenys atskleidžia, kad tiems patiems akcininkams prie socialdemokratų labiausiai yra pasisekę ne kariuomenės ar kalėjimų reikaluose, bet socialdemokratų kuruojamoje medicinos srityje ir čia sėkmė gerokai viršija tai, ką jiems pavyko pasiekti su „auksinėmis šakutėmis“ ir „auksiniais tualetais“.

Pasirodo iš esmės tie patys akcininkai (V.Fatėnas, K.Lesevičius, P.Miežys, V.Šelnys) tuo pačiu adresu, kaip ir UAB „Nota Bene“ yra įsteigę ir kitą įmonę UAB „Labochema LT“. Šiai įmonei pagal VPT duomenis 2014 metų lapkričio mėnesį pavyko laimėti milžiniškos apimties Nacionalinio vėžio instituto vykdytų viešųjų pirkimų preliminariąją sutartį dėl laboratorinių reagentų ir priemonių pirkimo už fantastišką, didesnę nei 1.5 mlrd. litų sumą. Pagal VPT skelbiamus duomenis – tai po LNG terminalo laivo pirkimo/nuomos sutarties yra antra pagal apimtį Lietuvos viešųjų pirkimų istorijoje sudaryta sutartis. Neturime duomenų, kaip ir kokiu būdu ši sutartis yra realizuojama, tačiau verta prisiminti, kad Nacionalinis vėžio institutas dideliu politiniu spaudimu buvo įkurtas tik tų pačių 2014 metų balandžio mėnesį, o lapkritį jau paskelbė viešąjį pirkimą didesnei nei 3 mlrd. 800 mln. litų sumai, kurio beveik pusę laimėjo UAB „Labochema LT“.

 

Toks „auksinių reagentų“ pirkimas ir jo metodas turėtų stebinti netgi labiau nei „auksinių šakučių“ pirkimas, bet prie socialdemokratų jau niekas nebestebina…

 

 

 

Pagaliau paaiškėjo, kodėl prokuratūra du metus dengė sukčius, kurie kariuomenei pardavinėjo auksinius šaukštus ir samčius ir kodėl Tvėnybės sąjungos patriarchas Vytautas Landsbergis ragino nekreipti dėmesio į tokią smulkmeną (http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/nuomone-v-landsbergis-vargas-del-samteliu.d?id=72185100) - pasirodo, kad KAM šaukštų tiekėja UAB "Nota Bene" glaužiai susijusi su konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio šeima.  Viešuosius pirkimus vykdžiusios „Nota bene“ kompanijos vadovo Andriaus Jazgevičiaus žmona Lina Jazgevičienė dirba TS-LKD pirmininko šeimos įmonės Karalienės Mortos mokyklos direktore. Pastaroji mokykla priklauso Austėjai Landsbergienei ir pagarsėjo tuo, kad valstybės įmonė 'Lietuvos Energija" jai savo lėšomis suprojektavo didžiulį pastatą Vilniaus senamiestyje, ir buvo pasirengusi jį pastatyti, tik įsikišus Seimui, statybos sustojo. Visos valstybės įmonės išlaidos šioms stayboms buvo įskaičiuotos į elektros kainą, kurią sumoka visi vartotojai.

 

Į auksinių šaukštų ir virtuvės įrankių skandalą įsivėlusi bendrovė „Nota Bene“ per paskutinius šešerius metus iš viso viešųjų pirkimų konkursuose laimėjo sutarčių už 27,7 mln. eurų.

 

Paiaškėjo, kad į Dalios Grybauskaitės socialdemokratams iškastą duobę įkrito prezidentės numylėtiniai konservatoriai. Nors Viešųjų pirkimų tarnyba žiniasklaidai pateikė pranešimus, gausiai iliustruotus paveiklėliais su šaukštų kaina parduotuvėje ir kiek mokėjo KAM, tačiau matyt nežinojo, kad už viso šio skandalo kyšo tautos patraircho barzdelė.

 

"Nuolatiniai puolimai ir spaudimas dabartinei Vyriausybei verčia socialdemokratus viešai kelti klausimą dėl nesąžiningos rinkimų kampanijos, - teigiama LSDP pareiškime, - iš oponentų ir Prezidentūros nuolat mėtomų įtarimų, kaltinimų valdančiosioms partijoms matosi, kad Prezidentė Dalia Grybauskaitė tiesiogiai dalyvauja šių rinkimų kampanijoje ir, akivaizdu, kurioje pusėje.

 

Galbūt Prezidentė vietoje aktyvaus, bet nesąžiningo rinkimų žaidimo galėtų deklaruoti savo politinius interesus ir nesislapstydama agituotų už savo kitai kadencijai pasirinktą politinę partiją. Tuomet ir rinkėjams būtų aišku, dėl ko vienas po kito keliami klausimi ar netgi pučiami skandalai dėl vieno ar kito Vyriausybės nario.

 

Šiuo atveju susivienijusių Prezidentūros ir opozicijos partijų taikiniu pasirinktas Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas kaltinamas tuo, dėl ko pats prieš dvejus metus kreipėsi į teisėsaugą.

 

Kodėl prokurorai nutraukė ikiteisminį tyrimą pagal J. Oleko kreipimąsi? Generalinis prokuroras kviečiamas į Seimo socialdemokratų frakciją, tačiau nesiteikė ateiti ir atsakyti, nors uoliai lankosi Prezidentūroje.

 

Šioje pernelyg brangių įrankių istorijoje mįslingi ir konservatorių pėdsakai. Viešuosius pirkimus vykdžiusios „Nota bene“ kompanijos vadovo Andriaus Jazgevičiaus žmona Lina Jazgevičienė dirba TS-LKD pirmininko šeimos įmonės Karalienės Mortos mokyklos direktore.

 

Prielaidų galima įžvelgti įvairių, bet dėl dvigubų Prezidentės standartų  kalba ir faktai. D. Grybauskaitė viešai prabilusi apie savo kelionę į olimpiadą Rio de Žaneire, pranešė apie du ją lydinčius apsaugos darbuotojus. Kodėl nuslėpė, kad jų būta daugiau? Vien nuotraukose užfiksuoti bent trys.

 

Rinkimų kampanijoje dalyvaujančioms politinėms jėgoms turėtų galioti vienodos taisyklės ir dėl interesų deklaravimo, ir dėl įtakos darymo pavaldžioms institucijoms ar pareigūnams, kad valdžia nebūtų vienašališkai formuojama vienos politinės jėgos ar asmens užmačias.

 Priminsime, jog ši bendrovė tiekė Lietuvos kariuomenei „auksinius“ stalo įrankius – tai yra 8 kartus brangiau rinkos vertės, kas, vis tik, yra tik trupiniai, lyginant su tuo, kad ši bendrovė yra laimėjusi viešųjų pirkimų konkursų už beveik 42 milijonus eurų, iš kurių beveik 32 milijonai eurų (76%) yra Krašto apsaugos sistemos viešieji pirkimai.

Bet ir tai dar ne viskas…

Citata iš Andriaus Kubiliaus rašyto pranešimo Facebook socialiniame tinkle:

Bet VPT duomenys atskleidžia, kad tiems patiems akcininkams (kaip ir UAB „Nota bene“) prie socialdemokratų labiausiai yra pasisekę ne kariuomenės ar kalėjimų reikaluose, bet socialdemokratų kuruojamoje medicinos srityje ir čia sėkmė gerokai viršija tai, ką jiems pavyko pasiekti su „auksinėmis šakutėmis“ ir „auksiniais tualetais“. (Andrius Kubilius)

UAB Nota Bene

Pasirodo iš esmės tie patys akcininkai (V.Fatėnas, K.Lesevičius, P.Miežys, V.Šelnys) tuo pačiu adresu, kaip ir UAB „Nota Bene“ yra įsteigę ir kitą įmonę UAB „Labochema LT“. Šiai įmonei pagal VPT duomenis 2014 metų lapkričio mėnesį pavyko laimėti milžiniškos apimties Nacionalinio vėžio instituto vykdytų viešųjų pirkimų preliminariąją sutartį dėl laboratorinių reagentų ir priemonių pirkimo už fantastišką, didesnę nei 1.5 mlrd. litų sumą. (Andrius Kubilius)

Andrius Kubilius kažkodėl nerašo, kiek viešųjų pirkimų tie patys akcininkai yra perėmę valdant konservatoriams kitose ministerijose (neskaitant Krašto apsaugos), todėl šios informacijos mes neturime.

Bet, pamažu tikrasis vaizdas ir politikų bei verslo ryšiai dėliojasi į vietas. Neprimena aukso karštligės valdžios-verslo elito viršūnėse? Kur aukso kasyklos – tai Lietuvos biudžetas.

Pasirašytų sutarčių paieška pagal tiekėją

Peržiūros: 33653

Komentarai   

+67 # faktas 2016-09-02 18:52
Vagys - ši Adamsų šeimynėlė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+76 # VANDA 2016-09-02 18:58
DIEVAS PASIIMA GERIAUSIUS, o Vytuko kaip neima, taip neima
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # rytotyto 2017-06-15 15:18
O Vytuliui velniai nauja katila ruosia ir sviezios smalos pristatymo laukia, pasak piktu liezuviu, turi atvykti is Russijos...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # ŠIAIP ŠLYKŠTU 2016-09-02 18:53
Grybauskaitė..., Landsbergis..., Šedbaras...., Šimašius...,
Slušnys..., Žiobienė....,Garliava...., ir t.t., ir t.t. - viskas
surišta viena virvele...O gal triusikų gumute...??? Todėl ir prie Snoro
aferos ožio kvapas tyro.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # APKALTA 2016-09-02 18:54
DĖL SNORO AFEROS KGB STUKAČIAUS-DĖDULĖS STATYTINĘ D.GRYBAUSKAITĘ Į
KALĖJIMĄ!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+67 # Raminta 2016-09-02 21:22
Visiškas dugnas - Politinė ir kriminalinė mafija- tai grybės, ožio ir kubilo sąjunga.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+60 # Aha 2016-09-02 21:31
Visiškai sutinku ir užjaučiu! Lietuvoje tų lazberginių ir jų
grybauskaitės kompanija, kai maras nusiaubė gerai funkcijonavusius
ūkinius ir finansinius subjektus! Tikiuosi, kad kada nors visa šita
kompanija bus įvertinta teisiškai su visomis pasekmėmis!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # Judo broliui 2016-09-02 18:57
Žydėjimas trumpas, žydėjimas šitas Ne vieną širdį šį rytą apkrito. Tik tau net žydėjimas padėti negali – Nešiesi lyg kuprą savo nedalią. Nupirktas šleivas lig grabo lentos Su Kaino žyme ant raukšlėtos kaktos. Nuo naštos palinkęs, bijodamas visko. Į žmogų atvirstum, jei sutiktum Kristų. Gal jo neieškojai, gal jo neradai, Kai pynės po žemę purvini takai? Ne rožės tau klojos, o dygūs dygliai, Per visą amželį pats juos auginai. Iš Judo taurės brolių kraujo ragavęs, Išdavęs – pardavęs, pardavęs – išdavęs. Tau atėmė Dievas šviesųjį protą, Už atgailą davęs nešt dvasią kuprotą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # Neskiepytas 2016-09-02 18:59
Nesuprantama, kodėl taip ilgai pasaulio medikai nesuranda vaistų ar skiepų nuo "landsbergizmo viruso", kuris apėmė jau pusę Lietuvos? Sako, kad tautiečiai, užsikrėtę šiuo virusu, naktį miega po lova, nes bijo, kad ateis rusai, iškeps juos ant laužo ir suės. Tuo tarpu virusas patyliukais mutuoja į "gribošenkinį sindromą", kuris nuo "landsbergizmo viruso" skiriasi tuo, kad tautiečiai stengiasi iš viso nemiegoti namie, o slėptis Briuselyje, Ukrainoje ar Žiegždriuose, ar dar kur kitur.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+45 # Sakau 2016-09-02 21:23
Visi vagys šiandien stovi tvartelyje uz uzdarytu durų , todel ju
nesimato. Supratot?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # DANAS 2016-09-03 10:11
Cituoja Sakau:
Visi vagys šiandien stovi tvartelyje uz uzdarytu durų , todel ju
nesimato. Supratot?

Oi kaip gražiai atrodytų tie lansbrazai per Lukiškių grotas iki gyvos galvos! Net saldu darosi pasvajojus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+52 # vardenis pavardenis 2016-09-02 21:24
oziukas prisidirbo, vien uz Mazeiku Nafta - ausko vertes imone kuria padovanojo Williams, jis tures vieta pragare.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+53 # Vaclovas M. 2016-09-02 21:30
Baisu, kur tik prisiliečia tas konservuotas gaivalas... Lubys ruošėsi statyt terminalą tik va, kai užsiminė per TV apie
konservatorių planuojamas per dujų terminalo jūroje statybas vagystes,
numirė po poros dienų ganėtinai keistai... sako Grybo nurodymu
"nuvertė" nuo dviračio Druskininkuose..., kaip ir kitos mirtys, kur tik
konservuotos išperos pasirodo : tai Kiesų šeimos nužudymas, prieš
padovanojant usa žyderoms "Mažeikių naftą"...sako Papunio konservų
nurodymu samdyti bandiūgos galvas nabagams nupjovė..., tai ir Atominės
direktoriaus nuskendimas metro gilyje, kubilinių chuntai išvogus
milijardus, kaip sakant - galai į vandenį... Labai daug kas numiro, kur
konservuotas gaivalas savo nagus yra prikišęs... Baisu, kur tik
prisiliečia tas konservuotas gaivalas...Baisiau, nei baisu...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+66 # Grybam ir pianistam 2016-09-02 21:36
Na atsakykite greitai.: Kiek kainavo Mažeikių nafta, kiek kainavo Snoro
bankas ir friklis su kuperiu, kiek kainavo LEO, kiek kainavo atominė
elektrinė, kiek duju gelda.? plaukai šiaušiasi nuo jūsų
valdymo....kiek kainavo auksinis tualetas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+56 # Degutienei 2016-09-02 21:37
Ne visi juk turi tevelius, kurie istraukia pinigelius is uzdaryto banko.
Kiti vos galus dursto. Nuo Vilniaus bokstu turbut provincijos skurdo
nematyti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+65 # 123 2016-09-02 21:51
Klausimas VSD, policijai, STT, AOTD, prokuroturai : niekas nieko nemate, negirdejo ir neitare, taip? Tai uz ka jus, brudai, atlyginima gaunate? Seniausiai zinomos KAM aferistu makles ir otkatai, ju naglumas bei ciniskumas. Ir visai nesvarbu kas ministras: klykianti Raselė ar klounas su "varlyte". Naudos-nulis! Visi i lovi sukrite ir šlamščia zmoniu uzdirbtus pinigus. Ar liko Lietuvoje nors vienas pareigunas, sugebantis atlikti savo darba?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # gaspadorius 2016-09-02 21:53
tai kaip cia iseina Prezidente sau koja persisove??????Norejo gero Kubiliui i Lanzbergiui ir suklydo???????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-17 # sako 2016-09-02 22:53
kai eidavo kontrabanda per muitines Lansbergio vardu-jos netikrindavo
be to -juodus darbelius pridengia
delto Lietuva skurde
gerai kad Dalia juos uztrumpinio,dar morto mokykla gera lesykla
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # ???????? 2016-09-03 09:07
Vis islendra zyderos broilerio aferistes bobos Mortos ausys ir snukis. :sigh:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # Zanavykas 2016-09-03 10:09
Lansbergi vie uz tai, kad nekilnojamaji turta - zeme- padare kilnojamu turtu ir pats tuo budu korumpavo visa Lietuva, nuteisti iki gyvos galvos butu maza.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+41 # Dinastija 2016-09-03 10:12
KGB stukačius-dėdulė yra vagis Nr.1 Lietuvoje. Pavogė ne tik tvartelį, bet ir Norvegijos žmonių dovanotą tautos fondą, o prichvatizuotą pavogtą konservatorių partiją net sugebėjo Anūkui padovanoti. Įtaisė Anūką į Eurosojūzo pinigų melžyklą, kad galėtų iš dujų laivo-terminalo per Bermudų ofšorus gaunamus otkatus kontroliuoti. O dar prisiminkime Anūko žmonos Austėjos Čijauskaitės, tos žabos, už valstybės pinigus vystomą vaikų darželių biznį.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Masiulis 2016-09-03 10:13
Visus Lietuvos stambiausius kyšius ieškokite Lenzdbergo senojo seife, che. che, che...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # O 2016-09-03 10:15
GAL IR OŽIO TVARTELĮ DABAR IŠ VARŽYTINIŲ PALEIS?

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/m-chodorkovskio-advokate-apie-v-antonovo-ieskini-panasaus-gali-sulaukti-ir-latvija.d?id=72172382&com=1®=0&no=0&s=2
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # 123 2016-09-03 10:16
Apsaugok Dieve lietuviu tauta nuo raudonos leizbes,kuproto ozio ir jo broilerio bei konservuotu uteliu ir liberastu o nuo priesu patis apsigynsim...........
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # DZUKAS 2016-09-03 10:17
Sitas LANDSBERGIZMAS tai baisus maras,baisesnis uz RUSU atoma ir net invazija.Kas cia tokie sita parazita garbina?Cia labai baisi LIETUVOS geda ir neapsakoma beda.Kaip sakoma,DIEVE apsaugok LIETUVA nuo LANDSBERGIO ir GRYBAUSKAITES klano,na o nuo priesu apsiginsime patys.AMEN.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Pagaliau 2016-09-03 11:32
Supratot kad okupantas lanzbergis su pone panele grybe yra lietuvos maras
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Remarksas 2016-09-03 11:35
Na anas Olekas tai aiškus, o kaip elgiasi iš atsarginių dalių surinktas Frankenšteinas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # Gediminas 2016-09-03 13:02
Gražiai vogti tampa dinastijos reikalu: Lansbergių, Čijauskų???...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Rokas 2016-09-03 16:18
Anksčiau konservatoriai vogė bankais, dabar jau šaukštais: Lina Jazgevičienė yra Austėjos Landsbergienės (Gabrieliaus Landsbergio, konservatorių partijos pirmininko žmonos) įsteigtos Karalienės Mortos mokyklos direktorė, o jos vyras, Andrius Jazgevičius, yra UAB „Nota Bene“ bendrovės, registruotos adresu Vilkpėdės g. 22, Vilnius, direktorius. Gražiai vogti tampa dinastijos reikalu: Lansbergių, Čijauskų, Degučių???...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # taigi 2016-09-03 16:27
senai vyti nx laikas tuos lanzbergius ir grybauskaite :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # KĘSTAS 2016-09-03 19:27
Kas Lietuvoje valgo iš auksinių šaukštelių? Vienas JAV generolas nukentėjo dėl dalyvavimo svingerių vakarėliuose. Čia bent suaugusių žaidimai. O mūsų generolai tiesiog vagia auksinius šaukštelius. Niekas nesirūpina, kad kokia nors žvalgyba juos suseks ir užverbuos. Sprendžiant iš Antrojo pasaulinio karo istorijos, Lietuvos generolai yra seniai jau visi užverbuoti. Ar ir Lietuvos konservatoriai, kurie tuos generolus pasamdė, valgo iš auksinių šaukštelių? Taip. Korumpuotos Nota bene įmonės direktoriaus žmona dirba tiek pat korumpuotos anūkėlio G.Landsbergio žmonos įsteigtoje mokykloje. Ir visi kartu verda militaristinę propagandą. Daugiau apie tai, guglinant žodžius: mokslas-studijos-ekonomika.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Lina 2016-09-03 19:27
Kiek prisimenu, NOTA BENE šioje ministerijoje laimi konkursus 10 metų, o prieš socdemus, ar ne konservatorių Julknevičienė 2008 12 09 – 2012 12 13 šiai ministerijai vadovavo? Panašu, kad Olekas tik perėmė konservatorių palikimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # KGBistų paslaptys 2016-09-03 21:54
Ožio anūko blauzdomis jau try da varva.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # OŽY 2016-09-04 12:39
O kada tu, brude, su savo konservatorių šutve atsakysi už Snoro sužlugdymą? Čia nebe gandai, po banko Snoras akcininkų ieškinio padavimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Boom 2016-09-04 10:00
Vatos, pagaliau ateina galas jums. Kuo labiau uzspausti i kampa tuo daugiau nesamones rasot :lol: :lol: :lol: bukumui ir propogandai ribu nera... :lol: :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Cha 2016-09-04 12:40
Sventasis Gabriellius su purvina Mortos mokykla. Visos tos partijos viena virve - TSKP-KGB - suristos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # NeKonservas 2016-09-04 12:41
LANDSBERGIAI ISGAMOS
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # ALGIRDAS 2016-09-04 19:45
Tai jau dabar reikėtų voratinklius praardyti nuo Snoro bylos, o po to eilė ateis ir pedofilijos bylai. Manau, kad abi vienodo kalibro kulkos buvo iššautos to paties šaulio. Štai ir aišku, kodėl Grybauskaitė gelbėjo tuos VSD vyrukus, įmerkusius sysalus vaikui, o šie gelbsti storo pasturgalio savininkę ir vagis konservatorius dėl jų įvykdytos Snoro aferos..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # visiems 2016-09-04 20:06
gal kam padės atsibusti?

Šiek tiek priešnuodžių masiniam vergų kvailinimui:
www.lzskelbimai.com/s/puikus-vaistai-smegenu-plovimo-212021
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # sako 2016-09-04 22:01
kad Dalia jau valosi nuo konservu,o liks vel su komunistais,a nepanasu,kad komunistai sedi tyliai net be kvapo
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # vladas lukosevicius 2016-09-05 01:22
Kiek dar kentėsime KGB prostitutę prezidento poste ?
Yra pakanjamai įrodymų jog ji kartu su Lansberginių gauja padarė milijardinius nuostuolius Lietuvai , ji dangstė LRGP ir VSD sunkius nusikaltimus .
Prie jos suklastotos ir sužlugdyti tyrimai garsių nužudymų ir pedofilijos bei nusikaltimų prieš vaikus bylos .
Visi kas susijes su nužudymų ir sunkių nusikaltimų ir pedofilų dangstymu kyla karjeros laiptais ,,,,,, R . Šalašavičiūtė , S. Skvernelis , A. Valantinas ir daugelis kitų .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Virginija 2016-09-05 02:46
Malonu, kad ne tik Vytautas Landsbergis žino kada ir kodėl būti kieno pusėje, bet ir Dalia Grybauskaitė, tkkiuosi, kad dauguma piliečių irgi galva mąsto ir supranta ką perskaitė ir kad antraštė neatitinka straipsnio turinio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # Drius 2016-09-05 16:49
Eilinis briedas. Geda o ne laikrastis...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # atmintis 2016-09-05 21:04
"Karalienė Morta' nepirko aukso įrankių, o juos pirko socdemų varlytė. O, ant kurio spjausi, ant to ir neapsirikęs pataikysi. Ar prisimenat kaip susivienijusi ir kairė ir dešinė balsavo už mergaitės ašaras? Taip, kad visi vienodi ir vagys ir niekšai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Hmmmm 2016-09-06 07:40
O kas vyriausiausias kariuomenės vadas, aaaaaa? Nuo jos ir reikia pradėti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Makayla 2017-03-27 01:44
Virtually none really. Owning this was quintessential
technique on the part of Jobs.

Have a look at my blog post ... governor: https://google.com/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti