"Snoro" savininkas Antonovas : "Snoro" užgrobimas buvo Lietuvos valdžios diversija prieš savo valstybę" (dar papildyta)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (5 Votes)
http://www.vesti.ru/videos/show/vid/689086/#/video/https%3A%2F%2Fplayer.vgtrk.com%2Fiframe%2Fvideo%2Fid%2F1560461%2Fstart_zoom%2Ftrue%2FshowZoomBtn%2Ffalse%2Fsid%2Fvesti%2FisPlay%2Ftrue%2F%3Facc_video_id%3D689086
Buvęs "Snoro" savininkas Antonovas atsakė į Rusijos TV kanalo klausimus: 
- Tai bus pirmas toks Rusijoje nagrinėjama byla, kurioje Rusijos pilietis reikalaus kompensacijos iš užsienio valstybės. Jūs kreipėtės į Rusijos teismą, prašydamas kompensacijos dėl jums priklausiusio banko „Snoras“  nacionalizacijos. Tą nacionalizaciją įvykdė Lietuvos respublika. Sakykite ko jūs tikitės?
- Pirmiausiai mes tikimės teisingo mūsų šalies teismo sprendimo. Kiti dalykai yra išdėstyti mūsų ieškinyje teismui – prašome sugrąžinti reputaciją, kuri yra svarbiausias dalykas šiame versle ir žinoma, norėtųsi gauti teisingą kompensaciją už banko „Snoras“ akcijas, kurios priklausė man ir kurios buvo eksproprijuotos Lietuvos valdžios.
- Banko nacionalizaciją jūs vadinate ekspropriacija. Prisiminkite, kaip viskas vyko? Dar 2011 m. Lietuvos valdžia tiesiog per kelias valandas pakeitė įstatymus dėl bankų veiklos, dėl ko „Snoras“ buvo nacionalizuotas. Gal galite smulkiau papasakoti, juk nuo 1993 iki 1998 m. „Snoras“ buvo laikomas labai sėkmingu ir dideliu?
- Taip, net 2010 m.  įtakingas leidinys „The banker“ pripažino „Snorą“ metų banku. O dėl nacionalizacijos – tai šis procesas yra aprašytas vadovėliuose. Nacionalizacija įvyksta tada, kai abi pusės susitaria, t.y.  nacionalizuojamo objekto savininkai, supratę, kad negali toliau vykdyti veiklos, susitaria su valdžia dėl planinio turto perdavimo valstybei dėl to, kad nenukentėtų kreditoriai ir indėlininkai. Šiuo atveju tai buvo tipiška ekspropriacija, rusiškai banko užgrobimas. Tai vyko pažeidžiant visas Lietuvos banko nustatytas taisykles ir visus Lietuvos Respublikos įstatymus. Pradedant jau tuo, kad užsieniečiai neturi teisės vykdyti Lietuvos kompanijų administravimo ir valdymo.  Mūsų atveju tai buvo nedidelė britų kompanija „ Zolfo Cooper LLP", kuri, beje, jau nebeveikia. Tai buvo įprasta banke diena, mes jau baigėme visas bankines operacijas eurais ir litais, ir apie 16 val., dar prieš atsidarant Amerikos rinkoms, į „Snorą“ tiesiogine prasme fiziškai įsilaužė grupė žmonių iš užsienio, kurie nekalbėjo lietuviškai, taip pat centrinio banko ir teisėsaugos atstovai. Mums tai buvo visiškai netikėta – bankas buvo tiesiog „išjungtas“, ištraukiant laidą iš rozetės.  Tai reiškia, kad į kambarį, į kurį net mes neturėjome teisės užeiti ir kuriame buvo atliekamos „Swift“ operacijos (tarptautiniai pervedimai) atėjo žmonės, ir išjungė kompiuterius, atjungę elektrą.  „Snoras“ buvo tiesiog išjungtas, o visi kiti įvykiai, kurie įvyko vėliau, apskritai nesuprantami sveiku protu ir visiškai nepanašu į europietiškos valstybės vyriausybės, kokia save laiko Lietuva, elgesį. Iš karto, per dvi dienas buvo pakeisti net septyni įstatymai, už kuriuos iš karto nubalsavo Seimas. Tai nesuprantama, nes kiekvienas įstatymas turi būti apsvarstytas ir gerai apgalvotas, o mūsų atveju visi tie pakeitimai buvo parengti iš anksto.  Operacija buvo parengta visiškai slaptai, dėl jos nukentėjo net du Lietuvos teisėsaugininkai , kurie atsisakė vykyti neteisėtus nurodymus - apie tai plačiai rašė Lietuvos spauda (matyt, kad turima omenyje FNTT vadovai Gailius ir Giržadas, kurie suabejojo "Snoro" užgrobimo teisėtumu, ir todėl buvo išmesti iš darbo) .
- Kitaip sakant, jums nepavyko apsiginti. Ar jūs turite kokį nors paaiškinimą, kodėl visa tai nutiko? Ar jūs buvote kažkoks „medaus šaukštas“ Lietuvos vyriausybei?
- Iš tikrųjų ne, nes jeigu kalbėti apie ekonomiką, tai „Snoro“ užgrobimas buvo ekonominė diversija prieš savo valstybę.  Kažkodėl buvo išleista nesuskaičiuojamos sumos pinigų, ir tik tam kad nužudyti vieną bendrovę. Ir niekas net nebandė aiškintis, kas su ja nutiko. Tiesa, anglai porą dienų bandė aiškintis kas nutiko „Snore“  tačiau vėliau nustojo.
- Lietuvos valdžia sako, kad „Snoras“ buvo bankrotas, todėl jie kitaip negalėjo elgtis?
- Tiesa sakant „Snoras“ visą laiką iki išjungimo buvo mokus pelningas, ir jame visą laiką buvo per daug pinigų.  Visi mūsų dėka uždirbdavo tačiau kai atėjo administratoriai, viskas staiga dingo. Dar 2003 m. mes įsigijome kontrolinį „Snoro“ akcijų paketą o 2006 m. akcijos buvo perrašytos fiziniams asmenims.
- Apie kokią sumą eina kalba?
- Žiūrint, kaip vertinti kompaniją? Jeigu tik skaičiuoti banko ir banko grupės vertę, tai ta suma kuri įvardinta ieškinyje gali atrodyti teisinga – apie 200 mlrd. rublių. Tokia yra banko vertė, neskaičiuojant moralinės žalos ir sunaikintos reputacijos. Tačiau reikia suprasti, kad į „Snoro“ grupę įėjo ir daugybė kitų bendrovių įvairiuose pasaulio šalyse – Rusijoje Ukrainoje, Panamoje, Karibuose, Švedijoje Estijoje. Dabar skaičiuojame kokią žalą patyrė šios bendrovės. 
- Kokia dar nuosavybė išskyrus banką buvo iš jūsų atimta?
- Bankas buvo visos įmonių grupės širdis, todėl mes suvokiame kad sustabdžius širdį, sustabdote ir visų įmonių veiklą.  Viena iš didesnių įmonių buvo Švedijos automobilių gamintoja „Saab“ taip pat kelios gamyklos Didžiojoje Britanijoje gaminančios  automobilių dalis taip apie  dešimt bankų įvairiuose pasaulio šalyse, taip pat sporto prekes gaminančios bendrovės, futbolo klubas „Portsmud“, taip pat frančizės įmonė pasaulio ralio čempionatui, ir kitos įmonės. Tai buvo vertikaliai integruotas holdingas. Žinoma, kurį laiką jis dar veikė, tačiau po kelių mėnesių sustojo. Žinoma, kad banko „Snoras“ užgrobimo operacija buvo kruopščiai suplanuota, tačiau padaryta ir klaidų. Jie skubėjo ir todėl klydo, reikia dirbti žymiai kruopščiau. 
- „Snoras“ turėjo milijoną klientų – juk tai buvo gyvi žmonės, kurie atnešė savo pinigus į banką?
- Taip, tai buvo didžiausias mažmeninis bankas Lietuvoje.
- Kas nutiko su jų indėliais?
- Jų indėlius gražino Lietuvos indėlių kompensavimo sistema,  pasiskolinusi pinigų iš Švedijos bankų. Reikia prisiminti, kad dabar Lietuvos bankų rinką sudaro tik Švedijos ir Skandinavijos bankai, o savarankiškų bankų ten neliko. 
 Po mūsų uždarė dar vieną banką, kuris vadinasi „Ūkio bankas“, ir kuris taip pat priklausė rusui. Nors jis ir turėjo Lietuvos pasą, tačiau pagal tautybę rusas. Kiek aš supratau, sprendimas dėl jo taip pat buvo priimtas, tiesiog atidėtas, nes Lietuvos valdžia negalėjo vienu metu tiesiog uždaryti dviejų bankų. 
- Kitaip sakant, prasidėjo politiniai žaidimai?
- Aš nevadinčiau to ginčo „Antonovas prieš Lietuvą“ kaip politinio, nes tai labiau ūkinis ginčas. Nes aš esu Rusijos federacijos pilietis, ir Lietuvos politikoje niekada nedalyvavau. 
- Atrodo, kad ūkinis ginčas nelygūs – prieš jus visa Lietuvos valdžia?
- Tačiau vyriausybės taip pat daro klaidas.
- Tačiau jūsų problemos prasidėjo, kai Lietuvos prezidente tapo Dalia Grybauskaite. Gal būt, ji dėl kažkokių priežasčių jūsų nemėgo?
- Aš nepažįstu Dalios Grybauskaitės, nors ankstesnius Lietuvos vadovus pažinojau gerai. Iš tiesų, atėjus D.Grybauskaitei, viskas ėmė keistis. D.Grybauskaitė arši rusofobė, tai jūs galite pamatyti TV laidose iš jos pasisakymų. Be to, ji smarkiai pakeitė Lietuvos banko vadovus – jam ėmė vadovauti buvęs D.Grybauskaitės rinkimų štabo vadovas, ne bankininkas, o teisininkas Vytas Vasiliauskas. Ir tuo mūsų dialogas su bankų reguliatoriumi baigėsi. Iki D.Grybauskaitės Lietuvai vadovavo labai pragmatiški žmonės – faktiškai Lietuvą valdė A.Brazauskas ( ne visada "de jure", tačiau visada „de facto“), buvęs pirmas LKP sekretorius, labai protingas žmogus. Lietuvos bankui vadovavo Šarkinas, patyręs ir išlaikytas vyresnio amžiaus bankininkas. Tačiau kai viskas pasikeitė, Vasiliauskas sugebėjo net pradėti baudžiamąją bylą buvusiam LB bankų priežiūros departamento vadovui, kuris dabar sėkmingai su Vasiliausku kovoja.
- Londono teismas nagrinėjo jūsų ekstradicijos prašymą į Lietuvą. Jūs rengiatės dar gintis šiame teisme?
- Ne, neketinu, nes visą šį ekstradicijos procesą galima užtęsti kokiems 7-8 metams. Nors šiaip ES šalys sprendžia klausimus dėl ekstradicijos per 21 dieną, o dar 21 dieną duoda apeliacijai. Mes priešinomės ekstradicijai į Lietuvą tris su puse metų, tai galima buvo tęsti, tačiau aš supratau, kad tai laiko gaišimas ir kvaila. Aš supratau, kaip veikia Didžiosios Britanijos sistema, ir kodėl anglai balsavo už „Brexit“ – jų sukurta sistema visiškai netinka toms taisyklėms, kurias bando primesti Briuselis. Todėl aš galiausiai nusprendžiau, kad kvaila toliau kovoti su vėjo malūnais, ir pereiti į kitą žaidimo lygį. Padavėme ieškinį Maskvos arbitražo teismui, pirmas posėdis įvyks  rugsėjo 22 d. 
- Ar dalyvaus atsakovas – Lietuvos Respublika?
- Mes labai to tikimės, nes kol kas Lietuva tik sudarė kolegiją, kuri spręs, kaip elgtis šioje situacijoje, ir kas atstovaus Lietuvos interesus. Ieškinys jiems įteiktas, laukiame, kad jie dalyvautų. 
- Ko jūs tikitės teisme, aišku, be reputacijos atstatymo?
- Žinoma, kad teisme mes tikimės pirmiausiai teisingumo. 
-
-
Maskvos arbitražo teismas gali iš karto patenkinti Antonovo ieškinį, jeigu Lietuva nedalyvaus procese
-
 
 
Maskvos arbitražo teismas gali jau pirmąją šios bylos posėdžio dieną – rugsėjo 22 d. patenkinti buvusio banko „Snoras“ savininko Vladimiro Antonovo 557 mln. eurų ieškinį prieš  Lietuvos Respublika, jeigu atsakovas šioje byloje atsisakytų dalyvauti šiame procese.
V.Antonovo advokatai primena, kad Lietuvos vyriausybė gavo ieškinį ir privalo dalyvauti šiame procese. Teismas gali tą pačią dieną nuspręsti, kad jeigu atsakovas nedalyvauja, tai jis pripažįsta ieškinį ir su juo sutinka. „Jeigu teismas pripažins, kad ši byla yra parengta nagrinėjimui, ji gali būti išnagrinėta pirmos instancijos teisme dar tą pačią dieną“, - teigiama Maskvos arbitražo teismo nuorodoje.
 
Antonovo interesus šioje byloje atstovauja fondas „Palimpsest“. Teigiama, kad rengiant skundą prieš Lietuvos Respubliką, dalyvavo garsūs Rusijos, JAV, Vokietijos, Čekijos, Izraelio advokatai. Teigiama, kad šie teisininkai, išnagrinėję šios bylos dokumentus, nusprendė, kad Lietuva nacionalizavo banką „Snoras“ pažeisdama įstatymus. Todėl fondo atstovai nesistebi, kad Lietuvos vyriausybė bando šią bylą politizuoti ir pateikti kaip rusofobijos pavyzdį, nors tai yra „paprastas dviejų ūkio subjektų ginčas“. Teisininkai mano, kad Lietuvos pusė, žaisdama politine korta, supranta, kokios silpnos jų pozicijos šioje byloje. 
Šio fondo atstovas Sergejus Mirzojeas priminė, kad daugelyje šalių (tame tarpe Lietuvoje ir Rusijoje) yra numatyta atsakomybė už neatvykimą į teismą. „Jeigu Lietuvos atstovai neatvyks į teismą, jie rizikuoja pralaimėti šią bylą tik todėl, kad atsisakė pateikti savo argumentus“, - teigia jis.
 
Dar anksčiau Maskvos arbitražo teismas areštavo kelis „Snoro“ nekilnojamojo turto objektus Rusijoje – tai 16 negyvenamųjų pastatų Maskvoje ir jos apylinkėse.
 
„Snoras“ buvo vienas didžiausių bankų Lietuvoje, tačiau 2011 m. Lietuvos valdžia sustabdė banko veiklą, ir jį nacionalizavo. Šį veiksmą banko savininkai vadina ekspropriacija. Lietuva paskelbė Antonovo ir Baranausko tarptautinę paiešką. „mes buvome pasirengę atvykti ir duoti parodymus dėl banko „Snoras“ veiklos, - teigė V.Antonovas agentūrai „Rosbalt“, - tačiau to padaryti mums neleido. Matyt, kad Lietuvos valdžia nusprendė padaryti šou – atvežti mus iš Anglijos surakintus antrankiais, ir parodyti šį šou per TV“. Antonovas mano, kad Lietuvos valdžia nenori, kad jie būtų teisiami teisingame teisme. „Todėl jir ir bandė mus įkišti į kalėjimą, kad gauti reikiamus prisipažinimus“, - sakė bankininkas.
-

 

-
-
-
-
-

 

Peržiūros: 6206

Komentarai   

+37 # mantas 2016-08-30 15:02
Man atrodo vien,tai kad bankas nacionalizuotas,o istatymai tam reikalingi priimti sekancia diena parodo,kad tai gryniausias zaxvatas. Antonovas laimes sia byla be didesniu sunkumu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Vidmantas 2016-08-31 12:32
Cituoja mantas:
Man atrodo vien,tai kad bankas nacionalizuotas,o istatymai tam reikalingi priimti sekancia diena parodo,kad tai gryniausias zaxvatas. Antonovas laimes sia byla be didesniu sunkumu

Linkiu Snoro banko akcininkams nenuleisti ranku ir lainmeti byla!Turi buti ,pagaliau ,vagys atsakyti uz savo juodus darbelius!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # GRYBAUSKAITE 2016-08-30 15:07
Paspringsi SNORO ieškiniu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # SIGITA 2016-08-31 14:26
Cituoja GRYBAUSKAITE:
Paspringsi SNORO ieškiniu.

IŠ SEIMO LAIKINOSIOS TYRIMO KOMISIJOS 2012-05-30 IŠVADŲ Lietuvos banko valdybos nutarimas dėl AB banko Snoras veiklos laikinojo sustabdymo, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimas perimti AB banko Snoras akcijas visuomenės poreikiams ir Lietuvos banko sprendimas dėl bankroto bylos iškėlimo AB bankui Snoras buvo primti skubotai ir nepakankamai pagrįstai. Šie sprendimai sudarė prielaidas atsirasti didelėms išlaidoms skolinantis iš valstybės biudžeto lėšų padengti valstybės garantuojamas sumas indėlininkams už lėšas laikytas AB banke Snoras.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # Vika 2016-08-30 15:27
Bankas uzgrobtas ir durniui aisku
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Valius 2016-08-31 14:28
Cituoja Vika:
Bankas uzgrobtas ir durniui aisku

Grybauskaites tikslas buvo sunaikinti akcininkus, o apie paprastus zmones ar pagalvojo, bankas buvo mokus, tai todel bijojo Seimo komisijos išvadų ir Razmos kubiloidų-liberastų kompanija išėjo is balsavimo, nes jiems nepatiko išvados , kad bankas nacionalizuotas nemotyvuotai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # NU JO 2016-08-31 14:30
Cituoja Vika:
Bankas uzgrobtas ir durniui aisku

baranauskas banka state dvidesimt metu, o grybe sugriovė per nakti, žinoma griauti, tai ne statyti…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # GRYBAUSKAITE 2016-08-30 16:27
tau apynasrį uždės SNORO akcininkai!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Verdiktas 2016-08-30 16:28
Lietuva su Rusija yra pasirašiusi sutartis dėl abipusių investicijų apsaugos. Taigi, prisieis mokėti visiems mokesčių mokėtojams už nusavintas ruso V.Antonovo investicijas Lietuvoje. O ir antras ieškinys jau yra ruošiamas!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Saulius 2016-08-30 17:49
Teisti reikia konservatoriu vagis, kiek galima....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # Nu jo 2016-08-30 17:57
stipriai suteptos Grybauskaitės kelnaitės, kažin ar išsiskalbs?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Rolandas 2016-08-31 12:33
Cituoja Nu jo:
stipriai suteptos Grybauskaitės kelnaitės, kažin ar išsiskalbs?

Nusižudęs advokatas A.Paukštė, o gal nužudytas, arba liepta nusižudyti (?)yra buvęs VSD aukštas darbuotojas, valdybos viršininkas, pats aktyviai dirbęs, dalyvavęs bei organizavęs SNORO užgrobimo ir tyčinio sunaikinimo operaciją ir pridaręs klaidų, už ką buvo atleistas iš VSD. Bet žinantis, kaip valdžiažmogiai yra išgrostę milijardus iš banko. O kaip žinome, SNORO sužlugdymo užsakovas sėdi prezidentūroje aukščiausioje kėdėje. Turime rezultatą : karma??... galai į vandenį??... sistema atsikrato nebereikalingų ir daug žinančių??... Jo, ko norėt, valdžios mafija klesti!!! Apgailėtina korumpuota valstybėlė!!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Nu jo.... 2016-08-31 14:49
Vargsas Vasiliauskas dabar drebina kinkas, kad ir jam taip, kaip Paukstei, nereiketu baigti, juk zino tai daug.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Manau 2016-08-30 17:59
to su liemene jau seniai laukia belange. Vien SNORO afera ka reiskia.O jo gyneja taip pat turetu kada nors atsakyti.Taip noretusi tiketi teisingumu!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Snorietė 2016-08-31 00:22
Cituoja Manau:
to su liemene jau seniai laukia belange. Vien SNORO afera ka reiskia.O jo gyneja taip pat turetu kada nors atsakyti.Taip noretusi tiketi teisingumu!

Jėzau, po visų komentarų Vasiliauskui ir Polikarpovnai ir arkliadantei belieka tik nusišauti apriore. O juk žmonės rašo tiesą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # Tas su liemene 2016-09-03 20:08
Anksčiau ar vėliau sulauks Nemcovo likimo o apsaugos iki gyvenimo
pabaigos nenusisamdysi.Užgrobiant amerikiečių įsakymu Snoro banką jie
negalėjo atskirti blogų paskolų ir gerų ir leisti bankui dirbti
toliau-nes būtų išaiškėjusi Grybo,Šimonytės,konservatorių afera-kad
bankas turi lygiai tokių pačių problemų kaip Skandinavijos bankas ir
gali dirbti ramiai toliau-buvo pasirinktas vienintelis reiderinis banko
užgrobimo variantas sunaikinant banką ir skleidžiant per mass media
siaubingą dezinformaciją-tačiau įrodymai nėra pateikti ir šiandien-ir
tai dar milžiniškas Valstybinis nusikaltimas kuriam nėra senaties
termino.O Nekrošiaus 'sūnelis"žiūriu jau "akademikas"kaip žydelis
anūkėlis Konservų vedlys Švogerių valstybėje sako kad Lietuva ne
Bananinė-ji jau senai Banana Lituana be jokios ateities su tokiais
nekrošiškais snukeliais šiltose vietose.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # SNORO 2016-08-30 18:00
Byla politinė, visa smarvė kyla iš Vašingtono. Britai ir įvairūs Grybai tėra JAV vasalai, todėl bankininkams Lietuvoje kyla grėsmė pražūti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # Šimonytei 2016-08-30 18:04
dėkokite, kad dar būdama ministre leido skandinavų bankams nemokėti mokesčių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Vidas 2016-08-30 18:27
Kai nebeliko Snoro ir Ūkio bankų, savo tikrąjį veidą parodė Skandinavų bankai. Procentai už terminuotus indėlius sumažėjo dešimtis kartų, išaugo ženkliai klientų aptarnavimo kaina. Ar ne Skandinavų bankų pastangomis ir Vasiliausko, Kubiliaus bei Šimonytės rankomis buvo sužlugdyti gyventojams labai reikalingi ir naudingi Snoro ir Ūkio bankai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # NUOMONĖ 2016-08-30 18:28
SNORO TYČINIO BANKROTO ORGANIZATORĖ GRYBAUSKAITĖ SU SAVO PADDĖLNIKU VASILIAUSKU TURĖTŲ SĖDĖTI SNIEGO GATVĖS IZOLIATORIUJE!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # VASILIAUSKUI 2016-08-31 00:20
Cituoja NUOMONĖ:
SNORO TYČINIO BANKROTO ORGANIZATORĖ GRYBAUSKAITĖ SU SAVO PADDĖLNIKU VASILIAUSKU TURĖTŲ SĖDĖTI SNIEGO GATVĖS IZOLIATORIUJE!

Mėšlo tu krūva, sakau drąsiai, šūdžius tu su liemene, kartu su konservatorių Buožgalviu ir arkliadante jo kasininke Šimonyte suplanavęs Snoro banko užgrobimą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # BRUDAI 2016-09-04 19:40
RAUDONOSIOS MUSMYRĖS EUNUCHAS SU LIEMENE VASILIAUSKAS PAVOGĖ SNORO BANKĄ
IR KARTU SU ŠIMONYTE IR KUBILIUMI IŠVOGĖ KLIENTŲ PINIGUS.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # jo jo 2016-08-30 18:31
Valdziazmogiai su Snoru prieis liepto galą, tai ne medžiokle, ir ne auksines Oleko sakutes, tai kainuos daugiau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # grybų konservai 2016-08-31 12:30
Cituoja jo jo:
Valdziazmogiai su Snoru prieis liepto galą, tai ne medžiokle, ir ne auksines Oleko sakutes, tai kainuos daugiau

Tai jus man pasakykit kam reikejo banka nacionalizuoti, o jau kita diena subankrotinti. Kar bankrutuotu kaip valstybinis o ne privatus? Kad butu paprasciau tvarkytis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Nu jo... 2016-08-30 18:49
Labai smagi dovanėlė nekalto prasidėjimo personai bei konservatoriams prieš rinkimus. Sėkmės žvygaujant "rusai puola"...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Viktoras 2016-08-30 18:50
Nereikėtų pamiršti, kad be to pusmilijonio Antonovo su Baranausku snorinių, mūsų dar laukia Briuselis su keliasdešimt milijonų paksinių, nes paskutinė data R.Pakso visiškai reabilitacijai buvo nurodyta liepos 16. Nebeišsimokėsime. Teks Grybauskaitei Lietuvą iš varžytinių su visais dar joje likusiais ponais, ubagais ir visa prisipirkta karine amunicija bei terminalais kokiai Lenkijai parduoti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Aga 2016-08-30 19:31
SNORAS, SDT, VP market, Mažeikių nafta, Lietuvos Telekomas, Lietuvos paštas, Lietuvos kuras ir t.t, ir t.t, Visur magnolijos, dėdulės ar fermerio ausytės kyšo…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # JUOZAS 2016-08-30 19:32
KA BEKALBET APIE EILINI LT ZMOGU,KURIS NETURI UZ KA NUSISAMDYT ADVOKATA,SIOJ “SALI”APIE ZMOGAUS TEISES,KUR KIEKVIENAM ZINGSNIJE PAZEIDINEJAMOS JO TEISES…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Bleka 2016-08-30 21:49
O visi buvo Moletuose sako grazus ezerai ,kaip nuvezt i Palestinos zemese ikurta Izraeli....tai tie telekomai ir snorai =o...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Dzūkija 2016-08-31 00:23
Kartais taip būna,kad žalos neįmanoma išmatuoti...juk dauguma po Snoro banko sunaikinimo išvažiavo,suvokę,kad nebėra ateities tėvų žemėje...Kaip išmatuoti nusivylimą...Kaip išmatuoti išdavystę - Valstybės,Lito,Žemės...Žmonių...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Jonas pas čigonus 2016-08-31 07:31
Banko “Snoras” administratorius Neil’as Cooper’is, kuris yra Didžiosios Britanijos firmos “ Zolfo Cooper LLP partneris, namuose yra kaltinamas labai rimtais kriminaliniais nusikaltimais, pradedant bendrininkavimu ir apgavystėmis, reketu ir trukdymu vykdyti tyrimą. Kalbama apie tai, kaip minėta įmonė administravo vieno milijardo dolerių vertės fondą “Coutts Bank Strand Carroll Trust”. Teigiama, kad administratoriai klastojo šio fondo sąskaitas ir pavedimus, kas smarkiai pakenkė šio fondo likvidavimui. “Šaltiniai, artimi Federalinių tyrimų biurui ir Skotland Jardo Specialiųjų operacijų direktoratui, patvirtino, kad Neil‘as Cooper‘is yra laikomas „aukšto lygio įtariamuoju“ („high value suspect“), kuris yra įvardyjamas Didžiosios Britanijos labiausiai pavojingu taip vadinamų „baltųjų apykaklių“ („white collar“) nusikaltėlių sindikatų vadovu, - teigiama interneto svetainėje www.worldbankadvisor.blogspot.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Antanas 2016-08-31 09:50
Kol kas Lietuvoje vagia pagal išsilavinimą ir kas kur ką gali nugriebti. "Bomžininkai" prie kapų, valdžios vyrai iš didelių namų. Ačiū "DZŪKIJAI"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # faktas 2016-08-31 12:29
SNORO paskolų portfelis buvo 869 milijonai EUR (3 MILIJARDAI LITŲ), o jį pardavė už 157 milijonus EUR (0,54 MILIJARDO LITŲ) - tai gerai suprantu, kad Grybauskaitės statytinis VASILIAUSKAS su ŠIMONYTE, padedami Snoro bankroto administratorių Friklio, Kuperio ir Adomonio, pavogė mažiausiai 700 milijonus EUR (per 2 MILIJARDUS LITŲ)??! Tai daugiau, negu SGDT-dujų laivas per 10 metų nuomos kainuos Lietuvai??! Afigiet, nebėra lygių šiai vagių šutvei... sušaudyti juos maža, bleee...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # grybų konservai 2016-08-31 12:31
Tai jus man pasakykit kam reikejo banka nacionalizuoti, o jau kita diena subankrotinti. Kar bankrutuotu kaip valstybinis o ne privatus? Kad butu paprasciau tvarkytis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Leonas 2016-08-31 12:35
Galvoju, kad kaip tik mūsų ponia "Mushroom" per Snoro įvykdytą aferą ir yra amerikosų "pakabinta", už tai ir viską daro , ką tie liepia. Net Lietuvą jiems kartu su Ožiu pardavė. Priešingu atveju, juk gryna kaliuze poniai kvepia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # lialia 2016-08-31 12:58
pasiskaitinėkit pačios rusijos spaudą - pamatysit kaip ten teismai vykdo teisingumą. Putino Co atstovai niekad nepralaimi teismuose, arba net nedaiena iki teismų už akivaizdžius nusikaltimus... šitas intervių nors ir išlaikytas , yra tiesiog Dryžiau gėda jog publikuoja.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Sigita 2016-09-03 20:06
O tai kuriems galams su Rusija yra veikianti tarptautinė sutartis dėl
teisės vykdymo (trumpinu)? O kuriam galui tada yra Europos teisingumo
teismas ? Juk jei Lietuvos apeliacinis teismas numotų ranka į visa
tai,tai reiškia,kad ETT šį klausimą nuspręstų Rusijos naudai.Nereikia
ignoruoti teisės , net jei mes ir ne teisinė valstybė.Nereikia
pasirodyti babanų valstybe.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # TIK PRIMENU 2016-08-31 14:24
IŠ SEIMO LAIKINOSIOS TYRIMO KOMISIJOS 2012-05-30 IŠVADŲ Lietuvos banko valdybos nutarimas dėl AB banko Snoras veiklos laikinojo sustabdymo, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimas perimti AB banko Snoras akcijas visuomenės poreikiams ir Lietuvos banko sprendimas dėl bankroto bylos iškėlimo AB bankui Snoras buvo primti skubotai ir nepakankamai pagrįstai. Šie sprendimai sudarė prielaidas atsirasti didelėms išlaidoms skolinantis iš valstybės biudžeto lėšų padengti valstybės garantuojamas sumas indėlininkams už lėšas laikytas AB banke Snoras.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Valius 2016-08-31 14:28
Grybauskaites tikslas buvo sunaikinti akcininkus, o apie paprastus zmones ar pagalvojo, bankas buvo mokus, tai todel bijojo Seimo komisijos išvadų ir Razmos kubiloidų-liberastų kompanija išėjo is balsavimo, nes jiems nepatiko išvados , kad bankas nacionalizuotas nemotyvuotai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # VANDA 2016-08-31 14:31
Kur Grybauskaitė, ten smirdi . Labai smirda Snoro afera. Prezidentė kreipėsi į Seimą dėl Vilniaus apygardos teismo teisėjo Andžejaus Maciejevskio skyrimo Lietuvos Aukščiausio Teismo teisėju. Andžejus Maciejevskis nagrinėjo Snoro ” bankroto” bylą. Teisėjas paskirtas. Taip Grybauskaitė suteikia paaukštinimus. Taip Grybauskaitė kovoja su korupcija. Grybauskaitė taip kovoja, kad Lietuva tapo korumpuočiausia Europos šalis . Grybauskaite, tamsta labai jau smirdi…
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Nuomone 2016-08-31 14:51
Na manau Lietuvos klanui aciruks snoro sunaikinimas,nezinau kiek ce tiesos bet su Rusija Lietuvos chebrai nepraeis toks snoro likvydavimas.Ce net puikus pretekstas Rusijai zinoma jei jiems to reikes invazijai i Lietuva. Ce Lietuvai ne su popuasais bilinetys.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Baimes akys 2016-08-31 14:53
Bijo Kubilius, bijo ir Vasiliauskas, bijo Šimonytė, kad dar teks Lietuvai
pakloti pinigelių Snoro akcininkams už atimtą verslą.....o mokės
mokesčių mokėtojai ....čia Lietuva.....čia durniais lyja....pradedant
nuo mėlynos tumbos laižancios visiems kas aukštesnis...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # PRIMENU 2016-08-31 16:25
IŠ SEIMO LAIKINOSIOS TYRIMO KOMISIJOS 2012-05-30 IŠVADŲ Dokumentas ar kitoks įrodymas, įrodantis galimą AB banko Snoras turto sumažėjimą iki 2011 m. lapkričio 16 d., nurodytą 2011 m. lapkričio 16 d. LB "Tarnybiniame rašte" , AB banko Snoras laikinojo administratoriaus S.Friklio ataskaitoje iki 2011m. lapkričio 24 d. ar bankrutuojančios AB banko Snoras administratoriaus N.Kuperio ataskaitose iki 2011 m.gruodžio 7 d., komisijai pateiktas nebuvo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # DAR PRIMENU 2016-08-31 16:26
IŠ SEIMO LAIKINOSIOS TYRIMO KOMISIJOS 2012-05-30 IŠVADŲ Lietuvos banko valdybos nutarimas dėl AB banko Snoras veiklos laikinojo sustabdymo, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimas perimti AB banko Snoras akcijas visuomenės poreikiams ir Lietuvos banko sprendimas dėl bankroto bylos iškėlimo AB bankui Snoras buvo primti skubotai ir nepakankamai pagrįstai. Šie sprendimai sudarė prielaidas atsirasti didelėms išlaidoms skolinantis iš valstybės biudžeto lėšų padengti valstybės garantuojamas sumas indėlininkams už lėšas laikytas AB banke Snoras.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # IR DAR 2016-08-31 16:27
IŠ SEIMO LAIKINOSIOS TYRIMO KOMISIJOS 2012-05-30 IŠVADŲ Lietuvos Respublikos Vyriausybė priimdama sprendimą nacionalizuoti AB banką Snoras ir teikdama Seimui įstatymų pakeitimus skubos tvarka, nedisponavo pakankamai išsamia informacija, neapsvartė visų aplinkybių ir galimų pasėkmių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # GEN.PROKURORUI 2016-08-31 16:33
IŠ SEIMO LAIKINOSIOS TYRIMO KOMISIJOS 2012-05-30 IŠVADŲ LR geneneralinei prokuratūrai išnagrinėti ar Lietuvos banko valdybos pirmininkas V.Vasiliauskas sutartyje tarp LIetuvos banko, atstovaujamo valdybos pirmininko V.Vasiliausko, laikinojo banko Snoras administratoriaus S.Friklio ir banko Snoras, atstovaujamo to paties S.Friklio, nustatydamas LR Seimo įsipareigojimus laikinajam banko Snoras administratoriui S.Frikliui galimai viršijo įgaliojimus . Kodėl niekas nedaroma iki šiol?!! Ko laukiama?!! Ar nėra komandos iš Daukanto aikštės šeimininkės?!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # GEN.PROKURORUI 2016-08-31 16:34
IŠ SEIMO LAIKINOSIOS TYRIMO KOMISIJOS 2012-05-30 IŠVADŲ LR geneneralinei prokuraturai išnagrinėti ar laikinasis banko Snoras administratorius S.Friklis vienasmenišku savo sprendimu turejo teisę išmokėti apie 5 000 000 euru pasitelktiems konsultantams. Kodėl niekas nedaroma iki šiol?!! Ko laukiama?!! Ar nėra komandos iš Daukanto aikštės šeimininkės?!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # GEN.PROKURORUI 2016-08-31 16:34
IŠ SEIMO LAIKINOSIOS TYRIMO KOMISIJOS 2012-05-30 IŠVADŲ LR geneneralinei prokuraturai išnagrinėti ar pažeidė LR teisės aktus laikinasis banko Snoras administratorius S.Friklis nurodydamas padaryti ir iš Lietuvos išvežti visas elektronines valdymo sistemų (kuriose yra klientų asmeniniai duomenys ir kt.) kopijas , kurios šiuo metu saugomos įmonėje "Kroll" Jungtinėje Karalystėje . Kodįl niekas nedaroma iki šiol?!! Ko laukiama?!! Ar nėra komandos iš Daukanto aikštės šeimininkės?!!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # DOVANĖLĖ 2016-08-31 17:34
Na ir gerą "dovanėlę" prieš rinkimus gavo konservatoriai iš SNORO pagrindinių akcininkų. Labai norėsiu pažiurėti spalio mėnesį, kaip jausis konservų rinkiminio į Seimą sąrašo lyderiai: Nr.4 - KUBILIUS ir Nr.5 - ŠIMONYTĖ, kai jau rugsėjo 22d. banko SNORO sužlugdytojai bus prapylę arbitražo teismą, ir Lietuvėlei bus priteista mokėti 557 milijonus eurų!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # NA NA 2016-08-31 20:56
prieš rinkimus grybauskaitė ir konservų gauja rėkia apie šaukštų brangųmą vėl daro chaosą rinkimuose _______o mes nerėksim ,palaikysim tuos žmones ,kurie pareikš grybauskaitei ir konservų gaujai apkaltą už lietuvos skurdinimą ir jos lėšų grobstymą ,,,,,,,sėkmės ir kodėl mes vėl įsileidom vagis į seimą ,,,,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Kada 2016-08-31 21:36
prokurorai pradės tyrimą Snoro kreditorių komiteto ir asmeniškai
komiteto pirmininkės Aurelijos Mažintienės atžvilgiu? Juk be jų
palaimintų sprendimų niekas nevyko tame konservatorių gaujos užgrobtame
banke, nei prie bankroto administratoriaus Kuperio, nevyksta ir prie
Adomonio. Kas gali paneigti , kad jie visi neturėjo asmeninės naudos sau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # matai 2016-08-31 22:56
taip ir nepaaiskino -kaip 1940-aisiais ateme ir viskas,kas ciA -ISTORIJA KARTOJASI-GRIZO TARYBU VALDZIA-URA!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Jpo 2016-08-31 23:19
Skubekit, kad iki teismo pabaigos surinktumet 557 mln.euru, nes kitaip Lietuva su Grybauskaite priešaky bus parduota is varžytinių .Juk šimtas procentu kad laimes akcininkai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # faktas 2016-08-31 23:20
Dabar SNORE indėlininkų pinigus vagia ADOMONIS, MAŽINTIENĖ, SUTKIENĖ, RIMŠELIS, VALIŪNAS, KUBILIUS, ŠIMONYTĖ ir aišku VASILIAUSKAS. O GRYBAUSKAITEI otkatus perduoda RIMA KAZILIŪNIENĖ.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # O jezau 2016-09-01 08:52
Tai grybauckaitei pyzdiec, gal ta bestija galvoja kad is biudzeto mokes ieskiny, ne ne brangieji kratysit kisenes patys vagys pasmirde.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Pranas 2016-09-01 10:12
Papjove konvervai su vade priesaki moku banka,padare dideli nusikaltima.
Kolkas prokurorai soka pagal daukanto dudele,bet tai nesites amzinai.
Paseta baime baigsis . Ar ne simonyte,ar ne
vasiliauskai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Lionė 2016-09-01 10:14
Red Dalia turi sedeti kalejime.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # pilietis 2016-09-01 10:15
Mano nuomone,bankas krito,vykdant Skandinavijos bankų ultimatumą
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # LANSGRYBIZMAS 2016-09-03 20:02
Regis, nedaug kam terūpi, jog plačiai tiražuojamomis viešųjų ryšių akcijomis pasitarnaujama metų metais nepajudinamai, sustabarėjusiai, korupcinei valdžios SISTEMAI, politinius užsakymus vykdančiai teisėsaugai, specialiosioms tarnyboms, Generalinei prokuratūrai, teismams, visiems tiems valdžiažmogiams, nesibodintiems propagandinio melo ir, užuot rimtai kovojus, imituojantiems kovą su politine korupcija. Visiems gerai žinoma, jog milijardinę žalą valstybei padaręs, tarkim, „Mažeikų naftos“ atidavimas amerikiečių kompanijai „Williams“, skandalingasis „Leo.LT“ projektas, įžūliai subankrotintas bankas „Snoras“, Lietuvos energetinės „nepriklausomybės“ simboliu tapęs „Independence“ ir kitos plačiai nuskambėjusios aferos iki šiol nėra ištirtos, o kaltininkai taip ir liko nenubausti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # LEONAS 2016-09-03 20:03
Šiandien jau nėra jokių abejonių, kad mūsų ne tik valstybė, bet ir Tauta griaunama mūsų pačių politikų sukurtų partijų, Vytauto Landsbergio nežinia iš kur „ištrauktos“ Prezidentės Dalios Grybauskaitės, kurios tėvas buvo stribas, o motina – universalinės parduotuvės pardavėja žydaitė (jos net mergautinė pavardė niekur neafišuojama). Prezidentė D.Grybauskaitė turi tiek sugriauti mūsų valstybę, kad V. Landsbergio vaikaičiui Gabrieliui Landsbergiui, „paveldėjusiam“ konservatorių partiją, nebūtų ką daugiau veikti!..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Sekmes 2016-09-03 20:08
Antonovui visakeriopos sekmes - NIPUCHA NYPIERA tamstai:)
Snoro ir Ukio banku suzlugdymas ir pydarastiskas padalijimas i gera ir
bloga-tai baisiausia afera sitos valstybes , jokia cia valstybe jei tokie
aferizmo atvejai vyksta, nahui bleeee
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # As 2016-09-03 20:10
Ar is Grybauskaites kisenes samdysit advokatus ir vaziuosit i Maskva, ar
mokes mokesciu moketojai ....o kai pralosit teisma, tai dar ir teismo
islaidas padengsit Antonovui????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # NUSIKALTĖLIAI 2016-09-04 12:50
Grybauskaitė - 80 milijonų invalidų litų padovanoti VP market
sukčiams, AŠTUONIŲ MILJARDŲ litų vertės Snoro sunaikinimas, Kirkilas
- VIENO MILIJARDO litų padovanojimas tai pačiai VP gaujai per Leo LT
aferą, Kubilius - atominės pavogtas VIENAS MILIJARDAS litų, energetikos
išgrobstymas, 4 kartus brangiau nupirktas „Indepencence“ - pavogta
daugiau kaip VIENAS MILIJARDAS litų, bei Kirkilo Leo LT aferos palaikymas,
Landsbergis - Mažeikių Naftos dovanojimas JAV aferistams už vieną
dolerį! O kur dar otkatai ir kyšiai???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Virginija 2016-09-04 12:52
Korumpuota Šimonytė pardavė švedų bankams Lietuvą. Ko dar norėt? O
ką jau čia kalbėt apie Snorą? Ir dar, dėkokite tai kumelei, kad
būdama ministre leido skandinavų bankams nemokėti mokesčių.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Viktoras 2016-09-04 19:39
Kodėl STT tyrėjai ir prokurorai viškai nesidomėjo ir netyrė, o kiek gi
dar tokių įmonių, kaip G. Degučio UAB „Novotersa“, pamalonino SNORO
bankroto administratorius N. Cooperis? Dešimt, dvidešimt, šimtą?
Daugiau? O kiek prieš tai jo draugužis S. Friklis už 5 milijonų eurų
atlygį tokių pat neteisėtų finansinių užskaitų atliko?
Taigi, SNORO bankroto administratorius N. Cooperis nežinojo Lietuvos
įstatymų ir buvo prokurorų išteisintas. Tada kyla visiškai logiškas
klausimas – kokiu būdu Grybauskaitės statytinio Lietuvos Banko vadovo
V. Vasiliausko paskirtasis laikinasis banko SNORAS administratorius S.
Friklis per 5-ias darbo dienas, taip pat, nesusipažinęs su Lietuvos
įstatymais, apskaitos tvarkomis ir nemokėdamas valstybinės lietuvių
kalbos, sugebėjo nustatyti AB banko SNORAS turto trūkumą ir kokiais
dokumentais tas turto trūkumas buvo pagrįstas ir apibrėžtas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti