"Jeigu viskas Deimantei būtų gerai, tai tikrai "Lietuvos rytas" mums parodytų su imbieriniais sausainiais", - sako Neringa Venckienė. Kas toliau?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.60 (15 Votes)

 

 

 

 

Peržiūros: 2880

Komentarai   

+117 # Neringa sako tiesa 2020-05-22 00:59
o zurnalistes klausimai kartais labai sukti, (tarsi ji nezinotu atsakymu i juos), kartais leksti, o kartais visai kvaili. Sunku ispirkti savo kailio isvertima, ta deme Rutai liks visa likusi gyvenima. Tuo tarpu Neringai liks skausmas visa gyvenima- nuzudytas brolis, isplesta brolio dukra, kuria ji augino, terorizuojami tevai.... Bet liko zmoniu pagarba- niekas to negales atimti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-96 # hmm 2020-05-22 03:14
tai jei mergaitės neįmanoma primokinti pasakoti, psichiatrai ekspertai ištyrė, kad mergaitė nelinkusi fantazuoti, tai kodėl po viso šito mergaitė pasakoja kad ją močiutė vežė į mišką apklojusi žolėmis, ir grasino šautuvu?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # aga 2020-05-22 17:06
eik tu durniau lietuvos,savo klausimus uzdavinek savo vaikams nes matyt kaip[ ir tu debilai bus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+32 # Pilietė SS 2020-05-23 00:36
O hmm nežinai, kodėl Deimantėlė, po procedūrų su raudona kaldryte vežama automobilyje tarp Stankūnaitės ir Černiausko, klausė, kodėl jos aštuonios rankos?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # hmm 2020-05-24 21:06
Cituoja Pilietė SS:
O hmm nežinai, kodėl Deimantėlė, po procedūrų su raudona kaldryte vežama automobilyje tarp Stankūnaitės ir Černiausko, klausė, kodėl jos aštuonios rankos?

nežinau. Bet paskutiniame video matyti marga kaldrytė trumpam buvo užmesta, po ko vaikas dar kurį laiką buvo kontaktiškas, ir klykė nešamas. Tą kaldrytę išeidama paėmė VT specialistė (video) plikom rankom ir išsinešė. Turėjo jai irgi suveikti. Žiobienė su policija yra suderinusi, bent jau Vilniuje, Slušnio, Pūro "išgelbėtos" mergaitės ir jų mamos būna paveiktos nervų sistemą veikiančiomis medžiagomis, bet dėl to tyrimai neatliekami. Čia kai pasiskundė moteris, kad ją P. Gražulis su kolega apsvaigino tik tyrimas atliekamas. Kitais atvejais tokie pranešimai laikomi psichikos sutrikimu. O sekmadienio rytais kai kurie vaikai SOS kaime atrodo apsvaigę, kaip advokatė Eigirdienė sakė, ji pati paimdavo vaikų savaitgaliui iš SOS vaikų kaimo, nes niekas netikrina jų būklės kai grąžini...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+80 # pilietė 2020-05-22 09:18
Kam Rūtai reikalingas tas pokalbis? Neringa verta didžiausios pagarbos, o Rūtelė kelia graudulį...Geriau ji būtų to nedariusi. APGAILĖTINA. ..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+73 # Misteris 2020-05-22 09:45
Jooo...RŪTELĖ yra prigąsdinta.Iš snukučio matosi,kad klausinėja "ĮJUNGUSI DURNIŲ" spoksodama tuščiomis KIAULĖS akytėmis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+59 # vladas lukosevicius 2020-05-22 09:50
PAŠILIS DEDA Į KELNES …. Kas paneigs jog buves LRGP D. VALYS ir dabartinis E. PAŠILIS patys ne pedofilai ar kitokie iškrypėliai ? .......
Ankščiau pedofilai ir kitokie išk-rypė-liai glaudėsi prie D. Valio , o dabar prie E. Pašilio kurį KGB pro-stit-utė Grybauskaitė apdovanojo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi nes žino kad pridengs …….
E. Pašilis tegul ruošiasi dar vienam vizitui iš Europos vyriausiosios prokuratūros , juos labai sudomino jų nusikalstama veikla organiuojant nužudymus ir nusikaltimus prieš vaikus....
Teks pačiam Pašiliui įrodinėti , kad jis ne pedofilas , nes labai aršiai jis bendradarbiauja ir dangsto vaikapisius ….
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-33 # Vladas Lukosevicius 2020-05-22 11:03
O tu ar jau įrodei, kad esi ne pedofilas, degrade?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # vladas lukosevicius 2020-05-22 12:16
Cituoja Vladas Lukosevicius:
O tu ar jau įrodei, kad esi ne pedofilas, degrade?

Tuoj pasižiūrėsime kaip sugebės tave apginti vaikpisių bendrininkai Valys , Valantinas ir Pašilis ...
Tu rašinėk daugiau mano vardu , gausi ne tik vėliavos kotą uodegą ,,, dar ir ordiną užkains KGB prostitutė kaip Pašiliui už nuopelnus vaikpisiams .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-29 # Rimas 2020-05-22 11:41
Akivaizdžiai prievartos nebuvo na , jeigu būtų užmušę , tada suprasčiau.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # vladas lukosevicius 2020-05-22 12:19
LRGP KLASTOJO BYLAS N. VENSKIENEI , KAD NUSLĖPTI SAVO IŠKRYPĖLIŠKUS NUSIKALTIMUS ........
Jie asmeniškai bendrininkavo dangstydamas tris pedofilus , kad išsukti juos nuo baudžiamosios atsakomybės už jų sunkius kriminalinius nusikaltimus ....
Pedofilą Robertą Prochorovą , kuris būdamas 28 metų sangulavo su 16-mete iš Vilniaus ,,MINTIES,, vaikų globos namų Juste Jasudavičiūte ........
Pedofilą Gintarą Bertulį kuris daužė 5 metų mergaitę ir siūlė jai čiulpti . Tas pedofilas ivykdė 9 užpuolimus ir 4 plėšimus , numušė moterį su automobiliu ir ją sumušė ........
VSD Pedofilą Eriką Tomaševskį , kuris organizavo ne vieną nužudymą , itraukė nepilnamečius į nusikaltimus ir naudojosi nepilnametėmis ...
O KUR DAR KITI SUKLASTOTI LRGP TYRIMAI IR NUSIKALTIMAI ...... saugumiečio V. Pociūno , prokuroro T. Birštono nužudymai ir smurto bei narkotikų platinimas ,,MINTIES,, vaikų globos namuose ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-42 # Ko nori Neringa? 2020-05-22 12:32
tai pagaliau? ar ji nori vel pabegt? ar i Seima? taip ir nesupratau, vienoj vietoj sako kad su tevais isvaziuos, kitoj vietoj kad eis i Politika? kazkoks nesamoniu kratinys
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # eik 2020-05-22 13:55
Janutienei, Puteikio padėjėjai pavyko - teismui reikėjo Venckienės atsakymo, o jis yra aiškus - jei siūlys Karbauskis, Veryga - į politiką eis, bet jei su jais bus Skvernelis - neis. Nebent Skvernelis atsiprašytų Neringos :cry: Deimantei pasirinkimas žiaurus - arba grįši pas tetą Neringą, arba būsi pasklebta psichiškai nesveika. Iš to ir matyti, kas konstravo bylą. Interviu geras dar ir tuo, kad teta taip ir nesuprato kaip iš tikrųjų atrodo prievartautas vaikas, ir kokių reikia įrodymų. Gerai kad papasakojo, jog Plėšnienės laidotuvėse nebuvo, nes klonuotoje byloje Plėšnienę įvest kaip liudininkę i taip pat buvo bandyta. Taip ir neaišku, kodėl niekas taip ir neprabyla apie tikrąją šios bylos versiją, ir kodėl Ūsą palydėjo Šimašius...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-40 # Ko nori Neringa? 2020-05-22 15:28
ir labai keistai Neringa pasakoja apie Milini, juk pati sedejo TV studijoj - ji pasakojo kaip atrode o piese a.a.Vaido atvaizda kazkoks ten dailininkas? ten labai neaisku uz ka ta berniuka nuzude. Ir, svarbiausia - pastebejom kad neringa labai vengia kalbet apie Furmanaviciu, tiesiog matosi kaip issisukineja nuo temos apie teisejo zmogzudyste, kalba kazkokias nesamones apie suzadetine ar kazka? Nerimtai atrodo. Ne taip kaip pries 10metu visiems pasakojo kaip Furmanavicius prievartavo Deimante. Gal atsitokejo pagaliau?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # eik 2020-05-23 00:09
Kai kam labai reikėjo, kad Neringa detaliai papasakotų kas dedasi LT teismuose. To nepadarė, ir štai kaip jai atsidėkojo "kolegos". Jei Neringa įsteigtų JAV Lietuvos teisėsaugos terorizuojamų, šantažuojamų, persekiojamų, sužlugdytų žmonių konsultacijų centrą, kuris padėtų žmonėms pateikti prašymus prieglobsčiui, kaip tada kolegos jai atsidėkotų? Šita byla padarė didelę žalą pedofilų žalojamiems vaikams Lietuvoje, nes jiems prasidėjo aukso amžius - Vilniaus universiteto profesorius Dainius Pūras viešai kviečia suprasti,, kad vaikų pornografija nėra nusikaltimas, valstiečių, jų remiamų NVO pagalba įteisino JAV XX a. pabaigoje startavusią pedofilų gynejų/eksperto psichiatro dr. R. Gardner teoriją "tėvo atstūmimo sindromas".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # zenonas 2020-05-22 12:49
Mane apiplėšė banditas-antstolis A.Selezniovas, padedant teisėjai V.Olcvikienei (Jakštienei). Slaptomis nutartimis apiplėšė mane, klastojant dokumentus atėmė virš 8 ha žemės sklypą prie Klaipėdos, kurios vertė buvo apie 400 000 lt. Yra dokumentinė medžiaga. Rašė tik LL. Visa spauda tyli, ši Rūta(gal jos komanda) iš mano interviu ištrynė faktines aplinkybes. Į laidą pasikvietė tik bandito A.Selezniovo kolegę, manęs nekvietė ir konstatavo, kad nėra faktinių aplinkybių, kaip bus jeigu ištrynė? Rūtelė labai dėkojo antstolei, todėl jos ne kartą klausiau: Rūtele, ar tikrai ko negali maži pinigai, gali dideli? Jus labai gerbęs Z..Mano tel. 8622 33770.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # zenonas 2020-05-22 13:07
Neringa sako tiesą. Gerai pažįstamas netgi į namus atvežė du teisėjus iš Vilnius, vienas gerai pažįstamas, siūlėsi padėti, atsisakiau, nes visi dokumentai mano pusėje. Dabar gailiuosi. Manau būčiau atgavęs nors 50 procentų. Vienus banditus susodino jų vietas užėmė diplomuoti. Neringa, jeigu reikės paliudysiu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # vladas lukosevicius 2020-05-22 13:56
Kad įtariams pedofilas Ūsas būtų pripažintas ne-pedofilu ,,, jis turėjo nuskesti varlių prišiktoje baloje ......
O Greičiaus vadovaujamas AT nusprendė , kad Ūsas ne-pedofilas .....
O tuo pat metu Greičius kaip stotinė pro-sti-tutė lakstė pas Dapkų ir vykdė ,,,MG boltik ,,, nurodymus ...
O dabar tas Greičius paskirtas kitos KGB pros-titu-tės Grybauskaitės į Konstitucinį teismą .....
O D. Valys su A. Valantinu irgi turės nuskesti , kad būtų pripažinti kriminaliniais iškrypėliais dangsčiusiais vaikapisius ir žudikus ,,,, ar pasigauti baisesnę ligą už Skvernelio ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-42 # Anupras 2020-05-22 15:39
Didelė Venckienės klaida buvo to įrašo paviešinimas - klausant tokio Drąsiosios teisėjos žviegimo vykdant teismo sprendimą akivaizdžiai matosi - violėtinė isterija buvo jau isisenėjusi ir stipriai progresuojanti :((
Pavaikščiojusi pas burtininkes tuo tarpu ir ramesnė atrodo, tad atgyja viltis su laiku prisimins ir savo 5 tomus pedofilų klano irodymų ... Ne viskas dar prarasta, gal dar rimtai pakovosim !!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # aga 2020-05-22 17:10
vo kur idijotas kaip taip tokiu asilu ir gimt,niekaip nesuprantu...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # Gan 2020-05-22 15:50
pasiturinčiai gyvenančių teisininku šeima nutaria save sužlugdyti,daugiau nera kas veikti . Ir sukurpia neturedami ka “veikti” pedofilijos skandala.D.Kedys didžiausias šios bylos “kaltininkas” r susilaužo kojas, susidaužo save kaip obuoli ir gerdamas dektine, užkanda žolytės lapu- ir paspringsta. Sveikas, sportuojantis, nepėsčias vyrukas paskelbiamas narkomanu. Kuris jau čia narkomanas turi bizniuką, pasistato namus, važinėja brangiu automobiliu? Venckienei nuplaukia doktorantūros studijos, moraliai ir fiziškai sužlugdoma Neringa ir Deimantes senelių šeima. Keisti žmonės ar ne? Gydytoja, profesorė, mokslininkė, šešiu vaiku motina, taip pat nutaria, kad jos gyvenimas per daug geras ir nera kas veikti ir nutaria eiti liudyti pedofilo Ūso byloje. . Tai čia kas, savižudžiai,kamikadzes ar žmonės dar neprarade žmogiškosios sažinės ir dvasinio orumo?.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-41 # Ko nori Neringa? 2020-05-22 16:54
nezinom mes visu niuansu, yra zinoma kad Kedys buvo prasiskolines banditu grupuotei ir taip "atidirbinejo" savo skolas kartu prie to pacio susidorodamas su Stanke, ir tai visai rimtos versijos, ir labai panasu i tiesa - tai va jums ir i "neturedami ka veikt" klausima atsakymas. O narkotikus kedys vartojo, Ivanauskas net tai paliudijo. O ten pasakos susilauzo kojas, uzkanda gelyte ar zolyte tai cia jau patvorio folkloras kuris jau niekam neidomus, nebent tiems kurie ji ir kure. Cia rimtesni dalykai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # aga 2020-05-22 17:08
tavo zinios kaip penkiu metu vaiko
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-27 # G.Ražulis 2020-05-22 22:11
Pasiturinčiai gyvenančių teisininku šeimos atstovas, aukso grandzinėmis pasipuošęs patyręs verslo ryklys brangiais automobiliais kartais pavežioja simpatišką biednesnę nepilnametę kilniu tikslu pavaišinti saldainiais - nuostabu !
Ir galėjo jie taip gyventi ilgai ir laimingai, tik visai netikėtai-neplanuotai tapo Drasiukas tapo jaunu tėveliu, gimė jam nuostabi mergytė visos gerbiamos teisininku šeimos turtų paveldėtoja !!!
Nežinia kodėl mažylės vardas Deimantė nepatiko Drąsiajai teisėjai, ir Neringa imasi veikti ... nuo čia ir prasideda violetinio serialas intrigos.
Beje - nerašyti "Patyres verslo ryklys Kedys" ?
Gal herojus lai būna "Kilnusis riteris Seras Drąsius" ??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Kindziulis 2020-05-23 07:20
Kilnusis riteris būtu niekadêjus nedelsiant iškvietęs į dvikovą !
Ir patyręs verslo ryklys nelabai tinka, nors skundų ir daugybę prik .. geriau tiktu kuklus kovotojas už Teisybę !?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+54 # vyte 2020-05-22 15:55
tai Rutele vel apsiverte/?Atgal?stiprybes Neringai.Padorus zmones Jus palaiko.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # o 2020-05-22 16:23
na ir idiotiskus klausimus uzduoda.Ar nenorejot nusileist.Reiskia palikti mergaite tegul ja toliau niekina.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+48 # RŪTELE, 2020-05-22 18:04
pas taip iškankintą ir neteisingai apkaltintą žmogų, reikia eiti su tyra širdimi ir nuoširdžiais klausimais...Arba neiti iš viso .Per dažnai mirksinčios akytės ir sukti klausimai rodo kažkokį nedorą ar tik ne sau reikalingą interesą.Neringa taip nesielgtų. O jos klaida ta - kad nereikėjo duoti šio intrviu.Bet kokiu atveju - jai sėkmės visur.....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # palaikau 2020-05-22 18:22
Venckienė visiškai teisi.

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-29 # Ko nori Neringa? 2020-05-22 19:52
Kodėl Neringa pabėgo? Kodėl Neringa net gabenama į Lietuva planavo bėgt? Lenkijoj? Ko taip bijot, kai žinai, jog tu teisus? Ar tikrai ji nemelavo mums visiems? Ar visi be išimties prokurorai, kriminalistai, teisėjai dirba "pedofilu klanui"? Darosi įdomu. Labai užjaučiau, dabar abejoju.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Atas 2020-05-22 23:52
Ko bijojo Neringa? Tai ar dar nesugebi suprasti, kad Lietuvoje su tiesa nelaimėsi nieko, viešpataujant tokiam klanui su bet kokia tiesa kelias atviras tik į kalėjimą, negi N. Venckienė privalėjo šito nesuprasti?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Rimas 2020-05-23 07:05
Ko nori Neringa? Keistas klausimas. Aišku , kad nenori paspringti žolyte .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # nepatiko 2020-05-22 21:11
Nereikejo duoti interviu! Nepatiko.Negi V.N.nepasimoke ir nesupranta kas yra kas>Keistas interviu,nuvyle Neringa duodama interviu siai zurnalistei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-22 # dr. Jonas Ramanauska 2020-05-22 23:44
Pritariu, niekšui negalima duoti interviu. Ir dar tos partijos, visos Lietuvos išdavikės yra tos, kurios parėmė šią žiurkę į Seimą. Nagliukas yra naglas niekšas, net savo trigrašį įkišo 2020-05-17. Tpfu. Suskiau ne visus apgausi.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # vasia 2020-05-22 22:05
ruta jus uzknisot! geda!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # tai 2020-05-22 23:53
visi poedsofilai,gyvena po stogais ir durys sarvuotos,bijo ,kad uz ju nuodemes nereiketu atgailauti seimo ar baznycios o gal premjero,kuris eme vaika visu garnizonu budamas generolu , sudarytai etikos komisijai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Pilietė SS 2020-05-23 00:49
Rūta, kritai veidu į purvą, kai Neringos šeimai buvo ypatingai sunku. O šiandien dar labiau nuvylei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Pedofilams 2020-05-23 08:23
Kodėl DEIMANTĖ neprisijungia prie INTERNETO?
Juk jos ieško kaip nežinia kur dingusios visas pasaulis,o jūs suraukę analus tylite,nors žinote kur ji.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Atas 2020-05-23 23:25
mirusieji nemėgsta interneto...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Emigrantė iš Toronto 2020-05-24 04:16
Nebepasitikiu ir negerbiu išverstaskūrės Rūtos. Gal ir gerai, kad ji pralaimėjo mano Tėviškėj rinkimus...Juk taip neseniai kasė duobę gerb. Venckienei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # keidanskas 2020-05-24 07:20
10 min iškenčiau tą naivių klausimų interviu ir mečiau .Suprantu,kad Neringai svarbus bylos viešinimas,tad jai gal ir su nelabai dideliu noru tenka bendraut su ta perversine bobele.Du žurnalistai-Krivickas ir Janutienė,pradžioje taip aršiai ėmę kovoti dėl mergaitės,viešai atgailavo ir gailėjosi vėliau dėl neva savo klaidų ir Venckienės palaikymo.Išverstaskūriams to dovanoti nereiktų.Jie visa tai darė tik dėl reitingų ir vėl,žiūriu,imasi savo atsižegnotos temos.Kur gi ne-juk žmonės jau pamiršo pamiršo išdavystę.Betrūksta dar tos prasigėrusio snukio Kuznecovos atsivertimo ir turėtume aiškų ir skaistų prostitucinės žurnalistikos veidą.Aha,blizgėtų jie tandemu kartu su prokurorais ir unisonu su Lovatiese giedotų apie imbierinius sausainius.Visa širdimi palaikau Neringą ir kartu liūdžiu,kad tik dėl tiesos liudijimo tenka jai bendraut su dar kartą skūrą verčiančia skersapūte.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti