Seimas po pateikimo pritarė siūlymui įteisinti balsavimą internetu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.50 (1 Vote)

Seimas po pateikimo pritarė siūlymui įteisinti balsavimą internetu

Seimas svarstys siūlymą įteisinti balsavimą internetu. Tai siūloma Seimo rinkimų įstatymo pataisomis (projektas Nr. XIIIP-4840).

„COVID-19 pandemijos keliama grėsmė visuomenei ir būtinybė išsaugoti visuotinius demokratinius rinkimus nedidinant ligos plitimo grėsmės yra neabejotina šių dienų aktualija. Viena iš efektyviausių priemonių, saugantis COVID-19 sukeliančio viruso plitimo, būtų internetinis balsavimas“, – pristatydamas projektą sakė vienas jo iniciatorių Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis.

Teikiamu projektu siūloma reglamentuoti balsavimo internetu slaptumą ir pasirengimą balsavimui internetu; rinkėjo asmens tapatybės nustatymą ir balsavimo tvarką balsuojant internetu; internetu balsavusių rinkėjų apskaitą ir balsų skaičiavimą.

Projektui po pateikimo pritarė 69, prieš balsavo 15, susilaikė 18 Seimo narių. Pagrindiniu šio klausimo svarstyme paskirtas Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas. Projektą Seimo posėdyje numatoma svarstyti birželio 30 d.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: SAULĖ EGLĖ TREMBO, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO KANCELIARIJA
Peržiūros: 500

Komentarai   

+3 # jeronimas 2020-05-19 23:16
kaip cia dabar iseina??? jeigu rusai per metus padaro virs triju tukstanciu ataku kompiuteriniu ,o seimas eme ir patikejo kompiuteriams net rinkimus?? Visi kas balsavo uz turetu buti patikrinti vsd ir komisiju issamiau nei kokios tai rozovos ar dar kazkieno??? Juk tai suteikimas kremliui itakoti Lietuvos valdyme???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Euras+ 2020-05-20 03:49
Prie ko čia rusai? Oficialiai teismo įrodyta, kad Bušas jaunesnysis antrai JAV prezidento kadencijai buvo išrinktas suklastojant-sukeičiant Bušo ir jo oponento balsavimo rezultatus! Kadangi teismai baigėsi ar ne po pusės metų, kai Bušas antrąkart prezidentavo, kad ,, negriauti politinio JAV gyvenimo ir tradicijų" paliko toliau prezidentauti Bušą jaunesnįjį...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti