Prezidentas Gitanas Nausėda : "prievartos prieš Deimantę Kedytę vertinimas nėra mano kompetencija"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)

Pagaliau sulaukėme ir ekscelencijos atsakymo, kaip jis vertina tik prieš kelias dienas paviešintą vaizdo įrašą apie policijos įvykdyta šturmą prieš Garliavos žmones ir Deimantę Kedytę. Itin ironiška, kad prezidentui, kuris Lietuvoje prieš rinkimus žadėjo "atstatyti teisingumą", šiuo metu net ir fiziškai yra užkimšta burna :

 

Aurimas Drizius <Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.>

2020-05-15 10:00 (prieš 3 dienas)

   

skirta aistis.zabarauskas

laba diena, ponas Zabarauskas

žinau, kad esate melagis ir šmeižikas, ir mes kitą savaitę matyt susitiksime teisme

 

tačiau kadangi užimate tokias pareigas, tai klausimas:

 

kaip ekscelencija vertina teismo sprendimo vykdymą Garliavos byloje, atimant vaiką?

Ar ekscelencija paliks viską tirti patiems banditams, kurie tai padarė?

 

pridedamas vaizdo įrašas

 

 

  

 

Priedų sritis

Peržiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašą „Vaizdai, kaip valstybės vardu buvo grobiama Deimantė Kedytė“

Vaizdai, kaip valstybės vardu buvo grobiama Deimantė Kedytė

Aistis Zabarauskas

09:59 (prieš 2 minutes)

   

skirta 

Gerb. p. Drižiau,

 

Atsakydamas į Jūsų laišką atkreipiu dėmesį, konkrečių teismų sprendimų vykdymo vertinimas nėra priskirtas Respublikos Prezidento kompetencijai.

 

Pagarbiai,

 

 

Aistis ZABARAUSKAS

Vyr. patarėjas

Komunikacijos grupė

Tel. +370 698 42213

 

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

  1. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius

www.prezidentas.lt

 


Joana Noreikaitė Kuosia


2020-ujų gegužis. 17-oji diena.

Aštuoneri metai kovoje už tiesą. Visus tuos aštuonerius metus kas mėnesį į Simono Daukanto aikštę rinkosi piliečiai ir kalė, ir kalė į valdžios sąžinę, tikėdamiesi ją pažadinti.

Ir štai netikėtai tiesa vienu sparnu pagaliau pramušė tylos ir melo uždangą. Ilgai saugojusi valdžios ramybę toji uždanga išdavikiškai nusmuko. Iš neseniai paviešinto, ilgus metus nuo visuomenės kruopščiai slėpto 2012-ųjų gegužės 17-os Garliavos įvykių vaizdo įrašo visi pagaliau pamatėme, kaip buvo įvykdyta pagrindinės liudininkės pedofilijos byloje pašalinimo operacija, apgaulingai vadinta vaiko motinai gražinimu.

Kaukėtų šarvuotų monstrų minia, brutaliai įropojusi į neliečiamybę tuomet turėjusios teisėjos ir jos globojamos mergaitės namus, ir ją nežmoniškai traumuodama, veikė kaip organizuota, valstybės vardu prisidengusi nusikaltėlių gauja. Įsibrovėliai - antstolė, vaikų teisių gynėjos, psichologė, advokatas ir policijos pareigūnai - visi jie sutartinai veikė, nepaisydami įstatymų. Nes jie veikė prieš įstatymą, prieš valstybę, prieš žmoniškumą.

Kiek dar neatskleistų, stropiai slepiamų tiesų slypi po storu sluoksniu melo, be paliovos sklidusio ir tebeskleidžiamo korumpuotos valdžios atstovų ir jų prisijaukintos dvaro žiniasklaidos?

Juk skaudžiausias klausimas - AR DAR GYVA DEIMANTĖ KEDYTĖ? – vis dar lieka neatsakytas.

Kad ir koks atrodytų gražus piaro meistrų konstruojamas gerovės valstybės fasadas, tačiau tokio statinio papuvę melo pamatai niekuomet nebus patikimi.

Nėra nieko liūdnesnio už prarastą žmonių pasitikėjimą.

   

Peržiūros: 2508

Komentarai   

+51 # vladas lukosevicius 2020-05-18 10:39
TIK NEPRADĖKITE KRŪPČIOTI ....
EILINĮ kartą išsirinkome mulkį dengiantį Lanserginius aferistus .... Nausėdos gerovės valstybėje gerai gyvens tik KGB š-liu-xa Grybauskaitė ir Lansberginiai ,,,, o šunauja turės juos aptarnauti ...
NAUSĖDA jau pažeidė Konstituciją ......
Teroristą Lansbergį su kruvinom rankom iki alkūnių pavadino Prezidentu ....
KGB-istas Lansbergis buvo LTRS aukščiausiosis tarybos pirmininku kurį renka tik aukščiausioji tarytba ,,,,, o Prezidentą renka visa tauta ....
GAL NAUSĖDA NEMATO SKIRTUMO ?
NET 44 Lansberginiai balsavo už Neringos neliečiamybės panaikinimą ....
NEUŽMIRŠKITE TO PER RINKIMUS ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+72 # Dr Remigijus Guobys 2020-05-18 12:23
vaizdo įrašas viską aiškiai parodo: įsiveržė gauja banditų į namą, sumušė moterį, kuri gražiai sėdėjo su vaiku svetainėje, vaikas paveiktas tiesioginio smurto patyrė šoką ir tikėtinai lengvus kūno sužalojimus, kurios padarė banditų gauja. Keista kodėl prezidentas toleruoja tokį smurtą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Atas 2020-05-19 23:36
Gal ir netoleruotų jis tokio smurto, jeigu iš tikro būtų prezidentas, bet kad prezidento pas mus tai nėra...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-71 # susipratęspatvorinis 2020-05-18 12:47
Savo dukrą iš grobikų plėšė mama. Visi kiti arba padėjo tai atlikti, arba trukdė. Tačiau pagrindinė problema Lietuvoje yra teisėjų, prokurorų ir kitų teisėtvarkos pareigūnų nekompetencija ir netikėjimas, kad galime būti normalia valstybę. Už kyšius baigę Riomerį arba su sovietine kupra yra, kaip įvardija komikas A. Valinskas, bekiaušiai. Tačiau tokie aukso medalininkai, gabūs, bet visiškai be sąžinės kaip Venskienė yra tikra nelaimė valstybei nes žinodama teisinės sistemą supuvimą dar labiau ją pūdo. Juk skyrus asmeniui apsaugą negali būti viešinami jo duomenys iki tol kol teismas jos nepanaikins, nes tokie psichopatai kaip Lobovas tikrai kelia pavojų. Idomiausia yra tik prokurorų nenoras pradėti ikiteisminį tyrimą Venskienei už padėjima savo broliui organizuoti žudynes ir išvystyti aferą iki pasaulinio lygio t. y. kompromituoti Lietuvą tarptautiniu mastu. Aurymas Dryžius tikrai iškelia aktualias teisėsaugos problemas, tačiau kartais savo drasą, pasiekimus sumaišo su purvais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # Tada tik pora klausi 2020-05-19 10:53
Kokią padėtį visuomenėje užėmė L. Stankūnaitė, kad pagal "jos" norus korumpuota ir supuvusi teisėsaugą ir ne tik, puolė ją taip įnirtingai ginti, kad net pažeidė įstatymus, melavo, klastojo, įvykdė neteisėtą karinę operaciją ...?
O gal tokios priemonės, yprasta praktika LR ir tie visi "šviesuliai" skuba bet kokiomis priemonėmis pagelbėti bet kuriam užsimaniausiam? Tikrai, būtų juokinga, jei nebūtų graudu.
Įrašas, jokia sensacija. Jis tik dar vienas patvirtinimas. TIESOS
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+39 # aga 2020-05-18 12:49
o ko noreti is bankomato,jis tik pinigus skaiciuoti moka,o visa kita ne "jo kompetencija",kazkada "kure"valstybe "nusipelne gyventi geriau",dabr prasme ta pati ir lozungas panasus,kuria "geroves valstybe",o ka juk lithuanaijoje niekas nieko nesupranta,pasake runkeliams vat jie ir tiki ir isrinko,nors ir rinkti nera is ko,vien netikeliai ir apsisaukeliai,o ka kita gali vergas tik mekenti ,kad jis kazka kurs...idjotizmas tesiasi,durniu lithuanijoje net ieskoti nereikia ju tiek priviso,kad normalu zmogu ir su zvake nerasi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Halina 2020-05-21 17:57
Valstybė- tai MES.Nuo 1323 Gedimino laiku daugtautinės LDK Lietuvos piliečiai...Mes turim teisę i Konstituciją.Viskas bus gerai, jejgu , kaip rašė A. MICKIEWICZ busim kartu. RAZEM, MŁODMłodzi PRZYJACIELE...200 metų Oda do MŁODOŚĆI, parašyparašyta Vilniuje...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # KAM 2020-05-18 16:25
dar klausti - juk žinote, kad neatsakys... :eek:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # jeronimas 2020-05-18 16:27
Paskutinius 30 metu Lietuvoje is valdzios nieksu rumu nieko daugiau ir negirdeti,kaip teismu sprendimu nevertiname,i teismu darba nesikisame.O tai ka jus vertinat ??Jusu neklausia ir nereikalauja vertinti teismu sprendimu,jusu praso issakyti savo nuomone ,siuo atveju ,apie Garliavos mergaites pagrobima valstybes vardu,apie naudotas priemones.nejau jus valdzios niekseliai iki tiek nuzmogejot,kad nebeskiriat batu nuo ratu??Kodel jus gave ,kad ir pre apgaule pasitikejima valdyti valstybe,atvirai nusispjovet i Lietuvos Konstitucija?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # str.autorei 2020-05-18 18:09
Be reikalo rasot-niekas nesikeis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Na, kurva jis 2020-05-18 21:22
Na, visiškas kurva yra BYVIS, taip pareikšdamas apie D.Kewdytę. Tai, kodėl Byvis atsakydamas į LL vyr.redaktoriaus klausimą, apie Grybės ir konservatorių padarytą Snoro sužlugdymo aferą, tada jis pareiškė, jog Snorą reikėjo anksčiau uždaryti? Ką jis prokuratūroje dirbo, kad turi apie tai kopkių tai duomenų? Bet tada , tai aiškiai politinios reikalas!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # O 2020-05-18 21:30
PIRMOJI PONIA KRAUJO NEBEDUODA? MĖNESINĖS BAIGĖSI?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Senelis, tėvas 2020-05-19 10:59
Prezidente, atsibuskite, tai ne Jūsų vaikas, tai Lietuvos vaikas ir tai jau Jūsų kompetencija. Tauta, seneliai, giminės turi ir privalo žinoti kur yra mergaitė. Prabilkit...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Jonas 2020-05-21 12:46
Kažkokia to prezidento žydeliška pozicija: skiria visų rangų teisėtvarkininus ir teisėjus, o už anų darbą, atsako kažkas ,neaišku kas ,kitas!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Jonas 2020-05-21 12:51
Tai išeitų ,kad Konstitucijos 84 straipsnis prezidentui negalioja? Tai kaip su ta "gerovės valstybe" ,kur nėra teisingumo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Pilietis 2020-05-22 17:34
Prievartos pries D.Kedyte vertinimas-ne prezidento kompetencijoje, o skirti susitepusius generalinius prokurorus ir stebeti ju ir ju pavaldiniu nieksingus darbus- Nausedos kompetencijoje?! Jei salies galva nemato salyje neteisingumo, kaip gi gali reikalauti savo salies pilieciu teisingai gyventi ir elgtis?!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti