Išgalvotos koronos tikslas - masinis žmonių sučipinimas

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)

Gintaras Furmanavičius


Kai pagaliau įveiksime koronavirusą ir jei nemirsime nuo jo antrosios bangos, mūsų laukia šviesi ateitis ir sekantis didis dalykas Europoje.
Mums nereikės nešiotis piniginių, nes mūsų laukia neišvengiamas gėris - visuotinis čipavimas.
Tamsuomenei, kuri nesupranta to gėrio naudos, vienas iš čipavimo entuziastų paaiškina:

„Asmeniškai aš nematau jokios neigiamos pusės. Aš žinau, kad yra žmonių, kurie jaudinasi, kad gali būti sekami, tačiau tai pasyvi technologija, todėl niekas negali kontroliuoti be tavo žinios“, - sakė Lewinas.

"Būtina prieiti labai arti, kad informaciją būtų galima perskaityti iš mikroschemos. Kai kurie mano, kad implantą gauti bus skausminga, bet tai prilygsta bitės įgėlimui."

Šių mikroschemų populiarumas augs labai greitai žinant, kokią problemą jos mums išsprendžia“, - sako Eijkas „Ateities privatumo forume“. „Pažiūrėkite, kaip greitai mes pakeitėme grynuosius pinigus į bekontakčius mokėjimus - taip nutiko per kelerius metus“, - pridūrė jis.

Kyla klausimas, ar ir telefonas gali tapti toks mažas, kad tilptų po mūsų oda.

"Bet tai yra kitas lygis. Tai ne tas biochipų technologijos tipas, apie kurį mes dabar kalbame", - sakė Eijkas.”

 

https://www.euronews.com/2020/05/12/will-microchip-implants-be-the-next-big-thing-in-europe?fbclid=IwAR3jVUMgo4aoX1YuaWX2-J6zE5X9OaQprYOjs6MG0Wab-s0cHZbMO2LFct4

 

 

Peržiūros: 1132

Komentarai   

+10 # VRM 2020-05-14 11:19
reiks tik pasirinkti kieno cypa ar vakcina naudoti Putno,Geitso,Kiniska ar svediska,jei butu Lukasenkos gal ji butu saugesne?
o seip jau renkami mediku parasai pasaulyje pries 5G,gal jie pasisakys ir pries neaiskias vakcinas sukurtas globalistu,o ne normaliu mokslininku
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # jeronimas 2020-05-14 12:22
Zydai ir ju prisivogti turtai pasaulyje valdo zmonija.Todel kai kalbama apie hitlerio zydu naikinima,pagal sendienos esybe,net ir visiskiems balvonams turi buti aisku ,kodel toks nuozmus naikinimas vyko.Hitleris buvo protingesnis,todel ir suprato ,kas zmonijai kelia didziausia pavoju.Paskutiniu metu zydai geitzai,cukembergeriai,soroshai ir kitos zydiskos padugnes ,jau net nesivarzo ir atvirai kalba ,kad sumazins zmonija nuo beveik 8 milijardu iki dvieju.Pirmas etapas buvo mazinti per chemija,zemiu pasaulyje apnuodijima,per skiepus vaikams nuo pirmu gyvenimo dienu.Visa tai dave neitin norimus rezultatus.Tai dabar pasitelks 5g ir net 6g ,sucipuos,ir vienu mygtuko aspaudimu norimu rezultatu gal but pasieks?? Tikiuosi zmones atmerks akis,ir imsis priemoniu sioms zydu uzmacioms neivykti??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-13 # Anupras 2020-05-14 17:00
Sveikas jerioma ! Kada nustosi žydiškai švepluoti ?
Jei jau taip norisi ganyti lithuanus, tai gal ir vietinių kalbą taisylingai kalbėti išmok - nedaryk gėdos savo auksiniam milijardui :)))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-6 # Vilė 2020-05-15 14:15
Autorius sučipuotas kažkuo radioaktyviu - smegenos jau apdžiūvusios.
Mes jau seniai visi sučipuoti, ir ne vienu čipu - jokių naujų seniai nebereikia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # keidanskas 2020-05-16 10:01
Kad užverstų Lubį,reikėjo kažkokias tai portatyvines parabolines antenas ,užslėptas automobilyje tamsintais stiklais, naudoti.Dabar bus paprasčiau sučipavus tautą.Parašei nelabai tinkamą valdžios inreresams komentarą-paspaudė ,,cenzorius''mygtuką ir tu ,,v grobu u belych tapkach...''.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti