2:17 / 15:29 Landsbergių šeimos giluminiai ryšiai su Tučkų ir Čijauskų dinastijomis

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (2 Votes)

 

 
 
 
 

Landsbergių šeimos giluminiai ryšiai su Tučkų ir Čijauskų dinastijomis

 

Po to, kai Vytautas Landsbergis, negailėdamas savęs nusprendė sudalyvauti velionio verslininko Raimondo Karpavičiaus palikimo dalybose, "naujoje šviesoje" suspindo Landsbergių giminystė su Čijauskų dinastija. Ji į valdančiąją šeimą delegavo ponią Austėją, kuri stebuklingai, be jokio startinio kapitalo padarė anūką Gabrielių milijonieriumi.
Ponas Čijauskas dar buvo pravardžiuojamas žemgrobiu Nr. 1 dėl keistų prekinių piniginių santykių su tuomet Seimo nariu Jonu Jagminu bei kitais mažiau žinomais interesantais.
Šiame istoriniame video ponas Čijauskas pasakoja apie santykius su Landsbergiais, dukros verslą.
O žurnalistė Rūta Janutienė plėtoja mintį tyrinėdama ir daugiau keistų Landsbergių šeimos ryšių su ilgamečiu patarnautoju ponu Tučkumi. Jis irgi - nuo Sąjūdžio laikų tik tą ir darė, kad vykdė pavedimus ir visai neblogai pats ganėsi valstybės pasėliuose, kol galiausiai jo estafetę perėmė sūnus :)

 


Peržiūros: 1269

Komentarai   

-5 # istorikas 2020-05-13 23:26
o kas Nr.2-Karbauskis
o Nr.3 turetu buti eks konservo -Ziemelis
Nr.4 valstybes paslaptis
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # matininkas 2020-05-14 11:15
:-* Nr.1000000- tiek zemgroviu yra Lietuvoje ,juk nebuvo restitucijos ir tai vykde asmenys su Lansbergio zinia,be to tas pats vyko su ir vyksta galutinai sunaikinant Lietuvos miskus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # VRM 2020-05-14 11:34
jis nori pasakyti,kad visa Lietuva gavo prieiti pri ju sukurto lovio ,atimti is kitu ir pasiimti sau,ar Lansbergis to nezinojo-zinojo viska ko reikia bet visada nuo pat destymo marksizmo -leninizmo katedroje muzikos akademijoje,pilnai suprato ka daro-buvo samoningas ir sieke karjeros ,opo to gavo ir valdio ,bei materializmo pasisemti kartu su LKP jam draugisku aktyvu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # jeronimas 2020-05-14 22:48
Tas valdziagyvis nori suvaidinti angeliuka,tik nelabai pavyksta.pirma neisdyge sparnai,antra tiek daug juodu darbu pridyrbes,kad apie sazininguma cia vietos ner ,nebent koks vasiliauskis surastu.O dar kai paaiskina,su kuo turi reikalu ir po kokio frukto kupra suka makles,klausimu nebelieka.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # keidanskas 2020-05-19 10:07
Atitiko kirvis kotą-kitaip jo susikergimo su drg Landsbergiu istorijos nepavadinsi.Aha,kaip rusai sako-rybak rybaka vidit iz dalieka.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti