Neringa Venckienė apie D.Grybauskaitę : " Puiki vaidyba. Verta Oskaro"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.82 (19 Votes)

Neringa Venckienė


D. Grybauskaitė viešai kalbėjo, kad prievarta vaiko atžvilgiu negalima.
Kodėl ji leido tą prievartą taikyti? Kodėl 2012 m. gegužės 17 d. ji išvyko į Čikagą ir apsimetė, kad nieko nežinojo?
Kodėl iki šiol niekas nenubaustas už prievartos taikymą?
Kodėl 2012 m. gegužės 17 d. ankstų rytą Renatas Požėla instruktažo policininkams metu aiškino, kad jie, ką bedarytų, bus ginami. Už ką D. Grybauskaitė paaukštino R. Požėlą, S. Skvernelį?
Už ką Prezidento dekretais buvo paaukštinti teisėjai, sprendę Deimantės seksualinio išnaudojimo ir kitas bylas?
Ar galėjo D.Grybauskaitė nežinoti, kad vaikui bus taikoma prievarta? Kad Deimantė bus paimta jėga? Ar ji nežino iki šiol kas atsitiko su vaiku?
Puiki vaidyba. Verta Oskaro.

 


Štai keletas pavyzdžių, kurie padarė stulbinančią karjerą:

 


1. Algimantas Valantinas, buvęs Generaliniu prokuroru tuo metu, kai Seimas nustatė aplaidžiai nusikalstamą ikiteisminį tyrimą pedofilijos byloje, netrukus po atsistatydinimo tapo Vilniaus miesto 2 apylinkės teismo teisėju, tuoj pat šio teismo pirmininku, Vilniaus apygardos teismo teisėju, 2016 metų sausį Lietuvos apeliacinio teismo teisėju, 2016 m. balandį – Lietuvos apeliacinio teismo pirmininku.

 


2. Prokurorė Genovaitė Ročienė buvo atleista iš prokuratūros. Tarnybinės nuobaudos skyrimą sąlygojo grubūs pažeidimai, G. Ročienės padaryti kontroliuojant bei vykdant ikiteisminį tyrimą. Pirminių, būtiniausių veiksmų, kurie būtų turėję įtakos ikiteisminio tyrimo trukmei ir sėkmei, neatlikimas, aukštesnio prokuroro konkrečių reikalavimų nevykdymas pakenkė bylos tyrimui. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2014 m. G.Ročienę grąžino į darbą, tada Ročienė iš valstybės prisiteisė tūkstantines sumas.
3. Rita Čivinskaitė 2009 m. buvo Kauno miesto apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotoja, kuri dėl pedofilijos bylos tyrimo buvo pažeminta pareigose, perkelta į Kauno apygardos prokuratūrą.

 


4. Prokuroras Andrius Kiuršinas, kuris Drąsiui Kedžiui pasakė: „Kas čia tokio, kad vaikui įkišo kelis kartus į burną?“, buvo pažemintas pareigose – perkeltas iš Kauno į Kaišiadorių rajono apylinkės prokuratūrą. Netrukus padarė karjerą – tapo Kauno apygardos prokuratūros prokuroru.
5. Ūsą pedofilijos byloje prašęs išteisinti prokuroras Egidijus Motiejūnas tapo Vilniaus apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus vyriausiuoju prokuroru.
6. Teisėjas Eligijus Gladutis, nutraukęs dalį pedofilijos bylos dėl J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės, D. Grybauskaitės dekretu perkeltas iš Panevėžio apygardos teismą į Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą.
7. Teisėjas Audrius Cininas po įtariamojo pedofilija A.Ūso reabilitavimo netrukus tapo Vilniaus apygardos teismo teisėju.

 

Nuotr. : Gintaras Kryževičius, Egidija Tamošiūnienė, Aušra Valinskienė ir Rytis Krasauskas

8. Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Aušra Bielskė (buvusi Valinskienė) kartu buvo vienoje kolegijoje su A.Cininu reabilituojant A.Ūsą, po ko buvo paskirta Vilniaus apygardos teismo teisėja.
9. Saulius Skvernelis iš Generalinio komisaro po gegužės 17-osios šturmo tapo Vidaus reikalų ministru.
10. Garliavoje gegužės 17-ąją buvęs ir instruktažą policininkams pravedęs komisaras Renaldas Požėla tapo Generaliniu komisaru.
11. Romas Oželis, 2012 m. gegužės 17 d. buvęs kartu su antstole S.Vaicekauskiene namo viduje jėga išplėšiant vaiką, 2012 m. birželio 29 d. Lietuvos policijos generalinio komisaro apdovanotas pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“. 2014 m. paskirtas Lietuvos policijos mokyklos viršininko pavaduotoju.
12. Į viešumą dėl pedofilijos bylos lindęs ir šmeižęs tuos, kurie gynė vaiką, Konstitucinio Teismo pirmininkas Egidijus Kūris gavo vietą Strasbūro teisme.
13. Evelina Talalienė, Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotoja, nuplėšusi vaiko ranką 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje, aiškinusi vaikui: “dabar arba po minutės”, po Garliavos šturmo, vedėjai Dabašinskienei nesant darbe, ją pavaduodavo. Šiuo metu ji yra atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Regionų apygardos administraciniame teisme.
14. Gražina Didžbalienė, Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotoja, 2012 m. gegužės 17 d. nuplėšusi mergaitės rankas, tapo Vaikų gerovės centro “Pastogė” direktore.
15. Edita Žiobienė, Vaiko teisių kontrolierė, pareigas eina nuo 2010 metų, paskirtai antrai kadencijai.
16. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius, šmeižęs Neringą Venckienę viešai, pasibaigus kadencijai Lietuvos Aukščiausiajame Teisme tapo Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo pirmininku.
17. Kauno miesto apylinkės teismo teisėja Aušra Vingilė po to, kai nuteisė Laimutę Kedienę tvirkinus vaiką už tai, kad L.Kedienė savo namuose kalbėjosi apie asmenis, kurie seksualiai išnaudojo vaiką, buvo perkelta į Kauno apygardos teismą.
18. Buvusi vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė, 2010 m. atleista iš pareigų dėl savo veiksmų pedofilijos bylos tyrime, 2014 m. ji buvo paskirta Sveikatos apsaugos ministre.
19. Vilniaus apygardos teismo teisėja Virginija Liudvinavičienė, atmetusi Laimutės Kedienės skundą ir palikusi teismo nuosprendį dėl seksualinio tvirkinimo, netrukus gavo Lietuvos apeliacinio teismo teisėjo pareigas.
20. Į Lietuvos apeliacinį teismą iš Vilniaus apygardos teismo buvo perkeltas teisėjas Alenas Pesliakas po to, kai paliko galioti nuosprendį, kad Laimutė Kedienė intelektualiai tvirkino vaiką.
21. Sigita Kilkutė 2012-05-17 atvykusi į Garliavą su S.Vaicekauskiene, E.Talaliene ir G.Didžbaliene paimti mergaitės kaip psichologė, tuo metu dirbo Santariškių klinikose. Šiuo metu S. Kilkutė dirba Lietuvos Respublikos Vyriausybėje pas Saulių Skvernelį projektų vadove.

Peržiūros: 1952

Komentarai   

+49 # to as manau 2020-05-07 21:36
Nu tai reikejo verkiant atsilyginti...juk "zmones" dirbo"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Žibutė Budžienė 2020-05-07 22:26
Ši "teisėja" Žibutė Budžienė, veikdama LIETUVOS RESPUBLIKOS VARDU leido antsoliui Jurijui KOLYŠKO parduoti Antano Šidlaukso paskutinį butą, žinodama, kad tai pažeis jo teises, 2004-11-18 patvirtino tai savo rezoliucija.
Jūratė Ramanauskienė (BUČMIENĖ) pažeidimų "nematė" kaip ir priklauso kalninei banditų sistemai.
EŽTT 2017-10-11 nustatė, kad Antanui Šidlauskui atlikta didelė 18 777 € žala. Sprendimas čia:

http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-182839

Žibutė Budžienė po to buvo perkelta į Kauno apygardos teismą 2011-10 mėn DALIOS GRYBAUSKAITĖS nors 2009 m. Neringa Venckienė rado pažeidimus BYLA 2A-1483-605/2009.
Todėl ši visa banditų gauja išvardinta Neringos Venckienės proteguojama KGB prostitutės sėkmingai iškylo kaip kaimo tualete išmatos :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Teismo iškamšos 2020-05-08 02:27
Tos dvi teismų iškamšos padariusios didelę žalą iki šiol dar dirba teismuose. Turbūt Neringa gerai prisimena, kaip tos padlos žalą darė :eek: ir kaltos neliko. Dar ir Aurelijų Beržininį Jūratė Ramanauskienė (Bučmienė) buvo nurodžiusi antstolei Ramunei Mikliušienei apiplėšti, o jos vyras alkoholikas dirbo Kauno apygardos teisme
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # vladas lukasevicus 2020-05-07 22:39
Labai patiko 21 Nr. pažymėta silkutė, kuri už savo raudoną piniginę tapo mento Švarkelio čiulpimo projekto vadove ir sėkmingai čiulpia kotus iki šiol su pasididžiavimu dar apmovus trispalviu gandonu :o Ne daug skiraisi nuo Laimutės su jos nušiurusiu ištampytu kaliošu, kuris buvo tampomas nuo 16 metų su tėvo žinia :-* Visa ta šutvė primena prostitučių lizdą, kuriame šykama ir ėdama, dalijamasi šūdais ir ryjami sysalai, o kaltų nerasta :-x dar gaunami paauštinimai bl@t
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-10 # vladas lukosevicius 2020-05-08 02:25
Cituoja vladas lukasevicus:
Labai patiko 21 Nr. pažymėta silkutė, kuri už savo raudoną piniginę tapo mento Švarkelio čiulpimo projekto vadove ir sėkmingai čiulpia kotus iki šiol su pasididžiavimu dar apmovus trispalviu gandonu :o Ne daug skiraisi nuo Laimutės su jos nušiurusiu ištampytu kaliošu, kuris buvo tampomas nuo 16 metų su tėvo žinia :-* Visa ta šutvė primena prostitučių lizdą, kuriame šykama ir ėdama, dalijamasi šūdais ir ryjami sysalai, o kaltų nerasta :-x dar gaunami paauštinimai bl@t


Vėl VSD gyvulį mano vardu rašai ,,, tai parašyk kaip Lansbergis atidavė 16-metį anūkėlį pedofilei Austėjai žaginti , kuri paskui tapo eidukologe ....
NEJAUGI norintys tapti eidukologėmis , būtinai turės atžaginti mylimiausią LT anūkėlį ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # tikrai 2020-05-07 23:10
ekspertas V,LADAS daro geras izvalgas ,kas valdo Lietuva,labai panasu,kad Lenino priesaku vykdytojai dare karjera ....komusnistai buvo surinkti is paciu apaciu ,nes cia pas mus pokaryje illgai vyko pasipriesinimas-visus partizanus sunaikino,o kas prisitaike stengesi patylet kai komsorfai eina,,, vaiku tvirkint
neneigiu kad tarp karjeristu buna ir ne komunistu,o netb ir idejiniu-tik ne po dainuojancios revoliucijos,kai puole kas pirmas lovi isvers...kuksiai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # S 2020-05-08 00:05
https://youtu.be/MY8Nfzcn1qQ. Cia apie negerus dalykus...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # S 2020-05-08 00:08
Paskelbta pagaliau Deimantes paieska, kuia pagrobe VALSTYBE !!! TAI BENT SUZIBEJOM ANT VISO PASAULIO...BET VIDA LIETUVOS ziniadklaida TYLI ......
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # Atas 2020-05-08 00:23
Ką gi, aišku tik tiek, kuo ryškesnis banditas, nuožmesnis piktadaris, tuo į aukštesnes teisėsmaukos pareigas paskiriamas, Lietuvos realybė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # dr. Jonas Ramanauska 2020-05-08 07:41
Tik taip ir gali būti hibridinių stribų okupuotoje valstybėje. Visi 7 Seimai yra nelegitimūs, antikonstituciški ir visos partijos vykdo antikonstitucišką politiką Signatarai priimdami antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą išdavė VALSTYBĘ ir tapo niekšais amžiams: http://www.ekspertai.eu/liepos-9-ta-antikonstitucines-valdzios-diena/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Pranas Pričkus 2020-05-08 07:42
Tarp nusikaltėlių tokia tvarka. Turi įrodyti lojalumą gaujos nariams. Pasodinti nekaltą, atimti būstą ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Misteris 2020-05-08 08:17
Džiugu matyti ,NERINGA,ėjimą "VA BANK".
Maskuojanti "KALDRYTĖ" nuo "Rot front" kailių fabriko darbuotojos užpakaliuko nutraukta...
Perduokime teisingumą vykdyti Dangaus Karminei Valdybai,nes Lietuvoje nėra Teisingumo vykdymo organo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-35 # vaiva 2020-05-08 10:19
2012 gegužės 17 Venckienė taikė prievartą neatiduodama mergaitės jos mamai. Už tai ji dabar teisiama. Tikėkimės visu griežtumu.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # susikisk 2020-05-08 11:21
i tarpkoji savo susikta liezuvi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-32 # Aš manau 2020-05-08 14:00
Pilnai pritariu VAIVAI, Pati nutrija už savo vaidybą, melą, šmeižtą ir fantazijas verta 5 Oskarų. Kad tu pastiptum išgama.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # to as manau 2020-05-08 15:11
Cituoja Aš manau:
Pilnai pritariu VAIVAI, Pati nutrija už savo vaidybą, melą, šmeižtą ir fantazijas verta 5 Oskarų. Kad tu pastiptum išgama.

Vistik kokia esi apgailetina....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # policai 2020-05-08 15:47
komunistai ne vaidina,o valdo...ir naikina,valdo ir naikina,tai kas tuksanciais metu kuriama,kad ir 10 \Dievo isakymu,jiemms neveikia..
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Pilietis 2020-05-09 22:52
Niekšai užvaldė Lietuvą.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # jonas 2020-05-10 23:14
ne nieksai,o samoningi okupantai-zino ka reikia padaryti,ir nurodymus uz atlygi vykdys kol tauta gules//...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti