Dėl atviro jau turto plėšimo LIETUVOJE su prokurorės RIDIKĖS ir teisėjo RIDIKO pagalba

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Tamsta Lietuvos Prezudente,
 
Aš Jus, kaip sumušta, išvaryta iš Lietuvos ir iki triusikų apiplėšta Lietuvos teisėjų ir antstolio Raimundo Stanislausko auka, nuolat informuoju, kad Lietuvos teisėsauga mutavo į teisėlaužą, kuri išprievartavo visą mano turtą LIETUVOJE.
Prokurorė Ridikė netiria akivaizdaus nusikaltimo, o teisėjas Ridikas neišduoda apsaugos prieminių mano daiktams, net matomiems iš Kosmoso:
 
   

Rasos g. 18

Rasos g. 18, Ringaudai 53331, Λιθουανία

 
 
Jeigu jūs NIEKO  nedarysite aš Jus paduosiu į teismą už aklumą ir kurtumą ir neatitikimą President pareigoms, ką jau pastebėjo ir Seimo narys Petras Gražulis. 
Su manimi bus Seimo nariai, o su Jumis kas liks išskyrus tuos vagis?
Paskaitykite vien kokia - yra absurdiška paskutinė vakar teismo mutartis dėl antstonlio R.Stanislausko, kuris meluoja, jog kažkas saugo mano daiktus, kai tas asmuo - yra ne su tuo net nesusijęs.
Nejaugi Jūs laukiate kol mane užmuš?
Argi tuomet jus esate vertas vadintis teisinės valstybės PREZIDENTU.
O gal jūs esate tik jų stogas? O gal jus irgi atrodo, kad prie man nesumokėtos vaiko išlaikymo skolos aš dar turiu sumokėtio ir išpirką už savo vaiko daiktų atgavimą? 
JUK TAI - YRA PILNA LIETUVOS TEISĖSAUGOS MUTACIJA į TEISĖLAUZĄ IR REKETĄ. 
 
Jeigu jūs esate nors kiek morališkai paklusnus Lietuvos įstatymams ir Konstitucijai - tai privalote NEDELSIANT pagal galiojančius Lietuvos įstatymus suimti antstolį R.Stanislauską, Giedrių Buinevičių, Aurelijų Pikžirnį, Jurgį Kaušinį, Prokurorę Ridikę ir teisėją Ridiką.
 
Jeigu dar kartą man atsakys vietoj Jūsų dar kokia nors padėjėja aš jas paduosiu į teismą už nuslepiamus nuo Jūsų mano pareiškimus. 
 
Viktorija Fetaimia
 
 
Inline image
 Sent from Yahoo Mail for iPhone