N. Venckienės byla tapo slapta - teismas prarado viltį kuo tai įtikinti visuomenę

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.68 (11 Votes)

 

Aurimas Guoga


Toliau N.Venckienė bus teisiama už uždarų durų

Venckienė praneša gavusi iš Panevėžio teismo pranešimą, kad nuo šiol posėdžiai bus uždari.

Taigi teisėsauga stato patvoriniams tvorą. Aišku, patvoriniai nebūtų patvoriniais, jeigu nesidžiaugtų naujos tvoros atsiradimu. Ačiū valdžiai kad nepaliekate mus be tvorų, prie kurių galėsime paslampinėti.

O jeigu rimtai, tai teisėsaugos sprendimas užsidaryti nuo viešumo rodo, kad jie prarado viltį kuo tai įtikinti visuomenę. Kaip tik priešingai - siekia nuslėpti galus. O kaip dėl anksčiau tokių karštų tikinimų, kad galų gale teismas niekam nepaliks abejonių, visi pamatysime kad pedofilijos istorija yra tik afera?

Dabar paaiškėjo, kad teismas daugiau nebemėgins mums atvėrinėti akių.

Dar vienas atsitraukimas, labai svarbus jų pralaimėjimas.


Neringa Venckienė


ASMENIMS STEBĖTI TEISMO POSĖDĮ NEBUS LEIDŽIAMA
Naujas pranešimas iš Panevėžio apygardos teismo: "Baudžiamoji byla Nr.1-53-491/2020 toliau bus nagrinėjama 2020-05-25 9 val. Posėdyje dalyvaus tik proceso dalyviai."

 

Matyt, kad teismas išsigando žmonių - per pirmąjį teismo posėdį žmonės netilpo į didžiausią Panevėžio apygardos teismo salę:

 


Neringa Venckienė : "Manau, kad G.Nausėda dabar nesikiš į pedofilijos bylą, susidomės ja po ketverių metų, prieš rinkimus" (pildoma)

 

 
Peržiūros: 4951
1111111111 Rating 4.98 (20 Votes)

 Stasys Petkus


Panevėžys apsuptas sisteminės ,,skalikų" armijos, kurie daugybę metų šmeižė ir niekino teisėją - parlamentarę Neringą Venckienę ir jos šalininkus. Keista, kad Neringos šalininkų pilna salė iš visos Lietuvos, o ,,nukentėjusius" lydėjo tik apsauga. L.Stankūnaitė ir jos dukra Deimantė nepasirodė. Rezgama intriga, kad jos nedalyvautų. Kai kas teigia, kad gali jų nebūti ir gyvųjų tarpe. Teismas nusprendė, kad posėdžiai būtų atviri, išskyrus atvejus, kai teismas pasilieka sau galimybę pasinaudoti atskirus epizodus vesti uždarame teismo posėdyje. Prokuroras ir nukentėjusių gynėja bandė įtikinti, kad posėdžiai būtų uždari ir visuomenė nesužinotų tiesos, nes jie prikurpė pilną melo vežimą. Iš 39 jai prikurptų kaltinimų liko vos menkaverčiai keturi.


Sekantis teismo posėdis kovo 18 d. 9 val. Posėdis iki pietų

 

 

Neringa Venckienė prieš Panevėžio apylinkės teismo posėdį atsakė į žurnalistų klausimus:

 

  • Kaip vertinate šią bylą?
  • Kaip aš vertinu? Iš 39 kaltinimų, kurie buvo išsiųsti į JAV, liko tik keturi. Tačiau esmė tokia, kad net JAV buvo pateiktas melagingas prašymas. Dabar, grįžusi iš JAV, aš turėjau galimybę susipažinti su byla. Ekspertizės akte nurodyta, kad Grušausko (sambo čempiono policininko, kuris išnarino N.Venckienės ranką, atiminėdamas Deimantę – aut. Pastaba) sužalojimai padaryti keturios dienos iki įvykio (Garliavos šturmo – aut. Pastaba). Tai reiškia, kad buvo meluojama. Vaizdo įraše matosi, kad aš Stankūnaitės nespardžiau, nors kaltinamajame akte ir ekstradicijos prašyme nurodyta, kad aš jai įspyriau ne mažiau penkis kartus. Kai bus laikas, jūs tą vaizdo įrašą pamatysite. Yra ne vienas, o net keli to šturmo vaizdo įrašai, nufilmuoti iš skirtingų namo Klonio g. 5 Garliavoje vietų. Iš jų matosi, kad aš nieko nespardžiau, ir matosi, kad jie naudojo prievartą. Negana to, Vaiko teisių apsaugos tarnybos  darbuotojos Didžbalienė ir Talalienė abi naudojo prievartą prieš Deimantę.

Nuotr. : žmonės netilpo į salę

 

  • Jūs sakėte, kad JAV net nematė to šturmo vaizdo įrašo?
  • Lietuvos valstybė nepateikė to įrašo JAV, jie tik nurodė, kad „mes turime įrašą“. Šiuo metu aš tą įrašą turiu ir išsiunčiau jį tiek į JAV, tiek ir JAV ambasadai Lietuvoje - tegul pamato. Jūs galvojate, kad man tai labai svarbu? Tegul mane nuteisia, tačiau taip normalioje valstybėje nevyksta. Amerikai jie meluoja, kad aš sužalojau Grušauską, ir kad spardžiau Stankūnaitę. Tačiau taip tikrai nėra.
  • Ką jūs turite omenyje, kalbėdama apie tiesos paieškas ir savo gyvenimą?
  • Pirmiausiai tai bus mano byla, o paskui aš žiūrėsiu – aš vis tiek ieškosiu Deimantės. Tai kam ją reikėjo pradanginti, jeigu nieko absoliučiai nebuvo? Ar tai imami vaikai (kaip D.Kedytė –aut. . pastaba), ar taip vykdomi sprendimai? Dar kartą sakau – jūs pamatysite tą vaizdo įrašą ir savo akimis įsitikinsite – visi kaltinajame akte ir ekstradicijos prašyme nurodyti liudininkai – Vaicekauskienė, Stankūnaitė, Stalalienė, Didžbalienė, Černiausko, Grušausko, kitų policininkų parodymai – visi yra melagingi.
  • Žmonės jūs pasitiko plojimais? Kodėl?
  • Tai aš žinau, kad daugelis žmonių supranta, kad ne aš turėčiau būti šioje kaltinamosios vietoje ir šiame teisme teisiama. Tikrai ne aš.
  •  

     

     

     

  • Tačiau iš tikrųjų tarp šių palaikytojų labai marga publika?
  • Man atrodo, kad marga ar ne marga, tačiau tiesa visiems yra vienoda. Man atrodo, kad jeigu jūs būtumėte mano vietoje, tai jūs lygiai taip pat geltumėtės ir ieškotumėte byloje – ar tai teisinga, ar ne. Jeigu vaizdo įrašas rodo, kad aš nespardžiau, o jie naudojo prievartą, tai ar yraa normalu siųsti prašymą į JAV ir meluoti?
  • O kaip jūs pati jaučiatės?
  • Nieko, gerai.
  • Tai ar jūs nesigailite, kad išvažiavote į Ameriką, ir vis tiek, praėjus tiek laiko, jūs teisme?
  • Nesigailiu, nes kaltinamajame akte neliko 35 kaltinimų. Pagal kai kuriuos tų kaltinimų man grėsė laisvės atėmimas iki 10 ar 8 metų. Tai jų nė vieno neliko, viskas buvo melas.

Nuotr. : prokuroras D.Jakutis, sukūręs melagingą bylą Venckienei, t.y. "mėšlo krūvos" autorius

 

 

  • Buvo kreipiamasi į prezidentą. Kodėl?
  • Tai ne aš kreipiausi į prezidentą, o visuomenei žinomi žmonės. Tačiau, kiek žinau, iš prezidento jokio atsakymo nėra.
  • Ko tikitės iš prezidento?
  • Nežinau, aš manau, kad jis nesikiš, nes jau po rinkimų, ir tai jai nebeturi jokios reikšmės. Manau, kad gal po trijų – keturių metų jis vėl gal pradės „domėtis“.
  • Kaip dabar leidžiate dienas?
  • Nieko, dabar tai bylą skaičiau – mėšlo krūva. Viskas kartojasi ir kartojasi. Tai kad ta byla visa paruošta – skelbia, kad byla baisiausios apimties, tačiau visur prideda tų pačių dokumentų. Tačiau esmė yra vaizdo įrašas. Visa kita yra tik tuščios kalbos.

 

Policininkas Grušauskas, panaudojęs kovos veiksmus prieš smulkią moterį, ir išsukęs jai ranką - teisme yra "nukentėjęs". Paaiškėjo, kad jis nukentėjo dar prieš keturias dienas iki Garliavos šturmo

Stasio Petkaus nuotr.

Peržiūros: 2586

Komentarai   

+73 # ???? 2020-04-30 09:41
O kodel,ka slepia? Ko bijo??????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Slepia banditus 2020-04-30 10:42
https://sun9-56.userapi.com/j_EaoW3mmVwMp4pHb7_Xg_zesXvOA97C7c7_gQ/1ePPEYMWwfE.jpg
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+69 # Manau, kad 2020-04-30 10:31
Turi ką slėpti.Netiesa virsta per kraštus jau10 metų.Lauksim verdikto
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+59 # rimas 2020-04-30 10:32
Taip 'stiprinamas' pasitikėjimas teismais
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Banditai su uniforma 2020-04-30 10:40
Banditai su uniforma liko nekalti "teisinėje" Lietuvos Respublikos Vardu veikiančioje gaujoje, nes "teisingumą" vykdantys banditai su sutana tiesiog kankinimo "nematė". Taip ir čia.
EŽTT sprendimai kaip Lietuvos "teisėsauga" "neamtė" kankinimų ir kalta neliko čia:

http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-172605

http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-176311

http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-173560

http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-196613

http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-198475
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+61 # Misteris 2020-04-30 11:21
Neringai.
Pakviesk JAV ambasados atstovą pasigrožėti LT teismų ATVIRUMU.
Be to,išsiųsk raštą teismui,kad UŽDARAME POSĖDYJE NEKALBĖSI.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # zenonas išpriekulis 2020-04-30 12:42
Teisme privalo sėdėti pradedant Landsbergiu, Paulausku (prokuroru) ir kita teisininkais pasivadine nusikalstama gauja. Advokatas Černiauskas už mažametei mertgaiteis panaudotą ne tik psichologinį, bet ir fizinį smurtą, privalo sėdėti vietoje Venckienės? Landsbergis žiūrėdamas įrašą sako, kad nemato? Nuo kada už nematymą atleidžiami nuo atsakomybės? Landsbergio vieta - kalėjimas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # vistik DEIMANTĖS 2020-04-30 13:13
klausimas ar ji gyva, ar adekvati (teisėjas Cininas jos smegenys išplauti...). Orinta Naruševičiūtė tai patys svarbiausi klausimai, p. Venckiene. Valstybė pradangino vaikus gal jie nebegyvi? Juk visi prisimena, kad deimantė buvo gyvas, guvus vaikas. Psichologų ar psichiatrų išvados- sveikas vaikas, todėl turėtumėte permastyti ar,,dabar aš, ar dabar Deimante, Orinta, o po to arba kartu ir AŠ.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # Misteris 2020-04-30 15:38
Kreiotis reiktų į Tarptautinį Baudžiamojo persekiojimo teismą su POGROMO įrašu dėl fizinio skausmo sukėlimo VAIKUI.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+42 # Antanas iš Kanados 2020-04-30 16:17
Neringai ir jos tėveliams stiprybės. Kanadoje tikime, kad vis tik Lietuvoje atsiras ir sąžiningų teisėsaugos atstovų. Melsimės už Tiesą. Pedofilija buvo, yra ir bus....visame pasaulyje, kol yra pedofilų visuose sluoksniuose, pradedant aukštais valdžios pareigūnais, baigiant bažnyčių tarnais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+46 # dr. Jonas Ramanauska 2020-04-30 18:26
Hibridiniai stribai, Lietuvos okupantai, užsislaptinę kgbistai sužvėrėję puolė naikinti teisingumą, puolė konstitucinę teisinę neliečiamybę turintį asmęnį ir turėtų normaliai būti sunaikinti vietoje, o dabar jie teisia, nes jėga jų pusėje.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # jeronimas 2020-04-30 22:40
Kazkada rasiau ,kad netikiu jog Neringa Venckiene bus teismo teisiama viesai.Argi ne pasislepe teisejai ja teis??? Teisejams saugiau ir patogiau nuosprendzius vartyti ir teismus vykdyti,kai pasaliniu nera.Juk kartais ,kad net nenoredami teisejai pasako tai,ko nereiketu sakyt?? Ir jeigu pilieciai nereikalaus,to atviro teismo tikrai nebus.O nuosprendziai Neringai jau senai paruosti.prisiminkit ka toks prasigeres siauliu teismo vadas savo gminaiciui prie snabso bonkes pasake,kad jau tuomet buvo aiskiai sutarta del bausmiu ir Venckiene niekaip neissisuks.Belieka Neringai palinketi stiprybes,sveikatos,ir jau pries daug metu paruosto nuosprendzio GALIMAI perskaityma.Labai norisi tiketi ,kad jau greitai bus toks momentas,kai Neringa Venckiene pasikeis vietomis su dabartiniais teisejais,ir skelbs jiems nuosprendzius.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Atas 2020-05-01 00:19
Na tai kaip gi tas teismas nagrinės sufabrikuotą bylą viešai, juk supranta, kad liaudis pamatys koks varomas bespriedėlas toje teisėsmaukos šutvėje. Jeronimas buvo teisus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # paziurek 2020-05-01 00:57
Neringa tu atstovauji visus skriaudziamus Lietuvos vaikus,valdzia kankindama vaikus per ivairias patycias auklejimo istaigose ir tevus smeizdami,ruosia dirva beteisei Lietuvai,musamas pripranta,o kai kur musa kad isgauti adrenochroma,kenciantiems dangus,o nusikalteliai bus nubausti ir sedes ne uz Neringa ,o uz save-gyvuliu is tautos neisgausite-patys jais jau liksite ir po to ,kai neteksite visu postu,ne tik policininku dirbti gali tik dvasiskai stiprus zmogus,bet ir prezidentu-reikalavimas tas pats-buk zmogumi,jei gali,jei ne -atsistatydink -senaties nebus
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # vladas lukosevicius 2020-05-01 08:22
LABAI bijo , kad žmonės sužinos apie Valantino , Valio ir Pašilio iškrypėliškus nusikaltimus kuriuos dangstė KGB kurva Grybauskaitė ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+22 # jonas 2020-05-01 13:35
tie "sovietiniai sargiai" visada bijojo tiesos,buvo kita grupe,kuri buvo pagal pasaukima ,kaip Neringa -liko uz borto,visiems aisku jau po tu ivykiu,kad Lietuva valdo nukrypeliai nuo esminiu vertybiu zmogenai primetineja savo "vertybes" net baznyciai,paklauskim kas to nezino.Bet jiems patinka bijanti ,iskrypusi,ligota ir beganti tauta,jie dar paskubina ...net korona metu...bet jie nezino,kad ju darbeliai bus zinomi ir ivertinti-juk zmogzudziai visada gaudavo atpilda,per kelias kartas
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # A.L. 2020-05-01 15:57
Koks šlykštus to pono milicininko Gružausko veidas!!!! Va Jėzau! Ar Lietuvos teisėsaugoj yra bent vienas sąžiningas žmogus?????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Donatas Šulcas 2020-05-01 19:34
Ta pati kaip ir pas Jus Neringa, Panevėžio apygardos teismo teisėjų kolegija susidedanti iš Meidaus, Ciesiūno ir Raščiuvienės 2019-10-17 teisės aktu , tyčia šiurkščiai pažeisdami Žmogaus teises bei laisves įtvirtino (suformavo) teisinėje demokratinėje valstybėje neturintį precedentą - užsakomąjį baudžiamąjį nuteisimą (sudorojimą) pagal sufabrikuotus kaltinimus ir baudimą be įstatymo, įvykdė akivaizdžiai absoliutų politinio susidorojimo su nevyriausybine visuomenine organizacija ir jos pirmininku D. Šulcu vien tik už tai, kad D. Šulcas „išdrįso“ parašyti skundą teismui ir viešai paviešinti Šiaulių apygardos teismo pirmininko V. Kursevičiaus ir jo gaujos padarytus sunkius korupcinius nusikaltimus; vien už tai, kad 2017 m. rugpjūčio 21 d. – rugsėjo 25 d. protesto ir bado akcijos metu prie Prezidentūros „išdrįso“ pareikalauti atstatydinti korumpuotus teisėjų gaujos narius. Taigi Neringa būkit ištverminga ir stipri, nemanau, kad tokia banditų gauja dar ilgai tyčiosis iš mūsų.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # jeronimas 2020-05-01 23:33
Ponas Donatai,nebematau Jusu viesumoj?? Paviesinkit visuomenei apie susidorojima su jumis.Viesinkit gyvai per kazimiera Juraiti press jazz ar per kelis desimtmecius teisiama Aurima Driziu ir Laisva Laikrasti.paviesinkit,gal is sono stebedamas perskaitys ir dabartinis Simono rumu valdovas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Pranas Pričkus 2020-05-01 19:57
Slapti posėdžiai - nusikalstami posėdžiai. Teisia teisėjai, kurių dalis privalo sėdėti patys kaltinamųjų suoluose?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # banditai su sutana 2020-05-02 04:43
Toks ir teisingumas, tokius "teisėjus" skiria ne kas kitas, o taip vadinamas Prezidentas. Jam pataria Teisėjų Taryba, tai yra savi.
Kooperatyvas SAVI ir NEPAKALTINAMI, UABas 30 metų be derliaus. Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi.
Dar jie veikia bendrai, iš anskto susitarę ir grupėje, LIETUVOS RESPUBLIKOS VARDU :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # vladas lukosevicius 2020-05-02 04:50
Kada bus teisiama KGB prostitutė už Snoro banko išvogimą? :eek: Kaip visada šliundrai savi liokajai išlaižė tarpkojį gavę otkatų dalį, o kas nenešė, kaip banditas Laužikis, tą pašalino iš obščiako. Jie neprapuola, tuoj pat advokatais įsidarbina, o šliundra fondą nelegalų įkūrė, dar jai mažai babkių :-x
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+13 # As 2020-05-02 09:03
Tegu buna prakeikti teisejai kurie eina pries Dieva ir tiesa, zlugdo nekaltus zmones. Tegul buna prakeikti jie ir ju palikuonys per kartu kartas. Tegu ligos ir badas neatsitraukia nuo ju namu slenkscio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # parmazonas 2020-05-02 11:39
Bjauriausia skaityt ,,patriotų''rašinius apie buvusius tarybinius teismus,kurie pedofilus kadaise sodino mažiausiai aštuoniems ,o už pavogtus 10 tūkstančių dešimčiai metų.Uždaros buvo tik politinę potekstę turėjusios bylos.O štai dabar vadinamoje demokratinėje šalyje,kur per kraštus virsta jiewropinės vertybės,teismai nevieši darosi.Iš tų pateiktų 39,,nusikaltimų'' likus vaikiškai juokingiems keturiems,durys užsiveria ir smala bus verdama jau grušauskų,stankūnų ir kitų ,,nukentėjusiųjų''teikiamais pagardais.Tegyvuoja Lietuvos teismas,pats teisingiausias ir humaniškiausias teismas ne tik Jiewropoje,bet ir pasaulyje!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # johnas 2020-05-05 14:20
patriotai netie kurie mato praeiti,bet ir tie kurie mato siandiena,kuo skiriasi viena okupacija nuo kitos:vykdytojai ir ju tesejai tie patys sako lietuviai kazka saude,o lietuvius tikrus visada gloste visos valdzios ,kas jas renka?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti