Neringa Venckienė : ADVOKATAS G. ČERNIAUSKAS BUVO ATSISAKĘS NEŠTI DEIMANTĘ. KAS PRIVERTĖ?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.25 (8 Votes)

Neringa Venckienė : 
ADVOKATAS G. ČERNIAUSKAS BUVO ATSISAKĘS NEŠTI DEIMANTĘ. KAS JĮ PRIVERTĖ?

Skaitau savo bylą. Ir vis atrandu įdomybių.
2 tomas bylos lapai 22-27 – antstolės Sonatos Vaicekauskienės 2012-05-03 patvarkymas Nr. 0114/11/02742.
Šis dokumentas patvirtina, kad 2012 m. gegužės 3 d. advokatas G. Černiauskas buvo atsisakęs naudoti fizinę prievartą Deimantei.
Minėtame patvarkyme (bylos lapas 23) nurodyta: „2012-05-03 antstolės kontoroje gautas L. Stankūnaitės advokato raštas, kad jis atsisako fiziškai paimti Deimantę Kedytę ir nunešti į automobilį. Dėl šios priežasties 2012-04-26 antstolės patvarkymo įvykdyti nėra galimybės“.
2012 m. gegužės 17 d. namo viduje G. Černiauskas nenaudojo fizinės prievartos prieš Deimantę. Video įraše, kuris iki šiol buvo nuslėptas nuo visuomenės, matosi, kad L. Stankūnaitė ir Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos naudojo prievartą Deimantės atžvilgiu.
Kas privertė G. Černiauską naudoti fizinę prievartą Deimantės atžvilgiu namo kieme, lauke, kai L. Stankūnaitė jėga atplėšė Deimantę ir nuvilko ją rėkiančią prie stiklinių durų, o G. Černiauskas kartu su L. Stankūnaite ją nunešė į policijos automobilį?
Iki šiol mes taip ir nežinome už ką G. Černiauskui Kauno rajono savivaldybė, tuo metu vadovaujama socialdemokrato V. Makūno, sumokėjo 100 000 litų. Už jo darbus ar už Deimantės išnešimą?
Dėl ko G. Černiauskas atsisakęs fiziškai paimti Deimantę ir nunešti į automobilį, ją vėliau nešė? Ar jis buvo gąsdinamas? Jam buvo grasinama? Ar jam buvo pažadėti pinigai?
Mes nežinome kas G. Černiauskui mokėjo už L. Stankūnaitės atstovavimą. Faktas, kad ne pati L. Stankūnaitė. Pedofilijos byloje (19 tomas, bylos lapas 172) 2009 m. rugsėjo 6 d. fiksuotas pokalbis tarp L. Stankūnaitės ir A. Ūso, jog ji „nė lito neturi, nežino, kaip į Vilnių važiuos“. L. Stankūnaitė, praėjus beveik metams nuo ikiteisminio tyrimo pradžios, kai mergaitės pas ją jau nebūdavo, nebesugebėjo nieko užsidirbti.
Primenu, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos E. Talalienė ir G. Didžbalienė po 2012 m. gegužės 17 d. buvo paaukštintos pareigose.
Evelina Talalienė, Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotoja, nuplėšusi vaiko ranką 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje, aiškinusi vaikui: “dabar arba po minutės”, po Garliavos šturmo, vedėjai Dabašinskienei nesant darbe, ją pavaduodavo. Šiuo metu ji yra atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Regionų apygardos administraciniame teisme.
Gražina Didžbalienė, Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotoja, 2012 m. gegužės 17 d. nuplėšusi mergaitės rankas, tapo Vaikų gerovės centro “Pastogė” direktore. Įsivaizduojate? Įstaigai, kurioje globojami ir įvaikinami vaikai, vadovauja asmuo, plėšęs vaiko rankas?

 

Peržiūros: 2018

Komentarai   

+23 # o 2020-04-25 20:13
jūs įsivaizduojate, kad profesorė Sigita Lesinskienė, 2009 m. surašiusi fake "ekspertizę" apie Deimantę Kedytę (kuri teismuose paskui buvo vertinama kaip Venckienės ir jos bendrininkų "planuotas perversmas"), vadovauja Vilniaus universiteto psichiatrijos katedrai, kur darbuojasi toks veikėjas Dainius Pūras... Žiobienė mėgsta atidavinėti vaikus tėtukams, kurie paskutinius kelis metus neturėjo jokio darbo ir deklaruotų pajamų, nors jų jokia sekta nepersekioja. Venckienė dabar pati gali parodyti pavyzdį kaip užsidirbti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+34 # Informacija 2020-04-25 20:38
Ką vienija LIONS klubai?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # o 2020-04-26 01:56
Editos Žiobienės favoritas ir dr. R. Gardner teorijos Lietuvos teismuose praktikantas daktarėlis Ramūnas Kvietkauskas viešai pagrasino Linui Slušniui pranešti visoms Lions quest atstovybėms apie L. Slušnio slepiamus nusikaltimus su vaikais - iš karto gavo dukrą kelionei į Norvegiją (prieš tai teigė, esą jam apribotos tėvystės teisės, nes vaikai jo bijo)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # jeronimas 2020-04-25 22:45
Butu idomu ,kad valdzios vaiku teisiu,ministrai viesai pakalbetu apie Lietuvos valstybes parduodamus vaikus uzsienieciams.jeigu parduodami legaliai ,na kaip bulves turguj,tai kaina visada nurodyta matomoj vietoj.Kodel jei vaikai parduodami uzsienieciui,mokami pinigai alinoms-malvinoms-polinoms ,kurios per kelis kartus ,uzsimaskavusios skirtingais perukais ,nuslenka i viesbuti slapta pasiimti pinigeliu.Juokingai atrodo,kai pasiimdama pluosta pinigu ,uzsienieciui paduoda spargalke lietuviska ,kad pasirasytu.Pagarsinkit ,valdzios "ponai",kaip vykdoma ta prekyba,kokios kainos,ir kaip paskirstomi gautos sumos(dideles sumos)??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # klausimas 2020-04-26 11:53
kodėl rašo LL šitą tekstą, jei teismas uždraudė rašyti ir priteisė L. S. ir S.S. žalas. Paradoksas, kad politikų/MGB projektas pervadintas į "šeimos konflikto byla", ką patvirtino ir EŽTT. Po paskutinių teismo nuosprendžių Drižiui, jis tapo kaip ir "šeimos" dalimi. Redaktoriui teismas uždraudė publikuoti tekstus, kurie įpūsti Šimašiaus, Čapliko reguliuojamų įstaigų fake ekspertizių pagrindu. Redaktorius, Venckienė keisti, bylinėjosi su kuo tik nori, bet tik ne su valstybe, kuri juos išdūrė su valstybės tarnybų, vaiko raidos centro ekspertizėmis. Iki šiol viešai taip ir neaprašyta trečia ir faktinė tos bylos versija, kurioje gerai išdėstyta kodėl Ūsą į paskutinę kelionę palydėjo hienos mentaliteto ex ministras, bei kiti epizodai...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # LIONS atstovauja 2020-04-26 21:08
Lietuvos žydus. :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # GRAZINA 2020-04-30 16:02
cERNIAUSKAS RASE ,KAD JI PRIVERTE VISA TAI DARYTI.kAZKUR YRA JO STRP.bET NIEKAS NEATKREIPE DEMESIO IR TAIP LIKO.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti