Juokiasi puodas, kad katilas juodas“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.73 (15 Votes)

Juokiasi puodas, kad katilas juodas“.

 

  

Iš esmės Aleksandras Lukašenka yra kolūkio  Baltarusijos respublika pirmininkas.

 

Ir kaip ten bebūtų, savo kolūkyje jis tvarkosi visai neblogai, įvertinant sovietinį palikimą.

 

Ir kaip ten bebūtų, tai baltarusių reikalas, kaip jie tvarkosi.

 

Betgi mūsų   prezidentams ir jiems tarnaujančioms žiniasklaidos priemonėms, vis užkliūna ir užkliūna Baltarusijos „batka“.

 

Čia jau taip, kaip tame pasakyme – „Juokiasi puodas, kad katilas juodas“.

 

Tiktai reiktų patikslinti, kad tas puodas yra naktinis ir dar kiauras .....

 

Tokiu būdu pandemijos metu batkos kolūkyje yra taip :

  

 

O kvazimonarchijoje yra taip: 

 

  Ir pandemijos statistika kol kas yra tokia:

 

Mirusių skaičius 100.000 gyventojų:

 

Baltarusija- 0,7

Lietuva – 1,45

 

 

 

 

 

Taigi kol kas yra, kaip ir yra ... 

 

....

Pranešimą parašė Buitinių vartotojų sąjunga

 

„Rūpinkis savo virusu, nes ten turi krūvą klausimų..."

 

   Balandžio 23 dieną Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda konferenciniu skambučiu bendravo su Baltarusijos prezidentu  Aleksandru Lukašenka.
Tai buvo pirmasis Lietuvos prezidento pokalbis su kaimyninės šalies Prezidentu.

 

Prezidentų pokalbio metu mūsų prezidentas, kaip tai pranešė prezidento komunikacijos grupė, kas liečia Astravo AE, kalbėjo sekančiai:

 

 

Prezidentas   išreiškė nuoširdų susirūpinimą dėl Lietuvos kaimynystėje statomos Astravo atominės elektrinės. 

 

Šalies vadovas akcentavo, kad Lietuva nesutinka su elektrinės parinkimo vieta, o elektrinės saugos klausimas kelia daug nerimo

 

Prezidentai aptarė galimybę leisti ES ekspertams vertinti Europos Sąjungos streso testų reikalavimų įgyvendinimą dar prieš pradedant elektrinės veiklą.

 

 


  
O štai taip šis pokalbis, kas liečia Astravo AE, aprašytas   Baltarusijos prezidento interneto svetainėje   president.gov.by  :

    2020 m. Balandžio 23 d

 Balandžio 23 d. Lietuvos pusės iniciatyva įvyko telefono pokalbis tarp Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos ir Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos..

Valstybių vadovai aptarė platų dvišalio bendradarbiavimo klausimų spektrą. Prezidentai ypatingą dėmesį skyrė ekonominių santykių plėtrai.

Be to, valstybių vadovai aptarė abiejų šalių sąveiką branduolinės saugos srityje.

 

Astravo atominė elektrinė, ypač jos parinkimo vieta šalia Lietuvos sostinės, yra didžiulis skaudulys ne tik Lietuvos, bet ir Europos Sąjungos santykiuose su Baltarusija. 

Mes manome, kad elektrinės statyba yra papildoma našta Baltarusijos ekonomikai, naudojančiai Rusijos suteiktus kreditus, kuriuos reikės grąžinti.

 Norint sumažinti Baltarusijos priklausomybę nuo Rusijos resursų ir infrastruktūros, išeitis būtų realus energijos išteklių diversifikavimas. 

Tokį diversifikavimą jau įvykdžiusi Lietuva sukaupė naudingos patirties, tad galėtume pasidalyti savo žiniomis su Baltarusija dėl alternatyvių energijos šaltinių paieškos“,

– po pokalbio sakė Gitanas Nausėda..

 

Savaime suprantama, kad Astravo AE kaimynystė Lietuvai nėra maloni.

 

Betgi, kas liečia ES- tai čia didelių problemų nėra, nes AE statybą kontroliuoja ir licenciją išduos atitinkama tarptautinė institucija.

 

Tačiau kurgi buvo mūsų šalies tuometinė prezidentė, kada A. Lukašenka buvo atvykęs į Vilnių, o  Baltarusijos AE dar ir vieta galutinai nebuvo parinkta ??

 

Kurgi buvo tada ta   mūsų liaudis, kuri bučiavo jai rankas ??

 

O jeigu  G. Nausėda   tikrai akcentavo, kad nesutinka su Astravo AE parinkimo vieta, tai, žinant A. Lukašenkos būdą, tikėtina, kad susilaukė panašaus atsakymo,  kaip ir į savo pareiškimą, kad jis nepasitiki Baltarusijos pateikiama informacija dėl kronviruso pandemijos.

 

Taip  sakė Lukašenka interviu televizijos ir radijo kompanijai „ Mir “balandžio 2 d.:

Jeigu jau ir  ateis toks  momentas, kai mums reikės gaisrą kur nors gesinti, mes jį  gesinsime.

 

Ir be to,   daug efektyviau  nei Lietuvos prezidentas. 

 

Jis susirūpino Baltarusijos virusu ... 

 

Rūpinkis savo virusu, nes ten turi krūvą klausimų. 

 

Jis vis dar priekaištauja, kad baltarusiai tikriausiai ne apie viską informuoja.

 

   Po to, kada  išrinktas prezidentas prie dar prezidentės pareigas einančios  D. Grybauskaitės kabineto durų jos klerko valdingu  mostu buvo pastatytas  į kampą, tiems, kas vadovaujasi sveiko proto logika, tapo aišku, kad šoumenas Arūnas Valinskas, savo laiku D. Grybauskaitę pavadinęs boba, yra visiškai teisus  apibūdindamas G. Nausėdą ..............

 

O blaiviai mąstant, koks gi tikslas pyktis su Baltarusijos prezidentu, jeigu žinai, kad tenai, etninėse lietuvių žemėse gyvena ~30.000 lietuvišką kilmę turinčių asmenų.

 

Betgi kas žino, gal Gitanas Nausėda to ir nežino ..............

 

Betgi Lietuvos prezidentas visgi tai turėtų žinoti ....

 

Taigi yra, kaip yra – iš visų politikų G. Nausėda geriausiai atstovauja liaudies interesus ...

 

 

..

Pranešimą parašė Buitinių vartotojų sąjunga

Peržiūros: 1806

Komentarai   

+50 # Daukanto idiotas 2020-04-25 21:59
Iš esmės Lietuvos idiotas Daukanto aišktėje nesusitvarko su kolūkiu pavadinimu LIETUVOS RESPUBLIKA, kuris sukurtas 30 metų atgal ir žinomas, kaip "30 metų kolūkis be derliaus". :-?
Oficialiai tai didelė vagių, mentų, prokurorų, banditų su sutanomis zona, kurie sėkmingai atnešė patys sau "laisvę" , dalina otkatas, grobia eilinius žmones :-|
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+40 # Maisto Bankas 2020-04-26 10:31
Dalia Grybauskaitė nelegaliai įkūrusi fondą nuo viruso savo laiku rinko labdarą parduotuvėsė. Nei Lukašenko nei Putinas nerinko kruopų parduotuvėse. Beje Seimo pastatą taip pat pastatė rusai "okupantai", statė elekrines, mokyklas, butus. Dabar jau 30 metų damušinėja tai, kas liko + skolinasi iš ES didžiausias sumas, o gyvenimas negerėja nei kiek. Tai sužlugdyta valstybė :-x
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+8 # Tulpės chebra 2020-04-26 20:15
Grybauskaitės chebra - Lietuvos "gelbėtojai" : Laikinasis „Snoro“ administratorius Saimonas Friklis per 8 darbo dienas sau ir savo komandai generavo 5 mln. eurų. O nelaikinasis "Snoro" banko bankroto administratorius, prezidentės D.Grybauskaitės statytinio, Lietuvos banko valdybos pirmininko V.Vasiliausko atsikviesto iš užsienio S.Friklio sėbras Neilas Cooperis ir jo 3–jų metų darbas Lietuvoje, administruojant Snorą, galutinai mums kainavo 90,940 milijonų eurų (313,998 mln.litų), o iš tų pinigų sau į kišenę, savo įmonei „Zolfo Cooper“ ir užsienio konsultantams N.Cooperis sugebėjo išmokėti net 59,852 milijonus eurų (206,658 mln. litų). Paties N.Kuperio darbo dienos įkainis buvo 935,5 euro kasdien. Vos ne keturios vidutinės mūsų pensininkų pensijos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+36 # jeronimas 2020-04-25 22:30
Jau kiek metu kartoju,kad tokio "diktatoriaus","kolukio pirmininko""batkos",o rimtai tai Prezidento ,kuris savo valstybeje butu tikras seimininkas,verkiant reiktu Lietuvai.Jeigu butu realu bent 5 metams ,rasti Lietuvoje ar pasiskolinti is baltarusiu,Lietuvos nepazintume.Lukasenka niekada nereikalauja pateikti klausimu is anksto,neinformuoja ne vienos istaigos ar imones ar kolukio,kad atvyksta.Netgi isvykstant patarejai ir padejejai nezino kur tiksliai vyksta.Daug filmuku imesta apie tai,kaip vyksta apziuros ivairiuose kolektyvuose.Prezidento apmauti nepavyko niekam.O Lietuvoj matom visiskai priesinga vaizdeli.jau sendien reklamuoja,jog prezidentiene kita savaite taps donore ir duos kraujo...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+33 # yra 2020-04-25 23:01
Nauseda irgi nedidelio kolukio vadovas,o Lukasenka dirbes ir partini darba,net tik ukini,bet jo saly yra 10mln gyventoju ir 1000km sienos su europa ir ten privaciu kolukiu nera ir milijoneriu nera oficialiu,uztat labai daug kam nepatinka kad jie kapstosi ir ne skolon,o musu valstybe kiek paskolos oaemusi be zmoniu zinios kodel milijonais seimo narriai neprisideda jai islaikyti,nieks nezino kiek kiekvienas kasmet turetume atiduoti,kad isein=ti is baudziavos,bet valdzia avo pinigus laiko uzsienio bankuose net ne Lietuvoj,o is Driziaus kai paims sau algas issimokes,ar lietuviai durnesni gyvent skolon ,kur eina pelnai,pVM imoniu ,zmoniu-islaikyti tuos kurie nieko neinesa i biudzetapasimatys kiek dar per krizes skolinsis musu vadinama valdzia,net dirbt zmonems nesiulo..juk atsirastu norinciu dirbti ir is remtinu tik jie mato kad alga jiems ,kaip pasalpa,...ir dar ismokek mokescius,
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # kaip 2020-04-25 23:07
o dabar ir uz buta dali apmoka ir uz renovacija,uztat sedi ir tyli trcdalis tautos,o pas kaimynus alga ,kaip musu pasalpa,bet vargsta ir zino ,kad ne skolon-juokiasi puodas kad katilas juodas -tinka,tik ta prasme ,kiek zmogus yra nepriklausomas ir laisvas,ir nesekamas kasdien ir visur...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # vladas lukosevicius 2020-04-26 00:23
KBG prostitute apsivoge eilini karta, raso spaudoje, kad jos fondas nelagalus. Susimirdusi vagiu zona, gauja, toks pat ir SWEDBANK statytinis, niekuo nesisikiria, savo teisejus stumia i postus. Slykstynes vagys. Bent Batka baudzia tokius vagis, o Lietuvoje jiems rojus. To jie sieke nuo pat 1989 m. su Ozio pagalba. Gandonai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Pamiršote 2020-04-26 09:48
pridėti statistikos, kiek pagausėjo Lietuvoje savižudybių, bei kitokio smurto ne tik prieš save, bet ir prieš kitus. Kam ta ISTERIJA yra reikalinga?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Pranas Pričkus 2020-04-26 12:59
Dori žmonės dorai ir dirba, o nusikaltėliai, nusikalstamos taisėsaugos vadai su kaukėmis ir pirštinėmis?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Nausėda-neįgalus 2020-04-26 17:44
1) Teisėjai - nusikalstama Akcinė Bendrovė, dabar kuruoja Sauliuks 2) Policija - valstybinis UABas, kuruoja Sauliuks. 3) Prokuratūra - kontrabandistų ir narkotraferių AB, pasikeitė kuratorius - iš Mamos perėmė Sauliuks & Co. 4) STT - UABas su didele pridėtine verte, kuruoja Mama. 5) VSD - JAV ir GB UABas, kuruoja Mama.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti