Neringa Venckienė : Praėjo 10 metų po mano brolio Drąsiaus Kedžio nužudymo.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (6 Votes)

Neringa Venckienė


Praėjo 10 metų po mano brolio Drąsiaus Kedžio nužudymo. Kaina, kurią kovodamas už tiesą, kovodamas su pedofilais, kovodamas už saugų savo dukrelės gyvenimą sumokėjo Drąsius – jo gyvenimas.
Prisiminkime Drąsiaus mintis.

“Laiškas niekam…”
Mano keturių metų amžiaus dukros pasakojimai apie nuogus vyrus, dukros nurengimą nuogai, jos laižymą ir prašymą juos laižyti, didelius „sysalus” (kaip ji vadina lytinius organus), bėgantį kremą, tepimą jos su tuo „tikru” kremu, išbėgus kremui „sysalo” pasidarymą visai mažu, „sysalo” kišimą jai į burną, tampymą pirmyn atgal, garsų rėkimą, „sysalo” kišimą ir tampymą kambaryje, vonioje, tualete … visur, visada, šimtus kartų, kai ji būdavo pas savo „Mamą” savaitgaliais, net dukros Krikšto dieną, nejaudina nei vieno ikiteisminį tyrimą atliekančio pareigūno.
Juk nieko čia neatsitiko. Mergaitė gyva. O motina turėjo iš ko gyventi, gaudama pinigus iš tų su dideliais sysalais.
Trys mano vaiko apklausos apie jos seksualinio prievartavimo aplinkybes, kai įstatymas reglamentuoja vaiką apklausti ne daugiau kaip vieną kartą, mano mažametės dukros atlikta kompleksinė teismo psichiatrijos, teismo psichologijos ekspertizė davusi kategorišką išvadą – dukra gali teisingai suvokti konkrečias reikšmingas bylai aplinkybes ir duoti apie tai parodymus, padidintas polinkis fantazuoti jai nenustatytas, dešimt apklausose dalyvavusių psichologų, kurie nesugebėjo atskleisti vaiko „melo”, šioje teisinėje valstybėje nieko nereiškia. Kategoriškas prokurorų reikalavimas vėl ir vėl tirti vaiką, kai vaikas apklaustas ir ištirtas, jiems leidžia priimti nutarimą - vaikas nebuvo seksualiai prievartaujamas.
Aš nežinau, gal aš kaip tėvas kitomis akimis žiūri ir kitaip suprantu mergaitės žodžius, kuriuos ji kartojo apklausų, ekspertizės metu. Bet gal yra Lietuvoje žmonių, kurie tokius vaiko žodžius kitaip suprasti nebegali – tai yra pati šlykščiausią prievarta, išsigimėlių, iškrypėlių, pedofilų orgijos… Aš nežinau, gal „kvalifikuoti” prokurorai mato kitaip…
Gal prokurorai mato kitokius jų veidus, nes šie orgijose dalyvavę asmenys yra Pilietinės demokratijos partijos prezidiumo narys, Seimo nario V. Muntiano buvęs visuomeninis patarėjas, Darbo partijos Kauno skyriaus buvęs vadovas Andrius Ūsas, Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius ir trečias, kaip dukra pasakoja, jų draugas šviesių plaukų Aidas. Man jie visi – pedofilai. Aš niekad gyvenime nepamiršiu keturių metų dukros klausimo man, 36 metų tėvui, pasakojant apie jų smirdančius šikalais „sysalus”, iš jų bėgančius kremus: „Tai ką tu tėte lėliukas, nieko nesupranti ?”
Aš suprantu, kad susidurta su „čekanavičiais”, kurie yra valdžioje, politikoje, teisme … Aš visiems linkiu, kad niekad gyvenime nesusitiktumėte su tokiais… Už šitą mano „išgalvotą” šmeižtą man iškelta baudžiamoji byla, prašoma priteisti milijoną litų „neturtinei žalai” atlyginti… Kaip viskas pasibaigtų, bet aš niekad netylėsiu: dėl savo išprievartautos mažametės dukros, dėl tų vaikų, kurie jau buvo išprievartauti ir tų, kurie šių iškrypėlių nenubaudus, dar bus. Gal perskaitę mano žodžius, atsilieps šių iškrypėlių aukos ar jų artimieji.
Visi mano pra šymai prokurorams atmetami. Prašymas apklausti orgijose dalyvavusį apygardos teisėją prokuroro Kiuršino atmestas, nes informacija apie teisėją nėra patikrinta proceso veiksmais, nurodytas teisėjo atpažinimo būdas nėra atliktas pagal LR BPK normas, todėl neturi jokios teisinės galios, prašyme apklausti nenurodyta koks turėtų būti šios apklausos dalykas ir kokią informaciją, naudingą tyrimui, būtų galima gauti apklausus apygardos teisėją. Aš jau nieko nebesuprantu: ar aš kaip nukentėjusios mažametės įstatyminis atstovas galiu turimą informaciją patikrinti proceso veiksmais, ar aš galiu atpažinimą atlikti pagal LR BPK normas, ir apskritai, aš nesuprantu, ar mažametės nurodytų asmenų, kurie lankėsi jos seksualinio prievartavimo vietoje, parodymai gali turėti reikšmę baudžiamojoje byloje. Tai yra ne mano galimybės, bet ikiteisminį tyrimą atliekančių pareigūnų, gaunančių atlyginimą iš valstybės, prievolės imtis visų įstatymų numatytų priemonių, kad per trumpiausią laiką butų atliktas tyrimas ir atskleista nusikalstama veika.
Ir dar daugiau nei juokinga – paskutiniai mano skundai d ėl prokuroro A. Kiuršino veiksmų, adresuoti Kauno apygardos vyriausiajam prokurorui K. Betingiui, Lietuvos Respublikos Generaliniam prokurorui A. Valantinui, išspręsti to paties prokuroro A. Kiuršino. Kur kreiptis, ką daryti, kaip kovoti su pedofilais, aš jau nebežinau.
Pagrindinis nacionalinis teisės aktas – Lietuvos Respublikos Konstitucija -įtvirtina bandrąsias nuostatas dėl žmogaus teisių ir laisvių apsaugos bei konstitucinę valstybės pareigą saugoti ir globoti vaikystę, ginti vaikus. Prokuratūra yra valstybės institucija, atliekanti Lietuvos Respublikos Konstitucijoje, Prokuratūros įstatyme ar kituose įstatymuose nustatytas funkcijas. Prokuroras ir ikiteisminio tyrimo įstaigos kiekvienu atveju, kai paaiškėja nusikalstamos veikos požymių, privalo pagal savo kompetenciją imtis visų įstatymų numatytų priemonių, kad per trumpiausią laiką būtų atliktas tyrimas ir atskleista nusikalstama veika. Prokurorių G. Ročienės, R. Čivinskaitės, A. Kiuršino, K. Betingio pastangos daryti viską, o tiksliau – nieko nedaryti – kartojasi ir kartojasi. Aš dar noriu tikėti, kad šioje supuvusioje teisinėje valstybėje yra sąžiningų ir dorų pareigūnų, kurie padarytų viską, kad pedofilai ir iškrypėliai gautų užtarnautą bausmę. Toks, koks atliekamas šiuo metu ikiteisminis tyrimas, yra pakartotinė trauma tiek mano mažametei dukrai, tiek man, tiek mano tėvams.
Jeigu šiame laiške kas nors supratote kas vyksta nepriklausomoje Lietuvoje, prašau ką nors darykite, prašau kaip nors padėkite. Jei apskritai įmanoma dar kuo nors padėti. Nes nei Ročienės, nei Čivinskaitės, nei Kiuršinai, nei Betingiai jau niekada nepadės. Jie svajoja, pabaigus „garbingą tarnybą”, apie laimingą ir sočią senatvę…
Drąsius Kedys

Peržiūros: 1863

Komentarai   

-82 # Vladas Lukoševičius 2020-04-16 20:30
Net ir šitą šmeižtu persunktą rašliavą rašė ne kedys, o nutrija, todėl ją galima drąsiai vadinti pedofilijos ir žmogžudysčių organizatore. .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Pilietis 2020-04-16 21:50
šitas komentatorius yra žemės parazitas, kas parazitą paleido ant šito svieto ??????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-9 # vladas lukosevicius 2020-04-17 06:19
Cituoja Vladas Lukoševičius:
Net ir šitą šmeižtu persunktą rašliavą rašė ne kedys, o nutrija, todėl ją galima drąsiai vadinti pedofilijos ir žmogžudysčių organizatore. .

VĖL VSD iškrypėlis mano vardu rašo ... Palauk gyvulį nepadės tau VSD ir iškrpėlių šutvė dangsčiusi vaikapisius
PRGP ....
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+35 # taip 2020-04-16 20:35
tuo metu sutapo ir kiti tragiski ivykiai-ta data as prisimenu ir kartai bunu tu ivykiu vietose -stiprybes visiems teisuoliams
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Pilietis 2020-04-16 20:43
Kas tas V.Lukoševičius?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Senolė 2020-04-16 23:16
Matyt, Lukoševičius yra aršiausias Lietuvos išsigimėlis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # vladas lukosevicius 2020-04-17 06:25
O tu ne ta senolė kuri Liansbergiuką žagino , o paskui tapo eidukologe ?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # vladas lukosevicius 2020-04-17 06:42
Na ką prisidiro iškrypėlių šutvė LRGP ... Skaitykite ekspertuose ...
Jungtinės Tautos paskelbė Lietuvos valstybės vardu pradangintos Deimantės Kedytės tarptautinę paiešką..
----------------------------------------------------
Ankščiau pedofilai ir kitokie išk-rypė-liai glaudėsi prie D. Valio , o dabar prie E. Pašilio kurį KGB pro-stit-utė Grybauskaitė apdovanojo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi nes žino kad pridengs ……. E. Pašilis tegul ruošiasi dar vienam vizitui iš Europos vyriausiosios prokuratūros , juos labai sudomino jų nusikalstama veikla organiuojant nužudymus ir nusikaltimus prieš vaikus....
Teks pačiam Pašiliui įrodinėti , kad jis nepedofilas , nes labia aršiai jis bendradarbiauja ir dangsto vaikpisius ….
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-26 # vaiva 2020-04-17 09:00
Taigi čia Venckienės rašyta
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-24 # Apokalipsė 2020-04-17 10:54
Lietuvos katastrofa yra tai, kad nemažiau devyniasdešimt procentų teisėjų yra tokios pat moralės kaip Neringa Venskienė. Tai labiausia dvasiškai degradavę žmones - tai mūsų visų nelaimė. Tokiais tampa žmones kurie susiduria su savo pačių sukurtu blogiu - žmonėmis paverstais į zombius. Tai baisus, užburtas ratas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-18 # Vladas lukosevicius 2020-04-17 15:46
Nutrija, kelk bylą degtinei, nes tik ji tavo brolį nužudė. Ir, beje, o kodėl pati jam gerti leidai, sąžinės visai neturi?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # vladas lukosevicius 2020-04-17 16:09
Cituoja Vladas lukosevicius:
Nutrija, kelk bylą degtinei, nes tik ji tavo brolį nužudė. Ir, beje, o kodėl pati jam gerti leidai, sąžinės visai neturi?

Palauk VSD vaikpisį , neilgai tau liko mano vardu rašinėti ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Zenonas Pričkus 2020-04-18 11:55
A ką, vardą pasikeisi?... :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # antas 2020-04-19 00:16
vienas partizanas sakydavo lietuviai nemirsta,tai labai tinka siuo atveju-todel ir Lietuva gyva
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # Vladas lukosevicius 2020-04-19 01:20
Įdomu, kaip nutrija jaučiasi savo brolį į kapus nuvariusi?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+3 # jonas 2020-04-19 23:31
taip lietuvius zudo,bet jie islieka,nes būti padlaizunais nemoka,kiek tai suteikia stiprybes ,kancios
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti