FNTT šefas A.Mikulski slepia įtariamus savo sunkius nusikaltimus, tačiau gaudo gėlių pardavėjus

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

2020 m. balandžio 15 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „FNTT veiklos grimasos ir tikslai COVID-19 grėsmės suvaldymo metu“.

Dalyvauja buvęs LR Seimo narys Audrius Nakas.

 

Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Antanas Gubista nutraukė pagal FNTT direktoriaus Antoni Mikulskio pareiškimą pradėtą ikiteisminį tyrimą prieš Zigmą Vaišvilą, Regina Vaišvilienę ir FNTT vyresniąją tyrėją Rasą Bernatonytę. Pasitvirtino, kad FNTT direktorius A. Mikulskis prokuratūrai pernai pateikė žinomai melagingą pranešimą apie Z. Vaišvilos ir R. Bernatonytės nepadarytus nusikaltimus – tariamai be prokuroro sutikimo R. Bernatonytės Z. Vaišvilai pateiktas ikiteisminio tyrimo medžiagos kopijas. R. Bernatonytė tyrė buvusio vidaus reikalų ministro pavaduotojo ir buvusio prokuroro Juozo Matonio neteisėtas veikas, užvaldant didelės vertės turtą. FNTT vyresnioji tyrėja buvo spaudžiama vykdyti ne tyrimui vadovaujančių prokurorų, bet jos viršininkų nurodymus. R. Bernatonytė apie galimą korupciją jos darbovietėje FNTT buvo pranešusi prokuratūrai, tačiau jos atžvilgiu netaikytas Pranešėjų apsaugos įstatymas.

Signataras Z. Vaišvila kreipiasi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį ir vidaus reikalų ministrę Rita Tamašunienę dėl FNTT vadovybės akivaizdaus susidorojimo su R. Bernatonyte.

  1. Vaišvila ir A. Nakas kreipiasi į FNTT prie LR VRM dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo dėl Lietuvos valdžios finansinių manipuliacijų, vykdomų COVID-19 suvaldymo pretekstu. Pranešėjų nuomone, FNTT pareiga karantino metu yra tirti ne tik gėlių pardavimų už 30 EUR teisėtumą, bet ir Lietuvos valdžios finansinius nusikaltimus.
Peržiūros: 1050

Komentarai   

+15 # Ghetto 2020-04-14 13:56
Bakteriologinines katastrofos metu as suzinojau daug idomiu dalyku, pas oligarhus prekybcentriuose batuspirkti saugu, taciau, pas smulku verslininka jau nelabai. Pas oligarha pirkti kamuoli yra saugu, bet pas smulku verslininka jau nebe. Pirkti geles nesaugu, taciau bambali alaus krautuvei saugu. Rubus pirkti parduotuvėje nesaugu, taciau Maximoje jau saugu. Galima vardinti ir toliau, bet kaip supratau vyksta kazkokie bandymai ant zmoniu sioje planetoje??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti