Genialių machinatorių išgarsintos koronės esmė - atimti turtą

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.92 (6 Votes)


Aldona Jankevičienė


Nešventiškos išvados.
Štai ir paaiškėja šios pasaulinės kelių pasaulio finansus valdančiųjų genialių machinatorių išgarsintos koronės esmė:
Valatka kalbina Čepracką,restoranų savininką,kuriam bankai jau preiškė,kad turi įkeisti papildomo turto,sumokėti sutarties keitimo mokesčius ir nežiūrint į Force majeure , vyriausybės paskelbtą visų verslų priverstinį uždarymą,BANKAI REIKALAUJA PALŪKANŲ.
Kai visi verslai yra privestinai sustabdyti,bankininkai pradeda imti derlių.Ar kas nors dar turite abejonių,kad šios pasaulinės aferos tikslas yra ANTROJI FINANSINĖ KRIZĖ.
Nes stebuklingu būdu atsirado laiisvi trilijonai NAUJAM SKOLINIMUI ,o visos valstybės puola skolintis su džiaugsmu ,netgi į pasaulio aferistus žiūri kaip į gelbėtojus.
Koks paprastas ir koks genialus planas !!!
Virusas,gripas ar kita liga,kurios metu mirštamumas yra apie 0,5 proc.(Lietuvoje iki šiol ) vienu ypu valstybių skolas padidins ne procentais ,o kartais.O mums įvedinės vis naujus mokesčius nes "skola-ne rona" neužgis.
Po bankų pavadinimu pasislėpę anonimiški aferistai ,kaip Italijoje,jau ruošiasi perimti visą įkeistą bankams turtą.
Dėl to dar kartą primenu :kad ir kas jums ką beaiškintų,šis karantinas ar nepaprastoji padėtis,verslų ir veiklų sustabdymas,priimtas Vyriausybės sprendimu ,visiškai atitinka įstatymo Nenugalimos jėgos aplinkybes,kai sutarčių šalys atleidžiamos nuo sutartyse numatytų įsipareigojimų vykdymo. Tai yra ir nuo bankų palūkanų ir nuo priešlaikinio sutarties nutraukimo pasekmių.Lietuvos teismai privalės tai išspręsti žmonių ir įmonių naudai.

 

DĖL NENUGALIMOS JĖGOS APLINKYBIŲ
Valstybių visame pasaulyje paskelbta pandemija visiškai atitinka Nenugalimos jėgos (Force majeure) sąvoką.Lietuvos Civilinis kodeksas 6.212 str.ir 6.253 str.nustato,kad sutarties šalys gali būti atleidžiamos nuo atsakomybės už sutarčių neįvykdymą esant force majeure aplinkybėms,tarp jų ir dėl Vyriausybės priimtų sprendimų.
Turiu omenyje sutartis su bankais.Įmonės,priverstos sustabdyti veiklą dėl pandemijos ir karantino ar fiziniai asmenys turi raštu informuoti bankus, jog dėl Vyriausybės paskelbto karantino negalės vykdyti įsipareigojimų -mokėti palūkanų ir grąžinti paskolos sutartyje numatytais terminais.Tai yra realus pagrindas būti atleistam nuo šių įsipareigojimų vykdymo visiškai ar iš dalies ir pasibaigus karantinui.Tokiomis aplinkybėmis bankai negali vienašališkai nutraukinėti sutarčių ir pradėti išieškojimo ar vienašalškai keisti sutarčių sąlygų.Tokie ginčai sprendžiami teismuose ir jūs turite visus šansus laimėti!
JEIGU ŽMONĖS,ĮMONĖS MASIŠKAI KREIPSIS Į TEISMUS,BANKAI BUS PRIVERSTI SKAITYTIS .Priešingu atveju mūsų valstybė turi teisę ir galimybę bankininkystę perimti į savo rankas,įsteigdama valstybinį komercinį banką ir padėkoti Švedijos,netaikančios karantino,bankams.
Ši krizė mums suteikė ir naują galingą ginklą-FORCE MAJEURE! Ši krizė mūsų nesužlugdys !
Advokatė Aldona Birutė Jankevičienė

Peržiūros: 1938

Komentarai   

+27 # arne 2020-04-11 22:28
gyvuliu ukyje gyvuliska ir tvarka ,zmogeliu reikalai ne valdziai motais,o vyksta genocidas visu kartu gruoinis>valdzia,pirmininkai,policija,bankai
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # dr. Jonas Ramanauska 2020-04-12 01:42
http://www.ekspertai.eu/gabrielius-landsbergis-kiauliu-gardeka-jis-ten-veikia99978/

Gabrielius Landsbergis kiaulių garde, ką jis ten veikia?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Force debilai 2020-04-12 12:06
Advokatė rašo: "JEIGU ŽMONĖS,ĮMONĖS MASIŠKAI KREIPSIS Į TEISMUS,BANKAI BUS PRIVERSTI SKAITYTIS" :eek:
Kaip dirba Lietuvos teismai jau žinoma nuo 1992-10-25 primėnus LR Konstituciją ir Aurimo Drižiaus nevienkartiniu atveju, todėl tai ne Force majore, o FORCE debilai 30 metų be derliaus.
Advokatės mintis tik teoriškai gera, o praktiškai ši "valstybė" dykai nieko nedarys - dar ir ŽYMINĮ MOKESTĮ nulups + advokatui reiks sušerti tonomis € :-x
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # jeronimas 2020-04-12 15:54
Jeigu Lietuvoje veiktu teisine sistema,lietuviski teismai tokiu nutarciu nepriiminetu.Kol Lietuvoje negalioje teisine sistema,zmonems labai pavojinga pasitiketi tuomi ,ka raso advokate.Is savo praktikos pasakysiu,kad as nepasitikiu ir advokatais.man jie kartais tik teiseju kasininkai.Kai noredamas prisiteisti is darbdavio savo uzdirbtus pinigelius ,del teisejos naglumo vyko 12 posedziu.Buvo geda ziureti i savo subine bandancia kiekvienam posedyje issukti nuo melo .Kai po paskutinio posedzio ,uz kampo kavneje pamaciau prie vieno staliuko sedinti mano advokata su mano buvusiu darbdaviu,su kuriuo pries 20 minuciu baigesi teismas,buvo apgailetinai skaudu ir slykstu viduje.bet kai po keliu menesiu turejau galimybe perzvelgti bylos medziaga ,buvau giliai apstulbes,nuo surasytu teismo posedziu protokolu.Nuo to momento man teismas-tai aferistu irstva.Kiek metu praejo,bet vis prisimenu,ir kaskart darosi nemalonu.man tai man,as niekam nezinomas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Banditai su sutana 2020-04-12 19:14
Tai gerai organizuota nusikaltėlių gauja/susivienijimas, skirtas ginti "valstybės" t.y. kitos gaujos interesus Seimo, Vyriausybės, Prezidento ir smulkesnių gaujų prokurorų, mentų, VMI
Šios gaujos plėš tol, kol bus, o jos bus, nes jas paremia Tauta.
Beviltiška teritorija :-?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # perdeta 2020-04-12 23:19
net ir is zmoniu nelaimiu pelnosi valdzia-miskus baigia iskirsti,tersalai tekA,,PAdANGOS DEGA ,O VISKA SUVIRSKINA ZMOGELIS-O PINIGUS PASIDALINA OLIGARCHAI SU VALDZIA
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # grazina 2020-04-13 14:15
Advokate,ka siulai.Jei nebutu imtasi grieztu priemoniu,verslas vistiek zutu,nes ismirtu zmones ir nebutu kam dirbti.Aisku,kad kas prieis ,tas pelnysis,ypac bankai.Bet tam yra Vasiliauskas,kuris daug metu nieko taip ir nepaadare del lietuvisko benko,bei kitu savivaliavimo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # Tadas 2020-04-16 16:05
FORCE MAJEURE MUMS NUMOVE PASKUTINES KELNES.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti