Žurnalistikos žvaigždyną, politikų kalvę, "Transparency Int." - viską kontroliuoja viena plaukuota ranka?

Peržiūros: 5052
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (8 Votes)

Atrodo, kad visą kampaniją "rusai puola" apmoka Georg Soros

 

Apžvalgininkas Gintaras Furmanavičius atkreipė dėmesį į kelis faktus. Pasirodo, kad tiek garsiojo filantropo George Soros išlaikomas Atviros Lietuvos fondas, tiek ir visas Lietuvos politikos nuomonių formavimo žvaigždes vienijantis Lietuvos žurnalistikos centras (Jakilaitis, Garbačiauskaitė, Valatka, Makaraitytė), tiek ir politikos skaidrumu besirūpinantis "Transparency International", tiek ir galiausiai gaires Lietuvos politikams nupiešiantis Vilniaus politikos analizės institutas su garsiuoju analizu specialistu Mariumi Laurinavičumi - visi registruoti vienu adresu - Didžioji g. 5, Vilniuje, ir matyt, priklauso tam pačiam garsiajam filantropui:

 

Didžiausias rusofobas ir Putino reikalų žinovas Marius Laurinavičius, jau dešimt metų mums kasdien įspėjantis, kad "rusai puola", yra Vilniaus politikos analizų instituto vyriausias analitikas. Šį institutą per Atviros Lietuvos fondą išlaiko toks garsus filantropoas Georg Soros:

 

Georg Soros išlaiko ir Žurnalistikos institutą ir jo garsiausias žvaigždes:

 

 

Dar apie vyriausiojo analizų analitiko Mariaus Laurinavičiaus analizus:

 

 

Padėjo atgabenti priemones su koronavirusu kovojantiems medikams – sulaukė šmeižto

Logistikos įmones valdanti Lietuvos kapitalo bendrovė „Hoptrans“, vykdydama Vyriausybės specialųjį užsakymą, sėkmingai organizavo medicininės apsaugos priemonių, skirtų su koronaviruso infekcija kovojantiems šalies medikams, pervežimą iš Kinijos į Lietuvą. Tačiau sėkmingai įvykdytą medicinos priemonių pervežimo operaciją aptemdė paskleistas šmeižtas ir melas „Hoptrans“ grupės atžvilgiu.

Kaip informavo Vytas Volkevičius, vienas iš „Hoptrans“ akcininkų, šiuo metu tai yra didžiausia būtinųjų priemonių siunta, pasiekusi šalies medikus. Vyriausybės užsakymu „Hoptrans“ iš viso organizavo tris gabenimus orlaiviais ir padėjo į Lietuvą atgabenti 96 tonas būtiniausių medicininių apsaugos priemonių medikams. Pagal užsakymo sąlygas pervežimo organizavimo paslauga įvykdyta pasiūlius geriausią kainą bei greičiausią terminą.

„Šį gyvybiškai svarbų krovinį „Hoptrans“ iš Vokietijos galėjo atvežti ir kelio transportu. Tačiau mūsų Vyriausybė, įvertinusi situacijos rimtumą ir medicininės apsaugos priemonių poreikį tokiu kritiniu momentu, priėmė sprendimą viską vežti skubiausiu pristatymo būdu – oro transportu. Tą mes ir padarėme“, - sako V. Volkevičius.

Pasak V. Volkevičiaus, logistinio sprendimo organizavimo operacija užtruko vos 3 dienas: nuo pakrovimo Kinijoje, perkrovimo Frankfurte ir iki medicinos priemonių pristatymo į Kauno oro uostą ir paskirstymo į Lietuvos pašto centrinį sandėlį Kaune.

 

 „Vis tik didelio masto ir sėkmingai įvykdytą medicinos priemonių pervežimo operaciją aptemdė kai kurių visuomenės veikėjų paskleistas šmeižtas mūsų bendrovės atžvilgiu“ , -  sako V. Volkevičius.

Lietuvos vežėjui sėkmingai įvykdžius Vyriausybės užsakymą nacionalinis naujienų portalas publikavo Vilniaus politikos analizės instituto analitiko Mariaus Laurinavičiaus nuomonę, kurioje autorius pateikė versiją, neva, priemonės šalies medikams atskraidintos rusų oligarcho įmonės orlaiviu, o krovinio gabenimą organizavusi bendrovė esą susijusi su Rusijos rėžimu, o medicininių apsaugos priemonių gabenimą prilygino Rusijos vykdomai specialiajai operacijai.

Negana to, minėtas autorius tiesiogiai meta kaltinimus, esą „Hoptrans“ priklauso Rusijos karinėms struktūroms. Tokie M. Laurinavičiaus dėstomi teiginiai – absoliutus melas, tikrovės neatitinkantys prasimanymai, greičiausia, padiktuoti lakios autoriaus fantazijos, tvirtina V. Volkevičius.

„Hoptrans“ grupė yra 100 proc. lietuviško kapitalo bendrovė, kurios vieninteliai savininkai yra du Lietuvos piliečiai – Vytas Volkevičius ir Valdas Buivydis, kurie kartu logistikos bendrovių grupę vysto nuo 1993 m. Šiuo metu „Hoptrans“ grupėje dirba beveik 2 tūkst. darbuotojų, įmonė visus mokesčius moka Lietuvos valstybei.

„Dėl šios nemalonios situacijos jau kreipėmės į pono Laurinavičiaus nuomonę publikavusią žiniasklaidos priemonę, prašydami paskelbti paneigimą. Nesulaukę paneigimo kreipsimės į teismą“, - informavo V. Volkevičius.

Kaip aiškina V. Volkevičius, medicinos priemones į Kauną atskraidintos lėktuvais praėjusio šeštadienio rytą. Iš Kauno oro uosto „Hoptrans“ vilkikais priemonės nugabentos į Lietuvos pašto Kauno logistikos centrą.

Volkevičius informavo, kad visas krovinys iš Kinijos iki Vokietijos skraidintas lėktuvu Boeing 747-467(F) priklausančiu kompanijai „Sky Gates“. Antrąją kelionės dalį iš Frankfurto iki Kauno oro uosto medicininių priemonių krovinį atskraidino lėktuvas Boeing 737, priklausantis oro transporto bendrovei „Atran“.

Pasak „Hoptrans“ akcininko, šis „Atran“ bendrovei priklausantis orlaivis Boeing 737 yra tinkamai įregistruotas, turintis teisę skraidyti Europos Sąjungos ir tarptautinėje oro erdvėje.

Būtent šiuo orlaiviu ir kitais „Atran“ lėktuvais reguliarias skrydžiais aptarnaujamos tokios pasaulinės bendroves kaip „FedEx“, TNT ar UPS.

„Jei ponas Laurinavičius įsitikinęs, kad tokie lėktuvai negali skristi į Lietuvos erdvę, jiems nebūtų išduodami civilinės aviacijos administracijos leidimai ir skrydžiai nebūtų įmanomi“, - pažymi V. Volkevičius.

Be to, verslas neanalizuoja transporto priemonės genealoginio medžio – vykdant užsakymą, ypatingai šiuo atveju, nebuvo svarbu, kam galutinėje naudos gavėjų eilėje priklauso lėktuvas. Verslas dirba pagal principą – ar galit; už kiek; ir kada, - priduria „Hoptrans“ akcininkas.

„Labai nemalonu, kai tokio masto krizėje, kurią dabar visi išgyvename, atsiranda tokių, kurie moralės požiūriu ieško abejotinų naudų ir spekuliuoja nuomonėmis, bandydami pasipelnyti ir gauti sau populiarumo taškų“, - sako V. Volkevičius.

„Ponas Laurinavičius savo straipsnyje ne tik apsimelavo, bet ir pamynė elementarų padorumą. Jis taip paniekino nuoširdžias pastangas žmonių, kurie dabartinėje situacijoje daro viską, kad bendromis pastangomis spręsti bėdas ir ieškoti išeičių iš kritinės padėties valstybėje, kurioje gyvename sunkiu metu“, - sako V. Volkevičius.

Su visa informacija ir „Hoptrans“ prašymu dėl paneigimo, galima susipažinti paspaudus šią nuorodą.

 

Kas tas Džordžas Sorošas?

Apie tai rašo Algimantas Lebionka:

 

 

Sorošas už milijardą dolerių įsteigs kelis „serpentariumus“. Vienu iš jų taps „Europos humanitarinis universitas“ Vilniuje!

 
 
 
 
Tarptautinis nusikaltėlis ir spekuliantas Džordžas Sorošas Davose pranešė, kad paskirs milijardą dolerių „mokymui jaunimo kovoti su autoritarizmu ir klimato kaita“. Jis pakvietė prie jo iniciatyvos prisidėti ir kitus JAV milijardierius - plėšrūnus, siurbiančius mūsų planetos gyventojų kraują.
 
Sorošas pagal Forbes versiją tarp turtingiausių JAV žmonių užimą 56 vietą. Jo turtas vertinamas 8,3 milijardais dolerių. Vieną milijardą jis pažadėjo paskirti globaliam universitetų tinklui, kuris užsiims dėstymu ir tyrimais kovos su autoritarizmu ir klimato kaitos srityje. Šias dvi problemas Sorošas savo kalboje Davose pavadino grasinančiomis civilizacijai, pranešė Bloomberg.
 

Ši iniciatyva pavadinta „The Open Society University Network“. Projekto steigėjai – JAV privatus koledžas Bard College ir 2018 metais iš Budapešto į Austriją išvarytas dėl ardomosios veiklos Centrinės Europos universitetas. Abi šias „mokslo įstaigas“ finansuoja Sorošas. Nurodoma, kad projekto partneriai yra „mokslo įstaigos“ iš JAV, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, o taip pas (dėmesio!!!esantis Lietuvoje Europos humanitarinis universitetas ir Amerikos universitetas Centrinėje Azijoje Biškeke (Kirgizija).
 
Sorošas paragino įvesti naują mokestį turtingiausiems amerikiečiams, kad finansuoti jo programas, kurios „skatina tradicinį humanitarinį švietimą“. Jo „švietimo programos misija“ - mokinti jaunimą „ginti atviros visuomenės interesus atgimstančio atoritarizmo sąlygomis“, „spręsti rytdienos globalias problemas, susipažįstant iš vidaus su kitomis visuomenėmis“, o taip pat suteikti prieigą prie aukštojo mokslo socialiai diskriminuojamoms grupėms.
 
Sorošas savo serpentariumo plėtimą visame pasaulyje pavadino savo gyvenimo „pačiu svarbiausiu ir tvirčiausiu projektu“„naujos rūšies globaliu švietimo tinklu“, kuri vadinsis Atviros visuomenės universitetų tinklu - The Open Society University Network (OSUN).
 
Sorošo nuomone, atėjo laikas „Atviros visuomenės“ fondui vystyti savo pastangas ir „kurti naują ir inovatyvų švietimo tinklą, kuris iš tiesų reikalingas pasauliui“. 
 
Sorošas pasakė, kad svarbu finansuoti institutus, kurie priešinasi augančiam autoritarizmui JAV, Rusijoje ir Kinijoje. Jis pradėjo naują ataką prieš JAV prezidentą Donaldą Trampą ir išvadino jį „sukčiumi ir absoliučiu narcizu“.
 
Breitbart“ pažymi, kad „Sorošo fondas panašus į karaliau Erodo labdaros fondą skirtą ginti pirmagimius“. Sorošo negalima nuteisti už „autoritarizmą“ Rusijoje ir Kinijoje, bet jis, tikriausiai, padarė daugiau už bet ką kitą, kad jį išplatinti JAV ir Vakaruose. Būtent todėl Viktoras Orbanas išvarė iš Vengrijos Sorošo Centrinės Europos universitetą, atėmęs iš jo galimybė išdavinėti amerikietiškus diplomus. Orbanas padarė tai ne šiaip su, ir ne todėl, kad jis dešinysis antisemitas, kaip mėgina mums įrodyti kairiosios MIP. Ne, Orbanas tai padarė, todėl kad visiškai teisingai suprato, kad Sorošas – per savo Atviros visuomenės fondus – yra vienas iš pikčiausių laisvės priešų, žodžio laisvės ir tikrų liberalių vertybių šiuolaikiniame pasaulyje.“ - rašoma Breitbart ir pažymima, kad nesvarbu ar tai būtų „masinės migracijos skatinimas ar pumpavimas gąsdinančio pasakojimo apie globalų atšilimą, Sorošas yra chaoso valdovas, kuris klesti ir gauna pelną iš chaoso, kurį jis provokuoja ir slaptai finansuoja.“
 
Breitbart“ nurodo, kad Sorošo padaryta žala akademinėje srityje yra pati didžiausia. Debatai ir laisvi tyrimai buvo nuslopinti Sorošo finansuojamų chuliganų, skleidžiančių nepakantumą, grupinius interesus, žaidžiančių politinius identiteto žaidimus.
 
Manoma, kad nei vienas centas iš šių milijardų dolerių nebus nukreipta į jokį kažko vertą universiteto fakultetą ar kursą. Pinigai bus skirti feikiniams genderiniams, rasiniams ir „klimato kaitos“ tyrimams. Tarp studijų disciplinų nebus nieko, kas atneša realią naudą.
 
 

Sorošo serpentariumas Vilniuje

 
 

 
1992 m. įkurtas Europos humanitarinis universitetas (EHU) buvo daugiau nei dešimtmetį Minske veikęs vienintelis privatus universitetas, turėjęs valstybės pripažintą statusą. 2004 m. vasarą dėl Baltarusijos valdžios sudaromų kliūčių EHU buvo priverstas nutraukti savo veiklą Minske. Lietuvos Vyriausybės, Europos Komisijos, įvairių Europos valstybių, Šiaurės Ministrų Tarybos, JAV, taip pat privačių fondų ir kitų rėmėjų dėka  Universitetas atkūrė savo veiklą Vilniuje, kur 2006 m. jam buvo suteiktas  Lietuvos universiteto statusas bei išduotas leidimas švietimo veiklai vykdyti.
 
Vilniuje veikiantis EHU yra vienintelis baltarusių universitetas, savo studentams, dėstytojams ir personalui suteikiantis akademinę laisvę ir sudarantis sąlygas akademiniame ir kasdieniame gyvenime vartoti baltarusių kalbą. Universitetas organizuoja ir vykdo studijas, teikia aukštojo mokslo kvalifikacijas, vykdo mokslinius tyrimus, socialinę ir kultūrinę plėtrą, plėtoja kūrybinę veiklą ir kultūrą.
 
2017–2018 mokslo metais Universitete studijuoja 876 studentai. 2017 m. priimti 294 nauji studentai (91% įstojusiųjų – Baltarusijos piliečiai). 83 % Universiteto absolventų gauna darbą pagal įgytą specialybę, 62 % grįžta dirbti į Baltarusiją. Nuo EHU perkėlimo į Vilnių, Universitetą baigė 2124 absolventai.
 
2017 m. spalio 31 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė perdavė Universitetui panaudos pagrindais neseniai restauruotą buvusio Augustinų vienuolyno ansamblio pastatą Vilniuje, Savičiaus g. 17, kurio paskirtis pilnai atitinka universitetinei veiklai keliamus reikalavimus.
 
Lietuva visapusiškai remia EHU nuo pat jo veiklos perkėlimo į Vilnių, skirdama finansinę paramą, išduodama nemokamas vizas studentams ir dėstytojams bei suteikdama patalpas. Įvertindama būsimą EHU studentų vaidmenį Baltarusijos politiniame ir socialiniame gyvenime, Lietuva deramą dėmesį skiria veikloms, kurių tikslas – ugdyti jaunimo lyderystės įgūdžius, įtraukti į kitų projektų, susijusių su Baltarusijos pilietinės visuomenės skatinimu, įgyvendinimą.
 
Šiuo metu yra 3 pagrindiniai EHU donorai: Europos Komisija, Švedija  ir Lietuva.  2016 m. lapkričio 24 d. pasirašytas Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos ir Švedijos tarptautinio vystomojo bendradarbiavimo agentūros (SIDA) Susitarimas dėl deleguotojo bendradarbiavimo, susijusio su parama EHU.  Donorų veiklą koordinuoja SIDA.

Komentarai   

+12 # kainos 2020-04-03 17:28
pervezimas nebuvo koordinuotas su kitais verslninkais galbut buvo vietos ideti daugiau kroviniu,kodel kiekvienas dirba tarsi sau ne valstybei,zmogui
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # nu ble 2020-04-10 17:20
kas per kolonija ta lithuanija ka bedarysi-viskas blogai tik vienas konservinis marazmas kaip padaro taip gerai,nu ble kas per zmones cia gyvena pavirto kurvomis nuo koju iki galvos
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+85 # Pranas Pričkus 2020-04-03 20:51
Ar žinote kiek kartų Ponas Laurinavičius prabunda naktį išpiltas šalto prakaito dėl rusų puolimo?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-49 # Zenonas 2020-04-04 08:26
Otu tikriausiai zinai, budi prie jo lovos... :D
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # taigi 2020-04-10 17:26
kad tokie nepergyvena is ju Dievo atimtas protas ir sazine todel tokiems vienodai ,kad kitam skauda
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+73 # jeronimas 2020-04-03 20:52
Mineta laurinaviciu rusai puola lygiai taip pat kaip landsbergine dinastija ,tos dinastijospartgauja,ir pastumdelius us trupinius pataikaujancius isvardintai grupei clienu.Kas baisiausi sioje situacijoje,tai apsmeizimas tu Lietuvos pilieciu,kurie nuosirdziai prisideda savo gebejimais,savo darbu ,pandemijos akivaizdoje.O stai tokie atmatos ,nepajudine net pirsto valstybes naudai visus 30 metu,kuria samokslo valstybes supriesinimo teorijas,netgi vykdo antivalstybine veikla.Mokytoja suveliava rankosi ,niekinama,issitycija visokios karinos ir pan,netgi veza su pitbuliais i komisarijata,ten naudoje kovos veiksmus pries moteri,o va cia kiaules akis isitates provokuoja valstybeje maidano,ir kas baisiausia uz mokesciu moketoju pinigus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+57 # Izabele 2020-04-04 12:11
Tą patį ponas Laurinavičius darė dėl banko Revoliut atėjimo į Lietuvą. Jam rodėsi -rusai puola.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+38 # MARIJA 2020-04-04 15:00
GRYBAUSKAITĖ SNORĄ IŠVOGĖ IR SUAUKOTUS FONDO PINIGUS PAVOGS. O KAS NUSTATO KAINŲ LYGĮ, UŽ KURIAS GRYBAUSKAITĖ IŠ VALSTYBINIO FONDO LĖŠŲ PERKA IŠ LIETUVOS GAMINTOJŲ PREKES??? KAS JAI ATNEŠA ATGAL "OTKATUS"??? "SNORO" BANKO ATVEJU "OTKATUS" ATNEŠDAVO BANKROTO ADMINISTRATORIUS NEILAS COOPERIS, O DABAR ŠIŲ PIRKIMŲ ATVEJU KAS ATNEŠA, - NEGI TŪLAS ADVOKATAS ROLANDAS VALIŪNAS???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+29 # Misteris 2020-04-04 20:05
Su BINLAIŽIAI paprastieji ir tiek...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # sorošo pacukams 2020-04-04 20:12
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+37 # Vitalija 2020-04-05 11:00
O tai čia ne tas pats Sorosas, kur vengrai išmetė?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # taigi 2020-04-10 17:24
kad tas pats tik musiskiai apsitriedeliai neismes jis cia jauciasi kaip namuose,kolonija jankiu todel ir yra taip,o landsbibys kazkada zmones durnino busim nepriklausomi gyvensim kaip svedai,ot tai padla pliurpalu bezdalius
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Pranas Pričkus 2020-04-06 11:13
Čia tas pats kur Ukrainoje, palaikant Lietuvai, buvo sukurtas Maidanas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+14 # jeronimas 2020-04-06 16:02
Zydo Sorosho ne tik gyvatynas ar desetka "institutu" Lietuvoje.Kinijoje Wuhane ,kur prasidejo virusas,yra ir ypac sekretna amerikonu laboratorija,kurios seimininkas minetas zydas.Ten kuriami ir modifikuojami ivairus virusai,atmainos,prisidengiant tyrimais vakcinos tikslais.jau senai rasiau,kad labai panasu,jog virusas galejo buti pagimdytas toj gamykloj.O kaip pateko turguj ant judanciu butybiu,kurios valgomos tuose krastuose,tai nesudetingas klausimas.jeigu amerikonai sugebejo nupirkti Lietuvos auksciausius valdzios nieksus su visu VSD korpusu uz maisa amerikiniu doleriu,tai kas reiske amerikonams tas maiselis prispausdintu zaliuku kokiam laborantui qubyliaus tipo,kad tas paskleistu turguj ta kvaraba??O kad pateko ir amerikos kontinente tas virusas ,tai cia galbut kazkieno neapskaiciuota klaida??O gal tai toks buvo ir tikslas?? Gal pasaulyje ruosiamas didziulis perversmas,ir tas mazytis virusas su karuna,tik priedanga dideliems ivykiams?? Manau artimom savaitem pasimatys ??
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # oudegom 2020-04-06 16:59
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin fcp.egyi.laisvaslaikrastis.lt.ilt.pr http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-8 # upenorawoh 2020-04-06 17:39
http://mewkid.net/when-is-xaxlop/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin Without Prescription iuz.fzsz.laisvaslaikrastis.lt.ewy.od http://mewkid.net/when-is-xaxlop/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Odri 2020-04-12 09:34
Paviesinti ir isdidinti sita straipsni ir nuotraukas, kad visi zinotu, kas mums smegenis plauna. O Soroso atejimas i Lietuva, tai baisiau negu corona virusas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # svilainis 2020-04-13 08:53
Lyg ir nieko buvo kažkada Makaraitytė,,Dviguboje tiesoje''pakol nesusik**vino galutinai susilaižius su Monikita,Jakilaičiu ir kitais LTV gyvatyno subjektais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti