ANTSTOLĖS BRIGITOS TAMKEVIČIENĖS SPJŪVIS LIETUVOS VYRIAUSYBEI TIESIAI Į VEIDĄ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.92 (6 Votes)

ANTSTOLĖS  BRIGITOS  TAMKEVIČIENĖS  SPJŪVIS  LIETUVOS VYRIAUSYBEI  TIESIAI  Į  VEIDĄ

 

Zenonas  Volkovas

 

Kaip žinia, dėl  CDVID – 19, Lietuvos Vyriausybė, nuo kovo 16 d. Lietuvoje paskelbė karantiną. Kiek įmanoma stengiamasi, pademijos metu, žmones apsaugoti nuo mirtį nešančio viruso. Vienas iš pagrindinių apsisaugojimo priemonių, tai buvimas namuose. Nes, pagridinės užsikrėtimo vietos yra viešos vietos. Pasijungęs savo sąmoningumą klaipėdietis, pensininkas – invalidas Zigmas (duomenys redakcijai žinomi), nusprendė griežtai laikytis vyriausybės rekomendacijų ir sėdėti namuose. 

 

Tik primiršo, kokioje valstybėje gyvena.

 

Klaipėdoje dirbanti antstolė Brigita Tamkevičienė,  gavusi teismo vykdomąjį raštą Nr.eI-2716-342/2018, surašo 2020-03-18 d. patvarkymą Nr. S–20-5-11749 dėl turto arešto, kadangi mafijinė Viešoji įstaiga „Gargždų švara“ prisiteisė, 204 Eurų skolą, už neva, komunalinių paslaugų atlikimą t.y. šiukšlių iš kaimo sodybos išvežimą. Nors faktiškai, gyvenime nėra net popieriuko iš pakelės pakėlę. Kaime niekas negyvena, pajungta signalizacija, retkarčiais prižiūrima, vogti nėra ko.

 

Sekančią 19 dieną, antstolė dokumentus: minėtą patvarkymą dėl turto arešto, Turto arešto aktą 2020-03-18 d. Nr. S-20001301, lydraštį sukiša į voką ir į paštą. Visi lapai labai kilmingi, papuošti Lietuvos cherbais, spaudai su Vyčiais ir per paštą išsiunčiami nusidėjėliui, kuriuo jis iš vis nesijaučia, nes gyvendamas Klaipėdoje, jau ir taip trigubai permoka už komunalines atliekas, nes moka už kvadratus. 

 

Gauna iš pašto pranešimą, apie (galimai su virusu-Z.V.) pašte esantį jam laišką, kurį siūloma atsiimti iki kovo 31 d. Siuntėjas nenurodomas, nepaskambinsi. Likus dienai, kai tik ir girdisi, sėdėti namuose, kovo 30 d., nusidėjėlis pasitikrinęs, kad Universitetinėje ligoninėje yra dar dvi laisvos  lovos, o lavoninėje vietų per akis, sėdęs į viešą transportą važiuoja į paštą. Pereina didžiulį prekybos centro teritoriją, atstovi eilėje ir gauna „išsvajotąjį“ laišką. Vėl per visą prekybos centrą atgal. Visuomeniniu transportu važiuoja į banką, ten suprantamas, tikslingas užrašas: įėjimas su pirštinėmis ir kauke. Važiuoja namo.

 

Skambutis antstolei Brigitai Tamkevičienei

 

Atsiliepia išprususios taisyklingos kalbos jaunos mergaitės balselis. Kaip ir priklauso, išklausė „nusidėjėlio“ dejones. Gale paklausdamas, kodėl tiek daug vargstate dėl 200 eurų, rašinėjate, uždėjinėjate turtui areštus, kai banko sąskaitoje pinigų nors vežimu vežk? Dabar tokiu laikmečiu pensininkui-invalidui važinėtis, negi negali nurašyti nuo sąskaitos? Mergaičiukė pasiteiravo, negi neturiu artimųjų, kad kas nuvažiuotų vietoje manęs į paštą? Viršūnė. Teko paaiškinti, o kas be notaro patvirtinto įgaliojimo duos, ar nors pasakys iš kur laiškas? Laikai kai „Žmogus – tai skamba išdidžiai“, (M.G.) senai tai praėjo. Dabar į žmogų kaip į skudurą valomos kojos, gal virusas kokias pataisas ir įneš?

 

Pradėjo nusidėjėliui suokti, kad areštas dar nėra turto pardavimas iš varžytinių, jis bus vykdomas tik po 10 d. nuo reg. laiško gavimo ir neužsimokėjus tariamos skolos. Teko „nusidėjėliui“ keletą kartų klausti, kodėl nenurašo nuo sąskaitos. Ar ne todėl, kad užsidirbti papildomų lėšų, kaip dabar 30 eurų? Tai, kad visai ne 30 eurų atsako, o tik 28,50 euro, uždarbį pradės imti tik po 10 d. čia tai šiaip smulkmena. Ir vėl tas pats aiškinimas, kad turto areštas, dar ne jo netekimas, jo pardavimas prasidės tik neužsimokėjus ir tik po dešimties dienų, todėl galiu nepergyventi. 

Sekančią dieną „nusidėjėlis“ vėl į viešą transportą ir į banką, tuo pačiu keliu atgal.

 

Nenoras nurašyti nuo sąskaitos tariamą skolą, tai antstolės Brigitos Tamkevičienės, veikiančios valstybės vardu, nusikaltimos veikos pradžia. Pramiegosi 10 d.,  ar dar susirgsi, net nepajusi, kad tavo areštuotas daigtas bus nuvertintas  šimtą kartų ir parduotas iš varžytinių. Bus uždėtas antstolės spaudas su Vyčiu ir popiriaus A4 lapai su Lietuvos heraldika. Teisybės nebeieškok. Buvo pinigų sąskaitoje, kodėl nenusirašė, tuščias reikalas. 

Šiuo atveju, yra požymių, kad su šia antstole aktyviai bendradarbiavo teisėja Aušrelė Mažrimine.

 

Koks sąmoningumas ir noras apsaugoti save ir kitus šiandien nuo mirtį nešančio viruso, kaip matome, ne nuo mūsų nepriklauso.

Peržiūros: 573

Komentarai   

+12 # Zenonas Volkovas 2020-04-02 14:02
Patikslinimas, dėl 200 eurų, areštas uždėtas nekilnojamam turtui, žemei. Tai nusikalstamų antstolių mėgstamiausias turtas.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # Antanas Šidlauskas 2020-04-05 02:26
Antstolis Jurijus Kolyško pasipelnė iš buto. Leido teisėja Žibutė Budžienė (Lietuvos Respublikos vardu). Teisėja Jūratė Ramanauskienė (Bučmienė) "nematė" jokių pažeidimų. Visi jie laisvėje ir liko nekalti, nes nepakaltinami ir laisvi Lietuvos Respublikoje, banditų šalyje. EŽTT sprendimas čia: :eek:

http://hudoc.echr.coe.int/eng?i=001-175137
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Petras 2020-04-04 10:42
Akivaizdi LIETUVOS VALDŽIOS BANDITINĖ schema, SKOLA už nieką. Už menkavertę skolą, areštas vertihgam turtui.Kadangi anstoliai turtuoliai tai kitų turtas atrodo bevertis parduodamas neva "varžytinėse" pusvelciui savai chebrytei.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Putinoidas 2020-04-05 06:16
Aš, neišliustruotas KGB informatorius, iš Durnių laivo triumo pranešu. Visos Jūsų aimanos dėl blogo valstybės institucijų darbo yra bevertės ir jokių teisinių pasekmių neturės. Mūsų agentūra dirba kaip niekada efektyviai ir yra tik laiko klausimas kada paseksite Krymo pvz. ir sugrįšite į draugiškų respublikų sąjungą. Dabar nesiplėsiu, tik atkreipsiu Jūsų dėmesį į mūsų agentūros dalį kuri yra tarp Durnių laivo radikaliųjų jėgų. Nebepajėgė pakęsti vieno iš saviškių, Algirdo Paleckio, kankinimų ir pareikalavo jį išlaisvinti. Argi nesuprantate, kad Stalino Saulė vėl greitai patekės, ir garmės gyvuliniuose vagonuose Jūsų antstoliai, teisėjai, prokurorai prie Laptėvų jūros žuvies konservų gaminti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-1 # Putinoidas 2020-04-05 06:38
P. S. Dariui Jauniškiui įsakau kuo skubiau uždrausti ir sunaikinti Viktoro Suvorovo skleidžiamą info apie mūsų garbingą bendruomenę štai tokiuose portaluose kaip čia: https://youtu.be/IgHkmxIJItY
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # žinanti 2020-04-05 14:20
O ar šitam portalui negėda skleisti netiesą? Šita ponia antstolė jau metai laiko kaip atleista, http://tm.lrv.lt/lt/naujienos/teisingumo-ministras-atleido-klaipedos-antstole kitą kart labiau pasitenkite juodindami žmones!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-3 # zinanciai 2020-04-05 17:05
Zinanciai. Tai kad nezinai tu nieko.Perziurek antstoliu (lenciuginiu)kontoru sarasa ir paaiskes tau
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # nežinančiam 2020-04-05 18:33
Man tai ministro įsakymo užtenka
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-2 # Zenonas Volkovas 2020-04-06 10:26
Paskambinkit tel. 8 46 401 689, atsilieps: "Brigitos Tamkevičienės antstolių kontora". Pasiteiravus Brigitos atsakė, kad šiuo metu nėra. Kitą kartą atsiliepė pati. Dokumentai vardiniai, antspaudas apvalus, su Vyčiu ant žirgo, vardinis "Lietuvos Respublika Antstolė Brigita Tamkevičienė". Parašai antstolės padėjėja Joana Venclovienė.
Iš tiesų, jeigu nėra antstolės B.Tamkevičienės, kaip gali būti nesančios antstolės padėjėja? Reiškia viskas klastojama, ačiū už pastebėjimus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+1 # edelweiss 2020-04-07 19:14
Pasinaudojau paieška, atleista! Zenonai grybą pjaunat
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti