Šią savaitę Lietuvos auksinis protas prarado krūvą pinigų

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.63 (4 Votes)

Gintaras Furmanavičius


Šią savaitę Lietuvos auksinis protas, visur esantis ir viską mokantis Arūnas Valinskas prarado krūvą pinigų.
Ne, ne tų, kuriuos laikė ilgakojės savo gyvenimo partnerės kojinėje. Tuos, kuriuos galbūt galėjo uždirbti iš fontanais trykštančių patyčių ir buduliams skirto savo „renginio” - Auksinių svogūnų.

https://www.lrytas.lt/zmones/tv-antena/2020/03/30/news/arunas-valinskas-ivardijo-koki-nuostoli-patyre-del-koronaviruso-14269818/?fbclid=IwAR3TfYQSYki837fk0__8nJu532JQ9CNbTnsh1fG7n_j48IBmnrlCXZDiSoA

Lietuvos šou verslo rykliu tituluojamas žmogus turi ilgametę tyčiojimosi patirtį. Gal šis noras tyčiotis iš visko kilo tada, kai Kauno gangsteriai nesuprato jo subtilaus humoro ir po laidos filmavimo Vilijos restorane mano gimtojoje Vilijampolėje suprantamu būdu paaiškino savo žaidimo taisykles?

Neilgai trukus ryklys centais priekaboje atvežė jam paskirtą 15000 litų baudą į VMI. Bauda buvo skirta už dar vieną nerealų pokštą - skambutį į policiją apie užminuotą Šarūno viešbutį.

Prieš kelis metus - vėl istorija: ryklys įkliuvo išgėręs prie vairo. Bet juk tai tik dar vienas bajeris, ar ne? Inga prašė pakeisti gyvenimo būdą.

https://m.delfi.lt/veidai/zmones/article.php?id=70820950&fbclid=IwAR04H93X8nQS_toNTigGKbHw2UQL3Zhx4DkpYeBHZYZ0wfRIkkjA5oF6MQk

Aš niekaip negaliu suprasti politikų, kvailai besišypsančių tiesioginiame eteryje iš pakankamai lėkšto humoro renginyje, kuriame būdavo atvirai tyčiojamasi iš jų pačių. Kokiu reikia būti bekiaušiu, kad dalyvauti tokiame renginyje ir vaidinti, kad tu nuoširdžiai juokiesi iš savęs?

Pamačius renginiui skirtą nuotrauką su ministru Aurelijum Veryga arklio ir asilo hibride, tapo aišku, kad gyvename valstybėje, kurioje žalią šviesą patyčioms uždega pati eksprezidentė. Įdomu, kuo ji būtų pavadinusi savo taip mylimos energetikos ministrą A. Sekmoką?

Per eilę metų susiklostė tradicija, kad Lietuvoje egzistuoja dvi žmonių grupės.

Vieni yra tie, kurie visada ir visur yra teisūs ir jiems visada galima šiek tiek daugiau, nei likusiems. Pavardžių neminėsiu, jūs juos puikiai žinote. Jie turi didžiules armijas neįpatingai galvotų sekėjų, panašiai kaip pagrindinis to paties pavadinimo filmo herojus Forest Gump.
Jie sugeba per keletą valandų organizuoti galingą patyčių internete bangą, kuri gali nušluoti bet ką, kas jų nuomone elgiasi ne pagal jų nustatytas taisykles.

Antroji grupė yra tie, iš kurių galima tyčiotis be galo ir be krašto bei sakyti apie juos bet ką. Jie nepriklauso Lietuvos politikos elitui ir save mylinčiai iš visų šalies pakampių susirinkusiai Vilniaus aukštuomenei. Juos jus irgi visi žinote, nes tie procesai vyksta jau seniai.

Egzistuoja dar ir trečioji grupė, esanti aukščiau pirmųjų dviejų. Ten viso labo keli asmenys, beveik šventieji, kuriuos mes taip pat puikiai žinome. Tai tie, iš kurių pirmieji niekada nesityčioja ir niekam neleidžia to daryti.
Pasityčiojus iš jų, neliečiamųjų, pirmieji skubiai organizuoja protesto bangą, o kartais net koncertą.

Psichologė G. Jurgelytė, kalbėdama apie patyčias vaikų tarpe teigia:

„G.Jurgelytė sako, kad būtent iš gilaus menkavertiškumo gimsta vaiko poreikis pažeminti kitą, kad pats jaustųsi geresnis, vertingesnis. Anot specialistės, besityčiojantis vaikas kitam vaikui perkelia savo jausmus: pyktį, pažeminimą, nuoskriaudą, nuvertinimą. Jis to negali ištverti vienas, todėl jaučia poreikį šiuos nepakeliamus jausmus kompensuoti”

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/santykiai/psichologe-g-jurgelyte-patycios-visuomet-yra-tam-tikras-pagalbos-sauksmas-1024-1131686?fbclid=IwAR3LjQzl4Z3litNKGh1kIms9o9CJiRLOw52UaCjCrVCYDmUCUq6_IX9_TpQ

Ar nemanote, kad šis teiginys galioja ne tik vaikams, bet ir kai kam iš taip dažnai visur šmėžuojančių suaugusiųjų?

 

 

Peržiūros: 2999

Komentarai   

+42 # kapec... 2020-03-31 15:49
Tapinas perverbavo Valinską pas koncervus. Da ankščiau kažką pasakydavo prieš juos, bet po biūki tilo, tilo ir nutilo. :-*
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # jeronimas 2020-03-31 17:34
Tapinas turi galimai kgbistiniu sugebejimu ,kuriuos pasisavino is tevo galbut???Man gerai prisimena sio ale "shoumieno" akcija,kur surinko jaunu zydeliu kruva ir pasere kiaulienos sniceliais po magnolijos langais.pamenat ,tuomet pagyvene zmones bado akcijoj prase simono rumu valdoves tik truputi teisingumo.Tai ten kgb studente ir galimai kgbisto sunelis visos Lietuvos akyvaizdoje issityciojo is Lietuvos pilieciu.Toks pat ir varlinskas.Tai nenusiseke du shoumienu varijantai.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Komentatorius 2020-04-01 09:45
Gabumai iš tėvo ne "pasisavinami", bet "paveldimi".
Yra skirtumas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # Atas 2020-03-31 22:35
Hmm, Valinskas. Na gi kartais ir gudri višta užpakalį išsidilgina
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+27 # Misteris 2020-03-31 22:37
Chi chi chi...varlinukui teks laižyt savo "karvės" tarpukojį iš nevilties su svogūnais.
Mažas CORONAS didelį Varlinską pastatė RA KUM...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Izabele 2020-04-01 13:01
Ačiū, autoriui. Šiuo metu labai trūksta protingų žmonių, protingų pamąstymų. Nežiūriu visų tų blevyzgų, bet skaudu, kad yra žmonių, kurie žavisi tokiais valinskais, tapinais ir kt.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Romualdas 2020-04-02 14:49
Valinskas savimi pasitikintis, kitus, bet ne visus šmeižiantis, iš kitų tyčiajantis mužikas. Reikėtų jam vieną kartą pasižiūrėti į veidrodį. Turėtų pamatyti tam tikrą gyvūna!
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Mano nuomone 2020-04-02 19:35
Valinsko mandruma ir "drasa" pamateme tada, kai jis tapo Seimo pirmininku.Pasirode, kad tas "didvyris" tera menkas zmogelis su dideliais kompleksais.Tai, ka pats dare, budamas soumenu, saipesi is visu politiku, visur juos persekiojo, netgi tualete, isbaimes, kad bus pasieptas dare viska, kad tik zurnalistams butu uzdrausta vaikscioti i Seimo rumus.Tarp kitko to labai bijojo ir visi jo kompanionai, ypac Vilkaitis.Dabar jis vel jauciasi auksciau visu, kvieciamas i TV komentuoti kas su kiausais, kas bekiausis, kurie politikai protingi, kurie kvaili...Vienu zodziu zmogus ir vel savo stchijoje.Ir vel jam atrodo, kad jis pats gudriausias.Bet mums atrodo tikrai kitaip.As vis pagalvoju, ar mes kada nors turejome Seimo Pirmininka, atitinkanti savo statusa?Mano manymu tai buvo p.Jursenas.Gerbiu si zmogu, nors nesu uz socdemus.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # parmazonas 2020-04-04 15:45
Kam Varlinskas,kam Vaflinskas,bet man po jo ,,spikeriavimo'',uždraudus seime lankytis žurnalistams savo blyksinčiais akiniais ir išvaizda jis buvo Lavrentijus Berija.Dviratininkams jis gal ir tiko,bet trečiojo valstybės asmens vaidmuo jam tikrai buvo persunkus ir jis ten patyrė visišką fiasko.Tad vien jau tą savo ,,prokolą''prisimindamas turėtų bent jau kiek kukliau save vesti,o apie kiaušus pastoviai pliurpdamas nemato ,kad pačiam ant kaktos jau ir ,,daiktas'''išaugęs.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti