Gintaras Furmanavičus : Apie opozicijos ir jos lyderio veiksmus.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (3 Votes)


Gintaras Furmanavičus

 
Apie opozicijos ir jos lyderio veiksmus.

 

Dažnai atrodo, kad vienas ar kitas politikų pareiškimas atliepia esamą situaciją ir nėra bandoma susieti pasisakymų į vieną visumą.

Vakar mano FB draugas Herkus Baranauskas-Deltuvis grafiškai parodė opozicijos ir jos lyderio veiksmų chronologiją ir keistus prieštaravimus.

Taigi, Vyriausybei paskelbus apie karantino įvedimą nuo kovo 16 dienos, opozicija nedelsiant reagavo.

 

Jau kovo 17 dieną opozicija suabejojo, „ar Vyriausybė, paskelbdama karantiną, neviršijo savo įgaliojimų” ir tuo pačiu metu jos lyderis G. Landsbergis „pasiūlė svarstyti, ar nereikėtų įvesti nepaprastąją padėti”.

Taigi žaidžiama nepralaimima partija: jei virusas didelės žalos nepadarys, bus galima pasirodyti laisvės gynėjais, jei žala bus didžiulė galima bus trimituoti „ar aš nesakiau?!”.

Po kelių dienų konservatoriai pompastiškai paskelbia apie rinkiminės kampanijos stabdymą (https://www.lrt.lt/…/ts-lkd-stabdo-suplanuota-rinkimu-kampa…)
Suprantamas žingsnis: kam ją vykdyti, jei tribūna ir taip kasdien garantuota. Beje, pastebėjimas ne į temą: opozicijos lyderių rotacija buvo sudėliota taip, kad prieš rinkimus, kuomet natūraliai gaunama daugiausiai eterio, juo tapo G. Landsbergis.

Kovo 21 dieną G. Landsbergis imasi kadrinių klausimų ir praneša, kad „Verygą reikia keisti Karobliu” bei pasako tai, ko niekas be jo būtų nesugalvojęs - „visas jėgas nukreipti medikų apsaugai”.

Kovo 23 dienos ankstų rytą (06:30) ELTA išplatina žinią, kad „Seimo valdyba svarstys Landsbergio siūlymą dėl nepaprastosios padėties įvedimo”.

Tą pačią dieną visuomenei ir Konstitucinės teisės specialistams sukritikavus tokią idėją 16:14 pasirodo žinutė „Gabrielius Labdsbergis: nesiūlėme nepaprastosios padėties, iškėlėme teisinę problemą”.

Ką noriu tuo pasakyti?
Rinkimai rudenį vistiek įvyks. Kol vieni geriau ar blogiau tvarkosi su mus užgriuvusia nelaime, kiti dėliojasi kozirius rinkimams.

Tradiciškai siūlau jums matyti, girdėti ir galvoti, galvoti, galvoti.....

Peržiūros: 1816

Komentarai   

+74 # man tai labai panasu 2020-03-24 10:12
i sliauzianti perversma. Tulpe ir anukas zino ka daro.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+50 # Misteris 2020-03-24 10:25
BUROKEVIČIAUS moteris ant PLATFORMOS grįžta.
Kada leisis Vilniuje IL-76 su "gydytojais".
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+20 # jeronimas 2020-03-24 23:26
Jau keturi metai valstieciai dirba kovos apsupties salygomis.Kiek kartu per ta laika landsberginis teliokas su senojo dedules isvedziojimais viesose priemonese,bande ivykdyti seimo perversma?? Kiek valstieciu partijos nariu isprovokavo isdavystei tospartijos,su kuria i seima pateko,kur rinkejai dejo visas viltis i tuos isdavikus?? Net seimo pirmininkas isistates kiaules akis ,is pasalu ,tarnauja landsberginiams .ir kas keisciausia,ne viena tarnyba sauganti valstybe,tokio terorizma panesejancius veiksmus nesiima jokiu priemoniu.Kai dedule samdo sprogdintojus kryzkalnio paminkla sunaikinti ir yra liudininkai gyvi ,niekam valstybeje neidomu.Apie prezidenta ikurusi tulpiu pasta,uzvertusi snoro banka jau cia ir kalbeti geda.kaip mano ,kiek tokiom karo salygom valstybe LIETUVA gali egzistuoti???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti