O pasijutęs esąs niekam nereikalingas, genamas nepilnavertiškumo komplekso, Gitanas Nausėda surengė, kaip sakoma, „iš tuščio į kiaurą“ pokalbį su Premjeru

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

Iš serijos "Du prezidentai..."

 

 

 Šį penktadienį šalyje įvyko kai kas svarbaus:

 

  •   Prezidentė Dalia Grybauskaitė sutiko vadovauti finansų ministro Viliaus Šapokos įsteigto COVID-19 pasekmių mažinimo fondo tarybai.
  •   Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda vaizdo skambučio metu su Premjeru Sauliumi Skverneliu aptarė situaciją dėl koronaviruso COVID-19 plitimo ir jo stabdymo priemones

 

Tokiu būdu konservatoriams palanki Prezidentė vadovaus valstiečio finansų ministro įsteigtam fondui.

 

O pasijutęs esąs niekam nereikalingas, genamas nepilnavertiškumo komplekso,  Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda surengė, kaip sakoma, „iš tuščio į kiaurą“ pokalbį su Premjeru.

 

Šiaip ar taip, tai geriau, nei šio LR prezidento vykdoma Valstybės ardomoji veikla, nukreipta prieš LR Vyriausybę.

 

O rudenį juk laukia ne tik pandemija, bet ir  Seimo rinkimai ....

 

--------------------------------------------------------

P.s.

Yra toks rusiškas posakis – „Начальство для того, чтобы мешать работать“. 

Prezidentė vadovaus COVID-19 pasekmių mažinimo fondui

 

 

2020-03-20

Penktadienis, kovo 20 d. (Vilnius). Prezidentė Dalia Grybauskaitė sutiko vadovauti finansų ministro Viliaus Šapokos įsteigto COVID-19 pasekmių mažinimo fondo tarybai.

 

 Pasak Prezidentės, netikėtai įžengėme į labai sudėtingą Lietuvai laikotarpį – turime susitvarkyti su sveikatos krize, kurią neišvengiamai lydės ekonominės ir finansinės problemos. 

 

Greta daugybės kitų bendruomeniškumo projektų ir iniciatyvų šis fondas, suaukotas atsakingų gyventojų ir verslo, bus mūsų savitarpio pagalbos įrankis mažinti koronaviruso pasekmes.

 

Prezidentė pasirengusi kiek galėdama prisidėti sprendžiant iškilusias problemas savo žiniomis, patirtimi ir patarimais.

 

 Fondo taryba prižiūrės, kad sukauptos lėšos būtų naudojamos skaidriai ir efektyviai, kartu sprendžiant, kam labiausiai reikia pagalbos – medikams, mokytojams, vaikams, senjorams.

COVID-19 pasekmių mažinimo fondas atidarytas įgyvendinant Vyriausybės patvirtintą 

 

Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą. Lėšas į fondą gali pervesti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys – smulkios ir stambios įmonės ir tarptautinės korporacijos.

 

Iki šiol į fondą suaukota 44 tūkst. eurų.

 

COVID-19 pasekmių mažinimo fondas:

Gavėjas: Lietuvos Respublikos finansų ministerija

Sąsk. nr.: LT 56 1010 0000 0853 2407 (Lietuvos bankas)

SWIFT kodas: LIABLT2XXXX 

 

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį vaizdo skambučio metu su Premjeru Sauliumi Skverneliu aptarė situaciją dėl koronaviruso COVID-19 plitimo ir jo stabdymo priemones.

 

Prezidentas paragino Premjerą kuo skubiau užtikrinti tinkamą medikų aprūpinimą apsaugos priemonėmis, suteikti pagalbą Lietuvos piliečiams grįžti namo, užtikrinti saugų kitų šalių piliečių tranzitą per Lietuvos teritoriją. 

 

 Šalies vadovas su Premjeru taip pat aptarė ekonomikos skatinimo priemonių planą ir paramą jautriausioms visuomenės grupėms.

 

Prezidento teigimu, nepaisydami šalyje paskelbto karantino, turime pasirūpinti, kad Lietuvos piliečiams būtų užtikrintos galimybės saugiai sugrįžti į Lietuvą sausumos, jūrų bei oro transportu, taip pat kad Europos Sąjungos piliečiams būtų sudarytos sąlygos per Lietuvą nuvykti į savo šalį laikantis visų būtinų saugumo priemonių.

 

Pasak šalies vadovo, šiuo laikotarpiu itin svarbus sklandus visų valstybės institucijų bendradarbiavimas, informacijos apsikeitimas tarp centrinės valdžios ir savivaldos institucijų.

 

Prezidento komunikacijos grupė

 

Pranešimą parašė Buitinių vartotojų sąjunga

Peržiūros: 1365

Komentarai   

+27 # jeronimas 2020-03-20 17:28
Cia kaip is pasakos,kai alkanu vilku gauja paskiriama priziureti aveliu banda.Net juoktis nebejuokinga,snoro banko uzgrobimo kordinatore ,kordinuos labdaros fondo gautas aukas,kad butu saziningai panaudotos???O ka pasiskirs pavaduotojais?? vasiliauski,landsbergiu telioka,ar kviesis cooperi su frykliu?? Bet juk cia sumos per menkos???
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+30 # ??????? 2020-03-20 18:31
Is kur tokiu kvailiu aukotoju randasi siam fondui????????
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Kaimo durnius 2020-03-20 18:52
Kaip gerai kad turim 4 pezidentus ! Trys gali numirti,vienas liks ir ves mus i amzina laime ,kur nepuls rusai ir kinieciai !
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # vladas lukosevicius 2020-03-21 22:11
POPIERINIS PREZIDENTAS , sėdi po KGB judo Lansbergio padu ...
O KGB prostitutė Grybauskaitė atlieka jo funkcijas 3 kadenciją ...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+2 # Trigrašis 2020-03-22 15:29
Kam nors parduokite vieną patranką,ir turėsite 10 kartų daugiau.tas sušiktas vi - rusas patrankų nebijo.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # grazina 2020-03-27 15:15
kazkas nesueina.Vien Grybauskaite inese i si fonda 50 tukst.Spauda rase.O gal tik galvojo inesti.Manau,del to ir ministras prispaustas skirti ja ''skaidrumui''valdyti.O KUR IS TIESU PINIGAI/
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti