Vytautas Kasiulevicius : Kad niekas nesakytų, kodėl neįspėjau.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.44 (8 Votes)


Vytautas Kasiulevicius

Kad niekas nesakytų, kodėl neįspėjau.

Visa ši COVID-19 istorija dar tik pakeliui į kalną. Todėl anksčiau padaryti sprendimai duos geresnį efektą.

Vadovauti COVID-19 operacijai turi kariškis, turintis karinių operacijų ir jų planavimo patirties. Tokių tikrai turime. Šalia tokio žmogaus privalo būti patyręs karo medikas. Vienas. Pabrėžiu - karo medikas. Buvęs Afganistane, Afrikoje, Irake ar Ukrainoje. Patikėkite - tokių irgi turime. Karo mediką konsultuoti turi profesionalūs epidemiologai ir infekcinių ligų specialistai. Jeigu tokių neturime (nors kiek žinau kai kurių niekas dar neklausė nuomonės), galima porą ištraukti iš Italijos ir Kinijos. Politikai, viceministrai, lengvos karjeros profesūra turi aplenkti šią zoną ir užsiimti savo reikalais kaipo visada.

Premjerui reikia leisti užsiimti ekonomika ir nukrauti rūpinimąsi visokiais reagentais ir terpėmis. Sveikatos apsaugos ministerija ir kitos turi tiesiog vykdyti visus Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro nurodymus šią valandą, o ne svarstyti ir imituoti veikimą.

O dabar galite paleisti trolius ir vėliau sušaudyti. Tik nesakykit, kad prieš mėnesį neįspėjau.

Peržiūros: 1076

Komentarai   

+13 # Jei sis 2020-03-20 12:23
Didis Zmogus vvadovas butu,Lietuva issigelbetu greitai nuo to maro,salin smegenu plovvima visokiu ministeriu
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+18 # vilnietis 2020-03-20 13:36
siulau buvusi KAM ministra A.Butkeviciu, kuris tam klausimui ir mokslus baiges
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # Misteris 2020-03-20 15:30
Bravo.
Pasakyta teisingai,bet juk tikslas yra SĖTI virusą abiem rankomis.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+11 # NuomonėTomo 2020-03-20 15:56
Profesoriau, Jūs darote daug ir sakote teisybę, tačiau mūsú Vyriausybė kurčia, o jai vadovauja mentas, o kiti “profesionalai”.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # Ed 2020-03-20 16:26
Premjerui reikia leisti užsiimti ekonomika“ - tai reiškia policininkas tinka (moka) vadovauti ekonomikai !!! Tai pirma. Antra - visoje Europoje vadovauja kariškiai... ir todėl mes taip pat turime elgtis. Trečia - Kasiulevičius žino, kaip reikia elgtis (praėjo spec mokslus, todėl gali patarti...???)
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # jeronimas 2020-03-20 17:21
Lietuva stebuklu salis.Geriausias pavyzdys stai.Pries menesi televizijoj puikavosi toks jevrosojuzo komisaras nuo vadinamos Lietuvos toks Andriukaitis.Siulau visiems perklausyti ,jeigu aisku tas interviu dar islikes.Tai ten tas ponas su vaidinanciai susirupinusiu veidu,kaip budinga visiems vienos partijos nariams,reze visai Lietuvai,nekelkit paniekos,cia tik eilinis gripo virusas.geriau paskelbkit kiek nuo gripo mire,o cia skelbti apie virusa tai tik zmoniu eilinis gazdinimas.Siandien tas tarbaklynis jau aiskina Verygai ,kad tas blogai dirba ,netgi drista susmauka kritikuoti ministra,kuris tikrai dirba pagal isgales ir pagal turima virusui sutramdyti amonicija is paliktu buvusiu valdzios nieksu.Noriu apspjauti si padugne is jevrosojuzo.Nors jis paprasciausiai turetu buti jau nubaustas maziausiai uz negarbinga elgesi,kai Lietuvoje gydesi savo onkologija.Apgailetinos padugnes,kurios is zmoniu nelaimes uzgriuvusio viruso bando daryti sau karjera.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+4 # Bleka 2020-03-21 13:56
Koks paleisto viruselio tikslas:naikinti senyvo amziaus zmogelius...!Tada skirkit Afganistano fraeri...!?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti