ALGIMANTAS RUSTEIKA: MILIJARDO DALYBOS PO KORONAVIRUSO DŪMŲ UŽDANGA

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (6 Votes)


ALGIMANTAS RUSTEIKA: MILIJARDO DALYBOS PO KORONAVIRUSO DŪMŲ UŽDANGA


2020-03-19 Kauno forumas Demokratija, Lietuva

Na ką, valstybė pamėtėjo milijardą, prasideda susigrūdimai. Žiniasklaida mirgėte mirgės apie tai, kaip viskas baisu, o mes tokie neatsakingi, taip neteisingai vaikščiojam, kvailai apsiperkam, kokie nepilietiški, ir kaip viską valdžią daro gerai gerai. Štai jau rikiuojasi ir eilutė prie įsisavinimo.

Toje eilutėje pirmoji, aišku, ta pati žiniasklaida, privati ir didele dalimi priklausanti užsienio kapitalui, bet už mūsų pinigus pelningai protus dulkinanti mums. Dangus griūva, sumažės jų pelnai! Nebegalės “brangių Lietuvos žmonių teisingai informuoti“!

Nors nuėjus portaluosna straipsnio nematai per judantį krutantį reklamų mišką, nespėji skaityti Soroso fondų finansuojamų tekstų, parašytų Soroso firmos – Lietuvos žurnalistikos centro – rašeivų ir kalbeivų. O popierinius laikraščius, žurnalus, lengvų panoraminių kryžiažodžių, išbraukymų brošiūrėles neturinti ką veikti karantinuose tauta tai šluote šluoja, nespėja spausdinti.

Štai, pavyzdžiui, 137 DELFI darbuotojai juk vargiai suduria galą su galu – vidutinis atlyginimas 3306,51 €, kitos atlygio formos 274,99 €. Metinės portalo šeimininkų pajamos 69 mln., pelnas 4,2 mln.

Prašo vargšai žurnalistai nei mažai, nei daug – atleisti nuo visų mokesčių, subsidijuoti atlyginimus, t.y. valstybei išmokėti jiems jų algas, duoti reklamos ir viešinimo užsakymų, sukurti net specialią juos remiančią kontorą, su kuria bus paprasčiau susitarti.

Reikalaujama praktiškai dykai spausdinti ir išnešioti popierinius leidinius. Žodžiu, vos ne visas išlaidas valstybė ponams privataus, didžiojo indoktrinacijos verslo atstovams turi padengti, o mūsų pinigais išlaikomi nuomonių formavimo prekybcentriai tik viską kaip reikiant rašys ir pinigus dalinsis. Jei liks keli centai, tai dėl formos gal provincijos laikraštukams pames.

Ir prezidentas, ir premjeras nuolankiai suskubo pritarti tokiam atvirai siūlomam sandėriui. Nors krizės atvejui valstybė pati turi nacionalinį, visuomeninį transliuotoją su portalu, kurį išlaikome mes visi. Mat, kitaip neišeina – reitingus reikia užsitarnauti ir privatų šantažuotojų biznį, kuris veikia kaip pseudoelito politinės reklamos agentūra, finansuoti. Jie tik kitus moka mokyti diržus susiveržti.

Karonavirusas – likimo dovana, bus galima visą valstybinį bardaką dūmų uždangom paslėpti arba paprasčiausiai atidėti. Juk savaitę patylės – ir tikrai, užmiršim VSD skandalą. Užmiršim ir mums ruošiamą žvalgybos įstatymą, privalomus prevencinius pokalbius, sulaikymus ar banko paslapties atskleidimus be teismo ir kitus policinės valstybės atributus.

Jau kalba ir apie Seimo rinkimų atidėjimą – ar kas bent pastebėjot? Pirmyn, ponai, auksinė proga susitvarkyti reikaliukus! Net neabejoju, kad bankai greit ims inkšti, kad reikia uždrausti grynuosius – ir mokesčius, niekšai, nusukam, ir kovai su koronavirusu neužtenka. Juk banknotais koronavirusą platinam, kaip pasiutę!

Prekybcentriai neužilgo siūlys uždrausti kioskus ir mažas krautuves, juolab turgus – ten neturi dezinfekantų, kuriuos spekuliantai ir patys prekybcentriai ir supirko. Juk mažiukai, tie neapkenčiami, niekaip neišnaikinami konkurentai, platina koronavirusą!

Niekas ir nepastebėsim, kad mažiausiai susirgimų pas mus nustatyta todėl, kad mažiausiai pasaulyje daryta testų. Ir kad masinės vidinės pandemijos sklaidos “dar nėra“ ir visi atvejai atvežtiniai tik todėl, kad vienus tik tuos atvažiavusius ir tyrėm. Ir kad jokių apsaugos priemonių net gydytojams nepakanka, nors iš visų tribūnų sakė, kad pakanka.

O kiek bus vykdoma viešųjų ekstra skubių pirkimų be konkurso, nes labai kovai su koronavirusu reikia! Kiek tarpininkų atsiras be tų etatinių, kurie jau yra, turi firmeles iš 3 darbuotojų ir gyvena pušynuose su apsaugos kameromis aplink Vilnių.

Dramblių išdalinimas prasidėjo. Pasiruoškit kasdien skaityti ir klausytis, kaip mes netaisyklingai ir neatsakingai čiaudėjam ir esam už viską kalti. Tai feisbuke reziduojantiems deputatams (-ėms) ir rentininkams(-ėms) labai patiks.

Peržiūros: 1802

Komentarai   

+26 # Misteris 2020-03-19 13:06
Pasiųskit išlaikomą žiniasklaidą N/X ir problemų sumažės .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+31 # Dieviškoji dalelytė 2020-03-19 14:07
Mikroskopinio padarėlio dėka gėjų. p.e.d.e.r.a.s.t.ų. paradas Lietuvos sostinėje neįvyks.
Žmonija nenorėjo stabdyti liberastinio maro, bet Jis sustabdys.
Jis sustabdys ir į Europą plūstančias babajų ordas.
Šlovė Viešpačiui.
Amen.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+17 # Grybauskaitė 2020-03-19 14:12
NUSTOKITE KRŪPČIOTI .... "Senukuose" lopetos atpigo .
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # MYKOLAS 2020-03-19 14:13
Nieko nebus, dabartinei koronaviruso iššauktai ekonominei krizei valdyti siūlau vėl pasikviesti patyrusius "gelbėtojus". Tik primenu, kokie puikūs "specialistai" yra jau atrinkti. Primenu, - D.Grybauskaitės statytinio Lietuvos banko valdybos pirmininko V.Vasiliausko atsikviestas iš užsienio laikinasis „Snoro“ banko administratorius Saimonas Friklis per 8 darbo dienas sau ir savo komandai generavo 5 milijonus EUR. O S.Friklio sėbras nelaikinasis banko bankroto administratorius Nilas Kuperis, per jo 3–jų metų darbą Lietuvoje, administruojant "Snorą", galutinai mums kainavo 90,940 milijonų EUR (313,998 mln. litų), o iš tų pinigų sau, savo įmonei „Zolfo Cooper“ ir savo užsienio konsultantams N.Kuperis sugebėjo išmokėti net 59,852 milijonus EUR (206,658 mln. litų). Paties N.Kuperio darbo dienos įkainis buvo 935,5 EUR kasdien. Vos ne keturios vidutinės mėnesinės mūsų pensininkų pensijos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+25 # Nuosėdai 2020-03-19 14:15
Šis prezidentas save sukompromitavo pavadindamas garbėtrošką, buvusį LTSR LR aukščiausiojo sovieto precedatelių prezidentu,kurio niekas nerinko nors ir kandidatavo, ko neišdrįso padaryti 10 metų prezidentavusi Grybauskaitė.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # bla bla bla 2020-03-19 14:16
kelkim, stiprinkim, gerinkim.... Bet koks kompartijos sekretorius pavydėtų tokios kalbos :lol:
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+26 # Nausėda 2020-03-19 14:19
Pirma teisėjus užkarantinuok, kad prie Tautos neprieitų, o ne isterijos priepuolį komentuok.
Juk nuo viruso dar nė vienas lietuvis nemirė, o nuo "humanistinės" teisėsaugos - MILIJONAS IŠBĖGO ir neaišku, kiek mirė nuo insultų ir infarktų?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+28 # Pabaigos pradžia 2020-03-19 14:18
Globalistų pabaigos pradžia. Dar ne taip bus amerikoje jau suimami globalistiniai nusikaltėliai bus amen Sorošui, Rotšildams, Rokfeliariams holivudo satanistinės sektos nariams ir kitiems globalių nusikaltimų dalyviams ateis eilė ir lietuvos globalistš eunuchams gali jau ruožtis reikės atsakyti Pociuno žudikų organizatoriams, Kiesų, Medininkų, "Snoro" išgrobstytojams ir kt
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # Laukiam ką pasakys 2020-03-19 14:22
Šalčiūtė
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+9 # naisia 2020-03-19 22:20
prie milijono milijardas-ir tvarka,kiek isrinktuju ji gali pasidalionti,kad kaukems uztektu nuo tautos uzsideti,bet pas gydytojus visviensa teks kreiptis,o gal baznyciai paaukoti ir per isp[azinti prisipazinti...bet nepabegsi nuo tioesos,net ir kai sienos atviros
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti