Pasaulio pabaiga proga ištaškyti 5 mlrd. skolintų eurų

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.71 (7 Votes)

Pasaulio pabaiga – proga ištaškyti 5 mlrd. skolintų eurų

Aurimas Drižius

Jeigu Lietuvos valstybė nusprendė nusižudyti, uždarydama visus žmones karantine, ir neleisdama niekam dirbti, kokios  bus pasekmės?

Jeigu visi nustos dirbti, ir liks karantine, ką valgysime?

Kada pradės trūkti duonos ir žaidimų?

Duonos kol kas netrūksta,  žaidimų irgi užtenka – nepavargstantis Valinskas vis dar mus linksmina per garbačiauskaitės TV, kuri kažkodėl vadinama visuomenine.

Kas bus, kai duonos neliks? Ir kokios bus tada baimės akys?

Jau dabar visi paklaikę nuo minties, kad mirs nuo koronos. Nors dar nė vienas nemirė. Priešingai nei nuo gripo, nuo kurio mirė jau septyni žmonės, tačiau dėl to niekas nekelia panikos.

Nausėda tik ką sakė, kad „turime lašinių“, tačiau čia pat Skvernelis pareiškė, kad lašinių neliko ir vyriausybė skolinsis ir išdalins "verslui" 5 mlrd. Eurų?

Išdalins kam? Vieniems duos, kitiems ne. „Senukai“ ir Rakauskas, tik ką nusipirkęs privatų lėktuvą, jau išplatino pranešimą, kad niekam nemokės už prekes ir paslaugas.

 

 

Iš karto stoja grandinė, nes niekas nemoka už paslaugas, ir niekas nieko negamina. Po poros dienų – minios alkanų žmonių, šturmuojančių dar likusias parduotuves?

Galiausiai sužvėrėję tautiečiai puola kaimynus, kurie dar turi ko valgyti. Visur vyksta kruvinos riaušės, patriotinė kariuomenė su 750 tūkst. dolerių kainuojančiais šarvuotais džipais traiško alkanus žmones. Milijonų džipams užteko, plaučių ventiliatoriams ir kaukėms - ne.

 

Rusai nebepuola, tik Landsbergis dar primena, kad blogis yra Rytuose.

Ar tokia valstybės ateitis ir vizija?

Jeigu niekas nedirba, ir nieko negamina, arba gamina, tačiau pinigų negauna – kada valstybė žlunga?

Manau, kad po kelerių dienų, kai nebėra ko valgyti.

Tuos 5 mlrd. Eurų Skvernelis su Nausėda padalins saviems per kelis mėnesius, o kas tada?

Kas baisiau – ar tas virusas, kuris dar nieko nenužudė, tačiau jau sužlugdė ir demoralizavo valstybę?

Kada mūsų valdžiažmogiai išmoks galvoti savo galva, or ne klausyti to, ką jiems sako Briuselis. 

Briuselis duos pinigų, pasakys ką daryti - tokia valstybės politika?

Italai palikti vieni tuo metu, kai visa Prancūzija ir makronas tūsinosi baruose. Dabar ir jie panikoje : "P Dieve, korona".

Kol kas Lietuvos vyriausybė man primena mano katiną, kuris žino, kad vakare gaus ėsti, ir vakare man sako : "ei, laikas vakarienei".

Nors pats galėtų susimedžioti pievoje. 

Matematikas Eugenijus Paliokas paskaičiavo, kiek kainuoja vienas korona viruso atvejis:

 

 

2020-03-16

KoronaSaviKaina

 
 
Kol kas 1 mlrd. litų/vnt.

Brangoka, ar ne?

Žr.:

2020 01 20

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis teigia, kad per pastaruosius trejus metus mokestinė našta verslui buvo sumažinta apie puse milijardo eurų.
2020 03 14

Vyriausybė pirmadienį planuoja patvirtinti mažiausiai vieno milijardo eurų vertės ekonomikos skatinimo planą, siekiant padėti verslui sumažinti neigiamus padarinius dėl koronaviruso sukeltos krizės.
2020 03 16 14:58:

„Šiandien priimtas sprendimas dėl ekonomikos skatinimo ir padarinių švelninimo 2,5 milijardo (eurų – ELTA) paketas. Tikiuosi bus pritarta ir galimybei Vyriausybei skolintis iki 5 milijardų. Lygiai taip pat Vyriausybė pritarė ir palaiko galimybę atpalaiduoti ir suvaržymus šalies savivaldybėms, galint didinti skolinimo limitą ir tokiu būdu dar savarankiškai, be tų priemonių, kurios yra priimtos Vyriausybėje, taip pat vykdyti verslo ir ekonomikos skatinimą regionuose“, – teigė S. Skvernelis.
2020 03 16

Ryžtingas, solidarus, veiksmingas ir todėl prasmingas – tokį ekonominių ir finansinių priemonių planą šiandien Finansų ministerija kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos banku pateikė Vyriausybei. Visų priemonių įgyvendinimui planuojama skirti 10 proc. nuo šalies bendro vidaus produkto (BVP), tai sudarys 5 mlrd. eurų. Tai beprecedentė Vyriausybės injekcija šalies ekonomikai.

„Nestandartinė situacija reikalauja analogiškų sprendimų. Todėl šiandien patvirtinome beprecedentę Vyriausybės injekciją mūsų šalies ekonomikai. Visų priemonių įgyvendinimui planuojama skirti 10 proc. nuo šalies bendro vidaus produkto (BVP), o tai yra 5 mlrd. eurų. Šie pinigai bus nukreipti tiek į gyventojų užimtumo, tiek sveikatos, tiek saugumo užtikrinimą – ir, žinoma, tai bus pagalba verslui bei ekonomikos skatinimas“, – sako premjeras Saulius Skvernelis.

2020 03 16 21:48

Naujausiais duomenimis, koronavirusas šalyje diagnozuotas
 jau 17 žmonių.

Taigi, vienas KoronaVirusas atsiėjo

1.015529411764705882352941176470588235294117647058823529411... mlrd. litų

 

Brangoka.

10% BVP!

40% Lietuvos biudžeto!
Kas, beje, bus trečias?

 

PaPildomų 40 Karantininių procentų BVP!

Tai bus ką „pjaustyti" KoronaVyrus'ams!

 
 
Peržiūros: 1786

Komentarai   

+12 # bigcatwar 2020-03-18 12:53
Smagu, JAV dalija pilieciams po 1000 dol,o kur chvarkelis ir karabasikas pades vogtus pinigelius?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
-11 # Aktyvus visumeninkas 2020-03-18 16:45
Čia tas pats gerb profesorius Eugenijus Paliokas kuris praeitais metais savo sandėliuke šunis badu marino ?
Tai sakote tai ne šiaip nekaltas pomėgis, o rimtas mokslinis bandymas išsiaiškinti kiek kainuoja vienas korona viruso atvejis ??
Uvažucha !!! Ir kiek gi tai kainuoja perskaičiavus vienam vatinukui ... jei ne paslaptis :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+5 # jeronimas 2020-03-18 19:03
Tas coronos virusas su kariska uniforma,atejo ir iseis.Tiesa,Lietuvoj tas virusas nuzudys kelis simtus seniu,kurie ir taip gule didziule nasta ant valstybes nieksu peciu.Bet tas virusas duos didelius pelnus tiems,kas arciau prezidento,kas arciau seimo ir kas arciau valdzios.Bet Lietuva nuo neatmenamu laiku buvo karinga,kazkada iki juodosios juros buvo prikariavusi zemiu,todel susidoros ir su siuo kariskai aprengtu virusu.Bet Lietuva turi baisesni virusa -tai landsbergini su visa landsbergiu dinastija ir partgauja.jau 30 metu sis baisiausias virusas dauginasi Lietuvoje,ir net sio coronos viruso akivaizdoje visai atvirai kariauja pries tuos valdzioj ,kurie kiek isgaledami bando situacija gelbeti.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # kariauninkai... 2020-03-18 19:20
G.Nausėda: “kovoje su koronavirusu Lietuvos kariuomenė pasirengusi padėti!”

Taip, padės- šaudys į virusą iš haubicų, vaikysis boxeriais, o paviję uždaužys Boleko Peteliškino nupirktais auksiniais šaukštais.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # kol 2020-04-01 18:40
mazai is tikro kas nuo valdzios priklauso ,jei tauta nesusipras,tai pati ir nukentes eilini karta juk tautai is tu milijardu bus spyga-siuo metu tauta sedin namuose-dalis ekskursantu globojami,samoningi saugosi ir saugo kitus-ir visi savo priemonemis-kur valdzios inedelis didziajai dalaia tautos-mediku ir paciu atsakomybeje,o net medikams is tu 5mlrd skyre gal simta milijonu ,kur tie skaiciai,gaivinimui ne zmoniu ,o banginiu,kurie inesa surinktus is zmoniu mokescius...koks bus verslo gaivinimas,kai Lietuvoje net kaukiu neprigamina visiems
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti