Mirtinas ligonis Panevėžio ligoninėje savaitę platino koroną

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (2 Votes)

 

 


Skirmantas Malinauskas
 


Paskutinis Panevėžio atvejis pats liūdniausias. Ne tik todėl, kad žmogus rizikos grupėje ir dabar reanimacijoje, bet ir todėl, kad nuo kovo 12 dienos jis paguldytas į ligoninę dėl visai kitų problemų - pilvo skausmų ir viduriavimo.

Tai reiškia, kad bent jau dalis su juo dirbusių medikų nebuvo apsaugoti, jis turėjo kontaktą su kitais pacientais, kurie jau turi sveikatos problemų, iki patekimo į ligoninę pacientui nebuvo taikomi jokie ribojimai.

"SAM tik vakar praplėtė COVID-19 apibrėžimą ir numatė, kad bus tiriami visi paskutines 14 dienų keliavę užsienyje. Teorija yra teorija, o praktika va kokia", - konstatuoja pacientą gydantis medikas.

"Jūs net nežinote, ar mes su kolega neturime viruso. Jūs nesilaikote saugaus atstumo. Jūs dabar be FFP3 kaukių", - pats be respiratoriaus kalbėdamas žurnalistams sako Panevėžio ligoninės direktorius.

Na ir aišku, žiniasklaida jau pranešė apie pirmąją mirtį nuo COVID-19 Lietuvoje, nors ji neįvyko. Tiek to pasitikėjimo oficialia informacija.

Bent jau Panevėžyje dabar testavimas turi būti atliekamas maksimalia apimtimi ir maksimaliu greičiu. Ypač tarp medicininio personalo ir kontaktą turėjusių pacientų. Taip pat reikia išmokti pamoką, kad savo darbą dirbantys medikai, pareigūnai, žurnalistai turi būti tinkamai apsaugoti, nes jei krenta jie, toliau jau domino efektas iki kiekvieno iš mūsų.
Peržiūros: 1370

Komentarai   

+17 # opa 2020-03-17 12:45
nustokite svaigti - COVID19 ilgai laukta priemonė vykdyti rasės gryninimą. Jei jau esate žurnalistai - rašykite apie oficialiai neskelbiamas apsaugos nuo viruso priemones. Pvz. S. Skvernelis žinojo kad pasveiks nuo vėžio. Nesunku pastebėti, kad elitas COVID19 atveju žino, kad jiems nekyla grėsmė sveikatai ir gyvybei. P. S. avelių/piemens foto - nuostabi
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # Ghetto 2020-03-17 15:13
Na ir kokios tos priemones cesnakas?
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+7 # S 2020-03-17 13:17
O nuotraukoje ne tata is balkonelio pabeges :))
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+6 # naisia 2020-03-17 21:07
tik vienas Dievas z ino visus blogus darbus ir nekaltu zmoniu kancias,valdzia niekada nesirupino zmogumi-tik medikai neturedami pajegumu net nustatyti-trp mediku yra neabejingu,o kokia STT dar bando is to daryti piarus nes neturi ka veikt,kiek Lietuvoj milijonais vagia o uz sveikata zmogui nevalia atsidekoti
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
0 # Bleka 2020-03-21 14:04
Kap besakysi vyksta Pasaulio pertvarka.Laikas nustatyti Pasaulio valdymo liga:zydu valdymas -vezine 4 stadija...eliminuuoti is Valdymo ,$ spauzdinimo,Banku nacionalizacijos ir NATO panaikinimas...
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti