G.Nausėdos prezidentūra meluoja net korona viruso chaose

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)


G.Nausėdos prezidentūra meluoja net korona viruso chaose

Aurimas Drižius

 

Prezidento Gitano Nausėdos patarėja teisės klausimais Vida Petrylaitė 2020-03-13 d. raštu informuoja Vilniaus apskrities administracinį teismą, kad „Laisvo laikraščio“ redaktorius A.Drižius yra valstybės priešas, o „atsakovui buvo išaiškinta, jog jo atžvilgiu yra gauta informacija iš Vadovybės apsaugos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, kurioje nurodoma, kad:
- 2014 m. Žurnalistų ir leidėjų komisijos A. Drižius buvo baustas dėl sistemingai ir sąmoningai skleistų teiginių, kurie žeidė ir rodė nepagarbą, žemino Lietuvos valstybę“.
Itin įdomu yra tai, kad V.Petrylaitės minimas Vadovybės apsaugos departamentas dar prieš mėnesį buvo informavęs minėtą teismą, kad : „Vadovybės apsaugos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau – Departamentas), susipažinęs su pareiškėjo Aurimo Drižiaus skundu ir visa su ginču susijusia medžiaga administracinėje byloje Nr. eI2-1236-789/2020, informuoja, kad jokių duomenų apie pareiškėją neturi ir niekada nebuvo teikęs Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijai (toliau – Kanceliarija) informacijos apie jį“.

 

 

Nors šis VAD raštas pateiktas teismui dar vasario 14 d., tačiau praėjus mėnesiui, ta pati Petrylaitė vėl rašo teismui, kad „VAD duomenimis, A.Drižius baustas...“.
Aš stebiuosi, ar tie prezidentūroje sėdintys patarėjai bent skaito teismo gautus dokumentus. Kadangi prezidentūra šioje byloje yra atsakovė, tai gali skaityti ir susipažinti su visais bylos dokumentais, taip pat ir tuo, kad VAD niekada nerinko apie Drižių jokios informacijos, nes net nebuvo gavusi tokio pavedimo.
O teisės profesorė Petrylaitė toliau meluoja, ir sako, kad toks pavedimas buvo.

 

 

 


Kas jiems darosi, tiems prezidentūros patarėjams?

Ar jiems visai stogas nuvažiuoja, ar jie galvoja, kad jie yra neliečiamieji ir už nieką nereikės atsakyti?

O gal korona virusas viską nurašys?


Kaip žinia, iškėliau bylą prezidentūros patarėjams, kai prezidento Gitano Nausėdos vyriausias patarėjas Aistis Zabarauskas (nuotr. pirmas iš dešinės) pasirašė pažymą, kad „Laisvo laikraščio“ redaktorius Aurimas Drižius niekada nebus įleistas į G.Nausėdos spaudos konferencijas, nes yra Lietuvos priešas : „atsižvelgiant į gautą informaciją iš Vadovybės apsaugos departamento prie VRM , kurioje nurodoma, kad 2014 m. Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos A.Drižius buvo baustas dėl sistemingai ir sąmoningai skleistų teiginių, kurie žeidė ir rodė nepagarbą, žemino Lietuvos valstybę“.

Kreipiausi į administracinį teismą, kad minėtas A.Zabarausko sprendimas nesuteikti ‚Laisvam laikraščiui“ yra neteisėtas, nes Visuomenės informavimo įstatymas nurodo, kad negalima diskriminuoti spaudos, ir kad minėtas A.Zabarausko raštas yra klastotė ir šmeižtas.
Teismas prijungė prie šios administracinės bylos jau minėtą VAD ir VSD, kuria taip pat rėmėsi A.Zabarauskas, rašydamas, kad VSD buvo įtraukęs „Laisvą laikraštį“ į valstybės priešų sąrašą. Šiaip jau laisvos spaudos skirtsymas į "priešus" ir draugus yra diktatorių bruožas, tačiau mūsų ekscelencija yra tikras demokratijos pavyzdys.

VSD šefas Jauniškis nėrė į krūmus, prašydamas teismo leisti jam ir VSD nedalyvauti šioje byloje, nes ji čia neva nieko dėta, o A.Zabarauko paminėtas Vadovybės apsaugos departamentas rašte teismui atvirai pripažino, kad minėtas A.Zabarausko raštas yra tiesiog jo fantazija : „ Vadovybės apsaugos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos (toliau – Departamentas), susipažinęs su pareiškėjo Aurimo Drižiaus skundu ir visa su ginču susijusia medžiaga administracinėje byloje Nr. eI2-1236-789/2020, informuoja, kad jokių duomenų apie pareiškėją neturi ir niekada nebuvo teikęs Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijai (toliau – Kanceliarija) informacijos apie jį“.Dar kvailiau atrodo, kad ir prezidentūros teisininkė, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto teisės mokslų daktarė Vida Petrylaitė (http://www.tf.vu.lt/apie_mus/katedros/privatines-teises-katedra/petrylaite-vida-doc-dr/) rašo tas pačias nesąmones, kurias jau paneigė VAD. Atrodo, kad ta prezidentūra kažko parūkė, kad rašo tokius vėjus net teismui. Kokia šios chebros kompetencija, ir ką jie gali patarti prezidentui, jeigu visi rašo tokias nesąmones?


 

Peržiūros: 1880

Komentarai   

+13 # Mykolas 2020-03-16 14:35
Dabartinei koronaviruso iššauktai ekonomineikrizei valdyti siūlau vėl pasikviesti patyrusius "gelbėtojus" :
D.Grybauskaitės statytinio Lietuvos banko valdybos pirmininko V.Vasiliausko atsikviestas laikinasis „Snoro“ administratorius Saimonas Friklis per 8 darbo dienas sau ir savo komandai generavo 5 milijonus EUR. O S.Friklio sėbras nelaikinasis banko bankroto administratorius Nilas Kuperis ir jo 3–jų metų darbas Lietuvoje, administruojant "Snorą", galutinai mums kainavo 90,940 milijonus EUR (313,998 mln. litų), o iš tų pinigų sau, savo įmonei „Zolfo Cooper“ ir užsienio konsultantams N.Kuperis sugebėjo išmokėti net 59,852 milijonus EUR (206,658 mln. litų). Paties N.Kuperio darbo dienos įkainis buvo 935,5 EUR kasdien. Vos ne keturios vidutinės mūsų pensininkų pensijos.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+21 # Vytautas R 2020-03-16 16:33
Kad Lietuva jau neturi tiek pinigo, kad galėtų kviestis Friklius ar Kuperius. Kad Vasiliauskas galėtų kviestis tuo ryklius, jis turi sužlugdyti Lietuvoje kokį nors kitą užsienio banką.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+24 # A. iš Toronto 2020-03-16 14:44
Pasaulio pabaigos pradžia.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+23 # Idiotas 2020-03-16 16:39
Ne veltui pramintas Idiotu Prezidentūroje :D
ale dar didesni idiotai, kurie jį ten išrinko
O tos taip vadinamos "teisininkės" tai per pažintis priimtos pas idiotą į darbą - tai nuostabūs Lietuvos pasiekimai per 30 metų, kur pažiūrėsi, visur apsišykę iki ausų, nes melas ir klastotės yra sudėtinė Lietuvos "teisėsaugos" dalis :o
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+19 # Tulpė Magnolija 2020-03-16 16:47
"Dingo" ir paštas, iš kurio Magnolija "nerašė" Masiuliui, "dingo" ir Aisčio Zabarausko el. paštas. Nors serveriuose tai lieka 8)
Visa ta "valstybė" jau galutinai užkniso visus, išskyrus savus vagis ir banditus :-x kas ne kartą įrodyta po 1989 m. taip vadinamo Baltijos Kelio.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+10 # draugui nuosėdai 2020-03-16 18:23
gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+15 # Vida Petrylaitė 2020-03-16 19:26


Vienoks el. paštas ant dokumento ir kitoks ant anstpaudo :D
rasyk kam nori (čia atsiliepime).
taip ir su Tulpe/Magnolija tas pats
Šliundrų kontora :lol: su raudonomis piniginėmis bando apip*sti Drižių, kaip ir Laimutė su savo triušiuku
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+16 # Atas 2020-03-16 22:01
Na kaip gi A. Drižius nebus Lietuvos (tiksliau, mafijos) priešas, jeigu įšdrįsta parašyti šitiek tiesos! O ta nabagė Petrylaitė kad taip rašo... gal ji verčiama taip rašyti, čia gi Lietuva, ir dar ,,laisva"
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti
+12 # Pranas Pričkus 2020-03-17 08:41
Atsižvelgiant į tai, kas A.Drižiaus išdėstyta, siūlau Prezidentui, savo patarėją Vidą Petrylaitę pervesti laikinai į valytojas sudarant sąlygas iš vis ateityje nesiartinti 200 metrų atstumu iki prezidentūros.
Atsakyti | Atsakyti su citata | Cituoti

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti