skip to Main Content

Į kokius aspektus atsižvelgti renkantis vonią?

 

Vonia yra toks vonios kambario elementas, be kurio daugelis net neįsivaizduotų savo gyvenimo. Tai ne tik praktiškas, bet ir labai stilingas, sukuriantis bendrą vonios patalpos įvaizdį daiktas. Dėl šios priežasties vonią reikia išsirinkti praktišką ir derančią prie namų stiliaus.

 

Vonių tipai

Vonių tipų yra ne vienas. Jos skiriasi savo parametrais, išvaizda, spalvomis ir medžiagomis, iš kurių yra pagamintos. Renkantis vonią, atkreipkite dėmesį į:

  • Išvaizdą. Vonia suteikia estetikos visai vonios kambario patalpai, todėl renkantis šį daiktą labai svarbu atkreipti dėmesį į jo išvaizdą: formą, spalvą. Kadangi tai tikrai ilgaamžė investicija, pirkite vonią, kuri net ir po dešimties metų jums atrodytų patraukli ir nenusibostų.

  • Praktiškumą. Dažniausiai pirkdami nepigų daiktą norime, kad jis ne tik gražiai atrodytų, bet ir būtų kuo praktiškesnis. Prieš pirkdami vonią pagalvokite, kokios jos savybės jums yra aktualiausios, kas vonia naudosis: tik suaugę, ar ir vaikai. Šeimoms, auginančioms savas atžalas rekomenduojamos vonios su plačiais kraštais, ant kurių galima laikyti ne tik įvairias higienos prekes, bet ir mažųjų vonios žaislus. Jeigu planuojate karštoje vonioje praleisti ilgus sekmadienio vakarus, rinkitės tokią, kurioje jaustumėtės patogiai ir galėtumėte atsipalaiduoti.

  • Medžiagą. Vonios yra padarytos iš skirtingų medžiagų, o pagal jas žmonės gali išsirinkti tokią vonią, kuri jiems arčiausiai širdies, tinka tiek kainos, tiek kokybės, tiek ir stiliaus prasme. Vonios pagal medžiagą gali būti:

Akrilinės vonios – tai tokios vonios, kurios yra ir kokybiškos, ir nebrangios. Šias universalias vonias renkasi tie, kurie mėgsta turėti iš ko pasirinkti. Akrilinės vonios yra gaminamos pačių įvairiausių formų, dydžių ir net spalvų, todėl tikrai rasite kas patiks jums ir jūsų artimiesiems.

Stiklo pluošto vonios – jos turi savo teigiamų ir neigiamų savybių. Stiklo pluošto vonias itin lengva prižiūrėti, jos yra lengvos, o gamintojai pateikia pačius įvairiausius šio tipo vonių variantus tiek spalvos, tiek formos ir dydžio atžvilgiu. Netyčia pažeidus vonios paviršių nereikia pergyventi, kadangi jį labai paprasta restauruoti, todėl būkit tikri, kad įsigijus šią vonią ir ją netyčia pažeidus, nereikės pirkti naujos. Stiklo pluošto vonių paviršius yra slidus, todėl perkant tokią vonią, norint išvengti traumų, patariama kartu įsigyti ir kilimėlį į ją. Faktas yra vienas, kad šio tipo vonios yra vienos pigiausių, tačiau tikrai nepatvariausių. 

Porceliano plieninės vonios jau kaip išduoda pats pavadinimas yra pagamintos iš plieno, tačiau padengtos porcelianu, kuris suteikia voniai išskirtinumo ir unikalumo. Šio tipo vonias renkasi tie, kurie kuria prabangą ir eleganciją savo namuose. Tačiau turėkite omenyje, kad spalvų, formų ir dydžių įvairove šio tipo vonios nepažymi, visa tai yra ganėtinai ribota. Įsigijus porceliano plieninę vonią, stenkitės į ją nemesti daug sveriančių daiktų, kadangi ji gali lengvai sutrupėti.

  • Kokybę. Ar vonia kokybiška tą gali padiktuoti nebūtinai kaina, o apskritai medžiaga, iš kurios ji pagaminta. Rinkitės patikrintų gamintojų sukurtas vonias, populiarias visame pasaulyje ir būkite tikri, kad jos stovės jūsų namuose dar daug metų.

  • Vonios kambario erdvę. Vonios kambario erdvė tikrai padiktuoja kokią vonią derėtų rinktis. Ji ypač svarbi tais atvejais, kai yra nedidelė, o jos plotą norisi išnaudoti taip, kad viskas tilptų ir viską būtų patogu pasiekti. Didesniuose kambariuose paprastai statomos kampinės vonios, o mažesniuose asimetrinės. Jeigu jūsų vonios kambarys išvis labai mažiukas, rinkitės specialiai jam sukurtą vonią, kurioje jaustumėtės patogiai, o aplinkiniai daiktai jums netrukdytų.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));