skip to Main Content

„Hyundai Tucson“ jau žvalgosi Lietuvoje

Pavasarį Ženevos automobilių parodoje pristatytas naujos kartos kompaktiškas miesto visureigis „Hyundai Tucson“ puikiai atspindi Pietų Korėjos koncerno siekį nuosekliai kilti „premium“ segmento link. Rinkos analitikai konstatuoja, kad itin aršios konkurencijos aplinkoje „Tucson“ išsiskiria savo gebėjimu viršyti išankstinius vartotojų lūkesčius ir puikiu kainos ir vertės balansu. „Inchcape Motors“ salone pirmieji į Lietuvą atvežti „Tucson“ kainuoja nuo 19,990 tūkst. eurų.

Naujasis „Tucson“ į akis krenta dėl savo sportiško, kresno, tačiau labai harmoningai sudėto kėbulo. „Hyundai“ ne veltui akcentuoja visureigio sportiškumą – ekspertai pažymi, kad „Tucson“ yra labai vikrus ir patogus valdyti automobilis.

 

Naujasis „Tucson“ sukurtas ant visiškai naujos platformos, kuri leidžia optimaliai išnaudoti erdvę salone ir dar lieka vietos 513 litrų tūrio bagažo skyriui. „Hyundai“ pažymi, kad visureigio važiuoklė buvo specialiai pritaikyta Europos vartotojui, kuriam vairavimo tikslumas ir dinamika yra ne mažiau svarbi nei komfortas.

 

„Nauji kompaktiški ir maži miesto visureigiai pastaruoju metu plūsta į rinką, todėl naujokui įgimtos charizmos, puikios išvaizdos ir technologijų neužtenka – vienu svarbiausių  faktorių tampa kaina už vertę. Šiuo požiūriu su „Tucson“ daugeliui pripažintų segmento lyderių varžytis bus sunku“, – pažymėjo „Inchcape Motors“ rinkodaros vadovė Miglė Makauskaitė.

 

„Tucson“ išsiskiria ir pagalbinių saugumo sistemų gausa: „Autonomous Emergency Braking“ susidūrimo prevencijos, automatinio kelio juostos kontrolės „Lane Keeping Assist“, už automobilio esančių kliūčių fiksavimo ir perspėjimo sistemomis, „aklojo taško“ stebėjimo sistema, greičio ribojimų aptikimo sistema, susidūrimo su pėsčiaisiais apsaugos sistema „Active Hood“ ir kitomis.

 

„Tucson“ siūlomas su dviem benzininiais varikliais  -1,6 litro darbinio tūrio turbininiu T-GDI (175 AG),  1,6 litro darbinio tūrio GDI (132 AG). Dyzelino mėgėjams siūlomos modifikacijos su 1,7 litro darbinio tūrio 115 AG varikliu, arba 2 litrų darbinio tūrio 136 AG arba 186 AG varikliais.

 

Brangiausia Lietuvoje parduodama versija bus su galingiausiu dyzeliniu varikliu, visais varomais ratais ir Premium įrangos komplektacija. Toks automobilis kainuoja 38,59 tūkst. eurų. Pigiausia siūloma versija visais varomais ratais yra modifikacija su 1,6 litro darbinio tūrio turbininiu benzininiu varikliu T-GDI ir mechanine 6 laipsnių pavarų dėže – 25,99 tūkst. eurų.

 

Apie „Hyundai“

 

1967 metais įsteigta „Hyundai Motor Co.“ vėliau reorganizuota į „Hyundai Motor Group“, kuri 2007 metais tapo penktąja stambiausia pasaulyje automobilių gamintoja, turinčia daugiau nei dvi dešimtis su automobilių gamyba susijusių padalinių. „Hyundai Motor“, turinti šešias gamybos bazes už Pietų Korėjos ribų, 2010 metais pardavė apie 3,6 milijono automobilių visame pasaulyje. „Hyundai“ automobiliai parduodami 186 pasaulio šalyse maždaug 5 300 atstovybių ir automobilių salonų. Daugiau informacijos apie „Hyundai Motor“ bei jos gaminius rasite interneto svetainėje www.hyundai.com.

 

Apie „Inchcape“

 

„Inchcape“ yra įgaliotasis koncerno „Hyundai“ atstovas Lietuvoje.

 

Viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių Lietuvoje veikia nuo 2007 metų, kai kartu su partnere bendrove „Vitvela“ Vilniuje įsteigė UAB „Inchcape Motors“. Šiandien „Inchcape Motors“ yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti automobilių „Ford“, „Hyundai“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Range Rover“,  „Mazda“ ir „Mitsubishi“ automobilių gamintojus.

 

170 metų sėkmingai veikianti „Inchcape“ 26 pasaulio valstybėse verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu.  „Inchcape“ siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape“ akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 14 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: RAMOJUS MOTUZAS, UAB „PUBLICUM“

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));