skip to Main Content

Henriko Grouto komentaras dėl „Lizos bylos“. Vokietijoje įkurta savigynos organizacija „Vyrai gina šeimas“

 

Rusiškų vokiečių „Konvento“ pirmininkas Henrikas Groutas vokiškame portale Genosse pateikė informaciją dėl 13-metės Lizos išprievartavimo bylos. Neapsikęsdami migrantų vykdomo teroro prieš moteris ir vaikus, repatriantai iš Rusijos Vokietijoje įsteigė savigynos organizaciją „Vyrai gina šeimas“, kuri tapo visus vokiečius apimančio savigynos judėjimo dalimi.

 

1449822793general_pages_i53849_jitel_balashova_obvinyaetsya_v_iznasilovanii_13_letnei_devochki

Groutas rašo:

<…> Taip, kriminalinėje Lizos byloje, tarytum, pasikeitė kai kurie akcentai. Bet, šitie akcentai nekeičia reikalo esmės. „Bylą“, kaip bandė „užmuilinti“, pradžioje policijoje, taip ir tęsia, dabar Vokietijos prokuratūros ligyje“. Prokuratūra kalba apie „taikią“ nakvynę Lizos su 19-mečiu vaikinu“. Bet tuo pačiu nutyli, kad bute šio vaikino buvo paimta videokamera, kurioje išlikęs videosiužetas seksualinių kontaktų šio vaikino su vaiku, datuotas praeitų metų rudenį. Vienok to jau pakanka, kad areštuoti šį vaikiną ir patraukimui baudžiamojon atsakomybėn. Be to, ir policija, ir prokuratūra pačios pareiškė, kad yra dar du įtariamieji vyrai 20 ir 22 metų amžiaus. Vienas iš jų nustatytas migrantas, antrasis, neva vokietis, nors iš tikrųjų, greičiausiai turkas su Vokietijos pilietybe. Na ir 19-metis vaikinas, vėl gi pateikiamas kaip vokietis, toks pats turkas su Vokietijos pilietybe.

JFB4-CVAWw0

Tokiu būdu, teiginiai motinos ir pačios Lizos, kad mergaitė pateko į migrantų „glėbį“, greičiau teisingi. <…>

Ir po to, kas patikės tuo, kad mergaitė taikiai permiegojo pas pažįstamą, jeigu po to ji atsidūrė šoko būklėje, sumušta, apiplėšta ir be dalies apatinių drabužių Berlyno gatvėje? <…> Konvenas nepasitenkins tokiu tyrimu ir kartu su plačiąja visuomene toliau reikalaus tiesos ir teisingumo.

Vokietijoje, Henriko Gouto žodžiais, gyvena 3,3 milijonai repatriantų iš Rusijos – „rusiškų vokiečių“.

Kaip reakcija į pabėgėlių ir migrantų vykdomą prievartą prieš vokiečius, vasario 28 dieną Berlyne įvykounikalus rusiškų vokiečių savigynos grupių pasitarimas. Pagrindiniu šio renginio tikslu buvo plėtimas visoje Vokietijoje visuomeninių struktūrų, siekiant ginti vokiečių šeimas, pirmiausiai moteris ir vaikus nuo prievartos gatvėse ir visuomeninėse vietose. Šio pasitarimo organizatoriais buvo Berlyno grupė „Mes prieš prievartą“ ir „Vyrai gina šeimas“ (Männer schützen Frauen» – MSF) iš Noiso, esančio netoli Kiolno. Pasitarime dalyvavo grupės iš Kiolno, Dortmundo, Hanoverio, Osnabriuko ir kitų miestų.

547d97a0ae78491d3011370f

Visuomeninių struktūrų, skirtų ginti moteris ir vaikus nuo migrantų prievartos, sukūrimo idėja kilo vietiniam Vokietijos jaunimui iš Diuseldorfo po siaubingų Kiolno įvykių per naujametinę naktį.

Į jų kvietimą internete per kelias dienas atsiliepė daugiau negu trys tūkstančiai vyrų. Šią idėją palaikė ir Tarptautinis rusiškų vokiečių konventas vokiškame puslapyje genosse.su.

Stichinės moterų ir vaikų gynimo grupės Berlyne atsirado iškart po žinios apie 13-metės moksleivės Lizos tragedijos.

paruošė Petras Gulbinskas

Šauksmas

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));