skip to Main Content

Hagos tribunolas gavo 1,17 mln. afganistaniečių skundų dėl kankinimų ir karo nusikaltimų

Kristina Sulikienė

Pasirodo, skaičius „669“ sausį reiškė 669 000. O skaičius 1,17 reiškia tiek pat milijonų skundų Hagos tribunole dėl kankinimų, karo nusikaltimų Afganistane, kame labai aktyviai dalyvavo ir Lietuvos kariai.

Vakarų spauda, bandydama maskuoti šitokį skandalo mastą, tiesiog prie skaičiaus pamiršdavo nurodyti reikšmę (tūkstančius ar milijonus.) Todėl galėjo susidaryti įspūdis, jog skundų teisme visai nedaug.

Žinia apie 1,17 mln. skundų Hagos tribunole išplatinta šių metų vasario 19 dieną.

Vasario 22 dieną Amerikoje suimta Venckienė, ir Runkelistanas buvo dusinamas šia naujiena iki pavioletinavimo.

Aš suprantu, kad violetiniams, kurie aktyvizuojami CIA maskuoti „violetinę skylę“ Lietuvoje žymiai įdomiau klaust „o kur gi mergaitė“, ir visiškai patenkintiems nesulaukti to atsakymo, nes plakatais niekas tokių klausimų neklausia – vėlgi, tam yra Hagos tribunolas- negu suvokti, jog Lietuvos, kuri nuolat verkia su kryžiais, koplytstulpiais ir „nezabudkėmis“, ir viskuo, net ir blogu oru, kaltina Rusiją – kariai kankino Afganistano žmones, aptarnavo Centrinės žvalgybos valdybos (CIA) slaptus kalėjimus Lietuvoje. Juk 1,17 milijono nukentėjusių žmonių- kas čia tokio, palyginus su klausimu „o kurgi mergaitė“, beje, neklausiant apie visus kitus iš Lietuvos dingusius vaikus. 

Keisčiausia, jog violetiniai, kurie aktyvizuojami klausti beprasmiškų klausimų, ir tuo maskuoja slaptų kalėjimų Lietuvoje faktą, visiškai neklausia – ar tuose kalėjimuose, kurių fakto maskavimą jie atlieka, ir buvo laikomas Drąsius Kedys, ar ten šiuo metu kankinama Deimantė Kedytė? Ar į tokio tipo kalėjimą bus vežama Neringa Venckienė? Neįtikina saldžios Aušrinės Balčiūnės pasakos apie gražų kalėjimo kambarį su 20 kv. metrų. O kam deportuotiną asmenį laikyti kalėjime? Beje, Čikagos pakraštyje kaip tik 2015 metais buvo identifikuota „Black site“ – juodoji skylė, CŽV kalėjimas. Vienoje tokių „skylių“ ir gali būti laikoma lietuvė. Ir nėra kuo čia džiaugtis ir ploti katučių, nes tuose kalėjimuose kankinama. Nebūtinai pilant vandenį ant galvos. Yra ir kitų – psichologinių – būdų, palaužti, kad sulaikytasis pasakotų viską, ką žino. O matyt amerikiečiams atrodo, jog Neringa Venckienė gali žinoti ką nors apie jos brolio nukankinimą. Ir nepasitikėkite taip labai Amerikos žvalgybomis – kurios dabar pačios sėdi Hagos tribunole, ir bet ką padarys, kad tik nukreiptų nuo to dėmesį. Juk Lietuvos rytas, delfi ir visa kita „objektyvioji žinasklaida“ jau antras mėnuo nepraneša, jog Lietuvos kariuomenei yra skirtas šaltas Hagos tribunolo suolas, kur konkretūs kariai turės atsakyti į klausimą, kodėl ir už kiek kankino konkrečius afganistaniečius konkrečiuose kalėjimuose, kurie vadinami „violetinėmis skylėmis.“

Ir – nebūkite tokie naivūs, kai girdite, jog mafija užsiima tik pedofilija. Vaikų pornografija, jų pardavinėjimas yra tik viena iš sudėtinių mafijos „veiklos“ sričių, kitos sritys – prekyba ginklais, organais, žmonėmis, narkotikais. Ginklais prekiaujama į karinių konfliktų zonas, todėl tarptautinė ginkluota mafija neretai būna susijusi su kariuomenėmis, atsargos kariškiais. 

Labai garsus rėkimas „buvo ar nebuvo pedofilija“ turi užmaskuoti klausimą – kodėl balose prigėrė pagrindiniai istorijos herojai, ir kodėl kažkoks Frančeskas diena po Kedžio radimo Šlienavoje rastas Italijos kaimelyje nušovęs žmoną ir persišovęs sau veidą? Tokius klausimus turi kelti Runkelistano gyventojai, nes nušauta Violeta „vėlavo į Deimantės krikštynas, nes užtruko Italijoje su mašina“. Ką jinai ten veikė, ir kokiu „verslu“ vertėsi, ir kodėl gavo kulką į kaktą – nes gauti kulką į kaktą reikia dar ir užsipelnyti?

Tyrėja Audronė suvokė, jog šita byla – mafijos byla, bet tyrė viską kaip kažkokią buitinę bylą, o betiriant buitinę bylą, ją teko saugoti. 

Jancevičius prakalbo apie infarktus, ir kad jis bijojo. Tokie herojai, taip nebijoję „siaubingųjų daktarinių“ išsigando kažkokios mafijos, kurios, neva nėra, ir vaiko nebėra, ir Neringos tuoj nebebus, jeigu pavyks pargabenti. Kauno žudynes ir Italijoje tuo pačiu metu sukėlusi mafija tokia galinga, kad visiems skiriama valstybės apsauga, netgi po žudikų mirties. Tačiau per visas spaudos priemonės klykiama, jog visa šita istorija su krūva lavonų – išgalvota. Taip, kaip savo dienoraštyje apie CŽV kalėjimus 2009 10 04 rašė Valdas: „Vėl iškeltas CŽV kalėjimų klausimas. Kodėl jie taip meluoja?“. 

Atkreipkite dėmesį, jog CŽV kalėjimų klausimas buvo iškeltas prieš pat violetinius įvykius. Ir mūsų Runkelistano nepaliovė dusinti ta „violetine istorija“, nors mes turėtume klausti apie „violetinę skylę“, ir mūsų valdžios, saugumo ir kariuomenės dalyvavimą joje. O tada į klausimą „Kur mergaitė?“ gali būti ir atsakyta – nes elementariai, gal kas pasakys slaptos vietos, kur uždaryta kankinama mergaitė, adresą. Ir ta slapta vieta gal visiškai netoli Kauno. Ir nereikės tiek rėkauti per Amerikos ir netgi Pietų Korėjos televizijas. 

Tiesiog reikėtų pagaliau pasirinkti puses, ir nustoti tarnauti tiems, kas ir pagrobė mažąją mergaitę, o prieš tai pagrobė ir nukankino jos tėvą, iššaudė daug liudytojų…Atsiminkite – yra valstybinė mafija. Ji infiltravusis veikia per tariamas mafijas. Tačiau tų mafijų galvos pačios purtosi jiems priskiriamų „žygių“ – prisiminkime „mafijos boso“ Henriko Daktaro pabėgimą iš Lietuvos su…diplomatiniu pasu. Labai daug filmų pastatyta apie tai, jog teisėsaugininkai, kariškiai patys tampa mafijų dalyviais, susitapatina, įsilieja, betirdami, kiti – iš piktavališkumo. Prisiminkime ir tą faktą, jog H. Daktarą su Karinių oro pajėgų lėktuvu bandyta pargabenti prieš pat 2009 10 05 žudynes, siekiant jam jas priskirti, tačiau Bulgarijos teisėsauga įtarė Lietuvos skubančius teisėsaugininkus turint kažkokį planą, ir tyčia vilkino bylos dėl ekstradicijos nagrinėjimą. Liko planas „B“ – žudė tik Kedys su aklu bendrininku. Jeigu būtų pavykę partempti H. Daktarą, būtų turbūt sukurta tokia istorijėlė, jog Kedžiui liepė žudyti Daktaras. Nes Daktarui pasodinti verkiant reikėjo bent poros tikrų lavonų. Nes dabar jis pagal sufalsifikuotą „teisės korifėjų“ – visos septyniukės iš LAT 2016 06 16 nutartį, kurioje jie net nepaminėtas, sėdi …iki gyvos galvos. 

Kai vyksta kokie nors įvykiai, kaip kad aštuoniolikmečio Karolio istorijos peržiūrėjimas lygiai 1,2 mln. kartų, suvokite, jog pats Karolis be spectarnybų pagalbos to pasiekti negalėjo. O kad Amerikos spectarnybos galimai siekė paslėpti 1,2 mln. afganistaniečių skundų, pateiktų į Hagos tribunolą, tai apie šiuos skundus vasario 19 d. rašė net Čikagos tribune…Tik iki Lietuvos, kurioje jau kūdikiai mokomi anglų kalbos, šitos naujienos nepriėjo. 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));