skip to Main Content

Jurga Lago


Tiek laiškų nesu gavusi. Apie “ispanų durnumą”. Tai, žinokit ne ispanai durni, o…
🙂
… gyvenimas keičiasi – šalis pereina į socialistinį režimą.
Vakar senąjai Europos kultūros katedrai įgriuvo stogas – neatsirado NĖ VIENO parlamentaro, kuris būtų nubalsavęs prieš “pago universal” – kasmėnesinę 500 eur išmoką iki gyvenimo galo visiems, pasirinkusiems nedirbti.

Ar žinote, kad:

1. Ispanija jau turi spec. ligonines – už dyką gali gydytis be eilių privačiose ligoninėse tik valstybės tarnautojai.
Kai pažįstamam valdininkui pasakai, kad uošvis operacijos 2 metus laukė, jis nesupranta. Ir lygiagrečiai vistiek aiškina, kaip gerai veiks socialkomunizmas.

2. Ispaniją ir jos neregėto kalibro valdišką aparatą ir šalį išlaiko apie 16 mlj. žmonių. (Gyvena apie 40 mlj. viso) Likę yra bedarbiai, seneliai, valdininkai, vaikai, pabėgėliai, etc

3. Visi universitetai yra persunkti leftistinės ideologijos. Jeigu esi kitos nuomonės – bus sunku išlikti. Jų užduotis – auklėti vaikus “lygybės dvasioje”, tik proletariatą papildyti rasine, lyčių, seksualinių mažumų. Lygybe. Ir toks užsimaskavęs artinasi XXI a. komunizmas. Vienu metu nebuvo nė vieno valdiško meno muziejaus, kuriam nevadovautų mažumos atstovas. Visi bijojo prasižioti, nes sistema suės gyvus, o mano pažįstama gėjų menininkų pora sakė, kad jiems dėl tokių valdiškų manipuliacijų yra tiesiog sunku ir gėda. Jie dar nežinojo, kad savų stūmimas yra komunizmo karūna ir kad menininkas privalo būti priklausomas nuo valdiškos babkės – rašyti projektus leidžiamomis temomis ir gyventi iš valstybės skiriamų lėšų. Gyvenantys iš savo talento, bus vadinami “komerciniais”.

4. Spauda ir mada. Kai tik išrinko naująjį Ispanijos vadovą, prieš metus – pirmasis jo svečias buvo G. Sorošas. Taigi, visos medijos pajungiamos globalizmui (tautų draugystei), feminizmui, lgbt, pabėgėliams (čia naujieji “vargšai”), šeimos ardymui. Rudenį Ispanijos švietimo ministrė pasako per TV, kad vaikas nėra šeimos dalis – vaikai yra valstybės. Paskaitykit mano vakarykštį postą iliustracijai apie komunistinį vaikų auklėjimą, kur Stalinas – quite nice guy.

5. Naikinti, juodinti, atimti finansavimą iš katalikų bažnyčios.

6. O va šeštas punktas – ką į tai atsako 10 valandų dirbantis smulkusis/vidutinis verslininkas, kuriam ant kupros montuojama visa ši “gerovės valstybė”:
🙂
“Mano laisvė, gerbiamieji, yra mano uždirbti pinigai ir ne valstybės rankai vieta mano kišenėje.
Ir nesvarbu, kad jums atrodo, kad jūs su tais pinigais pašersit bendruomenę ar visuomenę, svarbu, kad aš jums jų neduosiu. Jeigu rasit būdų dalintis, aš rasiu būdų jus palikti ant ledo. Užteks. Anksčiau vyras vienas išlaikydavo 4 asmenų šeimą, šiandien gi – išvaryta feministinti ir jo žmona – abu dirba lyg jaučiai ir paskaičiuokit jų sumokamus mokesčius! Tuo tarpu valdiškas švietimas užsiima politine pedofilija – moko komunistuoti jų vaikus.
Ir jūsų noras juodinti, spausti, gręžti verslą, kad mes 7 mėn. metuose visi dirbtume tik valstybei? Visai tai slunkių ir lodarių armijai išlaikyti, priėjo liepto galą.
Apie socialinę nelygybę? Ne jūsų reikalas, kiek kas ko turi! Ir niekada Vakarų žmogus dar taip gerai negyveno. Bet noras auga bežiūrint, kiek kiti ko turi? Vienintelė dalis visuomenės, kurią ji privalo besąlygiškai išlaikyti yra seneliai ir vaikai. Viskas.
Tai kas belieka norintiems daug ir už dyką?
Vaikų mažiau, seniams – eutanazija, kad tik tinginiai galėtų tingėti ir valdininkų nemažėtų, kad augtų “gerovė” ir su savo ištinusiais valdiškais aparatais jau liptų į mūsų lovas.
Ne, gerbiamieji. Dirbti “ant mokesčių” žmonės nesutiks. Verslininkas negali pakelti algų, nes mokesčiai jas suėda – ir jis – valstybės įkaitas, ir darbuotojas!
Stambus kapitalas išsikelia iš šalies, arba susitaria su valdininkais.
Apie “didėjančią pasaulio populiaciją” – irgi pasakos – žmonės gyvena geriau žemėje, kai jų yra 7 mljrd. nei tada, kai buvo 5 ir su vėzdais lakstė.
Išvada – tinginiai turės dirbti.
Kitaip negausit nieko. “

Lietuvai ateina metas būti tvirtai. Kaupiasi audra virš Vakarų kultūros ir valstybių. Ledai pajudėjo. Visa Rytų Europa perims, matyt, moralinę naštą už išlikimą – atlaikėm viską, ar atlaikysim “gerovę” ir “progresą”? Ar išsaugosim laisvę ir namus vaikams?
❤️
Čia nuoroda į vakarykštį filmą, kur rašiau –
vienas Rusų blogeris jį sukūrė vaikams – info apie Gulagą savo sekėjams, kurių turi apie 8 milijonus. ENG subtitrai «Родина нашего страха».

Facebook komentarai
Back To Top