skip to Main Content

 

Gerb. pone ministre Aurelijau Veryga, Skaista Rakauskienė Rokiškio durnyne jau daroma „daržove“!!!  Gelbėkit ir būsit išgelbėtas!!!

 

Zenonas Volkovas

 

       Gerb. pone, ministre Aurelijau Veryga. Ačiū už galimybę kreiptis į Jus. Kadangi Sveikatos apsaugos ministerija ragina pranešti, jei tik turime duomenų ar pagrįstų įtarimų apie sveikatos sistemos darbuotojo padarytas, daromas ar ketinimą daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas ir kreiptis į ministeriją. Mieliems skaitytojams labai patiko Jūsų išsakytos mintys: „ Tikrai neneigiant to, kad sveikatos sistemoje yra aplaidumo (kartais ir nusikalstamo) atvejų, yra korupcijos ir politizuoto valdymo, kuris nulemia nepagrįstą lėšų švaistymą“. Aukso žodžiai pasakyti gerbiamo ministro. Būtų malonu, kad tai taptų kūnu. Kadangi Skaista Rakauskienė (71 m.,toliau Skaista) antri metai neteisėtai kalinama Rokiškio durnyne. Vadinami psichiatrai viena bambagysle surišti su represinėmis struktūromis. 

      Kadangi Jūs gerb. ministre 2002 – 2004 metais rezidavote Psichiatrijos rezidentūroje Kauno medicinos universiteto klinikose ir Jums suteikta psichiatrijos gydytojo kvalifikacija, šiuo metu esate SAM ministras, manau rezignacija (atsisakymas priešintis sistemai – Z.V.) netaps Jūsų moto, kaip tai tapo Rokiškio durnyno direktoriui Algimantui Liausėdai.

       Trumpai priminsiu, kad Jūs gavote palikimą, ne vieną sistemos „gydomą“ Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje (toliau „durnyne“) pacientą, apie ką buvo rašyta Laisvas laikraštis 2017 m. Nr. 2-3. Prieš tai keletą kartų buvo rašyta ir 2016 m., pvz. Nr 51.

       Skaista į vadinamų gydytojų rankas, vadovaujant mafijinės Teisėsaugos Kauno policijos komisarui Dariui Žukauskui, buvo uždaryta 2016 m. sausio 19 d. apie 01:30 val. (nakties) į Utenos durnyną, kur naktį buvo laukiama su išskiestomis rankomis, už pranešimą apie kaimynų galimai gaminamus narkotikus. Skaista turi netgi skirtingų specialistų dvi oro užterštumo jos bute patikrinimo dokumentus. 2017 m. LL numeryje Nr. 3, minėjau, kad vienas žmogus prasitarė, kad Skaista Rokiškio ligoninėje bus iki kol ją išneš „kojomis į priekį“. Pranašystės jau pildosi.

 

Skaista, iš Rokiškio durnyno bus išnešta kojomis į priekį?

 

       Noriu priminti, kad kankinė Skaista nuo nuo visuomenės įzoliavimo dienos 2016 – 01 – 19 d. 01 val. 30 min. nakties lyg šiol, durnyne jokių prievartinių, psichotropinių vaistų negaudavo. 2017 m. sausio 25 d. „gydanti“ gydytoja Rūta Bandžiulienė, pasikvietusi kankinę Skaistą paaiškino, kad nuo šio vakaro kas vakarą, po vakarienės pradės leisti (priverstinai-Z.V.) vaistus. Jeigu būtų nerašinėjusi skundų, būtų buvusi jau laisvėje. Čia priminsiu, kad Skaistos skundus į teismus rašinėja advokatai. Pati rašo prašymus administracijai, dėl blogėjančios sveikatos (jai jau 71 m). Dabar jau nebemato kairiąja akim, jokių gydymo priemonių ir atsakymų į tris rašytus prašymus negauna. Dėl akies į stacionarinį gydymą, eilę nestato. Skaityti nebegali. 

       2017 m. sausio 25 d. pavakare kankinei Skaistai, prieš jos valią buvo suleisti vaistai Haloperidol-Richtep. Apie Skaistos sveikatos būklę 2016 m. LL numeryje Nr.51 savo pastebėjimus „nematomu frontu“, buvo išsakęs parapsichologas Antanas Misevičius: Skaista psichiškai sveika, deja turi kitų negalavimų. Po minėtų vaistų suleidimo, Skaista paskambino ir išsakė pablogėjusią sveikatą. Būtent: prasidėjusį galvos svaigimą, pykinimą, pajuto kokius tai kūne virpulis, kurių prieš tai nebuvo.

       Pasidomėjus šių vaistų poveikiu, pradėjo ir man šiurpuliai per kūną vaikščioti. Bandysiu užvirinti kraują ir Jums, gerbiami skaitytojai.

       Skaistai metus laiko jokie gydomieji vaistai Rokiškio durnyne paskirti nebuvo. Pradėjus rašyti apie tai spaudoje, durnyno daktarai Skaistai prirašė Haloperidol-Richtep. Kurių šalutinis poveikis 1 iš 10 žmonių pasireiškia:

– negalėjimas  išsižioti;

– drebulys, nejudri laikysena, „kaukės“ veidas, lėti judesiai ir nejudrumas, sutrikusi eisena. nerimastingumas, prislėpta nuotaika ar mieguistumas, galvos svaigimas, ypač stojantis.

– Psichozės sindromai, pvz., neįprastos mintys ar nesamų daiktų matymas arba nesamų garsų girdėjimas.

– Sutrinka rega, įskaitant neryškų matymą. Gali padidėti akispūdis. (kaip žinia Skaista prašė gydyti akį, o ne dar labiau naikinti dar šviesą matančią akį).

– Galimas baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas. Atliekant eksperimentus buvo pastebėtas šiek tiek padidėjęs senyvų pacientų mirčių skaičius lyginant su minėtų vaistų nevartojusiais. Pagal Skaistos 71 m. amžių tinkamiausia kandidatė anapilin. 

       Šių vaistų vartoti negalima sergant smegenų ligoms. Pažįstantys Skaistą žino, kad ji tokiomis ligomis neserga. Deja durnyno daktarai teigia Skaistą sergančia. Jeigu yra serganti, Skaistai šių vaistų leisti negalima. Jeigu sveika reikia skubiai paleisti į laisvę, o nedaryti daržove.

       Be to, kad staiga nepasireikštų padidėjusio jautrumo haloperidoliui reakcija, prieš pradedant injektuoti haloperidolį, pacientui reikia skirti geriamojo haloperidolio. 

       Paguoda Skaistai. Tarp psichikos ligomis sergančių pacientų vartojusių haloperidalį, staigios mirtys pasitaikė retai. Kaip suveiks psichiškai sveikai Skaistai, pamatysime po Rokiškio durnyno daktarų eksperimento!

– Haloperidolio sukeltų traukulių atveju, haloperidoliu būtina gydyti ypač atsargiai. Jo vartojimą nutraukus, gali pasireikšti vėlyvoji diskinezija. Jai būdingi ritmiški, nevalingi liežuvio, veido, burnos ir žandikaulio trūkčiojimai. Kai kuriems pacientams šie simtomai gali likti nuolat, netgi vietoj jo paskyrus kitą vaistą nuo psichozės, šis sindromas gali tapti nuolatiniu. Sunki pacientės būklė bus pavadinta piktybiniu neurolepsiniu sindromu.

 

– šis vaistas sukelia skysčių susilaikymą, paveikiantis smegenis ir sukeliantis silpnumą, nuovargį ar sumišimą. Kaip žinia, dar nenustatyta, kaip dažnai pasireiškia šis poveikis, bus išbandyta ant Skaistos. Galimai Rokiškio durnyno direktorius Algimantas Liausėdas apsigins ir disertaciją. Nes jo moto: pasakyta – padaryta. Suprask, pasakė uždaryti Skaitą – uždarėme. 

Ne tik policijos veteranei Skaistai (71 m.) norima padaryti rezignaciją – visišką nuolankumą, užmiršti pasipriešinimą, norima kad ir mes gyventumėm baimėje, būtumėm paniekinti ir nužeminti. Žmonės dirba ir gyvena „teisinio nihilizmo“, „psichologinio teroro“ sąlygomis, neatlaikiusieji bėga į užsienį. Valdančiosios jėgos yra kur kas galingesnės represijoms, nei galime įsivaizduoti, ar jos bus galingos teisingumui, pamatysim. O gal tik pasvajosim ir praeis kaip visuomet. Deja mūsų atmintis gyva, ir mes liudysim. Kaip sakoma, istorijos nesuklaidinsit.

       Teisingai gerb. SAM ministre Aurelijau Veryga atkreipėte dėmesį į Artūro Šopenhauerio žodžius: sveikata yra ne viskas, bet be sveikatos viskas yra niekas. Sėkmės Jums ir Jūsų kolektyvui dirbant tiesos, o ne susipainiojimo ir ne nužmogėjimo aplinkoje. 

       Labai aktyviai buvo susidomėjęs Skaistos problemomis SAM korupcijos prevencijos skyriaus darbuotojas drg. Vytautas Sveikauskas. Deja, pagalbos viltis labai greitai užgeso. Po keletos normalių pokalbių, pradėjo dangstyti psichiatrus, kaip buvo žadėjęs SAM ministro neinformavo. Kokiu laiku bepaskambintum, vis jis bėgdavo į pasitarimą. Susidarė įspūdis, kad jis pats yra korumpuotas. Manau dabar pats laikas, gerb. ministrui tokių savo komandoje nelaikyti, lai eina prie seimo ravėti čieno.

       2017–01-26 d. ryte paskambinau parapsichologui Antanui Misevičiui (tel. 8 605 94852) ir pasiteiravau apie kankinę Skaistą. Šis garbus žmogus „nematomu frontu“ susisiekė su Skaista (71 m.) ir pranešė man liūdną žinią. Esą Skaistai labai pablogėjusi sveikata, galimai nuo kokių tai nuodų ar vaistų. Gali jai ištikti ne tik koma, bet ir mirtis. Jeigu kas gali jai būtina skubi pagalba. Šiame durnyne Skaistai prisišaukti nieko neįmanoma. Jeigu prašaisi pagalbos esi durnas, o jeigu nesupranti kas sakoma, gausi vaistų. Ar tiesą sakau Rokiškio durnyno direktoriau drg. Algimantai Liausėdai, mokantis tik sugedusios plokštelės žodžius: „aš informacijos neteikiu“. Noriu priminti, kad mes iš Jūsų informacijos ir neprašėme, tik norėjome vieno mažmožio, kad Jūs išgirstumėt žmonių aimanas ir baigtumėt galimą bendradarbiavimą su represinėmis struktūromis. Deja Jūs neišgirdote. Gal išgirs naujasis SAM ministras gerb. Aurelijus Veryga. (Skaistos tel. 8 684 53356. Mano tel. 8 662 33770 – Z.V.).  

       Kai šis straipsnis buvo paruoštas spausdinimui, paskambino Kauno aktyviausias politinis veikėjas Giedrius Grabauskas ir pranešė, kad Kauno apygardos teismas paskelbė nutartį Rokiškio durnyno pacientę Skaistą Rakauskienę paleisti į laisvę. Kaip supratote politinė padėtis keičiasi į gerą.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));