skip to Main Content
Seimo LSDP frakcijos pranešimas: „Generalinis prokuroras bendrauja tik su Prezidente?“

Seimo LSDP frakcija šiandien surengė posėdį, į kurį kvietė Lietuvos generalinį prokurorą Evaldą Pašilį. Buvo ne tik išsiųstas kvietimas, bet frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė pakvietė jį asmeniškai telefonu.

„Frakcijos nariai norėjo išgirsti atsakymus dėl viešoje erdvėje pasirodžiusios informacijos ir iš krašto apsaugos ministro, ir iš generalinio prokuroro, ir iš Viešųjų pirkimų tarnybos vadovės. Deja, generalinio prokuroro frakcijos posėdyje nesulaukėme“, – teigia LSDP frakcijos Seime seniūnė I. Šiaulienė.

Seimo socialdemokratų frakcijos nariams taip ir liko neaišku, kodėl prokurorai nutraukė tyrimą dėl kariuomenės virtuvės įrangos pirkimo, perdavė medžiagą Viešųjų pirkimų tarnybai ir leido viešinti, o dabar pareiškė vėl atnaujinantys tyrimą. Tuo tarpu tyrimo iniciatoriams – Krašto apsaugos ministerijai, taip pat socialdemokratų partijos nariams situacija taip ir liko nepaaiškinta.

„Dabar šią istoriją viešojoje erdvėje vertina ir interpretuoja, kas kaip išmano. Socialdemokratai ragina teisėsaugos institucijas ir valstybės tarnybas nepasiduoti manipuliacijoms vykstančioje rinkimų kampanijoje,“ – sako Seimo Pirmininko pavaduotojas, socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotojas Algirdas Sysas, primindamas, kad prezidentūroje E. Pašilis pakviestas, matyt, lankosi uoliai.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: RIMAS RUDAITIS, LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMAS

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));