skip to Main Content

Gema Umbrasienė apie Skvernelio-Karbauskio tandemą : Yra kelių berniukų-diktatorių pyktis, jog ne viskas nuperkama ir palaužiama

Buvęs Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys Vitalijus Balkus „facebook“ pasidalino savo nuomone apie naujuosius gelbėtojus žaliuosius valstiečius:

 

„Nuo savęs pridėsiu , kad genderizmo idėjų palaikymas išrinkus „valstiečius“ bus akivaizdus. Yra visa kompanija su Karbauskio dešiniąją ranka Tomu Tomilinu priešaky kurie daug metų diegia „toleranciją“ . Šakalienės pasižymėjusios norvegų „vaikų teisių“ sistemos ginimu ir propagavimu atsiradimas taip pat nėra atsitiktinis.

Kai turėjau kvailumo susidėti su Karbauskio partiniu UAB’u (beje niekuomet nebuvau jų partijos narys) ir pririnkau šiek tiek įdomios informacijos apie Norvegijos valdžiai dirbančia Dainą Boganienę (pavardė gerai žinoma tiems kas domisi vaikų atiminėjimo skandalais) tik užsiminiau ir gana greitai gavau per nagus nuo to paties Tomilino, kuris kaip žinia turi gerų kontaktų t.t. ir finansinių toje šalyje.

Man apskritai keistą kaip rajonuose žmonės dar masiškai nepradėjo dėti pareiškimus išstoti iš partijos. Vien iš sąrašo sudarymo jau jiems turėjo tapti aišku, kad jie reikalingi tik kaip masė . O juk daugelis jų gali puikiai likti savivaldybės tarybų nariais ir be Karbauskio nes ne jis jiems prideda populiarumo o jie daug metų su savo krašto žmonėmis dirbdami neša balsus partiniam UAB’ui

Gema Umbrasienė O nuo savęs pridėsiu, jog jokios ,,operatyvinės informacijos“ nebuvo, nėra ir nebus. Yra kelių berniukų-diktatorių pyktis, jog ne viskas nuperkama ir palaužiama. Yra mėginimai ką nors tokio sukurti, kad po to galima būtų pasakyti, ,,Juk sakiau“. Yra akla neapykanta. Bet jeigu tokių akmenukų, kaip mes, panevėžiečiai, nebūtų, už ko jie užkliūtų ? Kelias būtų lygut lygutėlis, pinigais ir melu užlygintas. Ir nepykite, kai po kelių metų pasakysime – ,,Juk sakėme“, ok ?

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));