skip to Main Content
Gegužės 27-29 dienomis kviečiame į Druskininkus: kurorto šventėje – daugybė išskirtinių renginių

Pasitikite vasarą gražiausiame Lietuvos kurorte – gegužės 27-29 dienomis Druskininkai kviečia į kurorto atidarymo šventę, kurioje – daugybė išskirtinių renginių.

Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, Druskininkuose nėra sezoniškumo, todėl savaitgalį šurmuliuosianti kurorto šventė – tik simbolinis žingsnis į vasarą. „Savaitgalį svečių laukia teatralizuota druskininkiečių eisena, radijo stoties M-1 organizuojama vyrų diena, sportiniai renginiai ir pramogos visai šeimai,  amatų ir tautodailės mugė ir dar daug kitų smagių pramogų. Druskininkuose renginiai planuojami mažiausiai pusei metų į priekį, todėl jau dabar aišku, kad vasara kurorte pasižymės renginių gausa, aktyvus bus ir ruduo bei žiemos pradžia“,  – sakė R. Malinauskas.

Šventėje – pramogos visiems

Gegužės 26 dieną, ketvirtadienį, prasidėsiančioje šventėje veiklos užteks ir mažiems, ir dideliems.

Radijo stotis M-1 ir šiais metais vyrų dieną kviečia pasitikti Druskininkuose – gegužės 27 dieną 13 val. Druskonio ežero pakrantėje laukia netikėtos rungtys vandenyje ir daug geros nuotaikos.

Penktadienį vasara bus pasitikta įspūdinga teatralizuota druskininkiečių šventine eiseną, kuri šiais metais nuvilnys lyg didelė gėlių jūra.

Taip pat penktadienį visų laukia iškilmingas elektroninio kariliono atidarymas, o nemokamą vakaro koncertą ir muzikos bei šviesos šou vidurnaktį vainikuos lazerių ir fejerverkų šou.

Gegužės 28 dieną, šeštadienį, Druskininkai kviečia pradėti rytine mankšta ir maudynėmis K. Dineikos sveikatingumo parko kaskadose. Ne veltui Druskininkai yra sveikatos šaltinių kurortas – visa diena bus skirta sportiniams renginiams, žaidimams ir varžyboms visai šeimai, o Snow Arena jau trečius metus kviečia išmėginti tinklinį sniege.

Šeštadienio vakarą vainikuos bardų festivalis, vakaro koncertas ir diskoteka, o sekmadienį svečių laukia tarptautinis folkloro festivalis „Skamba skamba kankliai“.

Visą savaitgalį šurmuliuos amatų ir tautodailės mugė, į kurią užsiregistravo daugiau kaip 300 dalyvių iš visos Lietuvos.

Pasibaigus šventiniams renginiams šurmulys kurorte nenurims – Druskininkai ypatingai aktyvūs vasarą, todėl šiltuoju sezonu kiekvieną dieną vyksta kultūriniai ir sporto renginiai, organizuojamos nemokamos mankštos, koncertai ir festivaliai.

Kviečiame atvykti į Druskininkus!

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: DIANA SINKEVIČIŪTĖ, DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));