skip to Main Content

Antanas Stugys

GALUTINIS REZULTATAS – PLANINIS ĮPAKAVIMAS

II dalis – „šermeniška“…

 

 

Jeigu PSPŽNK skundų svarstymuose: 99,9 % atvejais laimi gydytojai, kam tautą apgaudinėjančią struktūrą (saugančia „angelų sargų“ komercinius interesus) vadinti… Paciento Sveikatai Padarytos Žalos Nustatymo Komisija? Juk šitoje vietoje kenkiama ne tik suluošintam pacientui, bet ir deficitiniam valstybės biudžetui! Didinama dar didesnė skylė. Apie ligonių teisių ginimą net kalbėti gėda. Patyriau pats. Čia net neužmaskuota, o tik šiek tiek pridengta (viešumo apribojimu) juodo pasityčiojimo iš nuskriaustų aukų kančios pradžia. Ji kaip tik šitoje komisijoje ir prasideda.

Tai jau antras iš eilės spjūvis: paliegusiam rinkėjui, naiviai patikliam pacientui, mokesčius ir už visas paslaugas pagal tarifą mokančiam piliečiui, kartu ir į ištysusę iš nuostabos valstybės fizionomiją. Pirmas buvo, kai vargšą ligonį išdūrė neatsakinga už galutinį rezultatą gydančių gydytojų kompanija. (Deja, mano ir jūsų džiaugsmui, Lietuvoje dar yra padorių ir atsakingu medikų. Vis mažiau ir mažiau, bet dar yra!). Trečias spjūvis – teisėjos – teismo salėje. Kur ieškovas privalo įrodinėti, kad jis ne dramblys „švogeriškos demokratijos braškių lysvėje“. Kur girdimi tiktai vienos pusės – atsakovo juristų profesionaliai sudėlioti svarūs argumentai. Ketvirtas spjūvis – advokatas. (Valdžios apmokamas, teisę į nemokamą advokatą turinčio asmens kontrolei). Kuris stabiliai lojalus savo darbdaviams (Netikėjau kol pats nepatyriau). Jo paskirtis – ne („geradario veidu“) paduoti nors ir fiktyvų gelbėjimo ratą valstybės skandinamajam, o – dar kartą pakišti jam „koją“. Penktas apspjovimas – iš prokuratūros kiemo – kuri piršto nepajudina, kad nors kažką savarankiškai išsiaiškinti. O kam!? Juk ji jau išsireikalavo juodu ant balto surašytą ir pasirašytą ŠALIŠKĄ atsakovo melą, visų priimamą už ŠVENTĄ TIESĄ! Tas dokumentas ir yra pagrindas visoms: steigiamoms komisijoms, ekspertizėms ir tolesniam paciento skundo nagrinėjimui. Juk ir taip visiems viskas aišku.  „Kad vilkai užsinorėjo valgyti – kaltas bejėgis, beginklis ėriukas“.  

Liaudies patarlė sako: „Kaip pasiklosi – taip ir išmiegosi“. Jeigu advokatė prasitaria, kad byla neperspektyvi – vadinasi taip ir yra. Klok neklojęs – vis tiek neišsimiegosi. Pabaiga vis tiek bus tokia kokia yra užprogramuota: penkiasdešimties metų sulaukusios, sergančios, nebe perspektyvios tautos sunaikinimo scenarijuje. Nesąžiningo tikslo pagrindas – sąžiningai uždirbtų pensijų nemokėjimas. Džiunglių įstatymais pagrįstas šiuolaikinio kapitalizmo amoralas: „Jaunimas neprivalo išlaikyti senimo“. Dirbi tol kol gali savarankiškai savimi pasirūpinti, ir užsilenki… nekeldamas bangų. Nesugebi prisitaikyti, arba apsiginti nuo agresyvių šalutinių faktorių – būk suvalgytas. Apie orią senatvę, pasvajoti leidžiama tik atskiriems pateptųjų kąstos individams. Antrarūšiams – kiti neutralizavimo standartai. Nebaudžiamas, aukščiausios valdžios palaimintas, legalus nepatogių tautiečių naikinimo traukinys rieda pilnu tempu. Atsidūrei ne laiku ir ne vietoje – še tau tai kas priklauso. Pagal pilną „Palydėtuvių iš apsižioplinusio gyvenimo“ planą.

NEĮDOMIAUSIA… Visi užima pareigas. Gauna atlyginimus. Viską daro, kad nieko nedaryti. Net to, ką privalo pagal pareigybines instrukcijas. Sistemos dantračiai pritaikyti grubiam, SAVIEMS skirtai aplinkai nepatogių, tam tikslui atrinktų asmenų – sumalimui. Plauki kol pakliūni į atrankos tinklą ir… amen. Labai patogi, Seimo patvirtinta, internetu pasiekiama paciento medicinos kortelė. Ši kontrolės galimybė tam ir reikalinga, kad bet kurioje Lietuvos užkampio ligoninėje tiesos ieškotojas begulėtų – nuo atpildo (trečiomis rankomis) – NEPASISLĖPS! „Valdiškų namų“ kerštas jį pasivys, o tada… Atvažiavai planinei operacijai, išvažiuosi – planiniame įpakavime. Variantų nėra. Konkreti (senų „smėlio barstytuvų“ neutralizavimo mašina) – veikia. 

 

Pagarbiai…            

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));