skip to Main Content

Edita Daktaraitė Gvozdevė: mane persekioja dėl giminystės su Henriku Daktaru

Kristina Sulikienė

Neįtikėtini dalykai dedasi Lietuvoje, kuri popieriuose laisva, demokratinė, ir visokia kokia, kur negalima persekioti dėl tikėjimo, kilmės, ir t.t. ir blabla ir panašia.

Realybėje yra kiek kitaip.

Visi žinome įtakingą Daktarų giminę, kuri sėdus Henrikui Daktarui į kalėjimą, ne skurdo, o tik turtėjo. Vargšas kalinys buvo kankinamas ir rūsyje, marinamas badu, žudomas šalčiu, drėgme – o giminė – turtėjo.

Tas paaiškėjo ir naujausio Lietuvos Apeliacinio teismo  sprendimo.

Naujausiu sprendimu buvo apgautas Henrikas Daktaras, ir pasodintas dabar jau tikrai iki gyvos galvos – nes iki tol niekaip nepavyko taip suklastoti bylos dokumentų, kad pavyktų, nes LAT išteisino dar vieną gaujos narį, todėl automatiškai panaikinos visus nuosprendžius – tik pamiršo apie tai pasakyti Henrikui Daktarui. Kuriam paslaugūs advokatai liepė prašyti nagrinėti tik dėl žmonos namo ir jos milijonų.

Jo šeima ir giminė – toliau klesti. O „vargšai giminaičiai“ kaip?

Sunkiai.

Ne finansine prasme, tikrai, ne toks tikslas pasiskųsti finansais, tikslas pasidalinti keistenybėmis – tuo, kas vyksta aplinkui.

Kai Edita Daktaraitė Gvozdevė pabandė suartėti su tėvo gimine, jai buvo labai grubiai atsakyta „nesikišti“.

Moteris mano, jog taip yra dėl to, kad galėjo būti koks nors paveldimas ar atkurtos nuosavybės turtas.

Vėliau prasidėjo problemos su buvusiu vyru – jis visur rėkdamas „čia Daktaraitė“, išsikovojo dukrą auginti sau, ir išsivežė ją į Angliją.

Motina nemato dukters, matė tik iš interneto paskyrų, kaip mergaitė nors tik paauglė, visa seksualizuota, staiposi su plika bamba, ir necenzūriškai keikiasi internete – čia Lietuvos vaikų teisių „sargų“ nuomone, labai tinkamas auklėjimas.

„Šiuo metu vaikų teisių apsaugininkės man grasino, jog ir kitus vaikus atims. Kokiu pagrindu? DAKTARAITĖ. Mes atseit ne žmonės, nes esame Henriko Daktaro giminaičiai. Pagrasinau kreiptis į spaudą, šiek tiek aprimo. Mes turime savo verslą, niekas tikrai iš garsios giminės nepadeda, nes kaip minėjau – visur visą gyvenimą aplink mane rėkiama mano pavardė.“

„Iš tikrųjų pergyvenu dėl dėdės. Skaičiau jūsų straipsnius. Noriu jam pranešti, kad mes tikrai nuo jo niekada nesusisukome, ir visada lauksime laisvėje, parašysime ir laišką, jam turi būti labai sunku kalėjime, ir skaudu. Jis turi puikių giminaičių, nusiųsime jų nuotraukas, kad žinotų, jog Daktarų giminė plati ir stipri. Nesvarbu, kad mūsų „pagrindinė sudėtis“ nepripažįsta. Be to, noriu pabrėžti, jog mano duktė, kuri išvežta prapulčiai į Angliją – ypatingo intelekto, tačiau gyvenant su tokiu tėvu, aš bijau, kad su ja atsitiks baisūs dalykai. Manau, intelektas – būtent Daktarų giminės bruožas, todėl bandoma šeimą išskaidyti, kad nežinotų savo šaknų.“

Edita atsiuntė seksualizuotos mergaitės, rodančios pliką pilvą, nuotraukas, kurias dėl vaikų teisių apsaugos rodyti negalime.

„Dabartinis vyras supranta mano padėtį – nors Daktarų moterys manęs iš viso nepripažįsta, išskyrus gal Ramutė tik gražiai bendravo – gyvenime viskas vyksta kitaip – visur kur einu, yra kliūtys, trukdymai.

Yra ir giminės paslapčių, nes mano tėvas labai panašus į Henriką Daktarą, buvo kažkokios istorijos, kad jis gali būti ne pusbrolis, o brolis (gal kitos motinos?) , kuris buvo atiduotas kitur augti. Bandžiau aiškintis – kaip kirviu buvo užkirsta, kad nelįsčiau, kur nereikia. Bet jeigu mano gyvenime vyksta tokie dalykai – vadinasi, reikia aiškintis geneologiją – tada bus viskas aiškiau, ar ne taip? Kadangi net su mano asmens duomenimis dėjosi keisti dalykai – aš visa tai stebiu, ir žinau, kad SISTEMA žino, kad mūsų šeimą reikia naikinti. Man nuoširdžiai gaila dėdės. Visada jį laikiau ir laikysiu dėde, ir palaikysiu, kad ir kiek giminė mane laikytų svetima. Manau, kad jis niekada neatstumtų, jeigu žinotų apie mane, parašysiu tikrai jam laišką, ir palaikymą.“

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));