skip to Main Content

Paaiškėjo buvusio liberalo E. Masiulio sudorojimo priežastys 

Paskelbta: 2016-10-13 08:24

Autorius: ekspertai.eu

 

Skelbiama, kad žinomas teisininkas Ramutis Jancevičius, prieš pusantro mėnesio dėl asmeninių priežasčių pasitraukęs iš Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pareigų, tapo koncerno „MG Baltic“ rizikos valdymo vadovu.

 

„MG Baltic“ pranešė, jog rizikos valdymo vadovo pareigybė yra naujai sukurta, atsižvelgus į kintančią konkurencinę ir reguliacinę aplinką bei atsižvelgus į koncerno verslo plėtros planus.

 

57-erių metų prokuroras rugsėjo 7 dieną pranešė, kad iš prokuratūros traukiasi dėl asmeninių priežasčių.

 

Koncerno „MG Baltic“ savininkas ir vadovas Darius  Mockus yra apklaustas galimos politinės korupcijos tyrime, kuriame koncerno viceprezidentas Raimondas Kurlianskis įtariamas papirkus buvusį Liberalų sąjūdžio lyderį Eligijų Masiulį. Pastarajam pateikti įtarimai prekyba poveikiu, kyšininkavimu ir neteisėtu praturtėjimu.

 

Valstybinė mokesčių inspekcija šiuo metu atlieka keturių koncerno įmonių patikrinimus, taip pat atliekamas ir asmeninis D. Mockaus mokestinis patikrinimas.

 

Koncerno grupei priklauso alkoholio gamybos ir prekybos įmonės „Stumbras“, „Alita“, „Mineraliniai vandenys“, LNK televizija, naujienų portalas alfa.lt, nekilnojamojo turto bendrovės „Mitnija“ ir „MG Valda“, mažmeninės prekybos drabužiais įmonė „Apranga“, logistikos bendrovė „Tromina“.

 

Specialistų teigimu, teisininko R. Jancevičiaus paskyrimas koncerno „MG Baltic“ rizikos valdymo vadovu aiškiai parodo, kad kad koncerną pilnai perima kiti šeimininkai.

 

D. Mockui už tylą ir pasitraukimą turėtų būti pasiūlytos priimtinos sąlygos, o spektaklis su liberalu E. Masiuliu buvo reikalingas triukas susidaryti tokiai situacijai, kokia yra dabar.

 

Daugiau apie reiderius skaitykite archyvinėse alfa.lt publikacijoje „Reideriai“. Kaip apsiginti?“, „Grėsmė verslui. Kaip atremti „reiderių“ atakas?“.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));