skip to Main Content

 

Džichadistų šalyje – tūkstančiai, legaliai su jais kovoti nėra kaip! UK politikų idiotizmas migracijos srityje sukūrė tokią situaciją, kad kontržvalgybos šefas tik rankomis skėsčioja

Keista skaityti tokias žinias, nes apima kažkoks šizofreniškas jausmas. Britanijos kontržvalgybos MI5 vadovas Andrew Parker savo viešame pasisakyme kalba tokius dalykus, kad visi kūno plaukai pagaugais šiaušiasi.

Ilgametė idiotiška migracijos ir multikultūralizmo politika sukūrė tokią situaciją šalyje, kad joje knibždėte knibžda dešimtys tūkstančių džichadistų ir potencialių teroristų. Ir saugumo šefas sako, kad per 34 metus tarnybos dar niekada nebuvo susidūręs su tokiu bandymų įvykdyti teroro aktus skaičiumi.

Jis teigia, kad UK šiuo metu patiria „beprecedentinį ir nenumaldomą teroristinį puolimą“. Tokius žodžius patvirtina baisi statistika:
– per septynis pastaruosius mėnesius UK tarnybos sužlugdė SEPTYNIS didelius teroro aktus ir sulaikė 379 įtariamuosius.

Tuo pačiu metu kontržvalgyba tiria 500 bylų dėl islamistinio ekstremizmo bei terorizmo, kuriuose figūruoja net 3000 Britanijos gyventojų. O dar 20 tūkst. potencialių teroristų yra nuolat stebimi spectarnybų ir policijos.

Tačiau Parker’is pabrėžė, kad tai tik minimalūs skaičiai. Tikrosios padėties apie tai, kiek Britanijos gyventojų yra pasiruošę sudalyvauti islamistų džichade įvariuose vaidmenyse, nežino niekas. O kur dar šimtai „britų“ musulmonų ISIS .gretose, kurie planuoja grįžti namo.
————–
Vienžo, kraupokas tekstas, atvirai sakant. Keliantis minčių.

Kas per idiotiška migracijos politika buvo vykdoma UK pastaruosius dešimtmečius, kurios pasėkoje susiklostė tokia tragiška situacija, kad šalyje apsigyveno dešimtys tūkstančiu Vakarų kultūros ir civilizacijos priešų, pasiryžusių masiškai žudyti savo naujuosius bendratautiečius?

Ir kas konkrečiai už ją atsakingas? Kodėl neįvardinti politikų pavardėmis ir partijų vardais tuos, kam britai turėtu dėkoti už tuos klestinčio teroristinio pogrindžio baisumus šalyje, kuriuos taip vaizdžiai aprašė kontržvalgybos šefas?

Negi jie taip ir išsisuks nuo atsakomybės už savo – nepabijokime to žodžio – šalies interesų išdavystę?

Na, ir svarbiausias klausimas – tai kas per leftizmo apsėsti ar Sorosui tarnaujantys idiotai EK bruka analogišką politiką visoms ES šalims?

Negi sunku suvokti, kad po dešimties-penkiolikos metų jos vykdymo ir kitur susikurs masinio teroristinio pogrindžio situacija, visiškai analogiška tai, kurią aprašo ponas Parkeris?

Negi regint, kas nutiko kaimynui užlipus ant grėblio, būtina lipti ant jo pačiam, tikintis kitokio rezultato?

Durnių laivas kažkoks….

http://www.independent.co.uk/…/isis-terrorist-threat-uk-bri…

#GelbėkitJesuzmArija
#SaugumoŠefasVerkia
#TerorizmasMultikultūralizmas
#SusikūrėmeProblemąDabarKovojame

Britain is experiencing a terrorist offensive which is as unrelenting as it is unprecedented, drawing from a growing pool of Islamist extremists, and with…
INDEPENDENT.CO.UK

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));