skip to Main Content

Druskininkų konservatoriai ir liberalai jėga įsibrovė į Vandens parko patalpas

Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro „Aqua“ administracija spalio 22 dieną informavo Druskininkų savivaldybę, kad spalio 21 dieną, apie 16 valandą į minėtam centrui priklausančias patalpas, lydimi neaiškių asmenų su filmavimo kameromis, iš minėtos įstaigos darbuotojo jėga atėmę elektroninį raktą, įsibrovė Druskininkų savivaldybės Tarybos nariai konservatorius Vilius Semeška ir liberalas Juozas Šarkus. Minėti asmenys, į patalpas įsibrovė neteisėtu būdu, jose užsidarė ir neįsileido įstaigos administracijos darbuotojų.

 

Kaip informavo Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras „Aqua“ administracija, po įsilaužimo patalpose pasigesta antspaudų, USB atmintinių, dokumentų ir vertingų daiktų, kurių sąrašas dar tikslinamas. Dėl padaryto nusikaltimo įstaigos administracija kreipėsi į teisėsaugos institucijas. Pareigūnams pateikti vaizdo įrašai, liudininkų parodymai.

 

Kas galėtų paneigti, kad minėtas įsibrovimas, galimai ieškant svarbių dokumentų, nėra susijęs su šią savaitę Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko viešu pasisakymu pažadant dar šią savaitę pateikti įrodymus apie konservatorių ir liberalų aukščiausio lygio politikų piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi.

 

 Druskininkų savivaldybės administracija

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));