skip to Main Content

 

 

 Donaldas Trampas viešai pavadino Dalią Grybauskaitę „idiote“ („very stupid“), pastaroji apsidžiaugė dėmesiu

Donaldas Trampas viešai pažemino Dalią Grybauskaitę : „Tikiuosi, turėsiu gerus santykius su Vladimiru Putinu“, nutraukė ją sakydamas, kad ji jau sakė jam tą patį Ovailiniame kabinete, ir jam tai nusibodo.

Beje, kalbėdamas Baltuosiuose rūmuose su trijų Baltijos šalių prezidentais, Donaldas Trampas sviedė į veidą Daliai Grybauskaitei tokią frazę : „Visi nori gerų santykių su Rusija, išskyrus labai kvailus žmones“ (Cituojant pažodžiui : „getting alone with Russia would be a good thing, not a bad thing. And just about everybody agrees to that, except very stupid people“. 

{youtube}glAcWe1NNq4{/youtube}

 

Kadangi šalia stovėjo Dalia Grybauskaitė, kurios vienintelė politika yra slėpti savo aferas keikiant paskutiniais žodžiais Rusiją ir jos prezidentą V.Putiną, ir siekiant bet kokia kainą išprovokuoti Vakarų ir Rytų konfliktą, pasaulis jai turėjo sugriūti.

Po to, kalbėdamas spaudos konferencijoje, JAV prezidentas Donaldas Trampas vakar pasakė tokią frazę : „niekas nebuvo toks kietas su Rusija, kaip aš. Tačiau tai sakydamas, aš manau, kad aš galiu turėti gerus santykius su prezidentu Putinu. Gali būti, kad aš neturėsiu gerų santykių su juo, tada jūs viską sužinosite. Jūs sužinosite tai dar anksčiau už mane. Todėl didelė tikimybė, kad aš turėsiu gerus santykius su Putinu. ir prisiminkite tai – susitarti su Rusija ar Kinija yra geras dalykas. Susitrati su kitomis šalimis (atsisuka į trijų Baltijos šali prezidentus) yra geras dalykas. Todėl aš manau, kad aš galiu turėti labai gerus santykius su Rusija ir Putinu, ir jeigu man pavyktų, tai būtų nuostabus dalykas. Nors yra didelė tikimynė, kad to neatsitiks“. 

Dar įdomiau – Donaldui Trampui trūko kantrybė, bendraujant su Dalia Grybauskaite – jis ją pertraukė sakydamas ‚Ji man jau sakė tą pati ovaliniame kabinete“. (pateikiama D.Trampo ir Grybauskaitės dialogo stenograma)

 

Pažodžiui galima pacituoti, ką pasakė D.Trampas, kreipdamas į Dalią Grybauskaitę :

„Three presidents just told me, that NATo is taking tremendous amount of money because of Donald Trump and what it withoot me it would have never happen. So NATO is much stronger. You may wanna say that? Would you like to say that madam prezident? Please“ (Trys Baltijos prezidentai man pasakė, kad dėl Donaldo Trampo NATO pasiima miližiniškus kiekius pinigų ir kad be manęs to nebūtų atsitikę. Ar jūs norite tai patvirtitin, prašau madam prezidente“)

Čia Dalia Grybauskaitė įjungia savo atmintinai išmoktą plokštelę: „ We taked already five minutes ago, that for us important to the presence impatous of the USA in NATO. We expect together with the US to go into deep reforms of NATO, especially on desicion making and desicivness, denial wchich we expect to see from Russia in case of agression. Without the US it is not possible – about 80 per cento f spendings to the NATo coming form the US – this is why the vital leadership of the US in the reforms is important – we are behind and with you. I thing the best allies in Europo is Baltic states, and we are already doing our homework, spending already 2 per cent of GDP on defence, and we are lookin at more resultative NATO „. (Labai nuobodi kalba – „mes jau kalbėjomės prieš penkias minutes, kad mums svarbu išlaikyti JAV lyderystę NATO. Tikimės kartu su JAV vykryti gilumines NATO reformas. Be JAV, kuri sumoka 80 proc. NATo išlaidų, tai nebūtų įmanoma. Aš anau, kad mes esame geriausi JAV sąjungininkai Europoje, tačiau mums reikia, kad NATO  priimtų ryžtingesnius sprendimus Rusijos agresijos atveju…“. 

Čia D.Trampo nervai neišlaikė ir jis pertraukė D.Grybauskaitę :  „Is Donald Trump make a diference in NATO? This is a very risky question. She said to me the same thing, which she said in the Oval Office.  NATO is taiking billions of dollars more because of me. But enev germany is spending more thant one per cent.“ (Ar D.Trampas nepakeitė NATO? Čia toks labai suktas klausimas. Ji man  sakė tą patį ovaliniame kabinete. NATO gauna milijardus dolerių daugiau dėl to, kad aš tapau prezidentu“.

 

Čia pat D.Trampas nepajėgė nuslėpti savo ironijos „ NATO dabar dėl to, kad aš esu JAV prezidentas, yra finansuojama milijardais dolerių daugiau, negu būtų finansuojama, jeigu prezidente būtų tapusi Hilaru Clinton, kuri yra aferistė“ (Crook).

 

 

Kita vertus, ne taip neseniai Donaldas Trampas išvadino kvailiais tokius, kaip Grybauskaitė, už tai, kad jie nenori gerų santykių su Rusija

 

 

 

{youtube}hRbhgpNPRhU{/youtube}

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));