skip to Main Content

Deutsche Welle: „Mergaitė iš tikrųjų buvo pradingusi ir ji turėjo lytinį kontaktą abiem pusėms sutikus kaip minimum su vienu žmogumi“

 

Algimantas Lebionka

Galima ir tokiais štai žodžiais papasakoti apie vaiko grupinį išprievartavimą (apie jį mes rašėme [1, 2]), jeigu neturi sąžinės, esi nupirktas, nori nuslėpti migrantų nusikaltimus, arba dirbi Vokietiją reprezentuojančiame dienraštyje Deutsche Welle.

 

qW5lc53G8S8

Vokietijos portale Genosse, kurį leidžia iš Rusijos repatrijavę vokiečiai buvo paskelbtas atsakas [3] į straipsnį, kurį išspausdino Deutsche Welle [4]:

Bendrai kas parašyta aukščiau (DW: „Mergaitė iš tikrųjų buvo pradingusi ir ji turėjo lytinį kontaktą abiem pusėms sutikus kaip minimum su vienu žmogumi“) – galima pavadinti grupiniu išžaginimu. Aš 10 metų dirbu žurnalistikos srityje, bet tokio, atleiskite už išsireiškimą, gyvuliško požiūrio į žmones, o juo labiau į 13 metų mergaitę, iš žurnalistų dar nebuvau sutikęs. Oksana Evdokimova, autorė žemiau spausdinamos medžiagos, matomai visiškai nėra susipažinusi su žurnalistinės etikos kodeksu, kuriame kalbama apie pagarbą žmogaus orumui. Ne tiktai žurnalistai, bet ir pirmiausiai teisėsaugos organų darbuotojai, kalbėdami apie prievartos aukas, parenka korektiškesnius žodžius, negu panašūs „plunksnos rykliai“. Matomai, rimtame tarptautiniame leidinyje yra problemų su kadrais, jeigu jie ima į darbą tokius žmones. Išimtinai išeinant iš žurnalistinių sumetimų į akis krenta Oksanos Evdokimovos žodžiai apie interviu su bevardžiais „tėvais“, kurie organizavo akciją, o dabar nuo jos atsiriboja. Oksana, ateičiai, jeigu jūs imate pas ką nors interviu, tai nepamirškite prieš pokalbio pradžią paklausti tų žmonių pavardes! Kitaip tokie pašnekesiai atrodo kaip autoriaus fantazija. Be to, priminsiu, kad pagrindins tikslas bet kurios demonstracijos ir mitingo – tai ATKREIPTI VISUOMENĖS DĖMESĮ. Todėl pasisakymai Deutsche Welle žurnalistų apie tai, kad kažkas iš renginio dalyvių (atėję į akciją!) atsisakė kalbėtis su žurnalistais – yra nekorektiška. Rašoma Genosse.

 

Sausio 23 dieną Berlyne įvyko mitingas [5] prie Vokietijos Kanclerės Angelos Merkel kanceliarijos, surinkęs organizatorių teigimu 2000 dalyvių, skirtas paremti Vokietijos moteris, patirusias imigrantų lytinę prievartą, ir išprievartautą trylikametę Lizą, kurios išprievartavimo faktą bandė nuslėpti Vokietijos policija ir nuo valdžios priklausoma spauda.

Šauksmas

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));