skip to Main Content
Demokratiška laisvė
 
Kiekvienais metais kartojasi tos pačios programos, projektai, skandalai, mulkinimo technologijos, spalvos, balioniukai, meškiukai, gėlės… Visuomenė buvo svaiginama pažadais vesti į Europą, glaustis prie Vakarų, stoti į NATO, ES. Galop Europos sąjunga pradėjo panašėti į buvusią Sovietų sąjungą. Sumaištyje daugelis ieškojo kaltų. Deja, kai kurie kaltino ne turinčius valdžią ir pasaulinę s i s t e m ą , bet išmoningai pakištą įvaizdį – Lietuvą. Nemeilė Jai palaikė kikenantis elfas ir jo parankiniai. Fondą, skirtą Lietuvai, užvaldė patriarchas ir jau nepaleido. Vėliau į bendrą kasą byrėjo lėšos už „Mažeikių naftą“ ir panašius projektus. Sekė Ignalinos atominės elektrinės uždarymas, statoma ar jau pastatyta saugykla radioaktyvioms atliekoms iš viso pasaulio. Po vizito į Japoniją Loretos Graužinienės ir Andriaus Kubiliaus gal bus atgabentos tos atliekos. O gal bus apsiribota žydinčiomis sakuromis (vyšniomis) ir jų prieškario diplomatu rezidavusiu Kaune Ch. Sugihara.  
Mulkinimo sistemos įgavo stulbinančias formas ir primena besisukantį balagano ratą kurio viršutinis taškas skęsta deginamų šiukšlių dūmuose. Glitus rūkas leidžiasi į mūsų širdis, protus, ant mūsų Motinos Žemės. Gyvybinės erdvės lietuviams lieka vis mažiau. Visos programos numato palikti tuščią „pažadėtąją žemę“ „litvakams“. Kur pažvelgsi – į žmones valdžioje, departamentų prezidentus, direktorius, diplomatus, mokslo veikėjus ir kitur vyrauja panašus tipažas, parinktos pavardės, panašūs vardai. Andriai, Viktorai, Deividai, rusiškos, sulenkintos lietuviškos pavardės, juodos akys, rankų mosikavimas. Ir ateina į atmintį mano artimųjų žodžiai apie tą mosikavimą – pradėjo žegnoti. Mūsų žmonės taip nebendravo. Jie sakė žodžius, bet nerodė rankomis kokio didumo ar mažumo problema, kokio platumo žingsniai ar išskėstais pirštais vis kažką aprėpiant, žingsniuojant į… Kur?
Į paslaptingą, kaip jiems atrodo, nematomą pasaulį kur auksinė žuvelė pildo visus norus. Jie pažįsta ar atpažįsta vienas kitą, remia, palaiko, triukšmauja jeigu kas pabando sujudinti jų balą. Dabar populiarus Andrius Užkalnis. Pasirodo, jis ne tik verda, ragauja, poilsiauja, pramogauja, bet ir rašo straipsnius. Ach, i dešimtiką! – rėkia prūdo saugotojai. Tik gal delfiuose pasirodantys straipsniai rašyti ne jo ir ne jam? Gal  V. Landsbergiui?
O kur jis? Išskrido į užsienius derinti pasaulinio lygio reikalų? Arba ruošiasi rinkimams pas mus?
Ir JAV ruošiasi prezidento rinkimams. Gal prisimenate D. Trampo ir Palin iš Aliaskos susitikimą?. Šmėstelėjo ir po to kažkas sujudėjo Šiaurės Korėjoje. Ten lyg išbandė atominį ginklą. Kazachstano lyderis aplankė daržovių parduotuvę, stabtelėjo prie morkų ir papriekaištavo, kad neplautos.
Paskutiniu metu buvo sėkmingai permesta stambi narkotikų siunta imituojant oranžines morkas, o iš tiesų tai į plastmasinius oranžinės morkos pavidalo maišelius supilti narkotikai. Aprangoje pasimatė oranžinės ir koloradinės spalvos. Mūsų televizorių ekranuose diktorių stalai koloradiniai (žvelkime į Viktorą Jakovlevą, tiksliau, kas po juo). Koloradiniai, oranžiniai, raudonieji, mėlynieji – sisteminių partijų – konservatorių, socialdemokratų, liberalų, LRA spalvos. Apklausų agentūros, apžvalgininkai žvelgia pas ką pinigai. Jie pamanė, kad  Vilniaus autonomijos kūrimo fondą valdo Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis todėl pakilo jo reitingai. Bet pinigai kartu su morkomis, kontrabanda, kitokių projektų lėšomis bendroje sisteminėje kasoje. Prie lėšų valdymo greta kitų yra ir mūsų Prezidentė. Bet pervestų lėšų neužteko D.Grybauskaitei apsimokėti kandidatavimą į SNO vadovus. Už postus reikia mokėti! Taip pat pas mus.  
Valdžia mus valdo per žiniasklaidą, informavimo sistemą.  
Filmuojami, fotografuojami, įgarsinami įvairiausi siužetai ir spektakliai, susitikimai, filmavimai prie valstybinių vėliavų, rankų paspaudimai, pokalbiai ir panašiai. Naudojami kino filmų herojai, personažai, multiplikaciniai filmai. Parenkami tipažai, išaukštinami sistemai palankūs herojai ir atvirkščiai renkama viskas kas turi neigiamą atspalvį, išvaizdą, kas gali sukelti priešiškas Lietuvai emocijas. Vadinamos fotografavimo, filmavimo sesijos paruošiamos iš anksto. Atlikę užduotis gali atsikvėpti kurortuose ar kitur, sakykime, Izraelyje. Reikalus perima kita grupė, kuri iš „valdžios klubo“ gavusį nurodymus, iš paruoštos medžiagos sulipdo užduočių modelius, parenka politikus ir smulkesnius atlikėjus. Kompromitavimas, gąsdinimai, įkalinimai, žmogžudystės. Taip visur. Visame pasaulyje. Yra užsakomųjų žmogžudysčių vykdytojai į kurių gretas įsiliejo KGB, FSB ir panašių struktūrų kadrai. Todėl populiarus V.Putinas kuris visais būdais remia žydus.
Nepavykus įgyvendinti „pažadėtosios žemės“ projektą, Rusijos valdžia siūlo žydams grįžti į Rusiją. Ką tai reiškia? Prisiminkime žydų autonominę sritį Birobidžaną.
Kas čia bus?
O gal demokratiją prilyginsime fašizmui – komunizmui, juk valdo tie patys. Valdo ilgą laiką. Tais pačiais būdais ir metodais. Ar nepradės žmonės suprasti jų paslaptis ir pradės priešintis.                                                                                                                                            
 
2016-03-06
 
Nijolė Medelienė        
Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));