skip to Main Content

Vilniaus Apygardos Prokuroro pavaduotojui  Antanas Rauličkis

Prašymas

Dėl bylos atnaujinimo sukčiaujant Stambiu mastu Arvydui Mečėjui ir Airai Mečėjienei

Vilnius

2018-07-31

 

piliečio Juliaus Stankevičiaus 

 

 

       Gerbiamas  prokurore mano atžvilgiu pradetas ikiteisminis tyrimas pagal Airos  Mėčėjienė spareiškimo,kad as ją apšmeižiau nepriklausomoje spaudoje ir išsiuntinėjau laiškus į ambasadas ir jos kolegų darbuotoų el.paštus.

        2004 metais 11 mėn. 17 diena Arvydas Mečėjus iš anksto suplanavęs kad nebūtų liudininkųpokalbiui pasikvietė į savo butą adresu Konarskio 4B-49 .Kur tuo metu butę buvo ir jo žmona Aira Mėčėjienė , tuo metu būdamas Vadovybės apsaugos departamento pareigūnas išsitraukė tarnybinį  ginklą ir nukreipdamas i mane Julių Stankevičių ir į mano brolį Kęstuti Gintautą Stankevičių  naudodamas smurtą ir darant psichologinį spaudimą, privertė mus pasirašyti paskolos raštelį 200 000 litų sumai, nors tuo metu pinigai realiai perduoti nebuvo . Taip par spaudimą darė ir jo žmona.

          Skolos raštelyje nenurodytos ne tik paskolos sąlygos ir kad Arvydas Mečėjus paskolino mums pinigus ,bet nėra patvirtinta ,kad buvo pinigai perduoti o mes juos gavome. Matydami, kad Arvydas Mečėjus grąsindamas su nukreiptu ginklu į mus buvo labai stipriai susinervavęs ir bet kuria minutę  gali būti panaudotas šaunamas ginklas , esant pavojui gyvybei mes buvome priversti pasirašyti  fiktyvų skolos raštelį . Taip pat tuo metu buvo grasinta susidoroti su mūsų šeimomis , artimaisiais .

        Dar noriu atkreipti jūsų dėmesį į tai , kad namuose buvo Arvydo Mečėjaus žmona , kuri visiškainereagavo į savo vyro vykdomą smurtinę-psichologinę prievartą mūsų atžvilgiu. Matyt buvę ir anksčiau tekę susidurti su panašiais savo vyro veiksmais

       Grįžtant į 2002 02 20 Arvydas Mečėjus paskolino UAB Novera  40 tūkstančiu JAV dolerių ir 16 tūkstančių litų. Aš, Julius Stankevičius ir Kęstutis Gintautas Stankevičius būdami UAB Noveraakcininkais mes pasirašėme garantini raštelį už UAB Novera ne tik už gautos pinigų sumos , bet ir  sutartus komisinius motyvuodamas tuo, kad nereikėtų sumokėti mokesčius nuo gauto pelno ,bendroje sumoje  55 000 JAV dolerių. Taip pat noriu pabrėžti dar ir tai , kad nebuvo nieko sutarta dėl usd|lt kurso nors pagrindine suma buvo įmonei uab Novera perduota valiuta .

       Gautos sumos buvo įneštos į UAB Novera kasą išrašant kasos pajamu orderi serija LT/N  NR.020220 16 000 litų ir kasos pajamų orderį USD/N Nr.020221 40 000 JAV sumai.

      Gauti pinigai buvo pervesti Turto fondui už Norvydą Aleksandravičių privatizuojant patalpas adresu totoriu 5 , Vilnius jų remontą. UAB Novera sumokejo bendrai daugiau nei 400 000 tūkstančių litų ,bet laiku nesumokejus pilnos sumos  ir žinojo jei to laiku nepadarys uab Novera praras ir pinigus ir patalpas) Turto fondui trūkstamos  objekto privatizavimui, įmokėtos sumos nebuvo gražintos ,o privatizuojamos patalpos per teismą  perimtos atgal Turto fondo nuosavybėn.

       Lietuvos įstatymai nusako, kad turi būti ištirtos papildomos aplinkybės kurias neištyrė teismas, oteismas visiškai netyrė aplinkybių kaip buvo perduoti pinigai ir kaip, kada ir kodėl , prie kokių  aplinkybių buvo buvo pasirašyti tie rašteliai o pasirėmė A .Pacevičiaus teigimu, kad į įmonės kasąįnešti pinigus padavė Kęstutis Gintautas Stankevičus. Arturas Pacevičius tuometinis UAB’NOVERA“buhalteris išraše įmonės Kasos pajamų orderius 40 000 JAV dolerių ir 16 000 litų, tad sis faktas kuris labai svarbus apklausai ir sprendimui iškelti ikiteisminį tyrimą visiškai buvo neištirtas. Reikalui esant   galiu pateikti originalius kasos pajamu orderius kurie patvirtintų faktą, kad pinigai buvo perduoti  įmonei , o ne Juliui Stankevičiui ir Kęstuciui Gintautui Stankevičiui ,

      Arvydas Mecejus supratęs , kad uab Novera prarado patalpas ir įneštus pinigus ėmė  sistemingai atvažinėti į uab Noveros buveinę , prie mūsų gyvenamųjų namų ir darė psichologinį  spaudimą mums ir mūsų šeimoms, grasindavo, kad susidoros,.2008 metais apie 19-20 valanda  vakaro atvyko i mano brolio Kęstučio Gintauto Stankevičiaus namus ir jo šeimos akivaizdoje   priverstinai buvo išvežtas i Bukčiuose esanti mišką ir gąsdindami fiziniu susidorojamu ,jei nebus   asmeniškai perimta uab Noveros skola ir gražinta kuo skubiau visa suma 200 000 litu. Buvo grasinta,kad bus ir užkastas šitame miške. Arvydas Mečėjus buvo ne vienas ,vienas iš jų buvo vardu Dainius ,po šio įvykio nuvažiavome pasitarti pas tuometini policijos pareigūną Zenona Albertyna  tel. +370 68756014,kuris patarė kreiptis į policiją dėl smurto ir turto prievartavimo.

      Apie tuos pačius metus, mus pasikvietė į kavinę žvėryno mikrorajone būdamas ir vėl ne vienas sutuo pačiu Dainiumi, kurio davinius turėtu nurodyti Arvydas Mečėjus, nes jo žodžiais tariant  yra tolimas jo giminaitis ir Stasys Sabalius ,Arvydas Mecejus bandė sukelti muštynes ir vėl gąsdino ,kad bus su mumis susidorota fiziškai nors jau dalis sumos buvo gražinta ( apie 100 000 lt ) ir tai gali patvirtinti tuometinis UAB Novera vadovas Stasys Babaitis tel.+370 67021722 kuris ne vieną kartą  vežė Kęstuti Gintautą Stankevičių su tam tikra pinigų suma, kuri buvo perduodama ne viena karta ir tai gali paliudyti ir kitas mano brolis Audrius Stankevicius tel. +37065752769.  Stasys Sabalius buvo apklaustas ir ne užfiksuotas faktas apie tai ,kad pas jį buvome atvykę su skolos grąžinimo pakvitavimo Arvydo Mečėjaus pasirašymo ir Stasys Sabalius garantavo už Arvydą Mečėjų, teigdamas kad pasirašyti nebūtina nes Arvydas Mečėjus mums gražinus už UAB’NOVERA“ skolą Jis laiduoja, kad A.Mečėjus skolos raštelį sunaikins , ko pasekoje nebuvo padarytą ir tuo pačiu   Stasys Sabalius tapo suinteresuotu, neteisėtai praturtėti bendrininku , todėl nesuprantamas faktas, kad tai nėra teisine atsakomybe su Arvydu Mečėjumi , nes pasinaudojus mano pasitikėjimu apgaulingais pažadais , jie tapo bendrininkais apgaunant mane ir mano brolį dėl neteisėto  praturtėjimo.

      Teismo visiškai nesudomino toks faktas , kodėl skolinus pinigus, buvo tai atliekama įmonės uabNovera patalpose o ne pas notarą , kodėl už didelę pinigų sumą A. Mečėjus nepareikalavo jokio užstato ir buvo pats suinteresuotas totorių į pusrusio privatizavimu įrengiant bendrai kavinę.

      Teismas nesigilino kodėl rašteliai pasirašyti 2002 m. o išieškojimo procedūras pradėjo tik 2015m. Visa laika daromas spaudimas, grasinimai iš Arvydo Mečėjaus , buvimas pastoviame strese tai atsiliepė stipriai mūsų sveikatoms , prasidėjo galvos skausmai, širdies ritmo permušimai .aukštas sistolinis kraujospūdis, matydami, kad kito kelio nėra ir nesigauna nieko susitarti , pradėjome skolintispinigų sumas iš pažįstamu ( esant būtinybei galėtų paliudyti ) ir grąžinti, smurtu išgautą ,paskolos raštelio nurodytą sumą. Kai buvo jau įpusėjusi grąžinama suma, paruošėme skolos atidavimo raštelį Arvydui Mečėjui ir nuvykome pas Stasį Sabalių ,kad Arvydas Mečėjus patvirtintu ,kad pusė sumos jau gražinta. Stasys Sabalius su Arvydu Mečėjum atsisakė jį pasirašyti motyvuodami, kad nenorėtų oficialumo ( matyt norėdami nuslėpti būnant valstybiniais pareigūnais apie gaunamas neapmokestinamas pajamas ) be to yra karininkai ir garantuoja, kad iš jų pusės skolos gražinimas bus patvirtintas išmokėjus visą sumą . Tačiau jie to pažado ir duoto karininko garbės žodžio neįvykdė Ta suma 200 000 tūkstančių litų iki 2011 metu buvo gražinta. Mūsų akivaizduoje skolos rašteliai  buvo sunaikinti , kad  skolos raštelis išgautas iš būdu yra sunaikintas,o pasirodo ,kad buvo sunaikintos kopijos  ir dėl tų pinigų sumos mums nebeliko jokių pretenzijų .

       Praėjus keliems metams , netikėtai mes gauname šaukimą i teismą Civiline byla Nr.2-4244-232/2015, 2015 metu pavasari dėl 65 743,74 Euru prisiteisimo, tokiu būdu Arvydas Mečėjus jau nebedirbdamas valstybinį darbą ir del to nebijodamas susigadinti sąžiningo pareigūno vardo ir  karjeros, siekia neteisingai praturtėti bei sukelti dar didesnius materialinius nuostolius bei moralinę skriaudą man ir mano broliui Kęstučiui Gintautui Stankevičiui.

     Einant teisminiu civilines bylos nagrinėjimui 2016 metais Armantas Jokūbaitis tel, viber +37064055700 kuris išvykęs i Baltarusija gyventi galėtu paliudyti, kad teismas buvo apgaudinėjimas,girdėjo kaip Arvydas Mečėjus žadėjo Stasiui Sabaliui uz melagingus ir reikalingus Arvydui Mecejui  paliudymus bus sumokamas atlygis.

       Stamislovas Babaitis tuometinis UAB“NOVERA'“ vadovas kuris padetu atskleisti melagintus parodymus Arvydo Mečėjaus ir Stasio Sabaliaus apie tai, kad teisme jie paliudijo, kad apie UAB“NOVERA“ esą jie negirdėjo, bet Stanislovas Babaitis ir Arturas Pacevičius galėtų paliudyti, kad jie lankėsi nuomojamose patalpose UAB“Novera“, kartu šventėme tiek ofise ir Nidoje poilsionamuose, taip pat buvo ir UAB“NOVERA“ lentele, tad butų nustatytas faktas, kad pinigai buvo perduoti UAB“NOVERA“ patalpose ir pinigai buvo skirti UAB“NOVEROS“ ūkinei veiklai tai patvirtintufaktą, kad Arvydas Mečėjus klaidino teismą ir melavo, kad nežinojo, kad pinigu perdavimą atliko UAB“NOVEROS“ patalpose, tai suklaidino teismą savo melagingais parodymais, taip pat ir advokatas Kestutis Žvinys klaidino teismą parodydamas, kad tuo metu kasos pajamu orderiai buvo numeruoti, tai yra neteisybė nes kasų pajamų orderius ,tuo laikotarpiu įmonė pati turėjo teisę suteikti

numeracija, tai stipriai buvo paveiktas teismas priimti neteisingą nutartį! ,Tad per teismo einama laikotarpį  buvo ir toliau daromas spaudimas susitikus ir reikalaujama jau gražinta sumą,taip pat irStasys Sabalius skambino ir grasino, kad turesim didžiuliu nemalonumu!

       Prisiteisdamas suma Arvydas Mečėjus tuoj pat kreipėsi i Vilniaus apylinkes teismą Civilinėjebyloje NR.2-485-433/2017 išieškant mano mamai priklausanti buto dali adresu A.P . Kavoliuko 32-197 ,Vilnius. ,taip pat kreipėsi į antstolį, o tas savo ruožtu pradėjo išieškoti neteisingai prisiteistą sumą iš manęs Juliaus Stankevičiaus . Del visų šitų Arvydo Mečėjaus ir jo žmonos Airos Mėčėjienės  kaip kartu materialiai suinteresuotos asmens bendras turtas tarp sutuoktinio ir jos ir isieškojimosuma jos bendros pajamos su vyru, daromos prievartos ir neteisėtų veiksmų esu praradęs visiškai  sveikatą , esu antros grupės invalidas, gaunu labas mažas pajamas – invalido pensiją ( pusępragyvenimo minimumo ) , kurios ir taip neužtenka pragyvenimui o dar antstolis turėdamasneteisingai prisiteistos nesamos skolos teismo nutartį pradeda vykdytį išieškojimą iš šitos invalido  pensijos .

Taip pat mano mama Elena Stankevičienė neišlaikusi šios neteisybės ir daromo spaudimo sunkiai susirgo psichoze ,buvo paguldyta i Vilniaus respublikinę psichiatrinos ligoninę kurioje  prasidėjo komplekacijos ir pasekoje mirė 2017 gruodžio 13 dieną.

       Taip pat gerbiamas Apygardos  prokuroro pavaduotojau noriu atkreipti dėmesį,kad Aira Mečėjiene bandžiau  tartis ir informuoti,kad Jos su vyru daromi veiksmai yra neteisingi apie tai parašiau jai laiską i jos darbovetę,kad nutraukų civilinę bylą ,kad galimos pasekmės,bandžiau skambinti ir tartis ,bet ji atsisakė susitikti tai parodo,kad jį žinojo apie savo vyro veiksmus ir pilnai Jį palaikė nes kaip anksčiau minėjau 2004 metais 11 mėn. Namuose kartu su vyru daro spaudima,kad pasirašyčiau už paskoląsuteiktą UAB „Noverai“ skolą patvirtinati dokumentą.Tai parodo,kad Aira Mečėjienė buvosuinteresuota gauti netesingas pajamas ir praturtėti.

   Taip pat mano tikslas išspausdinti straipsį ir informuoti Jos koleges buvo neapšmeižti AirąMečėjienę,o bandymas,kad kolegos,per viešą informavimo priemonę padaryti poveiksmį ir atkreiptidėmesį ir sustabdyti Jos ir Vyro daromus neteisingus veiksmus prisiteisiant jau gražintą skolą ,kadnebutų padaromos negrįžtamos pasekmės.

      Kas yra keisčiausia,kad dėl baudžiamos bylos iškėlimo ir nusikaltimo galioja 8 metų senaties terminas ,o  dėl civilinės 10 met7 tad atkreipių Jūsų dėmesį,kad dėl skolos išieskojimo kreipėsi beveik pasibaigus nustatytams terminui ,tad Jai nebūtų grąžinta skola ,tai Juk nelauktų senaties termino pasibaigimo.

     Ne viena karta  kreipiausi į Generalinę prokūraturą ,kad Arvydui Mečėjui iskeltų baudžiamą bylą dėl sukčiavimo,buvo atlikta pradinė apklausa ir ikiteisminis tyrimas nebuvo pradėtas,tad buvoapskundžiau prokūraturai ir pasekoje dabar Vilniaus apilynkės teismui ,paskirtas yra teisėjas bylai nagrinėti.

     Todėl prašau mano atžvilgiu nutraukti ikiteiminį tyrimą Nr.02-200554-17 daromą Vilniaus miesto penktojo policijos komisarjato veiklos skyriuje vyr.tyrėja Kristina Kivilšaitė,taip pat panaikintikardomają priemonę neišvykti iš namų.

 

       Tardytoja A.Pilkienė tik mane apklausus net neišgirdusi  ir neapklaususi liudytojų man pareiškia,kad ikiteisminio tyrimo nepradės,teismui  priėmus man palankų sprendimą ,tardytoja  A.Pilkienė apklausia liudytojus darydama poveikį, išgaunant liudytojų  palankius parodymus,kad nepradėti ikiteisminį tyrimą .

     Prašau Jūsų atlikti mano brolio Kestučio Gintauto Stankevičiaus akistatą su Arvydu Mečėjum dėl grąžintos sumos ir daromo spaudimo ir smurto . 

    Prašau Jūsų atnaujinti ir pradėti ikiteisminį tyrimą sukčiaujant stambiu mastu  Arvydui Mečėjui ,Airai Mečėjienei,Kęstučiui Žvyniui ir Stasui Sabaliui.

 

       Julius Stankevičius

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));