skip to Main Content

Šiandien, balandžio 17 d. prie prezidentūros vėl rinkosi žmonės, laukiantis Dalios Grybauskaitės atsakymo – „Ar dar gyva Deimantė?“.

Šį klausimą dar sausio 13 d. uždavė Nijolė Sadūnaitė, kuri buvo pareikalavusi, kad iki kovo 11 d. vyriausybė ir prezidentė atsakytų, kur yra mergaitė, o jeigu ji nužudyta – kad valdžia bent jau išduotų, kur jos kapas.

Deja, iki šiol žmonės neišgirdo atsakymo, todėl vėl susirinko paklausti to paties klausimo – Ar dar gyva?

Vyriausybėi vis labiau delsiant atsakyti, žmonės linksta prie minties, kad Deimantė vis dėlto nužudyta, arba jos sveikata smarkiai sutrikdyta. Jeigu būtų priešingai, LRT jau seniai būtų mums parodžiusi reportažą, kaip laimingaa mama Laima Stankūnaitė žaidžia su savo laiminga dukra Deimantė.

Kaip žinia, Deimantė Kedytė pasiskundė tėčiui, kad jos motina Laima Stnakūnaitė ją pardavinėja pedofilams, ir kraunasi gautus pinigus į raudoną piniginę. Tėtis Drąsius Kedys kreipėsi į teisėsaugą, buvo pradėtas tyrimas, tačiau prokuratūra įtariamą pedofilą Andrių ŪSą kažkodėl apkaltino tik seksualiniu priekabaivimu, o ne prievartavimu. Nors auka aiškiai pasakojo, kad „dėdės“ jai kaišiojo savo pimpalus, iš kurių bėgdavo skystis.

Kažkodėl prokuratūra nusprendė, kad tai tik priekabiavimas, o ne prievartavimas. Vėliau prokuratūra išėmė iš A.Ūso bylos visus įrodymus – A.Ūso telefono išklotinę (kuri parodė, kad Ūso buvimas sutapo su Deimantės pasakojimu), taip pat medicinos ekspertų išvadas, kad antroji pedofilų auką, L.Stankūnaitės sesers Naruševičiūtės dukra, kuriai nusikaltimo metu buvo dešimt metų, buvo tiesiogiai prievartaujama  pedofilų – ekspertai nustatė, kad jos storoji žarna buvo :veikiama kietu buku daiktu“, kas sąlygojo storosios žarnos nenatūralų išsiplėtimą.

Tačiau visi šie įrodymai buvo išimti iš bylos, o bylą išnagriėjęs teisėjas Cininas nusprendė net neapklausti aukos teisme, o iš karto kažkodėl nustatė, kad „mergaitės atmintis ištrinta“.

Toks sprendimas atvėrė Cininui kelią iš apylinkės į Vilniaus apygardos teismą, kur jis iki šiol ramiai teisia nekaltus žmonės, ir jokie košmarai jo nekankina.

Tam, kad Deimantė Kedytė negalėtų apsiginti ir kad ji būtų perduota jos savadavimu kaltai motina, prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirūpino, kad iš Neringos Venckienės būtų atimtos jos dukterėčios Deimantės priežiūros teisės.

2014 m. gegužės 1 d. valstybinio-komercinio transliuotojo LRT eteryje kandidatams į LR Prezidentus diskutuojant pedofilijos ir žudymų istorijos tema, buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas viešai apkaltino neįvardintus prezidentės Dalios Grybauskaitė patarėjus nusikalstamu poveikiu bylos šaliai.

„Čia prezidentė ir prezidentės aplinka tikrai aktyviai dalyvavo šitame procese, nes kaip žinote, Vilniaus m. Savivaldybė tam tikrą laikotarpį atstovavo mergaitės interesus teismuose, ir prezidentės patarėjai skambindavo mūsų darbuotojams, kurie ateidavo pas mane ir klausdavo: ką daryti, gerbiamas mere, man daro spaudimą elgtis taip teisme, elgtis taip ir kitaip“, – sakė A. Zuokas.

Po šio A. Zuoko liudijimo piliečiai kreipėsį į Generalinio prokuroro pavaduotoją Darių Raulušaitį.

„Siekiant stiprinti visuomenės pasitikėjimą valstybės institucijų veikla ir pašalinti abejones dėl tų institucijų atstovų veiklos teisėtumo, būtina ištirti:

1) Ar A. Zuoko viešai paskleista informacija teisinga, t.y., ar bylos šaliai buvo daromas nevienkartinis spaudimas, siekiant pakreipti bylos eigą tam tikra linkme?

2) Jei taip, kurie iš tuo metu buvusių prezidentės patarėjų tai darė, kokiu tikslu, kokio sprendimo siekdami, kieno interesus gindami?

Neištyrus tokių veikų ir neatsakius į minėtus klausimus, visuomenėje auga nepasitikėjimas valstybės institucijomis, o tai kelia grėsmę pačiam Valstybės stabilumui“, – buvo sakoma rašte D. Raulušaičiui.

Prokurorai atsakė, kad pradėti ikiteisminį tyrimą nėra jokio, net menkiausio pagrindo.

„Pagal Jūsų pareiškimą priimtas nutarimas atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą“, – informavo Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokuroras Gediminas Jukna.

 

 

Tuo metu buvo nužudyti bent keli žmonės, ką nors žinoję apie šią bylą – Jonas Furmanavičius, Drąsius Kedys, Violeta Naruševičienė, Andrius Ūsas.

Generalinė prokuratūra dalyvavo šiose nusikaltimuose, kadangi dėl J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo atpakltino neklatus žmonės – tą patį D.Kedį ir jo draugą aklą kultūristą Raimondą Ivanauską.

Kadangi jokių įrodymų nebuvo, tai prokuratūra griebėsi senos KGB taktikos – surado fiktyvų liudininką, garsų recidivistą Mindaugą Žalimą, kuris paliudijo, kad neva D.Kedys rengėsi žūdynėms. Duodamas melagingus parodymus, M.Žalimas išvengė kalėjimo už tai, kad iki komos primušė Baltarusijos pilietį. Prokuratūra mainais už M.Žalimo kliedesius pedofilijos byloje dėl baltarusio sumušimo apkaltino visai kitą žmogų.

Nepaisant visų represijų ir persekiojimų, žmonės vis dar nepasiduoda ir toliau protestuoja prieš šį mafijinį Dalios Grybauskaitės vadovaujamą režimą. Žmonių viltis auga artėjant prezidento rinkimams – tikimasi, kad naujas prezidentas bus pajėgus išvalyti šalį nuo šios mafijos. 

 

 

Grybauskaitė trypia su vaikais polkutes. Kas tai: pedofilija ar šizofrenija?

 
 
Tokį klausimą, pamatęs su svetimais vaikais prieš filmavimo kameras trypiančią Dalytę, uždavė apžvalgininkas Algimantas Lebionka :
 
TV pranešimai, kad šiandien prezidentūroje Dalia Grybauskaitė rengė šokius su vaikais, man sukėlė prieštaringų minčių. Noriu jomis pasidalinti.
 
Nijolė Sadūnaitė iškėlė aktualų klausimą Daliai Grybauskaitei apie Deimantės Kedytės likimą. Kur mergaitė? Kur jos kapelis? A.. a.. a, prezidentė nežino? Tai tegul pasiklausia Interpolo, jis žino, o jei ir jis nežino, tai „krikštatėviai“ su „sysalais“ tikrai žino.
 
Lauksime iš Dalios Grybauskaitės atsakymo, kur ji su būriu padėjėjų nudaigojo Deimantę Kedytę? Lauksime, kartu su Nijole Sadūnaite, kad valdžia atsakytų į Tautai rūpimą klausimą.
 
Aš, prisipažinsiu, nesužinojęs atsakymo į šį Nijolės Sadūnaitės klausimą, neleisčiau į prezidentūrą savo dukrytės ar sūnelio, neleisčiau su Dalia Grybauskaite šokių šokti, trepsėti, neleisčiau į tuos „vasario 16 skirtus renginius“, bijočiau. Juk dingo Deimantė. Lygiai taip pat gali dingti ir kiti vaikai. Ims ir atsiras pas juos, po tų šokių, neduok Dieve, koks „tvirkinęs“ tėvas, „tvirkinę“ seneliai, tetos, pradės jie springti „skrandžio turiniu.“
 
Tai gal todėl žvilgsnis nukrypo į globos įstaigų vaikus? Gal todėl, kad pas juos nebus kam springti, paskęsti.
 
Ar galima luošinti likimą, o gal ir nužudyti, vieną vaiką, o paskui, staiga, taip pamilti kitus vaikus?
 
Toks asmenybės susidvejinimas vadinamas šizofrenija.
 
Ar tik Daukanto aikštėje neprasidėjo jos epidemija?
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));