skip to Main Content

Darbo partijos pirmininkė Ž. Pinskuvienė: žmonėms gyventi oriai politinis folkloras nepadės

Kauno Vytauto Didžiojo universitete  vyksta VI neeilinis Darbo partijos suvažiavimas, kuriame bus patvirtinta partijos vadovybė ir atnaujinti kolegialūs partijos valdymo organai.

 

„Šią dieną mes atsiminsime kaip dieną, kai partija ėmė vėl priklausyti jos žmonėms. Šiandien – pabrėžiu, būtent šią dieną, vasario 12-ąją – viską pradedame iš naujo.“ – kreipdamasi į bendrapartiečius sakė Partijos primininkė Živilė Pinskuvienė.

 

Apie iš partijos pasitraukusius kolegas Darbo partijos pirmininkė nedaugžodžiavo: „Ką gi, – jų ir neturi čia būti, nes juos į priekį vedė ne tie tikslai ir ne tos vertybės –  todėl mums tikrai nebuvo pakeliui. Jie pamiršo, kad čia svarbiausia ne postai, ne mandatai Seime, o žmonės.“

 

Pasak jos, partijoje atsinaujinimas būtinas. Kai keičiasi aplinkybės, turime keistis ir mes.

 

„Tebeturime gerą pagrindą po kojomis ir galime atsispirti naujam skrydžiui, todėl kviečiu visus partijos narius žvelgti ne atgal, ne vieni į kitus, bet tik į priekį. Tik priekyje yra naujų darbų horizontai. O darbo nebijome, gebėjimai ir idėjos niekur nedingo. Todėl ir turime susitvarkyti – turime stipriai pasitempti ir atnaujinti savo partinę organizaciją. Partijos programą. Nauji iššūkiai reikalauja apgalvotų, bet drąsių veiksmų. Ir mes jų imsimės visi kartu.“ – kalbėjo Partijos vadovė.

 

Darbo partijos pirmininkė uždavė atvirą klausimą, kada gi žmonės galės pasijausti žmonėmis ir pradėti normaliai dirbti ir užsidirbti?

 

 „Lietuvai vadinamosios „darnios Lietuvos“ tikrai neužteks. Jeigu dar kas nors to nesuprato, tai greitai supras. Jau šiandien aišku, kad visas problemas, apie kurias garsiai Lietuvos žmonėms kalbėjo rinkimų laimėtojai, užgožė visiškai paviršutiniškas politinis folkloras ir menkaverčių darbų pastangos. Skelbtas profesionalumas – tik deklaracija.“

 

Pasak Živilės Pinskuvienės, Darbo partija yra puikiausia alternatyva mėgėjiškai dirbančioms valdančiosioms ir snaudžiančioms opozicinėms partijoms.

 

 „Turime pora metų iki rinkimų. Laiko distancija trumpa; įsibėgėjimo takelio pakilimui, beveik nėra, tačiau tikiu, kad būtent savivaldos rinkimuose mes prisiminsime pergalės skonį. Mes visada buvome stiprūs – Lietuvą matėme per regionus, savivaldybes, seniūnijas, bendruomenes. Per tikrų Lietuvos žmonių tikrus gyvenimus. Čia nėra daugiau ir mažiau svarbių. Visi esame svarbūs. Vienodai svarbūs.

 

Tikiu, kad visus mūsų privalumus galime sulieti į vieningą, stiprią visumą – atsinaujinusią Darbo partiją.“ – sakė Darbo partijos pirmininkė Živilė Pinskuvienė.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: GIEDRĖ RAIŠIENĖ, DARBO PARTIJA

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));