skip to Main Content

Dainius Kepenis

Naujas etapas

Visa, kas gyva, vystosi tam tikru ritmu: gimsta, auga, subręsta, atlieka savo misiją ir išeina. Žmogus taip pat. Tik kitaip, nei augalai, asmuo juda spirale ir tobulėdamas kyla vis į kitą pažinimo pakopą, atlieka naują gyvenimo užduotį, perduoda patirtį ir vėl pradeda iš naujo, tik jau kitame išminties lygmenyje.

Lietuvos sveikuolių sąjungoje užsibuvau 26 metus, išleidau 31 tūkstantį mokinių. Tai buvo nuostabiausi gyvenimo metai, praleisti su bičiuliais, pasekėjais, bendraminčiais. Dalinausi su jais žiniomis, patirtimi, rūpesčiais ir džiaugsmais. Mainais gaudavau visko keleriopai. Pažinau pačią prasmingiausią filosofiją: atiduosi vieną – gausi du, atiduosi du – gausi keturis, atiduosi keturis – turėsi aštuonis ir t. t. Taip ateina diena, kai turi tiek daug, kad norisi dalintis su visu pasauliu.

Ir tada Kūrėjas pasiūlo visai naują, netikėtą kelią – atsiunčia žmones, kurie kviečia eiti tarnauti jau ne bendruomenei, bet visuomenei – valstybei. Prieš penkerius metus likimas suvedė su puikiu žmogumi – sveikuoliu, piliečiu, patriotu Ramūnu Karbauskiu. Būtų buvę neteisinga, nedora atmesti kvietimą eiti kartu ir kurti sveiką šalį – laimingų, blaivių ir sveikų žmonių valstybę. Ne kartą panašius pasiūlymus atmečiau, bet šis buvo kitoks – tikras, nesavanaudiškas, labai toli vedantis. Tokį patį tikrumo jausmą patyrė šimtai žmonių, kurie, susibūrę aplink tikrą lyderį, ryžtingai patraukė kurti blaivią ir sveiką Lietuvą.

Po rinkimų stojome prie valstybės vairo ir mūsų kursas jau nustatytas – tik pirmyn, nesidairant ir nesibaiminant. Kyla daug minčių ir jomis norisi dalintis. Yra daugybė gąsdinančių, besišaipančių, net besityčiojančių. Piktavaliai iškraipo sakinius, perkelia akcentus, tačiau purvu terliojasi ir jį drabsto tik tam tikri asmenys ar jų samdiniai. Švarių žmonių – švarios ir mintys ir veiksmai, ir politika.

Baigėsi mano, kaip visuomenininko, gyvenimo etapas, stabdau savo sveikatos mokyklos veiklą ir savo Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidento įgaliojimus.

Prasideda naujas, labai atsakingas Seimo nario keturmetis. Viliuosi ir tikiu, kad kartu su bendraminčiais ir su Kūrėjo pagalba mes pasieksime savo – Lietuva ryžtingai pasuks darniu, blaiviu, sveiku keliu. Dėkoju visiems už pasitikėjimą ir nepaprastai didelius įgaliojimus. Pažadu tarnauti nuoširdžiai ir neapvilti.

Visus, kurie skaito šias eilutes, kuriems sveikas gyvenimo būdas yra kasdienybė, kurie nori pradėti gyventi sveikai ir kurie suteikė man įgaliojimus, raginu prisidėti, kviečiu talkon. Junkitės, mielieji, prie sparčiai augančių mūsų sveikuoliškų gretų miestuose ir kaimuose!

www.sveikuoliai.lt

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));