skip to Main Content

D.Grybauskaitė paėmė už kiaušių visą Seimą – net socdemai atsisakė sudaryti komisiją tirti prezidentės įtaką teisėsaugai

Šiandien Seime antrą kartą buvo balsuojama dėl komisijos, kuri ištirtų Dalios Grybauskaitės įtaką teisėsaugai, tačiau šį kartą prieš balsavo ne tik „darbiečiai“, bet ir socialdemokratai, todėl šis pasiūlymas atmestas.

„Darbiečiai anksčiau pasitraukė, o šiandien jau ir socialdemokratus paskiepijo prezidentiniais skiepais ir jie balsavo, kad komisija nebūtų sudaryta. Bet jeigu politinėje taryboje sutari, surenki 75 Seimo narių parašus, tai apie ką čia galima kalbėti… Kam reikalinga ta politinė taryba ir kam tie susitarimai, jeigu jie nevykdomi“, – BNS teigė „tvarkiečių“ frakcijos vadovas Petras Gražulis.

Jis patikino, kad dėl pažymų komisijos sudarymo politinėje taryboje buvo tartasi prieš maždaug pusmetį.

„Visi sutarė, visi rankas suspaudėm, bet „darbiečiai į krūmus nėrė po pateikimo, o socdemai po svarstymo“, – teigė parlamentaras.

Pasak P.Gražulio, partijų vadovams bus siūloma susitarti, ar ta politinė taryba reikalinga.

„Jeigu jie („tvarkiečiai“ -BNS) neorganizuoja, mes rengsime klausimus politinės tarybos posėdžiui. Skambins mūsų partijos pirmininkas (Valentinas Mazuronis- BNS) premjerui, jeigu jis gali, tada rengiam“, – teigė parlamentaras.

„Reikia pagaliau apsispręsti dėl PVM mažinimo, svarstyti neapmokestinamųjų pajamų prilyginimą minimaliai mėnesio algai – reikia apsispręsta, nuo kada tai būtų, kokiais tempais“, – pridūrė jis.

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));