skip to Main Content

D.Grybauskaitė ir „stiprūs dešinieji“ panikoje – valstiečiai gali išvaikyti šia gaujas

Aurimas Drižius

Iš delfių isterijos matosi, kad Ramūnas Karbauskis turi istorinį šansą pakeisti Lietuvos likimą ir išvalyti šią nelaimingą šalį nuo tų gaujų, kuriuos save vadina „valstybininkais“ (koncervatnikai, liberalai ir socdemai). Minėtos švytuoklinės partijos jau 25 metus melžė Lietuvą, ir nė viena didžioji afera taip ir nebuvo išaiškinta, būtent todėl, kai rinkimus laimėjo žalieji valstiečiai, ir kilo tokia panika – Dalia Grybauskaitė pareiškė, kad „deja“, bet rinkimus laimėjo ne tie, ir kad valstiečiai turi formuoti vyriausybę.

Povilas Urbšys jau pareiškė, kad dabar Liberalų sąjūdžio veikėjai sulauks atpildo už tuos dešimtmečius trukusius kyšininkavimus – kalbėdamas apie Eligijaus Masiulio bylą, P.Urbšys pasakė : „Šis tyrimas dar nesibaigęs, ir nenustebčiau, kad po rinkimų gali būti pradėti nauji, galbūt atsiras dar asmenų, kuriems bus pareikšti įtarimai.“

Buvęs STT Panevėžio skyriaus šefas žino, ką šneka, tačiau tai parodo dar kai ką – kad mūsų spec. Tarnybos aktyviai dalyvavo politikoje – jeigu STT, kaip sakė P.Urbšys, turi įrodymų apie kyšius politikams, kodėl apie tai nebuvo paskelbta iki rinkimų?.

Akivaizdu, kad STT dalyvauja Grybauskaitės formuojamoje valdžioje, tačiau šį kartą visi politologai prašovė – tautai taip įgriso tos nesubaigiančios aferos, kad žmonės balsavo ne už, bet prieš.

Prieš visus, kurie turi bet kokią sąsajas su koncervatnikais, socdemais ir liberalais – būtent todėl niekam negirdėti valstiečiai triuškinamai laimėjo vienmandatėse apygardose.

Dabar svarbu – neįkliūti į prezidentės žabangas, ir neiti į koalicijas su minėtomis gaujomis, arba bent jau pasirinkti mažiausią blogybę – socdemus. Tačiau geriausiai būtų be jų.

Pradėję narplioti visas didžiąsias aferas – „Snoro“, Independence“, „Mažeikių naftos“, CŽV kalėjimo Lietuvoje  valstiečiai turi istorinį šansą sugriauti mitą, kad minėtos partijos yra „valstybininkai“, o visi kiti – rusų agentai.

Dalia Grybauskaitė, labiausiai bijojusi stipraus ir nepriklausomo Seimo, ir padariusi viską, kad jis būtų silpnas ir kontroliuojamas spec. tarnybų, gavo to, ką nusipelnė – būrį savarankiškų žmonių, kuriems rūpi Lietuvos likimas, ir kurių nepatampysi ant „kompromato“ virvelės. Manau, kad tai Grybauskaitės pabaigos pradžia. 

 

Facebook komentarai
Back To Top });}(jQuery));